Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
31. mar 2010

zuzka: homeopatika mu davam, ale ide mu 6 zubov naraz a jeden sa prerezava. Dnes desny den, musim vydrzat, nechcem ho prepchavat liekmi.

zuzkaprofant
31. mar 2010

jak chces ale aby ta hlava nebolela moj maly praveze je velmi kludny vonku on zbozbuje ludi tak ja som vkuse tearz snim v meste alebo na nakupoch dnes sme isli na obed prec a este nie sne stale doma 😀 😀

inuska a na co su dobre svokry jedine u mna na podrazdenie zaludka 😀 😀

sssimi
31. mar 2010

Mys ako ju učím na postieľku? No pekne ju uložím a sedím pri nej až kým nezaspí. Teraz mi tam cez deň pekne 2x spinkala a aj večer tam zaspí, ale je do polhodiny hore a viac tam nechce byť...

No učím sa učím, ale sa mi nechce.

Kočky ja som sa rozhodla, že kupime Sárke golfáč. Už ste to tu rozoberali tak dajte nejaké dobré typy. Podstatné je aby bola polohovateľná opierka chrbta a páči sa mi keď je vpredu 1 koliesko, alebo teda dve spojené. No a aby bol čo najmenší, nech ho narveme do auta 😀

mimi21
31. mar 2010

no ja tiez uvazujem nad golfacom, ale mm nechce, ze sme kupovali drahy kocik, je aj lahky, ze naco nam bude, aj na dovolenku vraj vezmeme sportak

mimi21
31. mar 2010

a este otazocka, ktory golfac ma polohovatelnu opierku?

mimi21
31. mar 2010

no uz som zistila, ze ktore maju...

ludmilabb
31. mar 2010

ahojte my sme mali konecne kludnejsiu noc ani nachystanu medicinu som nepouzila, kukala som jej dnes na tie horne dasna aj sa tam beleju nejake tie bodocky tak som zvedava kedy sa to prereze na fest

my mame "golfac" od narodenia takze nemam nad cim spekulovat 😝 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2438265 a polohovanie momentalne nevyuzivam lebo Sofia mi v kociku nespi a ked je hore tak musi byt v najkolmejsej polohe ale inak je fajn predtym mi dost vadili male kolieska ale teraz je to uz ok, Sofia je uz velka a mozu je aj trosku vyhekotat len keby sa dal dokupit nejaky ten mini slnecnik tak ideal

sssimi a tebe Sarah doteraz spavala v posteli ako nasa?

mimi21
31. mar 2010

ludka tak ty mas po starostiach 😉
a aku medicinu si chcela malej davat ?

iinuska
31. mar 2010

ludka, s takymi kolieskami asi nebola sranda brodit sa v snehu. Ja mam vymenitelne kolieska na kociku, mm mi ich vymenil, este bol sneh a pekne krasne este v ten den sme dali povodne . 😅

mimi21
31. mar 2010

iinuska a ty mas aky kocik?

inak malej presvita horny ocny zub, tak hadma jej nevyjde ten ako prvy, to by bola ako upir 😀

zuzkad
31. mar 2010

ahojte zienky,

mam za sebou dalsiii dnik ...plny odsavania, mojkania, utesovania atd....zuby, sopliky ...no radost, teraz este aj zachripnuty je, tak chuda moje ma strasny hlas ☹ ☹
zajtra idem s nim k doki aj ked neviem, ci mi nejako pomoze, lebo ma len sopliky a nic viac chvala bohu teplotu nemame ..aspon to. Odsavam, kvapkam, ale uz moc nechcem davat lieky stale, lebo musim mu davat aj na zubky sirup, aby ho to tak nebolelo tak mam pocit, ze dostal uz toho dost a sopliky ma od minulej soboty cize vyse tt ☹ ☹ a dnes nam uz aj kurenie vypli, cize mame dost zimu v byte 😠 😠 tak sa tesim...a pritom dnes sa ochladilo dost 😝 😝

ja golfac neplanujem kupit, tento novy co sme na zimu kuppovali je super a ten budem vyuzivat aj cele leto aj zimu a potom uz budeme behat po svojich, golfac mi pride zbytocny, pokial nejdeme nikam k moru, alebo tak...a na ostatne mam sportak a ten je super.

iinuska
31. mar 2010

mimi, tento mame v hnedom http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-red-castle-c...

zuzka, na zachripnutie je dobry kalciovy sirup. Ved ale uvidis, co ti zajtra povie doktorka. Radsej chod, nech maleho pozrie, predsa idu sviatky, a chodit na pohotovost nie je bohvieco. Nicolaskovi skore uzdravenie 😉

mimi21
31. mar 2010

no ja teraz normalne lutujem, ze nemam tu elektricku odsavacku na sopliky, lebo ked odsavam kazdu pol hodku, tak uz mi zo ide pekne na nervy, furt sa s tym vysavacom natahovat

sssimi
31. mar 2010

Mimi veľa golfáčov má polohovateľný chrbátik. Mne malá keď sme niekde preč v pohode v kočíku zaspí, preto to potrebujem.

Ludka no ona najskôr spávala pekne v postieľke, len ráno som si ju dávala k sebe... Lenže potom jej začali liezť 4 zuby naraz a to bol bod zlomu-asi v 8mom mesiaci a vlastne až doteraz kým jej nevyliezol 3tí. Teraz začala spať lepšie, tak ideme skúšať postieľku. Teraz mi v nej spí...ale dokedy??? Aj cez deň v pohode spinkala... Lem mm ma serie, lebo frfle, že ak sa teraz zobudí zase sa preberie a prúser, ale týmto štýlom ju to nikdy nenaučím...

sssimi
31. mar 2010

Inak čakám na rozmery tohoto golfáča
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

sssimi
31. mar 2010

A ak by bol ten moc dlhý, tak zoberiem tento:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

nikanika28
31. mar 2010

Cafte, tak dnes vecer som bola za Klarkou uz len 4krat v spalni, frekvencia klesa, o dvakrat menej ako vcera 😀 😀 😀 . A zajtra sa chystame do Blavy, pojdeme do Ikey a neviem kam este 😅 .
Zuzi, ty nevies, co za nove tesco je to v petrzalke?

jamaat
31. mar 2010

Ahojte. Tak ja som sa pekne nasrdila pri daňovom priznaní a ročnom zúčtovaní. Bola som v tom, že keď som na materskej, tak odvody do zdravotky neplatím. TAkže som si neurobila veľa cesťákov do výdavkov, aj tak mi budú platiť daňový bonus, nie ja daň. Ibaže na zdravotke mi z toho pekne krásne vyrátali odvody a 300 euri je v prdeli. Už som to nestihla prerobiť, aj tak to v tom tlačive nerátalo tak, ako tetka vravela. Tak chaos. 😠

Ja som oveľa spokojnejšia, keď sme odstránili na golfáči tú spojovaciu lištu na brzdách. Dá sa poskladaný oprieť, lepšie sa rozkladá, lepšie sa zabrzďuje a ani do toho pri chôdzi nekopem.

jamaat
31. mar 2010

Jaaaj...a Takko mi ani na rozum neprišlo, len keď som o tom teraz tu čítala 🙂

nikanika28
31. mar 2010

inac tiez spekulujem, ze predam tu nasu trojkombinaciu a kupim samostatny sportak...ale golfac asi ee... mne sa celkom paci tento, nepoznate ho? Znacku ako taku poznam, len konkretne tento typ nie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8212547&tab=3

nikanika28
31. mar 2010

no tak pozeram, ze novy sa cenovo pohybuje okolo 500€ 😝 😝 😝 😝 😝

juska3
31. mar 2010

mimi, ja som sice dnes odsavala "len" 5x, vysavac som ani neodkladala, a malej nevadi, ked jej odsavas, nebojuje? lebo Alex myka hlavou, mlati rukami hlava-nehlava a reve, jak keby ho z koze drali, susedia musia mat radost. Ale teraz vecer, ked som mu odsavala, tak sa ani nepohol lebo sledoval reklamu.... ze som skor na to neprisla, mohli sme si usetrit tie stresy 😒

iinuska
31. mar 2010

nika, no to je dost 😕

nikanika28
31. mar 2010

inuska, to asi preto, ze je to kombinovany 😝 ..taky nesteeeeem....to som zistila az teraz 🤐

mimi21
31. mar 2010

nika on je supeeeeeeeeeer ten kocik, kebyze mozem hned si ho kupim 😀 😀 😀 a to len portak stoji 500e
ja mam quinny ale speedi nie tento

juska mne mala vobec nebojuje pri odsavani, ona akokeby chapala, ze sa jej potom ulavi

nikanika28
31. mar 2010

mimi, to len sportak tolko stoji???? 😕 😝 😝 No kaslem nan teda 😝 ..ale sa mi velmi paci 😵

mystery7
31. mar 2010

zuzka: ja mu davam homeopatika podla predpisu, nechcem ho prepchavat. Davam mu aj sirup nurofen. Musime to vydrzat a bude dobre.
Teraz co sa rozbehla jar sme aj my vonku 3-4 hodky denne, ale dnes nemal nijako naladu. Co uz ☹
Teraz co sa zmenil cas, tak chodi spat stale neskor a neskor a dnes este aj s hysterickym placom. Ja nechapem.
Simi, ja ked mojho dam do postielky, hned sa postavi a stoji a ked je unaveny, tak aj place, krici, ale nezaspi 🙄

mimi21
31. mar 2010

aj mne sa pacil, aj mm, len drahy ako svina, kompletna 3kombinacia vysla na dobrych 25tis. skk ked som ho ja pozerala ako tehotna este

mimi21
31. mar 2010

mys to aj moja robi....kym k nej nepridem a nesedim tam kym nezaspi
bude stat a plakat, oci ledva drzi otvorene...nechapem...

iinuska
31. mar 2010

My zase golfac vyuzivame, v lete ideme na dovolenku, aj na Terachovu berieme. Tu doma je dobry gesslein, ale je to velke a tazke hovado a zaberie cely kufor auta