Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
2. feb 2010

jamaat vdaka za gratulaciu...sa tesiim ..ked mi nelozi aspon si sam uz sada 🙂 🙂 len niekedy sa hodi do zadu do lahu a to su ine rany, tak radsej este istim vankusom 😉 😉 lebo to by na zemi dost bolelo 😝 😝

ja si tiez myslim, ze asi zubok konecne nejaky pojde...ved este nemame ani jeden 😖 😖

no ja som veeelmi zvedava kedy nam maly dnes pojde spat...veselo tu krici smeje sa ..no vidim to na taku polnocnu vecierku 😅 😅

jamaat
2. feb 2010

V týchto našich bytoch nieto kam kočík dať, chodba je taká malá, že sa tam ledva nejaká skrinka a topánky zmestia. No a ani výťah nemáme. Preto máme všetky kočíky dole. Ale je to na prd, keď si musíš dole znášať všetky veci do kočára a nemôžeš si to pekne doma nachystať a aj malú hneď do kočíka nainštalovať.

mimi21
2. feb 2010

no mne kocik tiez dost zavadzia v chodbe, no teda teraz je uz castejsie vonku, ale aj to je blbe, ze ako Ludka pise, tak mi Nina chodi kolieska oblizovat a to teda nie je bohvieco...
ufff, este ze mi vytah mame, lebo na 6 poschodie by som peso chodit asi dlho nevydrzala
ale zes na druhej strane to by bola postavicka !!! 😀

dm1
2. feb 2010

zuzkad lenze nas papa vsetko ostatne len to ovocie rano nie.... tak neviem mozno mu proste nechuti 😉

my mame kocar cez den pred dverami na chodbe nech trochu sneh z toho stece a na noc ho davame do izby jednej.... inak aj maly ked je kocik v byte ide po kolieskach dokonca by ich rad olizoval.... a tiez kocikuje! pride ku kociku chyti tycku dole a hore dole vozi 😀

mimi21
2. feb 2010

juuuj, slovencina mi uz dako nejde, to hore, malo byt mY, s ypsilonom 😅

emode
2. feb 2010

ahoj
tak som konecne v obyvke na gauci, ale este musim mm ozehlit aspon tri kosele akoze do piatku 😅 a dat robit chlebik do pekarne lebo nemame uz ani omrvinku ... vsetko sofina pojedla 😅 ale nie ...

boli sme vecer na pizzu v erurope SC, nastastie si mala predtym zdriemla v aute tak vydrzala a take usmevy tam hadzala na vsetkych 😀 no zlate dievcatko, cely cas vydrzala krasne v stolicke, dostala aj vareny zemiačik 😀 😀 😀 a s casnickami sa normalne vykecavala, dokonca aj jedalny listok si prezerala ... 😀

zuzkad
sofia sa tiez najprv posadila a potom zacala lozit, na styri sa davala aj predtym ale vtedy z toho nic nebolo ... a to bude zub ... nam sa teraz zubky ukludnili, vsak ich uz mame 6, tak sa riadne rozjedla 😅 😅 😅

zuzkad
2. feb 2010

dm no tak to asi len nema chut na to ten vas Matko 😅 😅 nam maly stratil chut do jedla uplne ..len mlieko a kasu...a to on je papkacik ..tak dufam, ze to naozaj v zubkoch bude 😝 😝

my mame velkuuu chodbu v byte, cize momentalne tu mam dva kociky 😀 😀 ..ale prave dnes som ten jeden zlozila aby zbytocne nespatil chodbu..lebo potom to vypada akoby som stale neporiadok mala 🙂 🙂

zuzkad
2. feb 2010

emode, no dufam, ze nebude lenivcek a bude lozit, lebo on sa radsej gula po celom byte na 4 sa da ...pohojda sa a koniec...lahni si vegetak zas a gula sa 😀 😀 😀 ale aj ja si myslim, ze zacne lozit...

rybca
2. feb 2010

zuzkad - aj nas bol lenivec, len lezal, ruky pouzivat nehrozilo..🙂 a dnes uz zacal stvornozkovat a aj sa vytiahol popri gauci..🙂

zuzkad
2. feb 2010

tak dufam, ze sa rozbehne 😅 😅

inak vsade ticho len nasho maleho je pocut ako si krici od radosti z klavira...cervik jeden spat by mal, ale je vyspaty tak sa jasi a ja cakam kym sa vycerpa a pojde spinkat...ale asi naozaj az okolo polnoci co vidim... 😝 😝

dm1
2. feb 2010

ja neviem ci ten nas zacne stvornozkovat.... on sa len plazi a myslim ze mu to staci. ked lezim na zemi tak vylezie na mna a vtedy sa aj posadi ked sa o mna opiera ale inak nie. a ked je o mna oprety tak sa stale na nohy stavia

nikanika28
2. feb 2010

no, Klarka zase janci ...uz je asi hodinu hore a bola som za nou asi tak 50x 😖 😖 .. ...dufam, ze budeme zase do tretej hore...sa uz tesim ☹ . A ma zase sopel 🤐

juska3
2. feb 2010

emode 😀 zlata Sofinka

mimi, ja nosim kocik do bytu na 4.poschodie a nemozem ani zdaleka povedat, ze mam postavicku jak lusk 😵 😎
preto nechodim kazdy den von lebo staci, ze jeden den ideme von a ja potom nadavam jak pohan a nenavidim tento dom, ze nema vytah, minuly tyzden sme sli dva dni po sebe von a pod rebrami som mal treti den modriny lebo kocik je tazky jak svina

vcera sa Alex prvykrat sam posadil a dnes sa sam postavil, sice to bolo take sekundove, ale bolo 😉

rybca
2. feb 2010

mimi - my sme byvali na piatom bez vytahu a zeby to bolo na mne vidno sa neda povedat, dokonca aj ked som maleho nosila hore dolu, som neschudla..🙂

nikanika28
2. feb 2010

pomooooc...nechceme spat ☹

dm1
2. feb 2010

no nika nezavidim ti... a nemoze to byt preto ze sa jej zle dycha ked ma soplik? Skus ju dat do kocara a tak vozit to je u nas krajne riesenie ked nic nezabera na spanok

dannynka
2. feb 2010

nika-drzim palceky my sme sa trapili zo soplikmy donedavna... 😝 A inak Domino asi sucití akurat sa zobudil s placom,stiahol polku flasky caju a hadam buva dalej ked je tam ticho... 😅

Ozaj aj my sme zatial bezzuby...nemame este ani jeden ale zato slintame statocne,nestiham cez den podbradníky menit,a veru Domi ma podobne príznaky ako Zuzkyn Nicolasko.... 😒 Tiez bol velky jedak a teraz mu veru tak nechuti..... ☹

juska3
2. feb 2010

nepomaha ani nosenie na rukach? u mna je to posledne riesenie, ked uz nic ine nezabera

dannynka
2. feb 2010

a co sa tyka kocika tiez ho mame v byte a Dominik chodí kolesa oblapavat 😀 😀 😀 ,neviem co toe deti na nich vidia....bojim sa nechat kocar na chodbe lebo nikdy nevies...pred rokom nam s chodby zmyzla moja oblubena vypestovana vlastnorucne kvetinka tak odvtedy tam nic nedavam,iba ak letaky a smeti 😀 😀 tie nech si zoberie kto chce 😀 😉
a ked je taketo pocasie tak necham kociar vonku na chodbe odtiect a potom si ho dam do vnutra do bytu.... 😉

dannynka
2. feb 2010

boze tusim som aj chyby narobila to bude tou nocnou hodinkou uz ani neviem co pisem..... 😅 😅 😅 😅 😅

nikanika28
2. feb 2010

no, ona sa tvari, ze je vsetko v najlepsom poriadku, vykecava si tu...vykrika...daaadeededeee..sranda ohromna 🙄 . Nosenie u nas nikdy nefungovalo, ona vzdy zaspava sama...uvidim, skusim dat mlieko, co to spravi... 😝 . Kocar spaci mam na balkone..pri najhorsom supnem do nutra...
A som rada, ze nie sme jedini bezzubi 😅 😅

dannynka
2. feb 2010

nika no bezzubych je nas tu hdam viac ci len mi 3?ty ja a zuzkad?

dannynka
2. feb 2010

nika keby daco budem este chvilku na FB idem si aspon darceky poprebreberat z FV 😉

nikanika28
2. feb 2010

no neviem prave...
Akcia FLASKA bola neuspesna, ani neochutnala ... 🙄 dala som ju do postielky, zatial neplace..vykecava..tak uvidim, do kedy...uz by som aj spat isla...
NO, uz startuje...keby som tak vedela, co jej JE???

nikanika28
2. feb 2010

dany..a sak ta tam nevidiiim, ci som slepa? 😕

zuzkad
2. feb 2010

noo koonecne mi maly zaspinkal...tak som si aj dobre celkom odhadla maleho..tipovala som, zezaspinka o polonoci presne..a zaspinkal mi teraz pred 10min. cize celkom dobra trefa 😉 😉 ...dost mi plackal...bol uz aj unaveny dost..dala som mu aj gel na dasienka, mam pocit, ze vidim ocne zubky ale dole 😕 😕 ale necitim na dotyk nic..tak neviem, ale ako som mu dala gel tak sa aj ukludnil a stiahol mi asi 180ml kase tak sa aj spokojne napapal a uz aj popritom zaspinkal tak som spokojna aj ja, ze nebudem uspavat do rana 🙂 🙂 🙂

danny noo asi sa koonecne dockame zubkov 😉 😉 😉 aj ked najradsej by som chcela aby to islo vsetko bezbolestne 😅 😅

nika dzim paste, aby coskoro babulka zaspinkala...mozno je len uz tak unavena, ze nevie zaspat, to je u nas najcastejsi problem 😝 😝

nikanika28
2. feb 2010

psssssst...uz spinkaaaa 😵 ..nakoniec zaspala so mnou na posteli...bubacik moj maly...snad nebude chora 😕 ..vyzeralo to aj na kasel...

dannynka
2. feb 2010

nikanika-tu som este som behala po susedoch a tak som zase zabila moore casu.... 😅

zuzkad-no veru aj my natierame gelikom a aj kasicku davam vecer. 😉

idem uz vazne do hajan pa pa a bru 😔

martinaxyz
3. feb 2010

Dobré ránko...
baby ja vás obdivujem, že vydržíte byť tak dlho hore...ja už s malým spím o 20.00, ale potom je už niekedy hore o 5.00 ako napr. dnes...

mimi21
3. feb 2010

ahojteee
martina nic si z toho nerob, ja z tyzdna 7 krat zaspim pred telkou 😀

u nas sypeee a je hnusne pocasie, mm isiel na cesty, tak super, chudak este sa len obliekal a mala mu uz davala pa-pa