Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
23. feb 2010

lady, a co to sono, uz si bola?

mystery7
23. feb 2010

je to super, mali by prihodit maslo a ranne noviny 🙂 tak som to videla len vo filmoch 😀
A jasneeee, sono

ladywitch26
23. feb 2010

inus, zajtra idem. vyrazame o desiatej z domu, cesta hodinu, a sono mam okolo pol dvanastej. no a o pol druhej som u doktora objednana, ale ratam, ze do tretej to moze trvat, takze pred stvrtou domov neprideme. takze berieme kocik, kopec hraciek a zasoby jedla. chcela som ist sama, ale ocko chce tiez vidiet drobceka, a pravdupovediac, ak tam nebude jeden drobcek, tak bude ocko potrebny pri krieseni, ked im tam kvacnem...

mystery7
23. feb 2010

idete na rodinny vylet s prekvapenim 😀
Drzim palce nech je vsetko tip-top

iinuska
23. feb 2010

lady, tak nech je vsetko ako ma byt 😉

ladywitch26
23. feb 2010

mys, no kazdopadne to prekvapko bude, lebo ani neviem, v ktorom presne som tyzdni, tak hadam to zistia, nech mozem konecne upravit pas

ludmilabb
23. feb 2010

lady zajtra budu teda novinky aj si ho obzries ako pekne rastie 😵

mystery7
23. feb 2010

vsetko bude ok, nic neboj.

zuzkad
23. feb 2010

ahojteeee 😅 😅 😅

takze pomaly a postupneee...

lady taka objednavka na mliecko je supeer, len skoda, ze take nieco sa neda aj v BA zajednat...resp. aj by sa mozno dalo, ale keby to nosili predo dvere tak by to tam zostalo asi minutu a to uz asi prehanam a pri najlepsiom...alebo pri najhorsiom by mi tam niekto frkol dnu nejake drogy 😝 😝 😝 hmmm to je BA 😝 😝 😝
na sono drzim paste ....som zvedava ako rastie tvoje miminko 😉 😉 😉

ja som uz asi uspala maleho...dnes bol nejaky uplakany aj ked uz ledva pozeral a oci mal ako angorak cervene od unavy...este som mu dala mliecko a zda sa, ze zaspinkal...uz som sa pripravovala ako budem po dlheeeej dobe uspavat na rukach, aj ked som bola nie moc nadsena, lebo ma strasne bolia krize...dostala som mrchu ..to z toho 😠 😠 😠

noo ja uz mam doma morcatka a hned dve 😝 😝 😝 ked som bola v jednom chovprodukte som sa pytala na klietku pre morcata kolko stoji atd...tak prave ta pani predavacka chova morcatka doma...a ponukla mi, ci by som si nezobrala od nej, lebo ma malicke prave doma a nechce ich odnasat do chovproduktu, lebo ich tam davaju hadom 😕 😕 a to nechcela, tak som prosikala doma aby mi dovolili...len ona mi ponukala dvoch, lebo su spolu od malicka a su naviazany na seba strasne a bolo jej luto ich rozdelit...tak som sa rozhodla, ze ich vezmem oboch...su to samcekovia ...normalne spolu papaju dokonca aj o jednu mrkvicku sa spolu delia...kazdy z jednej strany papa 😅 😅 len su uuuplne rovnako zafarbeny a neviem ako ich rozoznam...lebo by som im aj rada mena dala, len netusim ako ked potom nebudem vediet ktory je ktory 😝 😝 tak ich pozorujem ci nie je rozdiel aspon nejaky...ale mena uz asi mam chcela som Teddyho ale asi to bude Lucky a Sunny 🙂) uvideme este 😉 😉

idem si to tu trochen precitat co noveho kto mate, lebo som dooost pozadu, ale v poslednej dobe som mala riadne perno 😝 😝

jamaat
23. feb 2010

zuzkad, tak ty si riadne akčná s tými morčatami 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?strana=...

ladywitch26
23. feb 2010

ludka, ja uz si ho obzeram aj zvonku, ako rastie. gate uz ledva zapnem 😀 ono v robote si este vela ludi nevsimlo, lebo mam zasteru a ta vela zakryje, a v bunde to tiez nevidno, ked prichadzam a odchadzam, ale uz sa to inak zakryt neda. uz sa chystam za sefkou, nech mi da tehu gate od uniformy. som si ich vlastne mohla rovno nechat po stanke, lebo som bola posledna tehu a teraz som zasa prva v dalsom kole 😀

mimi21
23. feb 2010

lady sa tesiiiiim na zajtrajsie spravy od teba, dufam, ze nas nenechas dlho cakat a hned ako dorazite, tak nam das vediet 😉

dnes som bola v super obchodiku, baby bystricanky ak pojdete niekedy cez Sliac, tak hned za mostom na pravej strane je novy obchodik, vola sa Stonozka a maju tam krasne vecicky
ale su aj dost drahi - tricko Mariquita s dlhym rukavom 10e
ale mali aj dvojpack uzasnych opalovaciek za 10e, co nie je az taka zla cena
fakt uzasne vecicky tam mali

ladywitch26
23. feb 2010

zuzi, morciatka? super, ja mam tiez jedno teraz, ale doma som ich mala styri. no len do irska som ich nemohla zobrat a segra sa mi tak super o ne starala, ze posli v priebehu par mesiacov 😠
ale ja som mala na ne strasnu smolu.ked som mala 10rokov, tak som si doniesla samicku od kamosky, uz v druhom stave 😀 mama ju chcela vyrazit z domu, ked sa to okotilo, ale nakoniec sme rozdali kamoskam, aj ked jedneho samceka sme si nechali. tak sa to mnozilo dalej, ale v lete boli vonku na dvore a zimy sa uz nedozili, lebo sme ich mali v kolni na drevo a otec akurat chcel vymenit dvere, tak jednu noc boli zvesene a dostala sa nam tam liska. cely tyzden sme ich so segrou oplakavali. o par rokov som mala dalsie, ale zasa v tej istej kolni sa k nemu cez okno dostala lasica. 😖

ladywitch26
23. feb 2010

mimi, no necham vas v napati do vecera, pred stvrtou neratam, ze sa domov dostaneme a to je 5hodin na sr, tak si pockate 🙂

mimi21
23. feb 2010

a ked sa dlho nebudes hlasit, tak su to dvojicky a mm ta teda kriesi 😀 😀 😀

zuzkad
23. feb 2010

jamaat ja som celkovo akcna...teda ak ide o zvierata..ja ich proste zboznujem a mam pocit, ze by som vsetko mala chovat a chranit...ale to uz bohuzial nedokazem 😵 😵 😵 ....ale ak sa dalo zobrala som si to domov a starala sa o to...malu macicku, ktoru skoro auto zrazilo, osmacikov, ktory mali byt utopeny, psika, ktoreho chceli odstrelit...atd atd...proste taka zvieraca charita som 😀 😀 😀

lady ja som mala morcata od malicka...dokonca jedneho som mala nauceneho ako psika...behal po byte a mal svoje miesto kde chodil spinit ...no parada ...ked som prisla domov tak ma k dveram prisiel pozdravit a este aj kvical 😅 😅 len potom dlhsie som mala len psika ...potom dvoch psikov ...potom andulky a osmacov degu no a teraz mam len psika a dve morcata 😅 😅 😅 ale to staci, kedze mam Nicolaska a on je prve miesto o koho sa chcem starat ...neskor uvidime co ma zase popadne 😝 😝 😝 esteze nemame rodinny dom, lebo by som chovala asi vsetkoooo mozneee 😅 😅 😅

nejak ma lame, tak asi idem zalahnut...uvidime kedy nas princ bude "spievat" ...vcera ma nechal celkovo pekne pospat..ale rano je ako budik presneee o 7,30 sa smejeme s drahym, ze ani si nemusi nadstavit budik rano, lebo on vstava o osmej do prace ...tak maly 7,30 zacne spievat v postielke tak ho dam k nam a tato ma budicek, zacne mu cuckat nos, potom sa mu hra s uchom a bucha po nom a brbloce "tata" 😅 😅 😅 cervik nas 😉 😉

sssimi
23. feb 2010

Ahojte Kočky.
Lady no som zvedavá na zajtrajšie správičky 🙂
Inak s tým mliekom to frčí aj v Čechách. Mám tam krstnú mamu a nosia im aj chleba a rožky 😀 Je to inak super vec...

Zuzkad mne morča zjedla mačka. Mali sme aj so susedou dvoch no a dali sme ich venčiť-aj ohradu sme im spravili, ale potom nás naši zavolali na obed a vrátili sme sa vo chvíli keď už mačka dojedala ☹

ladywitch26
23. feb 2010

zuzka, tak ja mam tiez stastie, ze chodime na sr na par tyzdnov na dovolenku, takze okrem psa a morciaka ziadne ine zvery. inak by to tu tiez vypadalo ako v chovprodukte 😀 zakazdym,ked idem do mesta, tak len pokukujem po tych osmacoch. mne sa straaasne pacia, ale to uz by asi muz neprezil. 😀 andulky sme mali, kym som nemala 5rokov, potom som ich jedneho krasneho letneho dna pustila a mama ma skoro zahlusila 😀
a tiez som mala morciaka, risko sa volal, co behal volne po byte, privitat prisiel, na nohu vyliezol a az sa tak slastne vytahoval, ked som ho hladkala na rukach. ale chudacik, akurat presne rok po tom,co som ho kupila, mi uhynul. tri dni predtym som chodila na infuzie s nim na veterinu, striekackou som ho krmila, vychudol na kost, ale chudacik uz sa z toho nedostal. 😢

a stanka je tiez miesto budika. postavi sa v postielke, zacne mi tahat perinu, capat po mne ruckami a krici mama a rehoce sa pri tom od ucha k uchu. 😀

nikanika28
23. feb 2010

cafte, pozeram, ze rozoberate domacich milacikov...no u mna tiez docela obsazna tema...mala som straasne vela skreckov, biele mysky, korytnacku, dokopy asi 10 anduliek, rybycky, modlivku, straku, morske prasiatko, kuriatko, maciatko, papagaja zako 😀 😀 😀
Co som mala andulky, tak jednu som mala tak krotku, ona vzdy doletela za mnou, ci uz do kuchyne, obyvacky, kupelky..sadla si mi na plece a hrala sa mi s nausnicou 😀 , chodila sa kupat do akvarka a ked som sedela za stolom, tak mi vsetko zhadzovala na zem zhadzovala, co som mala na stole 😀 ...a jedneho dna mama vetrala periny...a andulka si vyletela na vylet ☹ . A takto mi ich uletelo asi 10 😝 ..aj tie dalsie som mala krotke, ale nie az tak, ako ta prva, co som mala.
Lady, drzim palceky na zajtra, som zvedava na spravicky 😵 .

dm1
23. feb 2010

baby este k tomu NEXTU - zial svagor si to rozmyslel a zostava v UK do septembra takze nebude mozne veci doniest. tak ak ste na mna cakali tak radsej na MMB. inak uz sa da dodavat aj na SR priamo z NEXTU za pausalne postovne 5,-EUR. Ale neskutocne zvlastny prepocet z libier na evra tam hodilo.... ale ak ma niekdo viac veci tak sa mozno aj oplati. sak kuknite

dm1
23. feb 2010

treba na stranke nextu kliknut dole na sipku slovenska a uz to mate ako pre SR aj ceny 😉

mimi21
24. feb 2010

bre ranko
no DM pozerala som ten next, to su ceny ako v BA v obchode, presne segra mi tam kupovala jedny gate na malu, na UK stranke starli 8e, v bA 13e - a presne tak stoja aj na to "slovenskom" nete
takze ziadny normalny kurz cca 1,15, resp. ako si davaju baby z mmb 1,28, ale riadna divocina, vibec sa to neoplati a tie veci su dost drahe potom
som pozerala damske tricka a najlacnejsie za 10e 😅

zuzkaprofant
24. feb 2010

cafte mam otazocku ako papaju teraz vase babatka a ako spia ja som zufala moj maly drzi asi dietu ci co odmieta papat len mliecko to hej sem tam a to je vsetko a dnes uzpred 7 strasime co sme isli spat o 22hodke inac vstavame az okolo po9 tak neviem co je snim a len mrnci ani tak ani tak nedobre zubky nevidno ze by daco islo 😨

iinuska
24. feb 2010

dobre ranko, no v noci bol Adamko kazdu chvilku hore, stale len kojit, ale cez den toho vela nezjedol, tak asi dohanal. Stale ma teploty aj kasle, teraz spinka, a potom s nim idem k doktorke. Ten kasel sa mi nepaci ☹

dala som prat a pocuvam, ze stale viac huci ked odstreduje. No mame ju uz 7 rokov, len dufam, ze sa nepokazi. Teraz by som to tak potrebovala 😠

zuzka, mozno to budu tie zubky. No a ze od 7 hore? To my sme kazdy den. No bud rada, ze ti vkuse spinka.

zuzkaprofant
24. feb 2010

inuska co si moj nikdy mi neprespal celu no sme kazde 2 hodky hode 😀

iinuska
24. feb 2010

zuzka, jaaaj, lebo si pisala ze od 22 do 7, tak som to tak pochopila 😉 . Aj u nas je to tak. V podstate maly neprespal celu noc od nardenia 🙄 . No co uz...

stija
24. feb 2010

dobre ranko maminy
mala uz spi, uvidime do kedy. ale dnes vazerala hodne grogy, bola hore ani neviem od kedy, mna zobudila nieco po siestej. ale ona ked je v pohode, tak sa rano zobudi a chvilu sa pohra v postielke. normalne vstava medzi pol siedmou a siedmou, takze tiez dnes akasi vynimka.
zuzi asi je nieco vo vzduchu 🙂 a neviem s tym papanim, aj my mavame take dni. niekedy spapa viac, inokedy menej, vraj je to ok.

stija
24. feb 2010

k tomu úprespavaniu, moja mala prespala od siedmej do piatej, ked mala 3, 4 mesiace. a potom sa to vstavanie rozbehlo. ona je akosi naopak, miesto toho, aby spavala lepsie, vstava teraz castejsie ako ked bola uplne malinka 😒

jamaat
24. feb 2010

Dobré ráno.

Aby vám ľúto nebolo, tak Emka je hore od 5,30. Ale mužo vstával hokej pozerať, tak si ju zobral do obývačky.
Som z nej posledné dni nejaká veľmi nervózna. Začínam mať pocit, že som dobrá len na šklbanie vlasov, na búchanie mi hlavou do tváre (už čakám, kedy mi peru rozrazí) a na mravčanie a revanie. Keď ma nevidí a je s niekým iným, je spokojná, hrá sa. Akonáhle sa objavím, začne mravčať a na mňa sa liepať. Aj včera, keď som sa zo squashu vrátila. Aj sa potešila, ale vzápätí začala mrnčať.
To šklbanie za vlasy robí ale všeobecne. Pes už do nej vrčí, keď sa ešte len približuje.

Teraz spí, ale pôvodne som chcela byť o tomto čase v Takku a na nákupoch, lebo mám zľavové kupóny. No veď už som si mohla zvyknúť, že Emka robí vždy opačne, ako ja chcem. 😕

stija
24. feb 2010

co sa nam dnes podarilo - nieco po polnoci prebaloval malu mm a o pol stvrtej som ju musela kompletne prezliekat, lebo bola pocikana. ja, ze co stale mrnci, hladkala som ju a nepomahalo, az ked som ju vzala na ruky, ona komplet mokra. a to ani plienka nebola taka plna, neviem, ako ju zabalil 😀