Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
13. dec 2009

ja som davala spenat Bonduelle

monkap
autor
13. dec 2009

ja uz tiez davam zltko ...

dm1
13. dec 2009

ano zltok sa uz moze

davala som prvykrat spenat co som robila ja a nie poharikovy. Bol od firmy Ardo co tu davala raz monkap link

hoogy
13. dec 2009

caute baby sombola cely vikend u babky tak som nemala net,lebo ma ho len vtej miestnosti kde maly spal ☹ este ju musim naucit co je wifi 😀
tiez sledujem,ze sivela nepamataju a hlavne svokra kupila malemu na mikulasa brumika a kinder cokoladu,ze vraj to urcite moze.inak mamina moja respektuje co malemi davam aj babicka moja. len moj otec mu sem tam nieco ponukne co nemoze ako napriklad sunku, dzem mu dal oblizat.skoro som ho zabili 😠
ludmilka zltko sa moze od 6m tak raz tyzdene

dm1
13. dec 2009

hoogy dobre ze sunku.... to je lepsie ako to lizatko co dali nasmu ked som nevidela. tiez som skoro skolabovala

inak moja mama tiez respektuje ze nechcem malemu nieco dat. ale neodpusti si ze my sme to jedli a nic nam nieje

emode
13. dec 2009

ahojte 😀 zatial som necitala spat tak len zdravim, zas 4 dni mimo BB bez netu 😀
hlasim, ze mame prerezany treti zubok, hornu jednotku ale tak aj vyzerala nasa noc, isla som spat o pol jednej a o jednej zacala mala vyvadzat ☹ neviem kedy skoncila ale hore som bola este o pol stvrtej ☹

a okrem toho ze sa stavia na 4 tak uz prisla na to ako sa sama posadi (spravne tzv sikmy sed) len jej este chyba prax 😅 sa jej to sice samej este nepodarilo ale je velmi blizko 😅

dm1
13. dec 2009

Emode Sofia je sikula! a ako Vam ide cvicenie?

jamaat
13. dec 2009

Tak my sme sa vrátili z koncertu, doma ticho, dievky spia, len pes sa išiel zblázniť od radosti, že sme prišli. 🙂

emode
13. dec 2009

jamaat este mate tichu domacnost??? 😀

dm cvicime len jeden cvik ten zakladny ked stlacas ten bod pod bradavkou a malu mam zakliesnenu medzi nohami ... myslim ze ok, uz ma aj rucicky vacsinou povolene aj nozicky uvolnuje tak dufam, ze nam to pomoze 😕

aj ja som uz dala zltok ale piskotu este nie no mala detske keksy tak tam urcite bolo vajce ...
a banan papa len tak ze si sama odhryzne, popuceny nechce 😝

jamaat
13. dec 2009

emode, nie, už normálka. Veď sme boli spolu na koncerte a keďže doma všetci spali, tak bolo ticho. 🙂

dm1
13. dec 2009

emode nas tiez inak banan nepapal iba ked si "odhryzoval" tak davam zatial presnidavky aj s bananom ale uz to pomaly zacnem zamienat za doma robene

my sme ten cvik rychlo prestali cvicit rehabilitacna povedala ze to uz je pre neho "nuda" tak nam dala druhy a ten po 2tt tiez nahradila lebo robil to co mal ani som nemusela body stlacat stacilo dat ho do polohy 😵 . teraz robime taky co vyzera sice hrozne ale nie je to take hrozne... na kolienku na podporu lozenia

emode
13. dec 2009

dm vy ste skor zacali tak uvidime ... ale aspon nam to nezaberie vela casu ... 😉

dm1
13. dec 2009

emode sak prave ja som si predstavovala ze budeme dlho cvicit a ono len rychlo sup sup a je to. aj tento cvik co cvicime je rychlo len hrozne vyzera. Dlhsie vzdy trva to boliekanie a vyzliekanie ako samotne cvicenie...

jamaat
14. dec 2009

Dobré ráno. A čo som tu prvá?

ludka, dnes sme nasledovali tvoj príklad a skúsili to s lavórom. Ráno mala v plienke zase len malý bobok, tak reku možno jej ešte potisne. No a podarilo sa. Aj kakala, aj cikala a Deny nechápal. 🙂

iinuska
14. dec 2009

dobre ranko, a ja druha 🙂

U nas noc celkom dobre, zaspinkal o 19.30. Potom kojenie o 23, 4.30 a od 7 sme hore. Teraz zaspinkal, bol nejaky umrncany. Uz aj druha horna jednotka zacina presvitat, tak asi preto. 😅

Petka rano bolelo v krku, tak som zvedava ako pride zo skoly. Dufam, ze nebude chory. 😒

jamaat
14. dec 2009

iinus, aj Emka bola umrnčaná a rýchlo zaspala. Ale to mi zase robí schválne, lebo chceme ísť s Monikou k doktorke. O tomto čase som už chcela byť tam. 😕

emode
14. dec 2009

tak ja tretia 😀
no dnesna noc po tej predchadzajucej labuzo 😉

inus tiez cakam na tu druhu jednotku co to bude ... sofia teraz obzuva cumel, ma ho len na hranie 😅

jamaat btw 😅 k uz vies kde mame chalupu 😀

emode
14. dec 2009

jamaat to "k" malo byt tak 😉

jamaat
14. dec 2009

emode, k ste v centre diania 🙂

iinuska
14. dec 2009

fiha, ake sifry 😕

hoogy
14. dec 2009

caute kocky, no my sme malidobru noc,sice sa maly troska mrvil,ale spal az do 5 a to vecer od unavy nevladal nic zjest rovno odpadol pokupkani 🙂 tak som striehla celu noc kedy sa zobudi na velky hlad a on nic. potom zaspal o 6 a spali sme do pol 9.takze som si aj odychla. za chvilu trielime na plavanie. dufam,ze nas este pofotia pod vodickou.pekny dnik ozvem sa vecer 🙂

ludmilabb
14. dec 2009

Ahojte my sme vstali o siedmej a prisla segra k malej a ja som utekala do mesta na otocku spravit fotky co sme za dva roky nafotili za 80 euro (foiek okolo 200 tusim 😀 ) plus dva hrnceky co chceme dat starym rodicom aj so SOfiinou fotkou tie foto sme si dali s mm pod stromec my dvaja 😀

Janka tak sa Emke rano podarilo a je to velka vyhoda!

Erika aj dm vy uz mate zubalikove deticky poriadne 😉

dnes idem dat malej zltok, uvarim ho a potom polku rozmixujem so zemiakom, ci polovica je vela?

iinuska
14. dec 2009

ludka, ja som dala cely

jamaat
14. dec 2009

No my sme späť od doktorov, nakoniec sme to všetko postíhali a so šťastím vybavili, už má MOnika bradavice aj vypálené.

ludka, aj ja idem dať dnes prvý krát žĺtok. Urobím jej krumplík, špenát a žĺtok. Teraz spinká. Posledné dni je nejaká spavá. Dlhšie spí a niekedy nevydrží byť ani 2 hodiny hore.

Dnes je krásne, ale von už asi nestihneme ísť. Však sa vyvetrala v meste.

ludmilabb
14. dec 2009

Sofia ma rovnaky obed ako Sofia, som zvedava ako jej bude smakovat ked tam nema mrkvu cize az take sladke to mat nebude, dufam ze som jej zltok dost povarila odkladam domace vajicka kym mame

Sofia sa uz otaca bez problemov ked sa jej chce a ked nechce tak reve

nikanika28
14. dec 2009

CAFTE...dnes je tu akosi ticho...slniecko svieti, treba sa vyvetrat 🙂 ...my sme prave dosli...teda uz Klarka spi ja balkone ..
Ja uz som tiez davala zltko...a cele som ho postruhala tiez so spenatikom a zemiakom..taaak jej to chutilo 🙂

emode
14. dec 2009

ludka ako robis spenat ... ak si uz pisala tak sorry ... by som jej to spravila zajtra i ked sofia moju kuchynu velmi nemusi 😒

sofia spi uz viac ako dve hodiny na terase ... je to moje ditko???

jamaat
14. dec 2009

ludka, Sofia rovnaký obed ako Sofia? 🙂

emode, možno sa jej uľavilo od zúbkov, tak dospáva zameškané.

ludmilabb
14. dec 2009

Janka no Sofia ako Sofia a Emka tiez ako Sofia

Erika ja mam taky spenat kupensky a je rozdeleny v takych guliockach, tak len prihodim k zemiakom ked su uz makksie a varim 8 minut, podla navodu na skatuli

a malo mi dnes Sofia spapala 😒 iba 70 ml, inak jej zuby uz presvitaju ale ci jej vyjdu o tyzden, o dva alebo budeme mat darcek pod stromcekom 😀

jamaat
14. dec 2009

ludka, Emka tiež veľa nepapá zeleniny. Tak pol pohárika, presne som to nemerala. Akurát jej chystám "obed", tak som zvedavá. .........u nás so zubami stále rovnako.