Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
13. apr 2010

bambi, ja som rada, ked si vylozim vecer nohy. Super, aj my sa chystame na dovolenku.

iinuska
13. apr 2010

bambi, a ako ti mala spava v noci ?

bambi7
13. apr 2010

a kam idete?
ja podobne domi ako zistila ze ma nozicky tak makam 😀

bambi7
13. apr 2010

v noci nemame problem spat len poobede to spi ako sa jej chce dnes 20 min....
ale sranda je ze ked stane okolo 4h rano dam jej mlieko tak este spi do 6h a potom sa uz hrame ale ked sa zobudi o 5H na mlieko uz spat nebude vobec

iinuska
13. apr 2010

no klasika, chorvatsko. Dominika je sikulka, uz bezka?Adamko sa zatial len stavia a skusa sa presuvat tak, ze sa pridrza. Ale jednoduchie je pre neho si sadnut a postavit sa tam, kde potrebuje 😅

bambi7
13. apr 2010

no super v chorvatsku je pekne ....
aj ona prejde pri nabytku sedacke a ked chce ist za mnou tak prejde krok a da ruku ze ideme 😀

iinuska
13. apr 2010

a vy sa kam chyatate?

bambi7
13. apr 2010

ideme na malorku no uvidime ale tesim sa 😉

bambi7
13. apr 2010

idem si lahnut mam dost dnes 😉 tak dobruuu noc

iinuska
13. apr 2010

fiha, no pekne. Tam som este nebola, ale kamoska tam bola minuly rok a boli spokojni 😎

zuzkad
13. apr 2010

nooo ani to tu nebudem citat...same moreeee aj ja chceeeeem ☹ ☹ ☹ ale tento rok z toho nic nebude 😝 😝 musim si rok pockat a potom uz urcite pojdeme, teda ak budu prasule na to 😖 😖 ale ja sa utesujem, ze buduuuu 😅 😅

inak som bola pri malom, lebo uz sa mi zdalo. ze je nejak mooc dlho hore, tak som si k nemu sadla hladkala ho a uz aj spinka 😅 😅 bol dost unaveny, ale spekuloval dost 😅 😅

ja som si vytiahla malovane krizovky a idem si vyfarbovat, mam ich moc rada, to bola moja droga aj ked som bola tehu 🙂 🙂

iinuska mas pravdu, Pezinok nie je tak daleko, ale neviem neviem kedy a kde by sme si dali stretko, ked bambi je naozaj kusok odo mna a este sme sa nestretli ☹ ☹ ☹

mystery7
13. apr 2010

u nas bolo poobede celkom fajn, Mirko ani velmi nekrical. A aj celkom rychlo zaspal, spi od 20:40 🙂 ja som po sprche a idem si lahnut. Dnes som hotova, asi aj vdaka pocasiu.
Bambi ja asi tiez zacnem doma cvicit, nech na dovolenke nie som total rozkysnuta 😅

iinuska
13. apr 2010

dievcata, idem aj ja, tak dobru a kludnu noc zelam

jamaat
14. apr 2010

čafte, na martinus.sk majú dnes poštovné zadarmo.

mystery7
14. apr 2010

ahojky,
Druha??

mystery7
14. apr 2010

u nas leje, je hnusne sychravo. Mala som ist navstivit kamosku, nic z toho.
A Mirko je nejaky otapeny a vastne aj ja. Dobre ze mam navarene.
Prave som pozerala, ze zajtra by mala dojst mrcha, podla povodnych parametrov 😀 som zvedava, ci dojde. Ale mam totalnu chut na sladke aj slane 😝

zuzkad
14. apr 2010

ahojte,

u nas mame tiez uprsane pocasie...prsi uz treti den a chuda Nico nebol vonku, ale kedze nedavno bol soplavy, nechcem ho tahat v tomto pocku vonku, tak sa snazime zabavat doma.
Tuto noc sme boli asi kazdu hodinu hore, maly spinkal a zrazu plaaac a tak som skusala mu dat papat, nechcel ani caj ...nic len plakal, potom nejak zaspal a tak to bolo kazdu hodinu...nad ranom som ho dala uz k nam, lebo som fakt nevladala, ale vsimla som si ako sa napina, akoby mal krce v brusku...potom spapal mliecko a zaspal so mnou do deviatej, teraz ked som ho obliekla, prebalila a poumyvala, tak sedel v hracej postielke a pozera rozpravku a pocula som ako chuda strasne vela prdi, ako sa mu to v crievkach vsetko uvolnuje, tak on chuda naozaj musel mat krce ☹ ☹ ☹

jamaat, aj mne doslo info z martinusu, ze postovne zdarma....ja som zatazena na knihy a moja posledna objednavka bola 8 knih....tak sa musim krotit...laka ma objednat si nieco zas, ale nemooozem, lebo pripravujem oslavu maleho a objednala som tortu pre maleho "gummy macik" on tu postavicku a tu pesnicku milujeee tak som chcela nieco extra pre neho 😉 😉 a samozrejme nejake veci okolo toho, cize tento mesiac knihy nebudu 😖 😖

no idem ja vencit hafkaca a potom okupat ho hned, lebo chuda nase je strapata a spinava ako tyrany psik ☹ ☹ varit chvala bohu nemusim, lebo vcera som robila pecienky na stave a tarhonu...mozno len lievance na chut 😉 😉 😉

ludmilabb
14. apr 2010

ahojte

ludmilabb
14. apr 2010

Sofia mi trieska do klavesnice tak koncim

iinuska
14. apr 2010

dobre ranko
aj my sme uz treti den zavreti doma, co tak leje, do kelu, este zajtra by malo a potom u bude snad lepsie. Hlavne nech je v sobotu pekne, lebo ideme na tu 50-tku a to az do Mojmiroviec pri Nitre. Svagrinka si ale vybralala miesto. 😕

ja som sa pustila do kyslej fazulovej polievky a slanych osuchov. Teda nie do jedenia, ale varim. To mam zabavku tak na 2 hodinky. Ale teraz som ulozila Adamka spinkat, tak nechcem buchotat s plechmi

zuzka, ja sa teraz nejako ku knihe nedostanem. Straaasne vela som ich precitala, ked som bola tehotna.

jamaat
14. apr 2010

ludka, to bolo dobré. Stručné, jasné, výstižné 😀

luba142
14. apr 2010

ahojte dievcata ako sa tu mavate??? Koli FB vas akosi zanedbavam a casto ako je nutne som slamenna vdova takze ani toho casu vela nemam 🙂. Zrovna aj minuly tyzden bol muz v Blave na skoleni ku skuskam cely tyzden a od 3.5. leti na mesiac do Finska tak sa " vytesujem" ☹ a mrzi ma, ze sa s vami nemozem stretnut, no ale ako to v zivote chodi " clovek mieni a v nasom pripade PRACA MENIII

ako sa inak mavate? Barborka uz sem tam prejde aj za jednu rucku ked ju vodime, ale inak okolo nabytku jej to uz ide 😀, boli sme zasa chore teda Barborka mala horucky a sopliky a nakonec aj zapalene mandle pocas velkej noci

treti den v kuse prsi ani sme nikde neboli no len dufam ze dnes uz to prestane aspon na poobedie nech sa mozeme vyluftovat 🙂

a chcem sa opytat : komu sa este budia deti v noci??? Ja uz kojim len rano skoro a vecer pred spanim a doobeda a po obede davam UM lebo uz ju moje mliecko nezasiti ma to viac od smadu a este ak v noci ked sa zobudi tak kojim

kackabrcka
14. apr 2010

pekne ranko ci skor den 😉
aj pekne pocko pride k vam v nemecku svieti dnes uz slniecko a tiez 3dni prsalo.. ono to 2dni vzdy dorazi aj do SK podla skusenosti 😀
nam idu spodne zuby-riadny nervacik je moja dcerka 😒

lubka moja spava od 19.00 do 05,00 dam mliecko a spinka este do 07,30hod.

luba142
14. apr 2010

Ludka citala som ze mala papa igelit 😀, neboj sa nas uz pojedla tolko papiera z novin ze az vzdi si to nasklbe na male kusky a v nestrazenom okamziku napcha do pusy a ked jej to chcem vybrat tak zdrhne a ked ju chmatnem tak ma hryzie ked sa jej dostanem do pusy 😀

luba142
14. apr 2010

kackabrcka- my chodime spavat po 19 budi sa v najlepsom pripade raz a 2x a vyspata je o 6 alebo o pol 7

sssimi
14. apr 2010

Ahojte.
Lubka ja kojím už len ráno a večer, ale malá je veľmi často v noci hore aj bez papania. Zväčša si pýta vodu alebo dudlík. Ale ja som bola taká istá do 2och rokov,tak sa ani nečudujem.

Idem kuknuť ten martinus. Práve včera som sa rozčítala a tak ma to chytilo, že som do toho čumela do 1nej rána 😀 Polku knihy som zhltla 😀 ... Dnes padne aj tá druhá...

dm1
14. apr 2010

baby tu je vysledok mojho vcerajsieho prveho pokusu s hmotou na potahovanie - skuska na matove narodky. robim teraz tortu mysky:

dm1
14. apr 2010

a skusala som aj na necisto potiahnut pohar a tu je vysledok

kackabrcka
14. apr 2010

DM pekneeee 😉

luba142
14. apr 2010

dm pekne a tie myšky nemaju chybu 🙂