Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
20. feb 2010

ahojte my sme mali taku cudnu noc, som sa preberala a mala pocit ze mala mrnci ale ona spala a stalo sa mi to asi 3x ani vyspat sa v klude neviem ked mozem 😕

juska dufam, ze doktori nejako pomozu, drzim palce

mimi21
20. feb 2010

ludka moja mala niekedy aj mrnci zo sna...

tak ma teraz dohryzla pri kojeni, ze az...a ked som ju hrasila, tak jej normalne tahalo kutiku do placu...ale taka bolest to bola, tymi malymi, ostrymi zubiskami, auuuuuuuuuuuu

mimi21
20. feb 2010

no a nezaspala mi pri kojeni, tak som zvedava ako to teraz bude s doobednym spankom 😒

ludka ty ked malu uspis v satke, tak ju potm prelozis do postielky?
a vecer ako uspavas?

ludmilabb
20. feb 2010

mimi ju prelozim ked zaspi v satke do postele

a vecer ju dam do vaku, nakojim, musi mi drzat prsty a tak zaspava ale vcera mi ich stlacala, chytala a skoro hodinu nic zo spania, tak som ju pustila a ona rev, zase som ju musela chytit a tak dokolecka, predtym zaspala do 10tich minut ale uz si to zacala natahovat tak neviem ci s tym casom nebudem musiet spravit poriadky

mna ked uhryzla tak som tak nahlas povedala aauuu ze sa zlakla a lutostivo rozplakala tak to bolo uplne vyborne

mimi21
20. feb 2010

tak uz spi, ale musela som si k nej lahnut a potom som ju supla do postielky

ta dohryzena bradavka ma normalne este aj teraz boli 😠

iinuska
20. feb 2010

ahojte,

mimi, mna Adamko pokusal spolu asi 2x, a aj to este na zaciatku, ked mu vysli prve 2 zubky, odvtedy si dava pozor 😀

mimi21
20. feb 2010

ach, idem ja varit a upratovat, ale sa mi fest nechce 😝

jamaat
20. feb 2010

Emka sa už pred vyše hodinou tvárila, ako sa jej chce strašne spať, tak som ju dala do postieľky, ale veľké H z toho. Takže vyhrala nado mnou, keďže som ju nakoniec vybrala.

iinuska
20. feb 2010

ja ze aspon pol hodinku pospi, no bolo to asi 25 min. parada. Mne je nejako na nic, spala by som. Dufam, ze poobede nebude prsat, nech mozeme ist von

juska3
20. feb 2010

diky baby, ste zlate 🙂

Alex spi viac ako hodinu, upratovat budem az potom, ked sa zobudi a vari mm

mimi, to ti verim, mna uz Alex uhryzol niekolkokrat a boli to jak svina 😒

sssimi
20. feb 2010

Ahojte.
Mňa už Sarah nehryzie. Doktorka mi poradila, že ju mám nahrešiť keď ma kusne a čapnuť po plienke a zabralo to.

Inak už ju prešlo obdobie, že reve keď odídem z miestnosti kde je a začala vydierať revom. Akonáhle jej niečo zoberiem (telefón, ovládač....), tak reve akoby ju z kože drali. Alebo keď ju prenášam a chcem ju posadiť tak spustíííí. A neskutočné slzy roni pri tom...

Ja so furt chorá jak pes. MM je na zabíjačke.... Ale musím už ísť s malou von, lebo aj scvokne doma. Šak už sme neboli cez týždeň vonku...

mimi21
20. feb 2010

u nas je dnes husta atmoska, trochen mi vykypeli nervy, kedze na vsetko som sama, lebo mlady pan spal do pol12 - aj to som ho ja vyhodila uz z postele, poriadila som, oprala, navarila obed pre nas a aj pre malu - ten isiel komplet do zachodu, lebo ho nechcela 😝
a teraz sa len vyvaluje pred telkou, lebo je "chory!, joj urve ma 😠 😠 😠

ludmilabb
20. feb 2010

mimi u nas napodobne, mm spi v spalni a tiez mi dnes rupli nervy tak to aj dopadlo ☹

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamaat
20. feb 2010

No ženy, pridávam sa k dusnej atmosférie. Hádam každý víkend sa pohádame kvôli Emke. 😕

Joooj, ale včera sme sa na nej rehotali. Stála pri gauči a tato jej na niečo povedal nono a keď neposlúchla, tak jej trochu klepol po plienke. To ste mali vidieť ten ksicht! Zvesila kútiky, nahodila žalostný výraz a potom si položila tvár na rúčky a spustila plaaaač! No heeerečka! My dvaja sme sa rehlili potajomky a Monika ju ľutovala 😅

dupinka
20. feb 2010

Ahojte!

tak my sme mali hadaci vikend minuly tyzden, tiez ma MM vytacal kvoli somarinam.

Dnes sme boli Adamkovi kupit topanocky, kedze uz cupka za rucicky. Kupili sme mu klasika topanocky, ake sme este hadam aj my nosievali, slovenska vyroba, 15 Eur. Co je super cena! A hlavne clenkove na snurky. Tak som spokojna.
Vraj velmi dobra znacka je aj slovenska Protetika, ta ma aj svoje predajne po Slovensku a Rak.

ladywitch26
20. feb 2010

caute zeny, tak ako tak pozeram, asi je aj dobre, ze muz je z domu, lebo dnes je nejako hasterivo vsade 😀 ja som muza pomaly od vcera ani poriadne nevidela. siel o piatej na futbal, dosiel az okolo jedenastej, ale to som ja uz spala, lebo som zalomila vcassie. neskutocne zle mi bolo z toho kurata,co som jedla. a rano vstal ku stanke o siestej, a ked som ja vstala o osmej, tak uz sa chystal pomahat jednej znamej upravit zahradu, takze od rana je prec.ale uz by mohol aj prijst, lebo mi je zasa zleee 😝 uz mi ani tie sproste orechy nezaberaju a uz mi ani nechutia. esteze stanka ma dnes dobru naladicku, som jej na nete pustala baby tv, tak oci nemohla odtrhnut. na obed zeleninu zajedala chlebom, za kazdou lyzickou, co som jej dala, tak si este aj kusok chleba napchala do pusy 😀 teraz som ju uhojdala na lopte a zalomila, ale mala som dost, aby som na nu tycku nehodila, to hojdanie mi nerobilo nejako dobre na zaludok...

inak stanka tiez riadna herecka, ked jej cosi nedovolim alebo nedam, tak slzy ako hrachy a placeeee.

ladywitch26
20. feb 2010

tak tej nasej trubelke nejako zachutil chlieb. teraz som ju krmila jogurtom, ale musela ho zajedat chlebom. a to tak, ze som jej vopchala lyzicku s jogurtom do pusy, to rychlo prehltla a hned som jej musela dat aj chlebik, inak sirena. za kazdou lyzicou chlieb, inak by som to do nej nedostala ani. no co si tie decka este nevymyslia... 😀

jamaat
20. feb 2010

No my už s Emkou spolu raňajkujeme. Ja chlieb, ona chlieb. A včera žobrali aj s Denym spolu, keď chlop párky večeral. Dám foto na FB 🙂

iinuska
20. feb 2010

aj ja dvam malemu pri ranajkach chlieb alebo rozok, ale nezje vela. To ma len tak na zabavu
Dnes bol vonku Petko s Adamkom, mam aj zvysenu teplotu, tak som si aspon polezala.
Teraz papa keksik, pekne si odkusuje s tymi zubkami.
Ja sa z mm pohadat nemozem, je cely den v robote. 😀

iinuska
20. feb 2010

lady, tak Stanka bude chlebova 😀

ladywitch26
20. feb 2010

inus, no len s tym chlebom je problem, lebo ho vozia len dvakrat do tyzdna a rychlo sa rozchyta. to pecu poliaci na opacnom konci irska. a ostatne su tu len tie sendvicove, co sa ani jest nedaju.ani by som jej ho nechcela davat, lebo su strasne sladke. to uz potom radsej taky tmavy sodovy, ten je aj celkom chutny, len taky maly stvrtkilovy bochnicek stoji 2,50€.

inak k tym hadkam, tak my sme sa s muzom vedeli obcas riadne pohadat, resp ja s nim, lebo on bol vacsinou ticho 😀 ale odkedy sme v irsku, tak nebola ticha domacnost.

stanka prave prasila psovi kozuch, musela som ho ist zachranit, chudaka 😀

kosska3003
20. feb 2010

ahojte tak moja mala ma dneska umrncany den hruza zase nechcela spat poobede nakoniec zaspala o pol 6 do 6 pospala a mrnala mm je teraz s nou u svokra dole ale ako tak pocuva uz ide hore schodami aj s malou umrnanou idem ju okupat a hadam potom bude uz spat riadne lebo uz ma hlava boli s nej dneska

mimi21
20. feb 2010

no mne mala spala do piatej, skoro dve a pol hodiny, takze asi tak skoro spat nepojde
ja som si s nou tiez hodinku pospala, potom som bola s mamou v kauflande, kupila som si cervene vinko, bo uz som vsetko vypila 😀 😀 😀

iinuska, tak rychle uzdravenie prajem, ja ked som naposledy mala teplotu, tak som bola riadne KO
ale mas zlateho syna, starsieho, ze sa ti o malickeho postaral a ty si si mohla oddychnut

juuuj ja som este aj kramy dostala 😝 😝 😝

jamaat
20. feb 2010

Kde iní končia, my začíname. Emka si tak poposúvala spanie, že sa len teraz zobudila z poobedného spánku. 😕

monkap
autor
20. feb 2010

jamaat: veru, mne uz lenka spinka

kosska3003
20. feb 2010

no tak uz sme okupane aj marika uz spinka tak super mam veget uz mm volali zase na pivo ale uz som ho zastavila aj povedal ze nejde je od stredy doma a furt na pive nonono manzelske povinnosti treba plnit nie 😀 😀 a dopijam to vinko co mam otvorene od stvrtka dneska uz padne

iinuska
20. feb 2010

aj u nas je uz tichucko 🙂

mimi, dakujem. No velmi mi to pomohlo, ze s Adamkom isiel von, aj sa mu viacej venoval cez den. On je dost starostlivy, kazdu chvilku sa ma pyta, ako sa mam 😵

mimi21
20. feb 2010

iinuska, tak to mas doma fakt poklad 😉

u nas sa este nespi, ale uz je mala v postielke, ja som este kolac upiekla, zajtra pride byvala kolegyna na navstevu, mm pojde cez den lyzovat, my budeme asi doma, este uvidim, aj ked hlasili krasne pocasie...

ludmilabb
20. feb 2010

uf no dnes sme mali skoro po mesiaci pokakanu plienku uz treti den nic ine totizto Sofia nerobi len sa dviha do stoja tak si dnes aj pekne postojacky zatlacila, na vedierku jacala ako blazniva
mama mi vravi, ze je este skoro aby na nohach bola, ale vsak ked sa vie sama vytiahnut tak si to nemyslim, lenze dlho nevydrzi, labilna je musim pri nej byt zase nechcem aby sa naucila ze ju budem drzat, ked uz nevladze a pada tak chyta nervy...do sedu jej to nejako extra nejde....inak trosku smiesna poznamka ale tym ze jej zima, tak davam Sofii pancusky a na to ponozky, kupem ju kazdy den ale furt ked jej ovoniam nohy tak sa rehocem, ze fuuuj smradochy. Dufam, ze to nebude pretrvavat 😖