Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
5. jan 2010

mimi, no nakoniec som jej to ponatierala sudocremom, tak ten jej ten zapal pekne vyliecil. mala to potom uz len vysusene, ale nasla som tu v lekarni oilatum, tak tym jej to natieram a uz to ma pekne.

jamaat, ja jej tiez obcas dam kasu, tak raz-dvakrat do tyzdna. 😉 a knihomola mame aj my, zatial sice tu knizku vacsinou len zuje. aj ked co mame take velke leporelo, tak to pozera a ukazuje na macku, ked sa jej spytam, kde je. ale to asi preto, ze sa jej nezmesti do pusy, inak by ju uz hlodala 😀

rybca
5. jan 2010

lady - tak to potom nie je knihomol ale knihozul..🙂 aj my mame doma takeho..🙂

ladywitch26
5. jan 2010

rybca, no ale aspon nejake geny podedila po mne. muz za cely zivot precital hadam dve knihy, aj to z donutenia a ja ich ratam uz na tisice. takze aspon v tomto nie je po muzovi, ze ju tie knizky zaujimaju. 🙂

jamaat
5. jan 2010

V Happyfoto majú akciu na fotoknihy 50% a na kalendáre 60%.

jamaat
5. jan 2010

Ja som teraz len cez sviatky prečítala 3 knihy. 🙂 ..........a idem do postele, dobrú noc. Ešte budem trochu čítať 🙂

ladywitch26
5. jan 2010

jamaat, aj mne prisiel mail od nich, ale chcem pockat do roka a potom dat spravit knizku, ako prvy rok zivota. vsak este budu mat akcie podla mna aj o pol roka.

mimi21
5. jan 2010

no idem ja pomaly spat...
na mimiaukciach som nasla jednu cest. postielku Cam, zatial je za nejkych 35e, tak sa ju pokusim vydrazit

bru nocku vsetkyyyyyyyyyyyyyyyym 🙂

dm1
5. jan 2010

lady tiez chcem dat potom urobit naraz za 1 rok. aj ked zase prve 3 mesiace mam tak neviem ci nieco neporiesim ale asi pockam

ladywitch26
5. jan 2010

male prekvapko na zaver dna, resp. riadny sok.... //..... 😀 😀 😀 pred 4.dnami este negativny a teraz ta prva palicka vyliezla este skor ako ta kontrolna a silna, ze niet pochyb

dm1
5. jan 2010

lady no tak to gratulujeeeeem!!!! som prvy gratulant 😵
tak nech sa vsetko uchyti a podari tak jak ma!

ladywitch26
5. jan 2010

no a tak to vyzera, ze buduce vianoce aj stihneme ist domov. babo bude tak nejako v septembri na svete, a pas vybavim do troch mesiacov, takze akurat na sviatky mozme ist domov. 😀

ale hned sa mi ten prvy negativny test nejako nezdal, lebo tento tyzden ma muz pomaly nasilu musi vyhadzovat rano z postele, ja by som spala aj do obeda,keby sa dalo. a zasa chodim v robote okolo grilu s klobaskami a sliny mi tecu. pri stanke som prve tyzdne zrala len maso a klobasy. 😀

a idem asi hned zajtra na nakupy, musim kupit ten novy test z reklamy, co ukaze aj tyzdne, lebo nemam ani sajnu, ze kedy, ako...mrchu som mala v polke novembra, ale nemyslim, ze som tehu viac nez tri tyzdne.

dm1
5. jan 2010

lady tak to som ani netusila ze je aj taky test 😨

rybca
6. jan 2010

lady - gratulujem...🙂 my uvazujeme o dalsom az od leta najskor..🙂

ladywitch26
6. jan 2010

dm, uz asi pol roka ho tu davaju v reklame. je trochu drahsi, vola sa clearblue a urci to len orientacne, napr. 3-4 tyzdne.

rybca, no my sme sa o stanku snazili pol roka, tak som necakala, ze to bude hned, no ale potesi 😀

a konecne mam vyriesenu zahadu. dva tyzdne si lamem hlavu, preco stanke nechuti moje mlieko a radsej uprednostnuje umele. normalne mi vypluva flasku, len si trosku cucne a uz nechce. tak jej to nechuti, lebo som tehu.

monkap
autor
6. jan 2010

lady: gratulujeeeeem 🙂 🙂

rybca
6. jan 2010

lady - na to trvalo rok, pre to chcem zacat uz v lete..🙂 ale priatel sa trosku obava, aby to tiez tentokrat nevyslo napoprve..🙂

ladywitch26
6. jan 2010

no rybca, tak to je riziko 😀
monka, dakujem

inak baby, ja neviem, ale na mna ma alkohol nejake divne ucinky. v auguste pred rokom som v jeden tyzden bola na oslave znamemu, mal zasnuby, tak sme pili a potom odchadzala kolegyna z prace, tak mala rozlucku a tiez sa pilo. no a vtedy sa nejako stanka podarila. no a teraz tiez, vianocna party z roboty, tak tiez nejake to bacardi padlo a zasa som tehu. zeby to bacardi nejako zvysovalo plodnost? 😀 😀 😀

iinuska
6. jan 2010

lady, super tak gratulujem, tesim sa 😉

mimi21
6. jan 2010

lady tak aj ja sa pripajam: Gratulkooooooooooooo, nech vsetko ide ako ma 😉
a mm uz to vie?

inac u nas krasne snezi, take vlke vlocky 😵 strasna romantika 😵

iinuska
6. jan 2010

aj u nas je nadherne, sype ho uz od vecera. Poobede ideme na prechadzku sa tesim 🙂

ladywitch26
6. jan 2010

mimi, muzovi som nechala na stole test, ze ma tam prekvapko.tak som len pocula vyskot zdola 😀

mimi21
6. jan 2010

lady, no tak to je krasne 😵 😵 😵

baby a aky uspech mal u vas pes od FP???? malej sa strasne paci, tal som rada

ja prave tlacim makovnik a pijem latte co mi navaril gusto 😀

ladywitch26
6. jan 2010

inak aj my v irsku mame sneh a zimu jak v rusku. v dubline nasnezilo, doprava totalny kolaps, na dialniciach lad, len my tu na juhu sme na tom relativne dobre. vcera ma islo porazit v robote, lebo vacsinou uz o osmej rano pride kamion s dodavkou, tak si pekne do druhej stiham podokladat tovar, aj cenovky porobit, fakturu skontrolovat. no a vcera prisiel az o jedenastej. ze 30km od nas, co je objazd okolo jedneho mesta, tak pod nim stalo niekolko kamionov v rade, lebo nemohli vyliezt. cakali, kym slnko vyjde a lad roztopi. iri nemaju techniku na take zimy. maju zopar posypacich aut, ale tie ledva stihaju hlavne tahy posypat. a tuto noc sme mali minus osem, co je pri tunajsej skoro 100% vlhkosti vzduchu teda dost.

iinuska
6. jan 2010

mimi, ja som prave dopila kapucino od delongiho 😀

psik sa malemu velmi paci, stale ho stiska. Dostal este jedneho takeho obyc a tiez ho macka a caka, kedy zahraje a stale nic 😀

ludmilabb
6. jan 2010

lady no tedaaaa tak sa zadarilo aj ked vas Stanka zamestnavala 😵 cize to nemohlo byt az take zle 😀

iinuska
6. jan 2010

lady, aj Stanka sa vam zadarila tak rychlo?

mimi21
6. jan 2010

no iinus, este ze mame tych chlapov co nam tu kavu navaria 😀 😀 😀

inak mala mi vcera na obed spapala 200 ml zeleninky a maska, normalne nechapacky, lebo ona doteraz len tak okolo 140... vyzivu tak zvykla zlupnut, ale masko nikdy...

ladywitch26
6. jan 2010

inus, na stanku sme pol roka cakali.ved to bola sranda, ze zivotosprava, ziadny alkohol, aj ja aj muz sme vitaminy brali a nic. a potom som sa jeden tyzden na to vydlabla, lebo boli tie oslavy, tak som si aj bacardi dala a zrazu dve palicky na teste. a teraz na vianocnej party som zasa pila bacardi a taka silna ta palicka vyskocila, ze pomaly dvojnasobne sirsia od tej kontrolnej. vsak hodim foto 😀 a snazili sme sa len od zaciatku novembra, resp. decembra, lebo v polke novembra som dostala mrchu a ceeeele dva tyzdne.

jaj ale si uzivate s tymi kapucinami. ja si svoju dennu davku kofeinu tak akurat z pohara koly vypijem 😀

zuzkaprofant
6. jan 2010

cafte
lady si tehotna?

iinuska
6. jan 2010

lady, ja som tiez dobre popila a potom som zistla, ze som tehotna Az ma zamrazilo..