Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
27. apr 2010

no, zrovna som odsavala sople....sme pobudili urcite cely panelak jak hucala 😖

nikanika28
27. apr 2010

dani a z coho ides robit kopceky ? 😀 z puncoviny, ci z koleciek korpusu?

dm1
27. apr 2010

nika upeciem korpus v miskach kompotovych a este dotvarujem puncovinou

dm1
27. apr 2010

len sa este neviem rozhodnut ako ich otocim ci bude mat torta krk alebo nie... neviem ci takto alebo hore do cipu nahrdelnik a prsa do podprdy

jamaat
28. apr 2010

Čaute. Tak šiesta choroba potvrdená, do rána sa vyhádzala. Ale nie veľmi.

mimi21
28. apr 2010

ahojte
u nas zase dobra noc 🙂 spalo sa do 5 a potom po kojeni este do 7, keby som nekychala tak mozno aj dlhsie

no mm sa spamatava zo soku podobne ako ja, ja som dost v depke, lebo sme mimi neplanovali, no ale co uz, uz sme si spravili
striadaju sa u mna dobre a zle nalady, z toho ako to zvladneme, a najhorsie je ze revem kvoli tomu, ze uz sa nebudem tolko moct venovat Ninke, ze ju niekto bude oberat o moju pozornost a lasku - s tymto sa asi najtazsie vyrovnavam, ale to su asi tie blaznive hormony 😒 proste mam take zatial sibnute pocity 😖

mystery7
28. apr 2010

ahojky
U nas noc klasika, spal s nami

Mimi: neblazni!! Ninka bude coraz samostatnejsia a bude mat surodenca, s ktorym si bude dobre rozumiet. Moja mama dodnes spomina na moju oblubenu vetu (od 18 mesacov): JA SAMA!! Chcela som sa sama hrat, obliekat, obuvat, vsetko. Takze bud ok, vsetko bude fajn. Nalad sa optimsticky, nech je babo v pohode.

mystery7
28. apr 2010

ja som mrchu stale nedostala, tak pockam do vikendu a urobim dalsi test 😅
Takze este stale je sanca, ze v tom budeme spolu 😉

rybca
28. apr 2010

mys - ani ja som este nedostala, v piatok budem testovat znovu..🙂 ale ja budem rada ked tam budu //, aspon sa vyluci nejaky problem

sssimi
28. apr 2010

Ahojte!

Mimi to nesmieš tak brať, že budeš Ninku oberať o lásku. Obe detičky budeš ľúbiť rovnako-nie napolovičku 😉 Ja ti verím, že si z toho ešte v šoku-aj ja by om bola keďže ešte druhé nechcem, ale ak by prišlo, tak by tu bolo 😀 A ako Mys píše aj ja som od roka a pol bola len JA SAMA 😀 No a po tých burlivých nociach za tento mesiac by som a ani nečudovala, keby sa niečo zadarilo aj keď pozor sme si dávali. 😀

My ideme dnes plávať a potom idem na depiláciu... Teraz by som mala odpratať ten bordel čo máme v obývačke. Sarah si tu spravila ihrisko a už sa tu nedá chodiť, ale aspoň je spokojná a nepýta sa na ruky.

zuzkad
28. apr 2010

dobre raanko 😅 😅

jamaat, tak uz bude aspon dobre s Emkou, ked sa vyhadzala, malo by to byt koniec tomu 😝 😝

mimi moja sestra porodila druhu ked mala doma 15 mesacne babo, postastilo sa im a tiez mala presne ako ty pocity...a teraz je rada, ze ma uz dve baby, pekne vsetko stihala a obe dostali lasky az az...mozno to tehu bude troska narocnejsie, ked budes unavena, stale tam bude jeden cloviecik, ktory ta bude potrebovat aj s velkym pupkom, ale ked sa narodi este ti bude aj pomahat uvidis 😉 😉 drzte sa 😉 😉

mam pocit, ze zacina pekny den slnecny, tak dufam, ze to aj vydrzi, maly mi uz povyberal vsetky hracky co mame asi a prenasa ich kade tade, momentalne je sukromnik a hra sa rad sam...ale musim byt pri nom 😀 😀

mimi21
28. apr 2010

mys dakujem za podporu, momentalne mi najhorsie robia reci, ze ake je to tazke s dvomi detmi a podobne 😒

mimi21
28. apr 2010

no vsetkym vam dakujem,
ja viem ze sa nakoniec budem tesit, lebo je to obrovsky dar a ked mi budu dva drobce davat taku energiu ako mi dava ninka tak to bude super a urcite budeme velmi stastnii, len este su tam trochu zmiesane pocity

mystery7
28. apr 2010

mimi: ked su 2 deti, tak sa ti aj same viacej zahraju. Mensie bude sikovnejsie, lebo bude mat od koho odkukavat, vacsia Ninka bude sefovat a bude mat zivu babiku 😉
Ja kebyze mame vacsi byt nevaham, a to som po cisaraku 😅

mystery7
28. apr 2010

my sme dnes hore od 5:45, uspala som ho o 8:30. Teraz spi, o chvilu bude budicek a ide sa vonkuuuu 🙂
Tu svieti slniecko ale mraky plavaju po oblohe 🙂

mimi21
28. apr 2010

mys a aky mate byt?
lebo my 2.5 izbovy, takze ziadna slava, budeme musiet okna vymenit, lebo sme mali este stare, a chceli sme stavat a nie pchat prachy do stareho bytu 😒

rybca
28. apr 2010

mys - akurat vcera som citala odpoved jedneho doktora, ze po cisaraku po roku uz moze zena opat otehotniet, ze je tam minimalne riziko, mne moja doktorka vravela, ez musime pockat 3 roky, tebe ako povedali?

nikanika28
28. apr 2010

Cafte...tak Klarka je teda riadne soplava 😒 😒 ...ńeviem, ci nejde 4-ty zub ...Ale ako som v noci odsala, tak spala az do rana..esteze tak 😅
Mimi, presne poznam tvoje pocity, co sa tyka rozdelenia lasky medzi dve deti...Lukasko je sice o dost vacsi, ale stale to bol nas jedinacik, stredoboom pozornosti a nedokazala som si dlho predstavit, ako to bude, ked pride nove mimino... Je uplne logicke, ze ta to trapi, ale ono ti to potom ani nepride....neboj, zvladnete to 😵

mimi21
28. apr 2010

inak baby ja sa vobec ako tehula necitim, ani unavena nie som akurat jest mi velmi nechuti - to som mala aj pri Ninke
ze by sa test sekol??? 😀 😀 😀

jamaat
28. apr 2010

mimi, nakoniec budeš ešte spokojná, že máš deti takto po sebe, lebo sa ti spolu vyhrajú, aj ušetríš na výbave (aj keď bude chlapec, tak aspoň dačo), lepšie zvládnete záujmy. Ja keby som si mohla vybrať, tak nechcem veľký vekový rozdiel.

mimi21
28. apr 2010

ani ja nechcem velky vekobvy rozdiel, medzi mnou a segrou je skoro 11rokov 😝

rybca
28. apr 2010

akurat nam prisla nova autosedacka..🙂 a Matkovi sa v nej zatial lubi..🙂)))

rybca
28. apr 2010

mimi tiez si myslim, ze to zvladnes a potom ti to ani nepride..🙂

kvetinkaaa
28. apr 2010

ahojte
Akurat som zbadala posledny prispevok Mimi tak blahozelam vitaj v klube!!
a negativne myslenie hod za hlavu. ja tiez dumam ako ku kočiku prirobime tu sedačku pridavnu, či tam mala bude chciet byt v zime a tak.... no neriesim, tesim sa, nejako bolo nejako bude,asi prvy rok bude tazsi ale stoji to za to.

drzim ti palce nech sa ti darí.

ps. DM ako je mozne ze mi nepodavas info? 😀

mimi21
28. apr 2010

kvetinka ja som rozmyslala nad tym surodeneckym, videla som ten phil&teds je volny od decembra za asi 380e, ale stale nad tym rozmyslam, lebo tiez som myslela na to pridavne sedadlo, len neviem - ked bude este ninka chciet v kociku spat tak ako to poriesime 😒
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7006652&tab=3

kvetinkaaa
28. apr 2010

no neviem mne sa na tom kočiku zdá, ze je to ako to pridavne sedadlo čo chceme my. to budem moct dat aj k hlbokemu kočiku na začiatku aj ptoom ku šporťáku, golfáču...aspon dufam 😉 a dá sa sklopit ked ides napr. do výťahu ..ale to asi aj ten tvoj.

dannynka
28. apr 2010

ahojte 🙂
tak my dnes oslavujeme ročik,boze ako to ubehlo 😵

mimi-nerob si s toho tazku hlavu,ze pri dvoch detoch co vsetko postihas,aj ja soms a bala a veru je to teraz lepsie ako predtým,nemusís sa nicoho bat zvladnes to lavou zadnou... 😉

saskarisko
28. apr 2010

ahojte,
ja som prisla len na skok, ako sa tu mavate. vsak som tu aj dlho nebola 😅

vsetkym oslavencom vsetko najlepsie k 1. rocku 😵

Mimi, Kvetinka - gratulujem k tehu. Lady - tebe dodatocne tiez, inak potom mi posli IP ako sa ti pacilo u toho doktora 😉
Mimi - dve deti sa zvladaju jednoduchsie ako jedno, a to mam Sasku narocnu, lebo nechce moc spavat. 😉 Proste si najdes system, a uz to pojede. sem tam sa povznesies nad to, ze to doma nemas tip top a nie je co riesit.
a co sa kocika tyka, ja som mala takyto: mal nanoznik pre starsie dieta, a plastenku. dozadu som dala fusakotasku a uz sme fungovali 😉
http://www.zoznamtovaru.sk/kociky/4551359/

dm1
28. apr 2010

mimi neboj zvladnete to a ako baby pisali neoberies ninku o lasku budes lubit obe deticky rovnako neboj 😉 . Maly vekovy rozdiel je super deti sa ti zahraju a ved ninka uz bude samostatnejsia ked sa drobec narodi aj bezkat bude a tak. Samozrejme ze to bude tazsie ako s jednym to je jasne ale urcite to zvladnete!!!

no kvetinka mam rest priznavam musim sa polepsit 😀 . A ako ti to pekne nabieha ze 13tt 😵

maly mal teplotu este v noci o 3 tak som dala liek ale teraz rano nemal a stale sme bez sopliku a kaslu

rybca
28. apr 2010

mimi - ja sice este potvrdene tehu nemam, ale uz somrozmyslala ako s kocikom, a nasla som toto - www.buggypod.com, mne by to i stacilo, vsak mali uz budu chodit ked sa babo narodi a dobre je, ze je to skladacie, takze ani vela miesta ti to nezaberie a rozlozis, len ked budes potrebovat