Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
25. feb 2010

mimi, mne sa ta romerka viacej pozdava 🙂

my mame tuto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

mimi21
25. feb 2010

no aj mne sa viac pozdava ta romerka, asi ju idem objednat 😝
inac z tejto stranky mame aj kocik 😉

mala mi spinka, tak mne by sa patrilo nejaky obed navarit...

ludmilabb
25. feb 2010

ahojte, my sme sa v noci kojili len raz 😵 😵 😵 , prvykrat ked bola hore o polnoci som ju len chytila za ruku a zaspala a potom vstala az o pol piatej, neuveritelne 😀

mne sa paci ta Romerka tiez, aj cena je slusna

iinuska
25. feb 2010

ludka, tak ty dnes musis srsat energiou 😵

mimi, oni maju aj predajnu v BA, velmi mile a ochotne predavacky. Tam sme kupovali tu nasu

mimi21
25. feb 2010

iinuska na tych ich schodoch pred predajnou som v 8mesiaci spadla, ked sme boli po kocik 😅

aj ja som tam bola spokojna, komunikovala som aj s majitelkou, velmi zlata a ochotna 😉

zuzkad
25. feb 2010

ahojte 😵 😵 😵

poslusne hlasim celu noc sme spinkali, az na cestovanie v postielke..dva krat som musela maleho otacat, co spal sikmo a dost nepohodlne cez postielku...a samozrejme odkopany cely 😝 😝 ale inak sa nam dobreee spinkalooo 😅 😅 😅 samozrejme, ze budicek sme mali o 7,30 ako hodiny 😉 😉 😉 ale teraz uz zase spinka cca pol hodku, tak dufam, ze este potiehne...len som musela uz svokru upozornit, lebo prisla a ako velka voda "uraduje" v kuchyni..a bucha jedna radost 😝 😝 😝

ja este nemam autosedacku kupenu, ale mala by som sa poobzerat uz, lebo ta prva je uz doost mala pre Nica 😖 😖

dnes mame dalsi kraaaasny den slnieckovy, tak sa tesiiiiiiiiiiiiim..idem k mamine, ked sa maly zobudi, lebo som jej to slubila uz asi 3x a neprisla som..a ona caka chuda kazdy den na nas 😔 no ale dnes istotne idem, lebo je kraasne a mam chut sa flakat po vonku...len coskoro teda 18.6. ide do Tuniska a ked sa vrati tak o 2tt ide zas do Grecka, tak ma cestovnu horucku uz teraz a pocuvam, len more, slnko, pocasie opalovaci krem atd atd a ja mam depku, ze ja nepojdem zase nikam toto leto....az o rok, lebo ako som sa citila...uz si netrufam k moru s malym....radsej este rok pockame a potom aj ja uz budem pracovat a aj viac peniazkov na dovcu bude 😉 😉 😉 ale smutno mi bude ...lebo ja more potrebujeeeeeeeeeeeeeeem 😝 😝 😝 😝 😝

prave mi prisla Mama a ja tak mam co studovat 😉 😉 😉

Lady tesiiime, ze si ok ...ako rastiete nevies ??

mimi21
25. feb 2010

zajtra ideme fotit Ninku k takej babe - tak sa strasne tesííííííííííím lebo robi super fotky 😵 😵 😵

zuzka my k moru urcite pojdeme, na tyzden, nie na dlhsie, ale ja musiiiiiim, kedze sme minuly rok neboli ...

jamaat
25. feb 2010

mimi, idete ku Gabike do Fotofunn? Ja sa tam chystám, ale až keď sa oteplí, lebo teraz by sme mali červené nosy 🙂

Dobrá cena vo výpredaji: http://www.babydirekt.eu/sk/odrazadlo-jeep

mystery7
25. feb 2010

tak sme sa boli prejst, aj sme sa povozili elektrickou. Isli sme Mirkovi kupit hracku, ktora sa mu pacila v MC, ale bude na predajni, az poobede, tak tam pojdem zajtra. A ked sme uz boli na tych nakupoch, kupila som si sportove topanky na jar na kocikovanie. Ked si predstavim kolko mam lodiciek a nic z nich 😀
Ten test autosedaciek bol hrozny, hlavne ta, co sa utrhla. My sme vyberali sedacku, dost nahodne. Pacila sa nam, splnovala vsetky normy a aj to polstrovanie bolo kvalitne. Snad to bude ok. Zaklad je nedostat sa do kolizie :-/

iinuska
25. feb 2010

no asi ste vsetky vonku, dnes je zase tak pekne a my musime trcat doma. Adamko ma trochu znervoznuje, lebo nejako nechce pit. Z vody si da 2-3 glgy a koniec a aj prso mi zacina odmietat. No vela toho nevypije ☹ ☹ ☹

mystery7
25. feb 2010

my spime doma a poobede ideme kuk babku s dedkom 🙂
Chudatko, snad sa rychlo uzdravi, drzim palce.

mimi21
25. feb 2010

jani nejdeme ku Gabike, ale chodi s nami jedna baba na plavanie a ona tiez foti a robi velmi pekne fotky, aj cena je super 😉

objednala som tu romerku sedacku co som link davala 🙂

mimi21
25. feb 2010

a prave mi volala teta, ze v pondelok nam ta sedacka pride 😉
parada 🙂

ladywitch26
25. feb 2010

caute, tak uz som konecne doma a najedena, lebo ledva som domov dosla a uz kupelna 😝

tu romer trendline mame, vrelo odporucam. da sa aj pekne sklopit, ked dieta spi a hlavne sa mi paci, ze je okolo hlavy vystuzena, takze keby cosi, tak aj bocny naraz znesie.

inak my sme mali tiez blbu noc, vela som nepospala. stanka skusala vsetky mozne polohy a nevedela sa rozhodnut, v ktorej chce byt. kazdu chvilu sa metala, prevracala a mrncala.tak som ju len kazdu chvilu prevracala. o tretej sa aj postavila v postielke, ale nastastie zasa zalomila, inak by ma slak trafil.

a ked som prisla z roboty, tak muz zufalstvo v ociach, ze uz to nezvlada, ze stanka je ako na baterky. ta len beha z jedneho konca domu na druhy. ani nie je chodi v choditku, ona uz beha ako o preteky.sa divim, ze nema svalovicu z toho.

soffi
25. feb 2010

ahojte babusky, som tu po sto rokoch, pameta si ma niekto? 🙂

ladywitch26
25. feb 2010

soffi, ty aj zijes? kde sa tak tulas? 😀

jamaat
25. feb 2010

Čaute, tak my sme sa vrátili zo sánkovacej prechádzky, samozrejme, že som na záver Emku aj vykydla, ale ani nemrnkla 🙂 Aj mi vytrovilo riadne, tak som už spucovala ryžový nákyp, čo mi emode doniesla - mňamky, mňamky. Aj pes je už obriadený, najedený, tak teraz idem aj Emku nachovať. Som zvedavá, po koľkých lyžičkách mi vyrazí jedlo z ruky. 😅

jamaat
25. feb 2010

Ahoj, Soffi. Pekné od teba, že si nás prišla pozrieť. Tak rozprávaj-preháňaj, ako si nažívate.

iinuska
25. feb 2010

ahojte,

Adamko uz hodinku spinka, poobede sa mu nedarilo zaspinkat, vecer mal zase zvysenu teplotu, uz sme aj odsavali sopliky. ☹
Na vceru som mu dnes kasu ani nedavala, ze nech radsej potiahne mliecko, ked menej pije.

mystery7
25. feb 2010

ahojky sofi, jasne ze si pamatam 😉 ako sa mate? Dari sa vam? A co malicka? Je zdravucka?

dm1
25. feb 2010

sofi ahoj aj ja si ta pamatam 😉

my celkom dobra noc bol hore len 2x a potom sa zobudil aby s tatom pozeral hokej

inak 2 dni som mala pokusy robit mu kase sama ale bez uspechu sa mi na ne vykaslal a tak som len kojila vecer a obe noci sa zobudil len 2x.... tak si vyber ze po kasi by to malo byt lepsie. u nas teda neplati

iinuska
25. feb 2010

dm, ci s kasou, alebo bez, Adamko spinka rovnako zle

mystery7
25. feb 2010

u nas aj ked zje celu davku kase, zobudi sa hodinu po ulozeni a taha ako o zivot - nezavisle od toho ci pije mlieko aj po kasi, alebo nie

ludmilabb
25. feb 2010

mys a ta cela davka je kolko?

beljanka
25. feb 2010

ahojky
lady tak nech sa len v pohode držíte 😵
nika, my už máme dva zúbky druhý vyšiel len teraz nedávno, ale bola príšerne nervózna.

pohyb vpred mi Sonička dnes predviedla. bola som prešťastná, je to síce také plazenie a posúvanie hlavičkou vpred, ale bolo to úžasné. aspoň niečo. snaží sa laškovať, ale musí viac trénovať 😀
a s kašou je to u nás asi tak ako píše mystery.
tiež skoro vždy po hodinke hore ale dám vždy iba čajík.
no musím povedať, už trošku lepšie spinká iba raz v noci je hore na mliečko.

ladywitch26
25. feb 2010

baby, a nemoze to byt tym, ze ich po tej kasi smadi? ja davam stanke chvilu po kasi este aj caju zapit a teda logne si vzdy poriadne.

dm1
25. feb 2010

lady nemoze to byt tym lebo ja este po kasi aj kojim takze si zapije. ale aj predtym ked papal kasu 200g tak sa raz budil a raz nie takze to bola asi len nahoda

ludmilabb
25. feb 2010

ja tiez po kasi do hodinky kojim, tak sa uspavame

iinuska
25. feb 2010

boooze, tak ja uz som bola pri Adamkovi 3x od 7, to bude noc. Plni sa mu nostek, chudako moje. ☹ Aj som podlozila postielku, aby mal vyssie

ladywitch26
25. feb 2010

inus, no nezavidim. 😔 skus prehodit este mokru plachtu cez postielku, stanke to zaberalo