Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. júl 2009

zuzkad, aj ja mám také problémy s kolenami. Teda nielen s kolenami, ale tie ma bolia najviac. Ráno vstávam stuhnutá, bolia ma aj členky, plecia. Myslela som, že to po pôrode prejde, ale figu borovú. A to beriem aj homeopatiká na lepšie viazanie vápnika. Všetky kĺby mám také nejaké uvoľnené, ako mi odpuchli, tak mi teraz tak nejak "hrkajú" a praskajú.

bambi7
2. júl 2009

cafte babulky
ako sa mate?

co sa tyka krstu ako pise zuzkad ja tiez nedam 😀 ved presne tusim pisala simmi mozu byt radi 😀 ja pockam na sestru ked pride zo skotska tak asi v septembri bude krst

bambi7
2. júl 2009

a babule mam upal 😠 stale ....

jamaat
2. júl 2009

Ja mám dilemu, či urobiť svokre radosť a dať malú pokrstiť. Inak by som nedávala.

bambi7
2. júl 2009

jamat ja dam a sama sa rozhodne potom 😉

bambi7
2. júl 2009

a ja tiez nechodim do kostola ani muz .......mala bude pokrstena a sama si vyberie 😉

bambi7
2. júl 2009

konecneeeeeeeeeee prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

jamaat
2. júl 2009

No veď keď ju nepokrstím, tak si duplom môže potom sama vybrať, či chce byť kresťanka a ak ano, či katolíčka alebo evanjelička.

mimi21
2. júl 2009

čaute
my sme boli semode na prechádzke, zoznámiť naše kočky, nech sú z nich kamošky 😵

my nekrstíme, vraj by nás ani nepokrstili, lebo ani ja ani mm nie sme krstený a ani sobáš nebol v kostole...

a pripadá mi to ako hotová katastrofa, dávať farárovi prachy, keď vidím tie cirkevné majetky, u nás patrí polovica budov na námestí cirkvi, takže majú brutálne príjmi z nájmov a ešte aj z našich daní žijú... nie veľmi sa mi tento systém pozdáva 😠

dupinka
2. júl 2009

ja davam kratke bodynka a tenucke nohavice na nozky... vcera sme sa o tom rozpravali s doky na poradni, tak povedala, ze kryt aj nozky pred slnecnymi lucmi niecim tenkym, napr. aj latkovou plienkou.

Inak, u nas sex tiez nic moc, este stale citim sitie, som uzka. 😖

dm1
2. júl 2009

ja davam kratke bodynka a mala som aj tenke rifle ale ked su tak tepla vyzliekam a prikrijem len plienockou ako ochrana pred slnieckom. A davate este von capicku? Ja davam taku tenku len sa mi zda ze mu musi byt teplo v tom... ale spoteny nie je nejako pod tym ked ho vyzliekam.

dm1
2. júl 2009

tak ako sa tak pozeram ohladom vasich skusenosti so sexikom tak ma ten cisarak predsa len nejake vyhody 😀

iinuska
2. júl 2009

Ahojte maminky, dlhsie som sa neozvala, mali sme nieco s pocitacom.
Minuly tyzden sme mali krstiny, tak je to uspesne za nami. Vsetko dobre dopadlo, maly bol potom trochu rozhodeny, nedalo sa mu zaspinkat. Ved tolko ludi. Bolo nas 17dosp, takze dost.

iinuska
2. júl 2009

dm, ja davam tenku ciapocku, ked ideme von.

zuzkad
2. júl 2009

Tak som doma, od doki som isla este k mamine a potom som uz pockala na nasho Petka aby nas zobral autom, lebo sa strhla burka a dazd aj ked nie moc ale prsalo-....

Doki ma vysetrila normalne zo spodu, nahmatala, potlaciala...nic bolestive...v pohode som to zvladla ....aj jazvu pozerala, ze sa krasne zahojila, ze nic ani nie je vidno 😉 😉 😉 dostala som antikoncepciu pre kojacie matky...som zvedava ako mi sadne, lebo zevraj ina neexistuje 😒 😒 😒 a nerada by som ostala hned tehu 😕 😕 😕 😕 to by bolo 😝 😝 😝

Dnes mal maly len body s kratkym rukavom a nic viac, ziadnu ciapocku niiiic ...ved chuda moje by sa roztopil ako bolo teplo, takto bol spokojny ... 😉 😉 😉

mimi21
2. júl 2009

ja tiez len kratke veci davam malej, take tie opalovacky a pripadne tenucke ponozticky
ciapocku ak nefuka ani vemi nedavam

baby ja dako na sex ani pomyslenie...
zajtra idem k dokimu tak uvidime co povie 😅

zuzkad
2. júl 2009

mimi nie si sama co sex tak troska nestiha 😀 😀 moja polovicka je dlhoo v praci a ked vecer pride domov...krmim, kupem, prebalujeeem a potom ked zaspi...rychlo si pozriem co nove v PC a buum do postele spat 😉 😉 ja by som momentalne ani nevladala asi ...blbo povedane, pri sexe by som asi zaspala 😀 😀 😀

jamaat zabudla som ti napisat...aj mna bolia clenky, kotniky...ked v noci vstanem k malemu normalne chodim ako kacica ako ich mam ubolene. Zrejme tie kg na vyse a este teraz este ked aj maleho nosim su riadna zataz na nohy 😖 😖 😖 ...tiez musim skusit nieco ako vitaminy na kosti, lebo o par rokov budem o palicke chodit 😝 😝

iinuska
2. júl 2009

Babenky, poradte mi, chcem si kupit podprsenku pre kojacie. Mam len jednu , ale bola dost draha. Viete poradit?

mimi21
2. júl 2009

iinuska ja som spokojna s podprdou zo znacky Clematis, maju biele, telove - ta je najlepsia a j cierne - stoja okolo 13 eur - su take z mikrovlakna a z nutra bavlna
mam aj jednu cisto bavlnenu, ale z tej sa mi pustaju gumicky, para sa mi dookola

tiez som si teraz jednu kupila, tiez bola dost draha, este som ju ani nestihla obliect, zajtra sa chystam ze ju obleciem k dokimu 😀 😀 😀

iinuska
2. júl 2009

mimi, da sa objednat aj cez internet?

mimi21
2. júl 2009

pocuvajte co sa mi prave stalo: odkladala som ciste pradlo do skriniek a mala mrnkala v postielke lebo jej vypadla dudka a ako mrnkala bolo ju pocut von, kde bol na susednom balkone maly chalan a napodobnoval ju
najprv som si pomyslela ze ake mile, potom povedal ze babetko neboj sa ja ta zachranim 🙂
no a potom zaklincoval : babetko ty dietatko sproste
tak som na maleho len tak vykukla, ze som to pocula, taky ostal prekvapeny ze tam je aj niekto iny 😀 😀 😀

iinuska
2. júl 2009

Mimni, niektore deti su fakt pekne drze 😒

mimi21
2. júl 2009

iinuska skus tie clemati cez google najst, malo by sa podla mna dat, ja som ich kupovala u nas v obchode
cez net som si u nich objednavala take tehu tielka

mimi21
2. júl 2009

iinuska www.shop.clematis.sk
ja mam ten model 636 v bezovej aj ciernej

len mi trochu vadi, ze ich nemozem nosit pod vacsi vystrih, lebo siahaju tak vyssie, ale ak mas vacsie prsia, podla mna ti budu ich aspon dobre drzat

iinuska
2. júl 2009

mimi, dik, pozriem sa na to 🙂

jamaat
2. júl 2009

zuzkad, nespomínala si tie bolesti aj lekárke? Podľa mňa to nebude len váhou, lebo to by ma neboleli plecia a zápästia. No dúfam, že to nejako ustúpi, aj keď tie kolená bolia stále rovnako.

sssimi
2. júl 2009

Ahojte!
No tak aj ja dám farárovi 10€ a dovi!!!

U nás bol včera pokus o sex už 3tí krát. No až včera sa do mňa dostal 😖

Zuzkad aj si už antikoncepciu nasadila? Aj ja ju mám. A fajin že 8€ na mesiac. Ešte som ale nezačala. Pokým sa nerozbehneme zo sexom tak postačia gumy.

Mimi ja som mala tiež dnes zážitok. Prišla za mnou kamoška s ročným synom a 2ročná suseda hneď za nami utekala... No a ja som si s malou kvokla no a tá dvojročná ako bola fajin špinavá až za uškami vytiahla svoj dudlík z úst a ja som ani nestihla zareagovať a ona ho narvala mojej malej do pusy. Skoro som zinfarktovala!!!

mimi21
2. júl 2009

juuuuuuuuuj kym som bola v sprche, vratil sa mm a precital ako na sex ani nepomyslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak asi uz zacnem 😀 😀 😀 😀 😀
len ja mam tiez obavy ci nebude boliet 😖 😖 😖

sssimi u nas po sidlisku chodi taka mala, zlata je taka rysulka, len je vzdy taka zababrana a vkuse nakuka do kocikov
a minule mala take ruky spinave a sa mi zavesila na kocik, tiez ma skoro porazilo...

kosska3003
2. júl 2009

ahojte tak co tu nove
siri no a co mi odporucas klokanka je dobra ci radsej tu satku si mam kupit no ja neviem nemam sajnu
no baby ja som mala cisarak a sex tiez nula bodov lebo mm je v robote ale stredu pride tak sa tesim zajdem ku gynde nech ma kukne a poviem jej dovidenia a berem kartu som zvedava co mi povie

sssimi
2. júl 2009

mimi ale našťastie nenarvala tými špinavámi ručičkami jej dudlík tvojej malej do úst. Dúfam, že mi malá nechytí teraz soor, lebo by ma porazilo 😠

A ani ja nemám veľmi pomyslenie na sex... Väčšiu chuť som mala 2tt po pôrode ako teraz 😀 ... No a včerajšok? Najskôr desná bolesť a len som čakala kedy to skončí... Myslela som si že to bude rýchlovka po takej dlhej dobe, ale mm bol nervozny z toho, že ma to bolí a furt sa ma na to vypytoval... No ku koncu už sme sa docela rozbehli a bolo to chvíľku aj príjemné 🙂