Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
21. apr 2010

inak dnes poobede sa mi asi az po pol hodke na teste objavila slabulilinka druha ciarka 🤐
ale v letaku je napisane, ze vysledok je relevantny len do 10 minut, ze potom to uz moze byt skreslene

dm1
21. apr 2010

ludka aj tie leginky su 100% bavlna

mimi segra to tiez tak mala a bola tehu 🤐 zvykne to tak vraj ukazovat ak je to uplne na zaciatku

zuzkad
21. apr 2010

cafte,

tak svokru uz mam doma ☹ ☹ ani neviem ako rychlo to ubehlo...taky klidek, pohoda ...no a uz je po tom 😖 😖
bola som s malym vonku ...zobrala som len auticko, vozil sa a potom objavoval travu a kvietky 🙂 🙂 dost fukalo, tak som bola len necelu hodinku.
mimi taky test som mala ja a bola som tehu 😉 😉 😉

jamaat
21. apr 2010

mimi, ty si tú druhú čiarku priam privolávaš 🙂

Spinkáme, lebo poobedný spánok sa nekonal.

janka30
21. apr 2010

Mimi, aj ja som mala iba jednu, test som hodila do kosa a potom mi to nedalo, vytiahla som ho a bola tam uplne slabulinka druha, no a mame Matka 🙂

rybca
21. apr 2010

Ahojte, nejak sa to tu pomenilo..🙂 Vidim, ze riesite testy..🙂 Akurat dnes som si kupila, len este nie som odhodlana ci spravit ci nie..🙂 Trochu som zanedbala zapisovanie zaciatku mrchy, ale viem, ze cca minuly tyzden som mala dostat, aj pocity boli, dokonca aj jeden hnedkasty vytok a v pondelok na holandstine som citila ako keby to uplne vytrisklo zo mna, ale nic, len ciry hlien. Dnes som si aj skontrolovala krcok, a je tam uplne biely husty hlien, tak neviem. Uz som nejak pozabudla tie veci okolo toho.

Jaj, prepacte tu otvorenost..🙂)))

zuzkad
21. apr 2010

ja keby som mala co i len maaalinke podozrenie ...testovala by som sa jedna radost 😀 😀
...aj ked pri Nicolaskovi som nejak nebola ista...skor som si bola ista, ze nie som tehu...aj ked priznaky som mala...ale davali sme si po missede velky pozor az taky, ze mame Nica 😀 😀 dohnala ma k testu kolegyna, lebo ma sledovala dlhsie a stale sa ma pytala ci nie som v tom...a ja som ju uistovala, ze nie...no a raz sa nastvala ..kupila test a buuum // tam svietili juuuuj bola som riadne v soku 😝 😝

rybca
21. apr 2010

zuzka - ono v neprospech hovori i to, ze nasa sexualna aktivita nie je bohvieaka..🙂)) takze by to bol skor zazrak..🙂)

iinuska
21. apr 2010

rybca, zazraky sa deju 😉

rybca
21. apr 2010

No uz Matko je nas maly zazrak...🙂 Zeby sme mali tolko stastia?..🙂

mystery7
21. apr 2010

ahojky,
Testy, testy? Ked mi do vikendu nedojde mrcha, idem aj ja testovat. Mm sa ma uz pytal, ze s kym to budem mat 😅 tak uvidime.
Dnesna noc desnaaaaa, maly reval 2 hodiny, dali sme mu nurofen a mrazene hryzatko a nejako zaspal. Rano bol budicek o 7 🙂 nejako blbo-neskoro nam vychadza poobedny spanok, dnes len 45m, tak bol potom nervooozny. Teraz uz spime.
Ja mu tez davam babatkovske jedla, ale minule uz kostoval fliacky so sladkou kapustou a ryzovy nakyp 😀

zuzkad
21. apr 2010

presne ako inus pise "zazraky sa dejuuuuuuuuuuu" 😵 😵 😵 😵 😵
to len ja sa tu netestujem ?? hmmm ved ani nemusim... 😝 😝 😝
maly moj este nespinka, spekuluje v postielke, ked som mu davala mliecko tak uz zatvaral ocka a zdalo sa, ze coskoro zaspinka, ale ako nahle dopapal mliecko, dostal druhy dych a spekuluje teraz 😖 😖 v poslednej dobe mi zaspi az okolo desiatej az pol jedenastej...noo som zvedava, kedy zaspinka dnes 😅 😅

rybca
21. apr 2010

zuzka a kedy sa ti potom budi?

zuzkad
21. apr 2010

rybca ako kedy...niekedy mi prespi celu noc ako vcera 12 hodin v kuse a niekedy sa prvy krat zobudi okolo piatej rano, napapa sa a spinka do deviatej cca 😉 😉

rybca
21. apr 2010

no tak to mas super, mne maly zalomi o osmej, a o druhej uz krici, to si musim s nim lahnut a okolo siestej je zase hore, to mu uz davat mlieko...🙂 potom ho este davam spinkat a vstavame cca o deviatej tiez, teda ja, Matko, mam pocit, vstava skor...🙂

sssimi
21. apr 2010

Ahojte!
No mimi kedy môžeme gratulovať?

My sme dnes boli plávať. Sárke sa páčilo. Len potom vstávala s revom a uspávanie na noc otrasné. Zaspávala cez hodinu s revom a do pol hodiny hore a ďalší rev... MM vstáva o 3tej, tak išiel s ňou spať, ale asi bude z toho viac rozbitý akoby bol so mnou hore...

Baby normálne rozmýšlam nad dovolenkou v Grécku-organizujú to plavecké jasličky, čiže je tam normálne aj kurz pre miminka a v podstate je to všetko okolo detičiek a to by sa mi páčilo. Nie je to ani veľmi drahé. Cca 550€..., ale mm zas frfle...ach mám to ja antidovolenkového chlapa 😖

dm1
21. apr 2010

ssimi vidis ja mam zase "dovolenkoveho" chlapa ale nemam tych 550evri na nu 😝

mimi21
22. apr 2010

bre ranko
u nas slniecko, ale vraj ma dnes byt chladno 😒
mali sme dost blbu noc, asi 4krat hore, ani neviem kedy to bolo...
ked bude mala takto vyvadzat, tak neviem ako zvladneme tu sobotnajsiu svadbu

este k tomu testu - mala som vysoko citlivy tehu test, teta v lekarni mi ho asi davala v dobrom, ale na nete som vygooglila, ze tieto testy hoci maju vysoku citlivost nemusia byt vzdy presne, casto ukazuju skreslene pozitivny vysledok, takze moja momemntalna nalada je ze asi tehu nie som 😀
zajtra rano si urobim este jeden a podla toho zavolam dokimu

mimi21
22. apr 2010

a este som sa vas chcela opytat ci mate od porodu silnejsiu alebo slabsiu mrchu?

dualcore
22. apr 2010

Ahoj baby tak dnes ma moj korinko 1.rocik ...juj ako sa z toho od rana tesim 🙂 stale mi beha hlavou co sa takto pred rokom presne dialo...asi si to v duchu odzijem este raz 😀

mystery7
22. apr 2010

gratulujem k rociku
Teraz tu bude oslava kazdu chvilku 🙂
Ja som mala mrchu len raz, zatial a bola slabsia.
Dnes rano som sa zobudila a maly vedla mna. Vobec si nepamatam, ze by som ho brala z postielky. Mozno priliezol sam 😅

zuzkad
22. apr 2010

dobre raaanko 🙂 🙂
Korinkovi prajeme vseetko najlepsie, posielame mu bosteky 🙂 🙂 🙂 veru veru...aj mne sa pomaly premieta ako som mala kontrakcie a rodilaaaaaa a bum coskoro oslavime rok 😅 😅 😅 Tesime na fotecky oslavenca 😉 😉 😉
mimi ja mam mrchu uplne rovnaku ako pred tehu, len bolesti nie su co som rada 😉 😉

rybca
22. apr 2010

MIMI - moj test bol rano negativny a mrchu mam uz od septembra, velmi silnu a dlhsiu ako predtym, a celkom pravidelnu, teda na moj vkus, 35 dni. az na teraz, teraz mi uz meska

rybca
22. apr 2010

dualcore - gratulujem, strasne to uteka, my si este mesiac pockame...🙂))

mystery7
22. apr 2010

kolko vam uz meska? Mne tyzden 🙄

mimi21
22. apr 2010

dual aj my sa pripajame ku gratulacii 😉 vsetko dobre k rociku Korinkovi zelame

rybca
22. apr 2010

mystery aj mne tak tyzden

mystery7
22. apr 2010

jaaaaaaj, som zvedava co vyjde mne. Planujem test na sobotu rano 😅 ked medzitym nedorazi. Dufam, ze dorazi 😉

rybca
22. apr 2010

my planujeme snazenie az na buduci rok, teraz sa nam to zda este skoro, kvoli Matkovi, chceme aby bol trosku samostatnejsi ked pride druhe babo..🙂

iinuska
22. apr 2010

dobre ranko

Adamka som ulozila, ale nejako sa mu nedari zaspinkat.

no som zvedava kolko tehuliek sa tu vykrystalizuje 😀