Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
24. mar 2010

juj, Mimi, nezavidim 😖

Nas Adamko chodi uz aj po vonku za jednu rucku, alebo sa pridrziava kocika, doma sam lieta s choditkom - didakticky pultik na kolieskach.
Topanocky davame, odkedy sa zacal stavat a chodit za dve ruky, takze uz skoro dva mesiace, s pevnym clenkom a rovnou podrazkou.

pokojnu nocku prajem!! 🙂

emode
24. mar 2010

siri ved ano ale teraz sa mi este zda skoro na lozenie po trave ...

ludmilabb
24. mar 2010

mimi mne pomohol na vyzratu ritku Imazol, natriet a nechat 10 minut na vzduchu, skus ju dat vycikat, vykakat a potom hadam chvilku vydrzi bez plienky a bez nehody
a takych robosov by som najradsej poslala do r..i 😠

iinuska mne tiez Sofia v noci taha ale niekedy prestane a zacne plakat akoby sa hnevala ze jej uz netecie neviem iny dovod plakania na prsniku 😒
my este nemame topanky furt neviem ake, vonku by aj tak len stvornozkovala a nechodila a doma bude naco v topankach teda ak by nemala byt na spickach tak to je hadam jediny dovod ale zase ludia hovoria ze najlepsie sa naucia deti chodit bosem v chodulke nebeha ani nema ziadne ine choditka ani trojkolku 😀

ludmilabb
24. mar 2010

emode poslala som ti IP neprislo?

mimi21
24. mar 2010

jaaaaaj, boze, svoje vecerne decko cerveneho som uz davno tak rychlo nevypila 😅

luba142
24. mar 2010

mimi a nedavas jej probiotika? Nam k atb vzdy povedali ze mame davat probiotika ale kakala stale a aj ritku mala strasne cervenu ale ja ju mastievam rybacou mastou

kackabrcka
24. mar 2010

mimi mas probiotika ?? ak nie kup popri ATB
ja umyvam zadocek stale len cistou vodou nijake vlhke servitky a obycko rybacia mast..

jamaat
24. mar 2010

mimi, skús ju občas podržať nad lavórikom alebo niečím, ako to s ludkou robíme. V tej polohe sa zatlačí na črevká a lepšie sa vykaká, tým to vlastne poženieš. Aj 5 minút počkaj, ak ti vydrží, mala by sa vykakať, ak má čo. Ja Emku držím tak, že ju mám k sebe chrbtom, držím ju za stehná a chrbátikom sa o mňa opiera....alebo ak sa nakloní dopredu, tak si vlastne leží na stehnách. Je veľká pravdepodobnosť, že už do plienky veľa kaky nepôjde.

emode
24. mar 2010

luba aj kacka ste ma predbehli my sme tiez mali ATB a davala som Bio Gaia kvapky a mala bola ok,

mimi na tu ritku, podla toho co si doteraz pouzivala, ak sudocrem daj nivea sos alebo iny a naopak treba vystriedat ...

mimi21
24. mar 2010

no probiotika mi poradila len kamoska, dr. nie 😨
a zabudla som ich dnes kupit, mala som jej dat este jednu davku atb ale uz som nedala 🤐
aj ja ritku umyvam, vlhcenou utierkou utriem len to najhorsie a umyjem
ja pouzivam sudocrem ale dokina vravela, ze ked sa stale pouziva to iste tak uz potom telo nereaguje

jamaat
24. mar 2010

mimi, ak to má ozaj zlé, že je to až mokvavé, vtedy je najlepší Imazol.

iinuska
24. mar 2010

ahojte, u nas sa uz spinka

mimi, ten Pytiol mam doma pre istotu, ked by bolo najhorsie. A pomoze po par natretiach. Naposledy som natierala, ked Adamkovi isli prve zubky a casto kakal

kackabrcka
24. mar 2010

my sme teda ATB nemali este ale probiotika by som dala keby mame..
ja zase suchym servitkou utriem a vodou omyjem + rybacia mast, moja ma cerveny zadocek z vlhkych servitkov

mimi21
24. mar 2010

jamaat no az take zle to nie je, mokvave to nema, ma to len velmi cervene
a imazol nie je len na predpis?

ludmilabb
24. mar 2010

ze Costner v Panelaku 😵

iinuska
24. mar 2010

kacka, ani ja nepouzivam vlhcene utierky, len fakt vynimocne. Rovno umyvam ritku a sudocrem

iinuska
24. mar 2010

ze ranna pusa v Panelaku

mimi21
24. mar 2010

ja som kostnera presvihla, lebo som bola v kupelke, to fakt tam bol??? 😕

ludmilabb
24. mar 2010

mimi
urcite sa aspon podobal 😀

jarabicka
24. mar 2010

Ahojte, ak môžem poradiť na riťku je najsamlepšia obyčajná modráá indulona, ak mááte nejaký takýýý problééém....my sme mali a bola to parááádička, ako sa to rýýchlo dalo do poriadku 🙂 ....chcela som poradiť lebo ľutujem bábenka, ak takto trpia ☹ ...tak ak chceš vyskúšaj, hádam to aj vám zaberie 😉

iinuska
24. mar 2010

jarabicka, pekna fotka 😀 Som nevedela, ze mam dvojicku 😀

emode
24. mar 2010

tu je dako ticho, idem ja asi spat ...

iinuska
24. mar 2010

dobru, aj ja idem skusit co to pospat

ladywitch26
24. mar 2010

a tu uz sa spi? ja som len teraz druhy dych chytila 😀 no ale zasa sme si poobede vsetci dve hodky pospali. boli sme s malou v materskom centre, kupili tam novy bicyklik, tak ju na nom muz vozil, no keby ste videli, ako hrdo sa tvarila 😀 a kazdu chvilu mi kyvala, ze "papa mama". uz sme rozmyslali, ze jej kupime bicykel, no ale ze segra chce neterke kupit na prvy rocik, tak musime pockat do maja 😀 a ked sme prisli z toho centra, najedli sme sa, uspali malu a tak nas to tiez unavilo, ze sme aj s muzom obidvaja zalomili. ja na gauci a on v kresle. a potiahli sme dve hodky, naraz s malou sme sa zobudili 😀

zuzkad
24. mar 2010

cafteee

ja mam dnes besny den,,,
upratovala som o dusu, potom prisli dve kocky a fotili mi maleho tak to nooormalne bola fuska 🙂 🙂 ale tesim sa, ze budem mat fotky troska inak 😅 😅 😅 a este k tomu chuda mamina moja je chora velmi asi ma chripku a priedusky ☹ ☹ tak som jej bola pre psika, lebo nevladze ani chodit a nie este vencit si psika, tak varujem teraz Sendy a moju princeznu...mame tu poplach, lebo sa nahanaju ako besne ...ale hlavne, aby sa mamina uzdravila chuda 😝 😝 😝

lady tak take dobre spanicko to aj ja luubim...dnes som sa zobudila naraz s malym o osmej no paraaada...to mam rada 😉 😉 😉

jamaat
25. mar 2010

Ahojte, prvá! Zase sme zavčasu vstali, už začína byť aj mrzutá, pomaly ju skúsim uložiť.

kosska3003
25. mar 2010

ahojte druha

my sme mali noc jednu s tych dobrych alo o stvrt na 7 som uz myslela ze bude vyspada ale spravila mi radost a spala este do pol 8 tak super teraz si davam kavicku a potom pojdem do obchodu nieco kupit na jedenie a dnes mame aj plavanie tak je toho dost
baby co je dobre na bradavky tak ma bolia idem umret uz mam sto chuti aj kojit prestat ale to mi marika isto nedovoli hihihi

a este jedna otazicka poradte dobre stranky na kupu kocika chcem golfac kupit diky

jamaat
25. mar 2010

Veru aj mňa bradavky bolia pri kojení, odkedy jej zuby narástli. Nehryzie síce, ale aj tak to bolí.

iinuska
25. mar 2010

do tretice vsetko dobre 🙂

Adamko spinkal do pol 6, tak mozem byt spokojna 😅 . No to uz akokeby pol 7 bolo 😀 . Teraz som ho ulozila, zaspinkal,a mm isiel na nakup. Varit dnes nemusim, mame zo vcera a zajtra budem robit seged s knedlou a aspon na 3 dni 😝

mna bradavky nejako nebolia, ale ked dokojim, tak tam mam pekne otlacky Adamkovych zubkov

iinuska
25. mar 2010

kosska, ja mam tento, ale ci je to dobra stranka, neviem, ale s golfacom sme spokoni. Ta vanicka nech ta tam nemyli, to je len ukazka, ze na to sedi aj vajicko http://www.prebabo.sk/Golfače/City-Link-2/flypa...