Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
22. apr 2010

no, my planujeme dalsie babo az o 3 roky 😉 tak som zvedava na to nase planovanie

mystery7
22. apr 2010

my sme hore od 5:30, tak sa tu uz hodinu spinka 😀 rano sa zobudil mokry, niekde mu pretiekla plienka

dm1
22. apr 2010

no pekne sa to tu teda rozbieha s testovanim 😎

ja som mala mrchu zatial 3x a silnejsiu ako pred tehu

dualcore vsetko najlepsie prajem drobcovi nas to caka buduci tyzden

dm1
22. apr 2010

no pekne sa to tu teda rozbieha s testovanim 😎

ja som mala mrchu zatial 3x a silnejsiu ako pred tehu

dualcore vsetko najlepsie prajem drobcovi nas to caka buduci tyzden

juska3
22. apr 2010

ahojte kocky, tak my sme uz rano stihli obehnut doktorku, boli sme na krv, brali mu z hlavicku, aj sme si obidvaja poplakali, ani som sa radsej nepozerala 😢 Alex uz davno zabudol, ze mu brali krv, ale ja som este stale z toho nejaka rozhadzana, ale doktorka ho pochvalila, ze celkom kludne lezal a hned ako som ho zobrala na ruky, tak prestal plakat, vraj z prsta to viac boli. A odniesli sme aj moc a ten ma v poriadku, tak aspon s tym ma potesili. A konecne budeme vediet aj krvnu skupinu.

ja mam mrchu od decembra a bezbolestnu, musim si poklopat, ale zda sa mi, ze je silnejsia ako pred tehu, resp. viac dni ju mam silnejsiu

dual, vsetko najlepsie drobcovi k prvemu rociku 🙂

janka30
22. apr 2010

Ahojte, je tu este niekto, kto mrchu nema? Ja som este stale nedostala a Matko ma dnes 11 mesiacov.

mimi21
22. apr 2010

janka este tu tusim su take baby co mrchu nemali

aj ja som chcela s druhym babom pockat kym bude Ninka vacsie, no ale uvidime
ja som mala dostat v nedelu, od pondelka do vcera som mala take slabe spinenie

bambi7
22. apr 2010

cafte babule
dualcore gratulujeme k 1rokuuuuuuu 😵 😵

no vidim ze preberate druhe mimco....no my po dovolenke 😀

domi je stale hore pojdem ju uspat inak nehrozi ze bude spat....ta stava kazde rano okolo 5,20,5,30 a hrame sa .... 😀
no dnes spravila sama 2 kroky okolo sedacky uz ide davno ale sama dnes zacala 🙂
co dnes varite?

ludmilabb
22. apr 2010

ahojte tak zachvilu sa to rozbehne aj s rocnikovymi oslavami a dual zacinas, gratulujem 😉

Sofia mi bola hore od siedmej a zaspala az o dvanactej, normalne nechapem co sa tak osieva 😀

mimi21
22. apr 2010

no u nas dnes strasne fuka vietor, a velmi studeny, stale cakam ci neprestane, uz mi suseda doniesla Ninkine body, ze ho nasla visiet na konari pred domom 😅

dualcore
22. apr 2010

dakujem vam baby juj som z toho cela vytesena ze uz 1rocik mame 🙂

rybca
22. apr 2010

Ozaj a nevidim tu Lady, ako sa ma? ci uz chodi do inej terminovej temicky?

emode
22. apr 2010

ahojte 😀
mimi 😀 esteze si sa ty nestverala po stromoch 😀
ten vietor je hnusny uz vcera zostalo chladno, som nebola dobre oblecena, tak uz citim nieco v hrdle 😖

sofia uz ma prerezane dalsie dva zuby 😅 ma v poslednych dnoch uplne ukazkovu naladu 😅 a dnes od siemej isla spat az o pol druhej ... v noci skusame dat namiesto prsnika caj .... vyvadzala hodinu 😝 ale ked tak rozmyslam, na dovolenke by kojenie este bodlo, clovek nemusi riesit flase a UM a tak ...

mystery7
22. apr 2010

kde ste? U nas sa spi od 15 🙂 boli sme aj vonku, ale fuci studeny vietor.

ludmilabb
22. apr 2010

emode tie nase Sofie maju vydrz, na to ze moja je o mesiac mladsia nicim nezaostava, jedno spanie denne niekedy len polhodinove a dnes isla tiez sapt az na obed ale ako citam mozem ratat s tym ze sa to este bude posuvat 😕
mimi aku dobru susedku mas, ja som zobrala malu von aj so psom az take veterno tu u nas nebolo

emode
22. apr 2010

ludka kedy dofrcite ku nam? mas to z THK kusok tak daj vediet 😅

ludmilabb
22. apr 2010

mozme sa na buduci tyzden dohodnut 😉

mimi21
22. apr 2010

no u nas sa uz spinka, pretoze zase nebol poobedny spanok, ked ideme von, tak mi zvykne zaspat v kociku, ale doma ani za zivy svet
musim jej to uz asi definitivne presunut na jeden spanok za den, lebo takto je to vecer uz riadne trapenie
ale ja to nechapem, lebo rano sa zobudi o 7 a v pohodicke mi o 10 zaspi a spi do pol 12
potom ju ukladam tak okolo 3, ale to spat ani za svet
no a teraz nam fajne zazvonila domovnicka, lebo mm nebol na schodzi, skoro som zo stolicky spadla 😠 😠 😠 😠

ja som si bola zacvicit 🙂

iinuska
22. apr 2010

ahojte, aj u nas sa uz spinka
ja som si uvarila krupicnu kasu 😝

mimi, Adamko cez den inak ako v kociku uz ani nezaspi 😒 Ale na jeden spanok cez den sa mi zda pre maleho este skoro, okolo tej 10 na nom uz vidim unavu, neviem si predstavit, ze by mal vydrzat do obeda. To by bol asi poriadne nervozny. Minule sme boli na nakupoch, prisli sme domov neskor, co uz mal spinkat, a taky rev, co nemhol od unavy zaspinkat

mimi21
22. apr 2010

iinuska na malu dojde poobede unava mozno okolo pol5, lenze minule mi potom do pol10 vecer vyvadzala 😒

mimi21
22. apr 2010

no som tam zabudla dopista ze o 5 zaspala a spala do 6 a potom do pol10 nechcela spat

ludmilabb
22. apr 2010

iinuska u nas to tiez tak bolo ze Sofia chodila spat o desiatej ako hodinky a zrazu ju mam problem ulozit o jedenactej, dnes dokonca o dvanactej a spala do pol druhej, vecer bola o siedmej mrzuta, unavena o pol osmej som ju nakojila a este polhodnu bojovala so svetlom v spalni akonahle azcalo zapadat odkvecla 😝

ludmilabb
22. apr 2010

ej tu nikoho 😒

mystery7
22. apr 2010

ahojte
U nas sa spi 2x ale tiez si to poposuval, ale mne sa to velmi nepaci.
Bezne zacal vstavat o 7, ootom spi edzi 10-11:30 a dalsi spanok ma medi 15:30-17:00 a nocny ma tym padol po 21 🙄
A ja si akurat hodim sprchu a spat. Dnes to mal posunute lebo vstal o 5:30, zaspal o 9, ale potiahol do 11. A teraz akurat odkvacol po boji. Ved on je schopny hoinu bojovat kym zaspi 😕

ludmilabb
22. apr 2010

mys viem si predstavit ten vydych ked ti zaspi

dm1
22. apr 2010

nas tiez spava este 2x okolo 10 a potom okolo 3. ale ked nahodou rano dlhsie potiahne a zaspi az okolo 12 tak uz potom nezaspi ani za nic

juska3
23. apr 2010

dobre rano 🙂
prave som zistila, ze mi stacia 4 hodiny spanku a som fit, samozrejme musi byt predspanok na gauci pred telkou 😉, isla som spat o pol jednej, predtym som spala na gauci asi hodku, do druhej som sa prevalovala na posteli, asi som zaspala, neviem lebo o tretej sa alex posadil na posteli a plac, bol hladny, tak som ho vzala k sebe a ked papal, tak moj milovany mm zacal tak brutalne v obyvacke chrapat, ze keby stanujeme niekde v lese, tak sa voobec nemusim bat lesnej zvery lebo v okoli jedneho kilometra by nebolo ani zivej duse 😵, ked som dokojila, tak prestal aj mm. O siestej zvonil mm budik, jedine ja som zobudila, cerstva ako rybicka a nasla som Alexa spat zastrceneho za postelou, vobec neviem kedy sa otocil a ze vobec zapadol do pol pasa a ani len nezamrncal, inac, medzi stenou a postelou su radiatorove rury a asi na nich stal

vcera ste tu riesili spanok, Alex spava vacsinou uz len raz denne, cez obed, zaspi o pol12 a spi do pol2 a vydrzi do osmej vecera

mimi21
23. apr 2010

dobre ranko

juska tak alex ma dobru spinkaciu polohu 😀
mne uz Nina uplne bez problemov zlieza z postele, pekne sa otoci ritkou a pomaly cuva, a ked sa jej to podari, tak je so sebou velmi spokojna
dufam, ze dnes bude lepsie pocasie ako vcera, chcem ist do mesta

juska3
23. apr 2010

mimi, tak Ninuska je sikovna, ked vie takto zliezt, Alex len nakuka cez okraj postele, iba raz zliezol po bruchu a dopadol na zadok, ale to bola len nahoda

u nas to vyzera skor na dazd 😒

mimi21
23. apr 2010

tak ja som uz aj gyncu obehla, dr dnes neordinoval, sestricka mi sama nemoze zobrat krv, objednala ma na 7,5
na teste zase dnes rano slabulinka ciarka, ale to bol ten extra citlivy, co je vraj taky citlivy az je nespolahlivy 😒 tak som si kupila dalsi, s trochu mensou citlivostou

zuzkad
23. apr 2010

dobre ranko 🙂 🙂
slniecko sa mi niekde pozabudlo, nesvieti ☹ ☹ ale ma byt 16C a zajtra az 20C juuuuj tesiiim sa 😅 😅
Vcera som sa flakala cely den s malym...doobeda, poobede...boli sme stale vonku...bola som aj za maminou, lebo tam prisli Nicove sesternicky a paaaani vsetko chcel opakovat co robila 3 rocna sestrerka....skakal ako ona..teda hadzal sa na posteli, pistal, valal sa hracky atd atd...potom este doma bol rozkokoseny do vecera 😀 😀 😀

nechcem to pokazit...dufam, ze to nezakriknem...ale maly mi v poslednej dobe spi celu noc az do nejakej osmej rano...inokedy sa mi zobudil aj okolo stvrtej a teraz spinkaaa celu noc, tak som rada.
Ja sa testovat nemusim, lebo vcera som mrchu dostala 😀 😀 mam ju pravidelnu ako pred tehu uuuplne presne 😉 😉
mimi to je normalne ako naschval, ze stale si nemozes byt ista ci si, alebo nie si...ja by som asi zosalela...ale ked ta tak citam, mam pocit, ze ty by si aj chcela // na teste 😉 😉 😉 no nech to dopadne ako chces ty a aby si sa tesila 😉 😉 😉

A kde mame Lady ? Ta sa nejak vyprdla na nas 😕 😕 kde je co jeeee ??