Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
12. jan 2010

my noc super ... iba 3 krat hore 🙂

jamaat
12. jan 2010

Joooj, ja som celá dolámaná, lebo som Emku nadránom zobrala k sebe a popri kojení sme ešte na hodinu zaspali. Ako to vydržíte celú noc?

ludka, Deny sa už nechal Emke vykvákať, obkopať, až som nechápala. Potom mi došlo, že asi ukazoval, aký je dobručký, lebo ráno zase na gauči ležal, keď Roman s Monikou odišli a my sme ešte v spálni boli. 🙂

jamaat
12. jan 2010

Ach bože, nám sa zase vrátilo to najhoršie nerváčenie pred spaním. Keď len tak obyčajne reve, to znesiem. Ale toto metanie, pretáčanie, mykanie hlavou zboka nabok, zahadzovanie cumla, kopanie do tyčiek, vykladanie nôh, pomedzi to jej oči zatvára od únavy - tak to ma rýchlo dostáva do vývrtky. Ale konečne spí, asi 10 minút...........Práve som si uvedomila, že mám ešte stále zaťaté zuby. No normálne sa musím predýchať. Katastrofa!

jamaat
12. jan 2010

A o hodinu musíme ísť na plávanie. Tak dúfam, že nakoniec ju ešte budem musieť budiť. 😠

zuzkad
12. jan 2010

pekne dobre ranko prajeme...teda ranko skor uz aj obed 😀 😀 😀

u nas tiez noc v poho...maly mi zaspal okolo pol deviatej tusim...spinkal celuuuu noc az do piatej ranko to som mu dala mliecko a spal do pol deviatej...tak som si aj ja pospala...len potom uz brblotal a robil somarinky a nakoniec si pustil kolotoc v postielke, tak som neodolala a zobrala som si ho k sebe do postielky a smajchlovali sme sa este skoro hodinku v posteli ...no a potom so izby nabehla svokra, tak sme vstavali 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠

co dnes varite na obed ?? Ja nemam tusenia co dnes varit...a to by som mala este aj vianocnu vyzdobu konecne dat dole, ale ked staale nieco ine mam a teraz hlavne kocikujem cele dni 🙂 🙂 🙂

idem dat malemu papat vanilkovy puding s burizonmi to zboznujeeee 😝 😝 😝

rybca
12. jan 2010

Ahojte, tak my sme dnes na 5 sekund boli na troch...🙂 stvrta - nozicka bola vystreta..🙂

emode
12. jan 2010

ahojte,
rybca aj Matyas jednu nohu tak vedla seba vystiera? my sme stale viac na styroch, a uz aj naznaky posuvania 😅

noc kadejako, hore urcite 3x, ale dalo sa 😝 ucime sa cez den spat v postielke, dnes 25 minut hysacila 😖 kym zaspala ...

rybca
12. jan 2010

emode - to bol prvy pokus...🙂 dufam, ze to bude uz len napredovat..🙂

jamaat
12. jan 2010

emode, u nás je už tretí hysák. Prvý pred spaním, druhý na plávaní, kým som sa obliekla, a teraz zase nerváči, lebo sa jej chce spať. Ale ani nejdem k nej, lebo to vôbec nepomáha. Myslela som, že aspoň po plávaní zaspí normálnejšie, ale prd. A ryčí tak, že ju z toho bolí hrdlo a potom kašle. A ja som dnes zabudla a potom už nestihla raňajkovať, tak ma skoro vyrútilo od hladu na plávaní. A Emku plávanie absolútne nebavilo, kašlala na hračky, len mi visela v rukách ako handra a občas mrnčala. Takže bolo úplne úžasne! To už bolo posledné plávanie, možno na jar ešte skúsim, ak mi to financie dovolia.

jamaat
12. jan 2010

No dala som si horalku a pustila ukľudňujúcu hudbu, tak mám zase trochu sily skúsiť ju utíšiť. Idem...

zuzkaprofant
12. jan 2010

jamat ty nechavas malu vyplakat?

jamaat
12. jan 2010

zuzka, no bohužiaľ, niekedy sa inak nedá. Na tom plávaní ryčala ako pavián, však ale musela som sa z plaviek prezliecť! Teraz som ju zase chvíľu nechala, potom šla k nej a už spí, chvalabohu. Akurát že mi obed vykypel, kým som bola pri nej.

ludmilabb
12. jan 2010

zuzkap niekedy to inak nejde, vsak nachvilu odist z miestnosti aby som sa ukludnila, ked mam drzat na rukach dieta co mi jaci do ucha tak radsej odidem a "predycham" ako sa uplne vynervovat ja som si uvedomila, ze som potom na Sofiu uz zla, stupa mi hlas a nema to ziadny vyznam.Aj ked Sofia sa do hysaku dostane uplne z nicoho a drzi ju to riadne dlho, na rukach mi jaci a ked nic nezabera tak ju davam do stolicky a vytiahnem vyzivu, minule to zazracne pomohlo 😝

dnes som musela ist s malou von kvoli susedom, ktori akurat zacali vrtat ked som malu prekladala do postele uz v polospanku sa hned prebrala a nalada ziadna, tak som rychlo startovala sportiak, premierovo som ju don dala, popruhy az tak dobre nesedeli ale uz som nemala cas to riesit, vecer sa na to musime s mm pozriet a prerobit, taky blby system tam je 😠 no a pospala si polhodinku ona v kociku jednoducho dlhsie spat nevie 😒

zuzkaprofant
12. jan 2010

ja nenechavam raz som skusila ho nechat v postielke tak si hlavicku buchal o mrezku a to som ho nechala na 5 min tak teraz radsej ho dako uklucnim a urobim co chce 😒
ja uz maleho nemozem nechavat sameho bo nezbda to je ja ke dho necham plakat minutu tak si stale hlavicku bucha od zlosti a od kedy vie 4nozkovat tak je na mne zaveseni ako psik chodi vsade za mnou a vesa sa mi na nohavice ako kliestik

martinaxyz
12. jan 2010

Ahojte...ako sa máte...prišla som sem len tak mrknúť 😉 ...ja tieš nenehávam malého revať, ale preto lebo mal pruh a aby sa mu to nevrátilo...idú nám vrchné očné zuby 🙂 🙂 🙂 budeme vyzerať ako upír 😀 😀 😀 ...tak celý deň mi malý spí...

mystery7
12. jan 2010

caute, moj zaspal o 14:45 som zvedava dokedy mu to vydrzi, doteraz sme mali uz 2 spanky po pol hodine 😅
ja dnes stale vyberam sportiak na nete. dajte linky na vase ake mate. poradte podla coho ste vyberali

zuzkaprofant
12. jan 2010

Mys chodi si kuknut do obchodu tak to je naj a tak objednas cez net aby si vydela a vyskusla si ho ci sa ti bude dobre kocikvat

martinaxyz
12. jan 2010

mys- ja mám od kočika podvozok a športiak sa len naklikne...kukni do môjho fotoalbumu...tak mi zvlášť športiak alebo golfáč nebudeme kupovať...mne sa osobne páčia Qinnyin buzz http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

mystery7
12. jan 2010

ved aj ja mam taky kociar, ze 3 kombinacia a malemu je uz maly. nevojde donho. a to som myslela ze ako dlho nam vydrzi 🙄

urcite sa chystam aj do obchodov, ale zaujimam sa aj o to co maju ostaatni, nech viem o com uvazovat, co sa opytat 😉

jamaat
12. jan 2010

Ja som spokojná so športiakom, ktorý mám vrámci trojkombinácie kočíka. Minimálne cez zimu bude v ňom. Tento Quinny je pekný, ale mám pocit, že sa nedá polohovať osobitne chrbát a nôžky. TAkže by som ho nechcela. Na jar sa chystám kúpiť ľahký golfáč, keď len tak narýchlo niekam pôjdeme alebo do mesta, ale asi si nechám ešte aj tento športiak. V ňom sa môže aj na bok pri spaní obrátiť, alebo inú pohodlnejšiu polohu nájsť, keďže je dosť veľký. A do terénu bude tiež lepší.

jamaat
12. jan 2010

mys, nevojde sa ani do šporťáka????? To čo je za kočík???

jamaat
12. jan 2010

mys, mne sa napríklad tento pozdáva, aj cena je pomerne normálna. http://www.autosedacky-kocarky.cz/kocarek-x-lan...

sirinka
12. jan 2010

ja mam sportak hauck...je super velky, ale aj tazky ako hovado...mno, sama by som si ho asi nevybrala, darcek... 😎

inac ja obcas tiez necham malu vyplakat, aj velku...radsej nech 5 minut poplace, ako by som mala stratit nervy a hukat po nej, resp. robit iba to, co chcu deti...e-e....

monkap
autor
12. jan 2010

zuzkaprof: si sa pytala na tie plienky ... akurat pozeram tesco letak .... maju 3 balenia za 37,98EUR ... (tie giant pack - napr. c.4 po 82ks)

monkap
autor
12. jan 2010

je to vraj akcia 2+1 zdarma

iinuska
12. jan 2010

ahojte,

no konecne mame novu autosedacku. Tak sa vytesujem 🙂 🙂 🙂

a Adamko ma prerzane obidbe horne dvojky. Spolu ma 7 zubkov 😀

iinuska
12. jan 2010

ja som kupovala dnes pampersky, 56 ks za 11.99 /7-18kg/

zuzkaprofant
12. jan 2010

TAK to su drahe pampersky a dost
inuska gratulko k zubkom 😵

sirinka
12. jan 2010

iinuska a aku?
ja uz som sa pre klarku rozhodla cybex solution s isofixom a magdalenka zdedi romerku...

sssimi
12. jan 2010

Ahojte.
Ludka ani moja nevie spať dlhšie v kočíku ako polhodinu.

Inuska Adamko je šikulka-7 zúbkov-klobuk dole... Super.

Baby moja mala už vobec nechce ležať. Maximálne keď ide spať a polhodinu po zobudení... Keď ju položím na deku tak len reve, nič ju nezujíma, aj keď si k nej lahnem, tak ju to nebaví a ani sedieť nechce. Furt by bola len v bežke a ani na rukách s ňou nesmiem zostať stáť lebo hneď hučí... Ale sa bojím ju nechávať furt v bežke...