Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
20. jan 2010

siri to faaakt? a je dost stabilny? nepreklapa sa dopredu, ked tam das len jednu?

jamaat
20. jan 2010

siri, na fotke som si ho asi všimla.

ŽIENKY, nezabudnite na tému Stretnutie májoviek, nech to dohodneme nejako!!!

mimi21
20. jan 2010

baby neviete niekto aka velkost topanky je detska UK 4?

sirinka
20. jan 2010

lady je stabilny a aj sa s nimj dobre manevruje...akurat vpredu sedadlo nema polohu na spanie...takze obcas mi tam klarka zalomila, tak bola v takom polosede...inac sa aj lahko sklada a rozklada, v pohode sa zmesti do vacsieho auta. kosik pod kocikom je obrovsky, len je k nemu stazeny pristup...inac som s nim max. spokojna. ja som uz tretia uzivatelka tohto kocika a stale je ako novy...

jamaat
20. jan 2010

mimi, na stránke Nextu sú všetky veľkosti vysvetlené.

ladywitch26
20. jan 2010

siri, to mne nevadi, mne stanka v kociku aj tak nechce spat 😀 ale co citam recenzie, ze nie je k nemu prsiplast. musim niekde pohladat. inak cena je super, v uk v akcii teraz za 35 libier !!! 😲

sirinka
20. jan 2010

lady ja mam aj prsiplast...

ladywitch26
20. jan 2010

siri, pozerala som aj ten, ale za to sa priplaca extra este 30€. no ale v irsku bez prsiplasta, to ako v pusti bez vody 😀

sssimi
20. jan 2010

Keby nemáme sedačku, tak uvažujem.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6759458

sirinka
20. jan 2010

lady ja som nekupovala novy...

sssimi a co s tym?

sssimi
20. jan 2010

Siri len tak na kuknutie :D

Lady
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7556935

sssimi
20. jan 2010

Kočky ja som toto objednala malej.Perfektná cena. Inak idú po 82€

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7051097

ladywitch26
20. jan 2010

simi, ja tiez planujem ten bicyklik kupit.

inak graco je tiez ok, len ta cena...mothercare dava dobre zlavy a vyraba to pre nich tiez graco 😉

sssimi
20. jan 2010

Lady suseda má presne tento, ale červený a vyzerá to fakt super. Ja chcem ten ružový s kvetinkami nech si ich nemýlime, inak by som aj ja brala ten červený... Len dúfam, že sa potom nebudú tasať...sakriš...

ladywitch26
20. jan 2010

inak dnes co nam mala spravila.sme sa s muzom este pol hodinu na tom smiali. bola v choditku a muz jej zobral hracku a hrkal jej s nou nad hlavickou. tak sa za tym nacahovala, az na spicky sa dala, ale mohla sa len prstekmi dotknut, nie chytit, lebo muz jej to tak drzal, aby nemohla, ze nech sa trosku ponacahuje. a potvora, ked zistila, po minute,ze sa k tomu asi nedostane, tak normalne oboma rukami chytila muza za laket kde dociahla a zakusla sa mu tymi dvoma zubkami donho. no potvora mala, ale mysli jej to 😀 😀 😀

ludmilabb
21. jan 2010

ahojte, mne bola Sofia od jedenactej kazdu hodinu hore, uz mi to vstavanie islo na nervy
nad detskym bicyklikom som este dopredu neuvazovala, neviem

beljanka
21. jan 2010

lady, je proste úžasná 😀
my sme túto noc ako zázrakom spali dobre. hore iba 2x, no o tej 5 po druhom papaní začala opäť tlačiť do plienky.
ináč všetkým dobré ránko do studeného dňa 😉

jamaat
21. jan 2010

Dobré ráno.
U nás dobrá noc, až na to, že sme hore už od šiestej. Samozrejme, že jej to nestačí, tak sa mi tu mrachce a protivná je. Som zvedavá, ako ide zaspať.

jamaat
21. jan 2010

Ja už mám ten bicyklík kúpený, len je ešte u Niky....čo dávala link na FB. Zohnala ho v Tescu s 50% zľavou, čiže za nejakých 35 eur. Už aj tá pôvodná cena bola super. Tak sa tešííím!

iinuska
21. jan 2010

dobre ranko

my sme hore od 6. V noci sme boli hore 4x.

ja som s tym bicyklikom zavahala. Skoda. No mozno este bude nejaka akcia. 😕
u nas zase snezi a je aj riadna kosa -5 stupnov

jamaat
21. jan 2010

iinuska, bože, ja som nervózna, že sme hore od šiestej a ty ešte k tomu aj ďalšie 4 zobudenia. 😕
Inak ja som bola v 4 Tescách v BB, MT, ZA a ZH a nikde tie bicyklíky nemali. To len TN a NM je také zázračné! 🙂

iinuska
21. jan 2010

jamaat, ja uz nervozna ni nevladzem byt 🙄 😀

zuzkad
21. jan 2010

Dobree raaanko,

nasa noc v poho, prespali sme ju celuuuu do osmej rana, cize aj by som mala byt spokojna 🙂 🙂 🙂

aj u nas snezi husto 😠 😠 😠 a ja uz mam nervy, lebo som tuzila po tom ako sa sneh roztopi a nie este nepadne dalsi...je to des v BA ked je sneh....sice je chodnik odhrnuty, ale ked schadzam z cesty dole tak nie je sanca, lebo tak je nahrnuty sneh z cesty cize sa brodim s kocikom ako besna a este rychlo, lebo nervozny sofer sa ponahla a ja som "pomala" pri prechadzani na druhu stranu a on super clovek ma este k tomu aj na prechodi pustil 😖 😖 😠 😠 😠 chcem jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar !"!!!!!!!!! este k tomu mi dnes isiel drahy do Prahy na poradu a tak som nervna lebo cesty su desne a bojim sa ☹ ☹ ☹ nemam to rada, ked chodi v takom zlom pocasi do Prahy na porady 😠 😠 😠

inak vam prajem pekny dnik...moj monolog berte s rezervou...ved je moj 😀 😀 😀 😀

dm tesiiiiim, ze su uz vecicky...idem odpisat 😉 😉 😉

mimi21
21. jan 2010

ahojte, my sme boli v noci hodinu a pol hore 🙄 🙄 🙄

mala mala naladicku na jednotku, postavila sa u nas v posteli a skakala jedna radost, zato ja som poriadne rozbita a mm ide dnes na sluzobku, no chudak...

ja mam dnes poobede kadernicku, sa tesiiiim
teraz idem k mamine, tak nech sa ona s malou pohra a ja sa hadam zregenerujem 😅

nikanika28
21. jan 2010

dobre ranko...aj u nas noc na jednicku...a tiez od siestej hore...a zaspala mi o deviatej..a normalne ze bez placuuuu a na prvy pokus 😕 😕 😕 😕 😕 kto mi vymenil dieta???? 😅
No a mam zase Lukaska doma...ma hrozny kasel ..taky hrncovy ☹ ☹ ☹ ..tak ked sa klarka zobudi, ideme k doktorke pozriet.... 😒

ludmilabb
21. jan 2010

ja radsej nejdem ratat kolko to vychadza ked sme hore kazdu hodinu 😔
ledva zaspim a uz musim vstavat
ale co mi dnes Sofia dokazuje 😅 , vyzivu som ledva do nej napchala asi 50 ml a to zje 120, prsnik tiez nechcela
nic ju nebavilo, revala za vsetko, jedine na co plati ANO je reeeva ale statocne
zaspala v satke, hladna takze spanie dlhe nebude, potrebujem ist na postu

Janka si pekne tie Tesca absolvovala, manik 😀

zuzkad
21. jan 2010

Nika ☹ ☹ Lukaskovi skore uzdravenie prajeme ....ten kasej je hnusova zradna 😠 😠 😠

Ludka kocikovanie nezabera ? Chudato...nase ...ja by som asi zosalela, keby som takto bolo stale hore...ja som strasny spachtos a uz len raz k malemu v noci vstavat ma nici...ale to preto, ze som sa uz naucila, ze nevstavam stale k malemu len prve 3 mesiace a potom zacal spavat dlhooo cez noc.

Inak ked vidim to mrchave pocasie co je vonku tak aj ja ako vase deturence by som len plakala ...lebo len vencenie ma znicilo......potrebujem ist k mame..ale netusim ako ked stale husto snezi, pod snehom je zas lad a vsade kopaaaa snehu.,..no bude to zaberak pre mna 😠 😠 😠

nikanika28
21. jan 2010

Jani, no uz nemaju ani NM, v TN ich bolo este asi 4 😕