Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
15. dec 2009

Tak moja to buď chápe, alebo je jej to jedno, že odídem 😀

ludmilabb
15. dec 2009

teraz sa Sofii velmi paci ked moze buchat po puzzle to ma taky fajny zvuk a plieska aj 5 minut vkuse a skriabe po vsetkom

Emka je vycvicena 😀

iinuska
15. dec 2009

dobre ranko, u nas noc v pohode, maly bol 3x hore

slniecko svieti a je minus 4.do akych minusov sa da ist von?

jamaat
15. dec 2009

iinuska, podľa mňa aj do -20. Riadne naobliekať a pokiaľ neprejdeš z 20 na -20 zo dňa na deň, tak je to OK.

jamaat
15. dec 2009

Dosť často premýšľam o výhodách plastových okien, keď každé ráno utieram do sucha okno v spálni. Že ani zďaleka toľko plesne v byte nebolo, kým sme mali staré drevené okná, to je známa vec. Ale napadlo ma, že veď už pomaly ani nemáme kde obdivovať mrazové kvety a ornamenty na skle! A pritom je to také krásne!

hoogy
15. dec 2009

caute kocky no my sme mali dobru noc,maly sa zobudil standartne o 5 a o 6 zase spal. takze pohoda. aj mne maly mrnći ked odidem z miestnosti a celkovo mrnci kd hocikto od nas odchadza vobec nemozeme ist odprevadzat ludi k dveram lebo on hned zacne mrncat. niekedy je cudny 😀

nikanika28
15. dec 2009

Caffte....Jani, popadla ta nostalgia ? 😀 My mame tiez plastaky v spalni a v deckej...a teraz, ked som umyvala okna, som to brala ako oooobrovske PLUS...ziadne srobovanie...sup-sup a okno umyte.. 😵 😀
Jani a veci mas uz nafotene? Ja som sa k tomu este vobec nedopracovala.. 😅 a dnes mam este Lukaska doma, pojdem na 5-rocnu prehliadku + ockovanie....ufff...to bude asi kriku, aj ked mi povedal, ze uz ma silu a uz nebude plackat 😀 😀 😀
No prave prisiel Lukas k mojim ranajkam..."co to mas, ukaz?" ...a mam po ranajkach... 😀 😀

iinuska
15. dec 2009

jamaat, ja som si myslela, ze tak do -7 max. No zatial co sme boli vonku, vcera bolo najchladnejsie...

ano, tie ornamenty na oknach sa mi vzdy pacili. My mame drevene eurookna a nevlhnu

juska3
15. dec 2009

jamaat, to musim robit aj ja, navyse nam vlhne aj stena, resp.preklad hlavne ked je von vlhko 😠 a to tu ani nemame utesnene lebo nam fuci aj cez plastaky, no proste super okna a uz sa s tym asi nic neda robit, co sa tyka reklamacie lebo firma sklachovala,a vlastne aj ked fungovala, tak sa majitel zatajoval 😠 ... ale co sa tyka umyvania, tak lepsie ako drevene, tam mi vadi najviac to srobovanie, to dost zdrzuje a otravuje

ludka, alex obhryza tie puzzle, to je jeho teraz najvacsia zabavka, ked na nich lezi 🙂

inac, zub sa este nepredral von, vcera to uz vyzeralo nadejne, ale este si asi pockame 😒 😝

ludmilabb
15. dec 2009

uz sme z mesta naspak, uf kosaaa a ja som rukavicu stratila tak mi ruky odmrzli
hlavne ze Sofii bolo teplucko 😉

iinuska
15. dec 2009

my sa chystame von tak okolo pol 3 na pobednajsi spanok. Pojdeme kupit aj stromcek 🙂

kristiniatko
15. dec 2009

ahojte!!!
jamaat - to o oknach mas pravdu, aj mne sa vzdy hrozne pacili mrazove ornamenty na oknach!
vonku je hrozna KOSA!!!prisli sme z poradne! hlasim, ze mame 8960 g a 71 cm 🙂

kristiniatko
15. dec 2009

akosi je tu ticho 😒
nasa mala spustila hrozny rev u doktorky. len sme ju zacali vyzliekat uz fnukala a ked ju zacala sestricka merat, tak spustila. ☹ robia to aj vase deticky? predtym taka nebola? asi si pamata ockovanie. aj u neurologicky to minule urobila. 😒 neviem ci to uz bude teraz stale tak, alebo co. no ale sa jej necudujem, ze spustila, lebo neviem ci bola sestricka chora, ale mala na ustach rusku. 😕

kristiniatko
15. dec 2009

no uz sme hore. 😠 az 30 min. tak idem, papa

emode
15. dec 2009

😀 ahojte, len naskok,
boli sme u očnej na kontrole, očká aj kanáliky už máme v poriadku ... ale ma skoro porazilo, dve hodiny nas tam nechala cakat a pritom ze deti do troch rokov uprednostnuju 😠 haha

nasa najnovsia hracka: kovova metlicka na slahanie 😀
vcera sa jej zazrakom podarilo posadit a veselo skusa dalej 😀

jamaat ale hadam tak -10 cez den staci ...

jamaat
15. dec 2009

Nika, veru trochu aj nostalgia, ale hlavne namrzenosť na ustavičné vlhnutie stien. Jedinú výhodu vidím v tom, že sa z plasťákov neolupuje farba. Však drevené netreba furt rozšraubovať a tak umývať. Zdnuka, zvonka šup šup, rám a je umyté. Veď dovnútra sa špina len tak neprepchá. Boli časy, keď som aj ja poctivo rozšraubovávavavavala, ale tie časy minuli a teraz už ani nemám čo. 🙂

Pri detvákoch treba chodiť zásadne s ruksakom a rukavice uviazať na šnúrky 🙂

nikanika28
15. dec 2009

No ja si tiez myslim, ze tak do -10bohato staci pre deti....a pre mna tiez 🙂...keby bolo -20, tak ani von nepachnem 😀
My sme okna menit museli, pretoze boli v hroznom stave, som cakala, kedy sa nam rozpadnu pri silnom vetre...a navyse tieklo cez ne
Inac 5-rocna prehliadka dopadla docela fajn, Lukas vazi 19kg a meria 107cm..stupel maly 😀 ..a pri ockovani sa statocne drzall, nekrical, len take..au au auuuuu 😀

ludmilabb
15. dec 2009

malu som ulozila ale nenormalne urevana je a za vsetko, pri obliekani, pri krmeni, pri noseni 😅 kojenie len tak aby sa nepovedalo, zemiak ani bohovi hracky zahadzuje, isla som jej utriet zakydanu ruku no co som si to ja dovolila urobit-jacala ani ma nevnimala tak som musela zatlieskat aby nabehla do reality, no uuuzas ma vycicila z energie fajne

ludmilabb
15. dec 2009

my mame aj plastove aj stare drevene a vlhnu nam aj jedny aj druhe 😠

jamaat
15. dec 2009

Tak ja som možno aj preto s oknami rozčarovaná, lebo starým v podstate nič nebolo. Žiadne zatekanie, prefukovanie a podobné veci.

ludka, aj Emka je umrachtaná a ani nespí poriadne. No a ako som sa tešila, keď som kočík na balkón dotrepala, lebo tam dobre spávala, tak teraz ani bohovi. Len vo svojej posteli.

dm1
15. dec 2009

cafte... my noc celkom v pohode len rano o 5 som skakala na fitke aby este zaspal lebo uz bol akysi prebraty. a podarilo sa este do 7 spal. U nas je tiez kosa a ja nemozem kupit poriadnu ciapku!!!!

Nika ja uz som dokonca aj nieco predala s tych veci od lady 😵

dm1
15. dec 2009

my mame plastove len v spalni a v obyvacke ale vobec sa nerosia a ani nemame plesen

nikanika28
15. dec 2009

dani a kde si predavala? cez net, ci z ocu do ocu? 🙂

dm1
15. dec 2009

aj z ocu do ocu 😀 a aj na nete mam nahodene ale len par. tam mi ale potvrdili len 1 aukciu zatial. nahodte aj vy nech vidim co mate 😀 . ja mam vacsinou babske nemate nieco pre chalanov na 9-12m?

sssimi
15. dec 2009

Ahojtéééé!

Dm aj ja už som niečo poredala. Pekné vecičky sú to.

Kristiniatko moja reve na každej poradni od začiatku 😀 Proste nech vedia, že je ona na rade 😀

Inak Sarah má 7100g a 70cm. Mám je masírovať päty, lebo sa jej dáko rozchádzajú, tak aby nemala neskôr problémy s vyčaptanými nôžkami. Neviem či to nie je tým, že stále stojí.

My sme dali minulý rok všade plasťáky a chytá sa mi aj pleseň a o rosení ani nehovorím. V spálni máme do rána pol okna zaroseného. Ale veľmi sa to odzrkadlilo na teple. Pred tým sme mali drevené, ale to ťahalo cez ne jak šlak...

iinuska
15. dec 2009

ahojte, malyv kociku hned zaspinkal, este som poriadne ani na ulici nebola. A pekne, 2 hodinky.No ku koncu mi uz pekna kosa bola...

spapal jablcko s hruskou a som to odmerala, tak plny poharik od vyzivy. 🙂

dm, aj mne by sa zisla. Chcela by som rovnaku ciapku aj sal.

ludmilabb
15. dec 2009

sssimi fíha masírovať paty...to u nas by sa Sofia rehlila ako blazniva a z akeho statia by to mohla Sarah mat?

jamaat
15. dec 2009

ludka, nevidela si sssiminu fotku na FB, ako Sarah stojí? Skoro mi oči vypadli!

dm, nika, to kto všetko vlastne predáva od lady? Aj sssimi? 😀 ......Ja to už mám nafotené a väčšina fotiek je na FB na konte Jana Stumart, tak kuknite. Jednu aukciu som aj ja skúsila, zatiaľ to 5-ti sledujú.

dm, mám pocit, že to lepšie ľudí nakopne, keď niekto už potvrdí vyvolávaciu. Inak len sledujú a potom na to zabudnú.

ladywitch26
15. dec 2009

caute zeny, tak mne je dnes riadne nahovno. chyta ma nejaka viroza.ale volame to v robote christmas party virus, lebo vsetci akosi pochoreli. ja som celu noc knucala,co ma tak hrdlo bolelo, tak som si rano svacla uz bioparox. nejako som v robote uz prekrkala, zajtra volno,tak sa poliecim. ale v piatok mam zasa tahat nadcas a buduci tyzden kazdy den 9hodin v robote. no ma porazi 😝 😝

no obchodnicky, tak ste sa uz aj rozbehli? 😀

iinuska
15. dec 2009

lady, tak skore uzdravenie