Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
21. jan 2010

Baby už to tam je-snáď to bude OK

nikanika28
21. jan 2010

mafstory
chudobni ludaaa maju v zivote dve potesenaa..trtkacku a spanok..kedze ta jedna vec nevysla..dobru noc.. 😀 😀 😀

jamaat
21. jan 2010

siri 😀

zuzkad
21. jan 2010

simi asi sa dockam videa uz zajtra, lebo idem uz do hajan, nejak ma lame 🙂 🙂

prajem dobruuu noc a co najmenej nocneho vstavania 😉 😉 😉

sirinka
21. jan 2010

nika inac aj nasa klarka svoju trojkolku zdemolovala...vozial sa na nej az kym neodletelo koliesko...a uz sa neda opravit...takze aj magdalenka zrejme na prve narodky dostane trojkolku... 🙂 aspon nemusim riesit, aky darcek...

sssimi
21. jan 2010

Nika neviem asi nie.

sssimi
21. jan 2010

Už to idéééééé-to video

sirinka
21. jan 2010

no veru idem aj ja do hajan...zajtra uz musim uz bezpodmienecne navstivit tesco...a sa mi taaaak nechce...cim som starsia, tym viac neznasam nakupovanie...

jamaat
21. jan 2010

Aj ja idem, už som chcela pred vyše hodinou a just ste vtedy začali písať. Tak dobrú noc.

nikanika28
21. jan 2010

siri, my sme ju uz tusim aj vyhodili, alebo je v kocikarni...ale v hroznom stave zostala 😀 ..tam bol taky pultik na nozicky, tak ten bol dolamany, az uplne zisiel...a celkovo rozheglana..nepouzitelne 😅

sssimi
21. jan 2010

Tak idem už aj ja. Do sprchy a chrapkať,

Juska si ma zachránila. Takže na Topoľčany to musím zvaliť.

nikanika28
22. jan 2010

dobre ranko....
prvaaaaaa 😕 🙂
Noc teda nic moc, stale som kontrolovala Lukiho a ked som zaspala, tak buntosila Klarka a nie a nie zaspat...potom zaspala, ja tiez a zase Lukasko..a rano od siestej hore 🙄 Tak super...chce sa mi spaaat 😔

jamaat
22. jan 2010

druhá

Kriste, ja som zase rozbitá!!! Total nevyspatá a tým pádom aj zlostná. Spala som na etapy. Cez 2 hodiny som spala, potom cez 2 hodiny Emka nerváčila, potom zase cez 2 hodiny spala. Už som jej aj sirup dala, ale aj tak dosť trvalo ešte, kým zaspala. Potom už aj moja platnička mala nervy. Teraz čakám, či urobí nejaký zázrak guarana na lačno, raňajky a zelený čaj.

nikanika28
22. jan 2010

Jani, tie nase babyzne sa asi fakt dohodli... 😕 Ja som tiez nevrla, ked som nevyspata... 🤐

nikanika28
22. jan 2010

No ale uz zaspala, nie sice na prvy pokus, ale na druhy..aj to sa rata..dala som jej gel na dasna a v momente spala 😵 ..Tak by mohla aspon do 11tej potiahnut 😅 😅 😅

nikanika28
22. jan 2010

fuuuu...ze aka hrubica... babYzne 😅

zuzkaprofant
22. jan 2010

dievcata ako je to zdanovym priznanim do kedy sa ma davat a aj vy ked ste na materskej davate?

martinaxyz
22. jan 2010

ahojte...tak my sme mali konečne pokojnú noc a vyspali sme sa...ja daňové za minulý rok nepodávam,, lebo som bola na PN a potom som nastúpilá na MD...

jamaat
22. jan 2010

Nika, ja sa po tých raňajkách cítim trošku lepšie, ale oči ma štípu, akoby som papriky v nich mala. A to aj v noci som počas toho bdenia hrozne vyhladla, žalúdok ma bolel, tak som aspoň banán zjedla. Lenže keď som odišla od postieľky poň, to bol zase horší vresk.
Emka ešte nespí, naťahuje Denyho koštiale a hračky. Mám dilemu, či si ľahnúť, keď zaspí, ale sa bojím, že just bude spať krátko a mňa to len dorazí.

jamaat
22. jan 2010

No mňa veru daňové priznanie čaká, vlani mi ešte fungovala živnosť. Ale ako sa poznám, budem to robiť na poslednú chvíľu.

monkap
autor
22. jan 2010

ahojte ... ja danove tiez nepodavam ...lebo som brala rodicovsky potom matersku a teraz zase rodicovsky ... iny prijem som nemala

monkap
autor
22. jan 2010

zuzkaprof: do 31.3. da podava

zuzkaprofant
22. jan 2010

mam otazku ja nerobim bo som vonku na sk nie je po mne asni smradok a nemam nic spolocne zo sk statom len ze obcianstvo🙂)) ale som dostala ten prispevok na maleho stoho netreba robit danove jaj mam vtom chaost mi na sk nie sme ani 2tt do roka tak neviem ako to je lebo kazdy mu to inac vravi tak neivem ci niekto zvas nie je uctovnicka🙂)

monkap
autor
22. jan 2010

zuzka: z prispevku na maleho dan neodvadzas ...

nikanika28
22. jan 2010

Kurnik, zase sa nam nekuri v obyvacke..asi ma slahne, taka je tu kosa.. 😠 😠 😠 😠 ..uz aj idem za domovnikom...potrebujem, aby mi boli chori obidvaja z tej kosy 😠

zuzkaprofant
22. jan 2010

monkap a zmaterskej co myslim netreba len podat ciste danove

monkap
autor
22. jan 2010

zuzkaprof: nie netreba

sirinka
22. jan 2010

zuzka ja kym som robila v rakusku, podavala som si danove aj u nas, kvoli trvalemu pobytu...ale vsetky prijmy zo zahranicia sa vynali a tym padom som mala nulu... islo len o buzeracny akt...ale pre istotu...
ty pokial tu nemas trvaly alebo prechodny pobyt, danove nepodavas na sk a ak si za cely minuly rok nemala prijem zo ziadnej zarobkovej cinnosti, tak uz vobec nemas nad cim rozmyslat...

nikanika28
22. jan 2010

no je dospane...a riadne nervna je.. ☹

sirinka
22. jan 2010

baby co latkujete, ake pouzivate separacky?