Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
1. feb 2010

ja si musim ist auto odhadzat a rychlo kym sofi spi ... zalomila do 5 minut 😀

iinuska
1. feb 2010

ahojteeee. Tak zase u nas noc pohoda, namiesto kazdych 2 hodin, sa Adamko budil kazde 3, tak sa mi stihlo aj nieco snivat. 😵

nikus, ja zvoncek vypinam preventivne vzdy ked maly spi 🙂 Hlasujem, len teraz mi to este nejde, az vecer

mys, mozno ta len ofuklo.

mystery7
1. feb 2010

asi hej, ale som sa zlakla. dobre ze je uz dobre. dnes mi maly spi a nikde nikto na pokec. o chvilu sa zobudi tak budem utekat

nikanika28
1. feb 2010

jupiiim, prestalo snezit, zacalo svietit 😵 ...ale asi nie na dlho .. 😅
No postarka je inac zlata, druha by mi svacla papierik do schranky a bolo by vybavene..a potom urcite, keby som si isla pre to napostu, tak by to tam este nebolo, pretoze by to mala pri sebe 🤐 .
No Klarka je vyspata a stale sa jej cosi nepaci...puci sa jak mala zabka....

iinuska
1. feb 2010

mys, ja som tu, len internet mi blbne, strasne dlho nacitava, alebo ma to uplne vyhodi, takze kym sa niekam dostanem, tak to trva.

Adamko zaspinkal. Varit nemusim, mame zo vcera, len malemu robim morcacie masko s cestovinou a asi mu dam do toho brokolicu, alebo karfiol

iinuska
1. feb 2010

mys, ja som tu, len internet mi blbne, strasne dlho nacitava, alebo ma to uplne vyhodi, takze kym sa niekam dostanem, tak to trva.

Adamko zaspinkal. Varit nemusim, mame zo vcera, len malemu robim morcacie masko s cestovinou a asi mu dam do toho brokolicu, alebo karfiol

mimi, no to by aj mna nastvalo 😠 Ale ved aj tak to musis oprat 😉

mimi21
1. feb 2010

iinuska, no ved hej, ze to musim oprat, ale keby si videla ako to tam bolo, to akoze zobrala som 3 overaly, drbla som ich do igelitky, do obalky a poslala ...

mystery7
1. feb 2010

no moj milacik sa zobudil

iinuska
1. feb 2010

no nevravim, ze mi to blbne 😀

iinuska
1. feb 2010

baby, tak teraz som tu nasla papier, co si pisal Petko v skole so spoluziackou. No tak ten duchaplny rozhovor by ste si mali precitat. Boooze, ja odpadnem.... 😀 😀 😀

jamaat
1. feb 2010

iinuska, aj sa ideš priznať, že si to našla? 🙂

mimi21
1. feb 2010

iinuska, tak to musi byt naozaj sranda, ja som uz minule rozmyslala, ze musim moje stare dennicky povytahoat, nech sa trochu zasmejem 🙂

kurnik, okrem seknutych krizov som si este aj kvasinkovu infekciu uhnala, ma porazi 😠 😠 😠

nikanika28
1. feb 2010

mimi, ale sak neber si vsetko, daj aj niekomu, koho nemusis 😀 😀
Inus, sak hod do placu, my mu to na tej stretavke nepovieme 😀 😀 😀

mimi21
1. feb 2010

jaaaaj, nika, tych adeptov by ale bolooooooooo

no mala este stale spi, zase z toho asi bude iba jeden spanok 😠

nikanika28
1. feb 2010

no, dufam, ze nie som medzi nimi 😅 😕 😀 😀

emode
1. feb 2010

auto odhadzane aj pred mojou branou lebo som bola odrezana od sveta 😀 to mam namiesto aerobiku
😅 sofi este spi 😀 😀 😀

mimi hroza 😠 inak ja uz malej davam jogurty veselo tie zvolenske chuti jej ale len ochuteny biely sa mrasti akoby som jej ocot davala ... ale mozno to ma aj vyhodu nebude odmietat ovocie lebo zas mala neterka lubila len biely a ovocie nejedla takmer ziadne 😒

tak toto som pisala asi pred hodinou ... uz sme aj po obede

zuzkad
1. feb 2010

ahojte kocky,

bola som pozriet kolegyne v praci, tak sa maly nosil z ruky do ruky...ale pacilo sa mu tolko bab mat okolo...aj mi troska srdce zapistalo za robotkou mojom, ved ja som tam bola spokojna...ale som kludnejsia, lebo som rozpravala aj so sefkou a rata som mou potom, tak som rada...inak kedy uvazujete sa vratit do prace ??

dnes nam svieti slniecko tak ked sa maly zobudi utekaaam s nim von 🙂 🙂

dupinka
1. feb 2010

Ahojte!

my mame desne posledne dve noci: maly by len na mne zaveseny spal, nechceme ho ale naucit spat v nasej posteli...
Strasne je zasopleny, crtaju sa mu ocne zubky, aj ked to este pekne dlho potrva. Len neviem, ci tie sopliky ma zo zubov alebo je fakt chory, su aj hustejsie aj riedsie. Tak asi sa pojdeme prejst k tete doktorke, nech sa na to pozrie...

Zuzkad, ja najblizsi rok ani nemozem, kedze budem na Adamka uplne sama, ale chcela by som potom nastupit, ked bude mat 2 roky, este uvidime, lebo vela veci sa meni bez nasho pricinenia... Ja mam robotu istu, som v statnej sluzbe. 😉

ludmilabb
1. feb 2010

ahojte, ja by som aj rada do roboty po materskej isla ale nemam do akej, beee ☹ ☹ ☹

jamaat
1. feb 2010

Akože nemáš do akej??? ..............No ja vlastne tiež nemám nič isté. Robila som na živnosť, tá je pozastavená, takže moja budúcnosť vo hviezdach.

ludmilabb
1. feb 2010

Jani moja je v takych hviezdach, ze ani dalekohlad nepomoze zatial...ja som bola len na zastupovanie a kde uz na Slovensku budu potrebovat zoologov 😒 vsetko davno obsadene a do Blavy nepojdem aj ked ma tam volali

zuzkaprofant
1. feb 2010

cafte ako spia vase deti moj je vkuse hore tak neviem co je snim zase je cerveny ako martioska zuby mame 6 tak neviem aky moze ist levbo ani usta mi nechce otvrotrit a zubky si umyva tak ze sa hram na elektronicku kefku a vrcim crcim lebo inac sa neda oklamat🙂)

aj vase deticky su cely den na vas nalepene moj maly vkuse a utera sa do mna tak som zase spinava od zemle a mokra od slin co tak slintame tak mam zase na dnes plnu pracku

kosska3003
1. feb 2010

ahojte tak dneska je den najskor som nemohla rozmrazit auto potom uz ked sa rozmrazilo som sla k dr starkej pre kartu a to som zistila ze mam total makke koleso tak som ho musela ist domov zase nafukat potom rychlo starku zaviest do domova dochodcov a teraz ma tak boli cecok ze hruza mam tam taku dietku na pradavke aj krv mi s nej ide a straaaaaaaaaaaaaasne to boli ked malu cica uz ju tam nejdem davat a skusim odsat nech sa mi to niako zahoji lebo to boli ako keby mi do toho nozom bodali au au au

iinuska
1. feb 2010

ahojte, my sme boli vonku, ale fukal dost silny vietor, bol neprijemne

jamaat, to mal len tak pri pocitaci polozene, ja som nelasovala

nika 😀

baby, co mate s tymi prsnikmi, do kelu

nikanika28
1. feb 2010

No, dnes som si bola vybavit v NM zvys. rod. prisp. ..vsetko ok, vybavena za 5min aj s cestou vo vytahu..a to je na siedmom poschodi 😀 😀
Klara si pospala v aute a ako sme sa vratili domov, tak do piatej hukotyyyy...ani v postielke, ani na zemi, ani na balkone, ani na rukach... 😠 ..tak bolo docela veselo..a teraz zaspala na balkone 😨

jamaat
1. feb 2010

iinuska, veď ja sa nespytujem preto, že by si lašovala. Ja som sa niekedy Monike nepriznala, aby som ju do rozpakov nepriviedla.
No mňa veru stále bolí a vôbec to neprestáva. Je to len na jednom mieste z vonkajšej strany.

monkap
autor
1. feb 2010

tak u nas dnes opat iba jeden spanok 😝

emode
1. feb 2010

baby aj moja práca je pase ... mne skončila zmluva 3 tyzdne pred nastupom na MD ... 😒 ale tak okolo aprila chcem zacat hladat a asi okolo septembra by som uz aj chcela byt zamestnana ...

my dnes ukazkove spanie, hodinu v postielke, skoro dve hodiny von v kociku, stihla som aj povysavat ... vietor bol znesitelny ...

nika klarku asi nieco trapi, dalsie zubky ...

mimi21
1. feb 2010

no caweste
ja som bola cvicit, na cviceni s velmi priznacnym nazvom FAT BURNER 😀 😀 😀 ale dobre bolo 😉

mala samozrejme spala len raz, tak sa pomaly ideme kupat...

juuuj, baby nespominajte robotu, ja vobec nevioem kedy sa chcem vratit a ci vobec tam, kde som bola, ale chceme stavat a matematika nepusti 😝

zuzkad a co si robila vo VUBke???

iinuska
1. feb 2010

jamaat, jasnacka 😉 . Keby nechcel, tak by to tam nenechal.