Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
17. feb 2010

ja budem kravske ale to cerstve nie trnvanlive a jasne ze ho prevarim poradne ideme ku nasim ta to moja mama mu hned da ako ju poznam ale uvidime co a ako bude 😀

mystery7
17. feb 2010

ja mu chcem zacat davat od roka mlieko + este kojit, uvidim ako zareaguje potom pomaly vysadim kojenie.
Od kedy si na sr? Potom sa ohlas nech sa dohodneme nastretku.

jamaat
17. feb 2010

Emka je ešte hore a kukáme Bátoryčku. No zase iná verzia! 🙂

Ja ešte neviem, či budem dávať od roka mlieko.

mimi21
17. feb 2010

no a co vsetci kukate batorycku 😕 😕 😕

jamaat
17. feb 2010

Tak už aj u nás sa búva. Straaašne som zvedavá, ako bude pokračovať v noci a kedy sa ráno zobudí. Väčšinou, keď ju dáme podvečer spať, tak zdriemne polhodinku, niekedy len 15 minút. A dnes vyše hodiny ťahala.

monkap
autor
17. feb 2010

ja kukam na nete nejaku autosedacku pre patka 15-36kg 😔

mimi21
17. feb 2010

jamaat oni nam to snad robia naschval 😅

jamaat
17. feb 2010

mimi, noaže! Veď to je jasné už dávno! 🙂

emode
17. feb 2010

AHOJ
dnes som bola v ZV, mamina mi zobrala malu von a ja som zbehla do Jysku ... kupili sme tam postel no a srouby nikde, zabudli nam ich dat 😠

sofia ma najradsej viaczrnnu od hami ale miesam jej ju s jablkovou a kupila som este trojzrnnu od Babylove lenze ta je uplne bez chuti a sofia urobila eeee takze miesam 😅

kravske budem davat asi od roka, ved uvidim, ak by jej nesedelo, dama UM, ale inak nevidim dovod, preco nie 😀
dnes sme mali upistany den, ako vzdy potom, ked je u svokrovcov lebo ju tam starky nanasa na rukach ... mala len ukaze ruckou kde chce ist a on ide ...

mimi21
17. feb 2010

koťuhy male prefikane su to, ale ked sa usmeju tak je im hned vsetko odpustene 😵 😵 😵
aj to ze vstavaju skoro rano, aj to ze buntosia v noci

inak akurat rozmyslame s mm ako vyriesime zajtrajsie vstavanie na hokej, budik nehrozi, lebo to by sme aj malu zobudili...tak neviem, vy ako, budete pozerat? ci az ked vas drobci zobudia?

jamaat
17. feb 2010

mimi, ja bez hokeja vydržím. A o tej pol osmej ešte aj budem vidieť z neho čosi, tak väčšinou najneskoršie vstáva.

emode
17. feb 2010

co sa tyka hokeja, nechce sa mi vidiet tie prehry ☹

mimi21
17. feb 2010

emode, kolko optimizmu 😅
ale v tomot ani ja nie som optimisticka 😀 😀 😀

emode
17. feb 2010

mimi daco kuknem ale urcite sa nebudem vzrusovat 😀

moj mm uz isiel spat dufam ze mala to prezije bez zobudenia 😀

ladywitch26
17. feb 2010

no tak v tomto by sme my problem nemali, nas stanka budi pravidelne medzi piatou a siestou, takze ani do roboty si budik nenastavujem. ale hokej nemam ako pozerat, lebo bohuzial, cez net sa da pozerat len na uzemi sr, zo zahranicia uz nie... 😠

dm1
17. feb 2010

my sme mali hroznu noc aj den bol taky vselijaky ☹ . ako som chvalila vcera ze som ani cestovinku nemusela mixovat a papal tak dnes mi to vratil - nechcel to ani za svet tak som to musela ist mixovat ale uz bol rozjedovany tak si to spapal az za hodinu a to tak ze v jednej ruke som drzala mobil z ktoreho hrala hudba, druhou som krmila a v ustal som mala zavesenu taku hrkalku slonika a hrkala som s tym nech sa diva a nevrti sa......... a dokonca sa mi podarilo aj spievat s tou hrkalkou v ustach. som si tak hovorila ze keby ma kdosi nafilmuje tak ma posle do Bohunic 😀 . hrozny to den. dufam ze zajtra bude lepsie. ale som bola podvecer v tescu a kupila som opickove tricenko malemu na leto tak aspon to.

inak drobec krasne chodi okolo celeho stolika sam sa pridrziava a prejde. len by rad chodil aj dalej a niekedy sa trafi a dociahne na gauc a inokedy neee. akurat som si hovorila ze ako sa krasne naucil padat ze si sadne krasne zo stoja a on bum ked chodil pri obyvackovej stene chcel sa natiahnut za kvetinou pustil sa treskol hlavou do skrinky... ale nastastie tam nic nema

emode
17. feb 2010

lady podla mna o nic neprides 😅

mimi21
18. feb 2010

slovenskooooooooo, slovenskooooooooooo 😀 😀 😀
dobre ranko
Nina vsatala na hokej od 6:15 je hore 😀
po hokeji pojdeme k mamine, dufam ze dospim, ze som rano skoro vstavala 😅

jamaat
18. feb 2010

mimi, slabo povzbudzuješ, ako tak na ten stav pozerám 🙂

Dobré ráno. Tak Emka vstala presne tak isto, ako keď ide spať o siedmej. Už mi stihla svojim zúrivým vreskom aj mozog napíliť. 😝

ladywitch26
18. feb 2010

nasa slecinka asi tiez chcela vidiet hokej, ale asi este aj s prichodom hokejistov na stadion, lebo sa potvora zobudila o pol tretej v noci, kompletne vyspata. tak ju muz siel pekne nakrmit dolu mliekom, samozrejme lyzickou, a ja som zatial myslela, ze si vyvratim cely zaludok.fuj, tak hnusne mi este nikdy nebolo 😝 a potom ma bolel zaludok od hladu, ale bala som sa cosi zjest, aby to neslo vonku.tak som nakoniec zaspala az o pol piatej, to uz prisiel aj muz. malu uhojdal na lopte. ale potvora, od siedmej je zasa hore. 😠

jamaat
18. feb 2010

Boože lady, to sa zle aj číta, nieto ešte zažíva. Ešteže máš použiteľného muža.

jamaat
18. feb 2010

lady, ja som mala pri posteli piškóty, orechy a vodu, z toho som si vždy dala predtým, ako som vstala. Tebe také nepomáha? ...........Ale je fakt, že ja som nezvracala, mne bolo tak inak blbo.

mystery7
18. feb 2010

dobre ranko . . . ako komu
My sme vstali ok, ale mame problem zaspat. Maly ma uz len take male ocka, ani sa uz nevladze hrat, tak som ho uspala na rukach a dala do postielky, nastal totalny plac, tak znova som cele zopakovala a zase plac. Tak teraz sedi v postielke poplakava, okukuje a chce vstat, ale uz nevladze. To zas bude den aaaaaaaa
Tie co vam deti zaspavaju v postielke ako dosiahnete, aby spali a nevstavali??

ludmilabb
18. feb 2010

ahojte, ja neviem ale Sofia cim dalej vstava skor, od siestej uz spekuluje a od pol siedmej sme hore ci sa orientuje podla svetla bo co?

tak sme aj hokej videi a umrachtana je ale dnesna novinka, sama sa vytiahla do stoja na kresle kde Blazika lezala, strasne ju fascinuje jej chvost, len neviem ako sa ideme ucit sadat zo stoja, ked sa pusti tak ju pridrziavam ale zacne mrncat ze chce ist naspat ale uz sama nevladze a ja ju naozaj nebudem drzat polhodinu 😝

ludmilabb
18. feb 2010

zajtra urcie hokej stihneme len zapas s Rusmi bude zase psychicka lahodka

ludmilabb
18. feb 2010

a este som zabudla napisat, ze v noci sa zase budi kazde dve hodiny a pri kojeni sibrinkuje rukami po mne a do tvare uplne ma tym vytaca ked som ospala tak nemam take pevne nervy ale som ticho len zuby zatinam

nikanika28
18. feb 2010

Cafte....tak pod dlhsej pauze...ale citam vas aj 3krat denne 😀
Noc katastrofa, rano katastrofa, jedenie katastrofa....a ide ma z nej slahnut, od rana len huciii jak na hory... 🙄 🙄 A zuby furt ziadne
My sme pre istotu na hokej stavali uz o tretej 😕 😀 😀 😀 ALe nastastie este zaspala...a kojenie je uz dva dni paseeee..aj ked dnes v noci cecala..ale to len asi tak na ukludnenie..nakoniec som aj tak isal spravit mliekt 😝 . Ale potom zase hned zaspala.
Lukasko je uz druhy tyzden v skolke a bez choroby.. 😕 A momentalne ma obdobie posluchania...docela sa mu dari 😀
Klarka sa stale neposadi sama, da sa stvornozky a hupe sa...no a to cuvanie stale vylepsuje..do predu sa jej ist stale nechce 😅

jamaat
18. feb 2010

Jaaaaj ludka, tak sa teš, už to začne. Stačí, že raz zistí, že sa na nohy vie postaviť. Apokalypsa nastane! 🙂 ....Budeš so smútkom spomínať na časy, keď sa iba plazila. A keď si začne aj sadať, budeš mať ďalší smútok pri prebaľovaní. Som ti dodala optimizmu, čo? 😀 .........S tým svetlom je to možné, aj Emka sa podľa toho orientovala. Uvidím, ako to bude teraz. Žalúzie zaťahujem furt.

Emka ma stihla dnes už dva krát vytočiť svojim zúrením. Ale už spí. A prší a so psom treba ísť. 😖

juska3
18. feb 2010

ahojte 🙂
tak my noc, resp. nadranom hruza, ani neviem kolkokrat reval, neviem co mu bolo, asi nam robil budicek kvoli hokeju 😀 a vcerajsie zaspavanie uzas, asi 4x ma pohryzol do bradavky, to robieva, ked je nervozny zo zubov a potom sa nevedel ulozit, stale sa pretacal ako vrtula 🙂

jamaat
18. feb 2010

Keď sa to tak vezme, tak tu točíme dookola stále o tom istom. Toľké vzrúšo v tých našich životoch 😀