Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
10. dec 2009

nika jajaj prepac a co tam potrebujes?

hoogy
10. dec 2009

ludmila no tak to si neviem predstavit.ako dieta sa tam mozno zmesti len sa potom skracuje ten priestor pre nohy a to byva najcastejsie problem v polohe protismere jazdy.

sirinka
10. dec 2009

tak ja neviem, my mame romerku polohovatelnu...4 polohy...hehe, ale rozdiel ani nie je vidno...no ale udajne je najbezpecnejsia a klarka sa v nej v pohode vyspala, ked musela, zvladla v nej cestu ako 10 mesacna do HR, aj na gemer 4 hodky v pohode obsedi, tak asi je to ok...

ludmilabb
10. dec 2009

my nemame este ani to vajce vyskusane v aute, Sofia v nom nechcela byt takze sa prevazame vo vanicke
a tu som nasla fusak a sa mi celkom paci
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4114

ludmilabb
10. dec 2009

Nika sa tesim ked to dokoncis 😵

sirinka
10. dec 2009

uf...tak v odsudenych pritvrdili....

juska3
10. dec 2009

no nika, ty si jaka sikulka, mna rano aj navnadila mimi na tie okna, ze ich umyjem, ale akosi som sa k tomu nedostala 😒 😕

hoogy, aj my sme kupili Concord, ale zatial sme nevyskusali, tak som zvedava ci sa mu tam bude pacit

ludmilabb
10. dec 2009

siri a co sa tam deje...len tak v skratke 😀 kto zomrel?

sirinka
10. dec 2009

ludmila madarku dala dole gigi...

musenko
10. dec 2009

hm, tak to by nam aj mohla skoncit, no preberem to s muzom, lebo isto mi vo vajicku do 1 roku nevydrzi. pojdem to omrknut, chcela by som to vidiet "na zivo". Nemam asi v aute isofix, tak to je len plus pre mna... no sa s vami na dnes lucim, aby som zajtra udrzala krok s malym 😵 dobru noc

dm1
10. dec 2009

ja neviem ako to mi vyriesime so sedackou. je sice az do 11 kg a nas je lahucky ale uz teraz ho tam ledva zapnem s tymi pasmi a zachvilu uz bude aj trcat. a 9 kg este mat tak skoro nebudeme tak budeme moct byt aj tak v tej 9-18kg?

sirinka
10. dec 2009

dm ako to, ze ho nezapnes, ked je taky malinky? ja by som moc skoro nedavala do vacsej, ak to nie je nutne, hlavne uz by malo babo samo sediet a v sedacke v smere jazdy je ovela viac zatazena krcna chrbtica pri prudkom brzdeni, ci naraze...takze pokial to ide, je lepsie, ak vydrzia vo vajicku cim dlhsie...

dm1
10. dec 2009

siri mam problem ked je viac teraz na zimu obleceny. bez toho sa to da ale ked je zimno obleceny tak to ide tazko. ale aj tak uz ma hlavu uplne na kraji hore a aj nohy tak neviem... a este tie 5-bodove bezpecnostne pasy to podla mna tiez robia je to cele tak viac natesno

jamaat
10. dec 2009

nika, tá brzda to aj mne zvykne robiť. Vtedy znovu zabrzdím a odbrzdím. Robí sa to asi vtedy, keď sa rozbehnem s kočíkom skôr, ako je úplne odbrzdené.

Emka je zatiaľ v autosedačke v pohode. Ale pomaly začnem zbierať info, nech nekúpim potom dáku blbosť.

ludka, presne ten fusak mám, taký sivý a kupovala som ho na inzerát.

nikanika28
10. dec 2009

NO...TAKZE...OHLADOM TABULKY....
co ste mi este nedali udaje, tak sup sem s nimi, nech mozem dokoncit 😉 ..teda do IP
DLZKA A VAHA 0-3-6mes. a takisto fotecky 0-3-6mes....cakaaaaaam 😝 😀 😀 a fotky na moj mail, co mam na FB, jo?
Ludka, no snad to uz doklepem 😀 ..len potrebujem naraz tie udaje, aby som nemusela dorabat potom...co asi aj tak budem 😀

jamaat
10. dec 2009

Ani ja nerozumiem, ako sa nedajú zapnúť do autosedačky. Veď pásy sa predsa dajú povoľovať, nie?

sirinka
10. dec 2009

dm tak neviem, magda ma cca 8 kg a aj v hrubej cocodrillo zimnej kombineze ju tam v pohode zapnem...takze ja dufam, ze este aspon dva-tri mesiace vo vajicku vydrzi... kym klarke kupime vacsiu sedacku a ona pojde do klarkinej...

juska3
10. dec 2009

Alexovi uz tiez trcia nohy z vajca, ale ja som ho este moc do tej autosedacky nechcela davat lebo sam este nesedi a k nasim ked cestujeme, tak su to 2hodky a predsa vo vajci sa da lezat. Ale vajce je len do 9kil, takze s vajcom koncime, kedze uz ma viac ako 9kil. V pondelok ideme do poradni, tak som zvedava kolko vlastne ma 🙂

my sportovy kocik pouzivame ud od augusta lebo ho bolo na cely kocik 🙂 a som sa tesila, ze ked bude sportiak, tak ho vynesiem aj s Alexom na stvrte poschodie, no prd barani, musim na dvakrat 😝

inac, ani ja som este nekupovala fusak, zatial nam staci len taky od kocika aj s dekou

sirinka
10. dec 2009

nika jaaaj ty ma trapis taketo info...to musim pozriet do knizky.....a dlzku neviem vobec...ved aj po porode ju zmerali len aby sa nepovealo, lebo nechcela nohy vystriet...

dm1
10. dec 2009

a ake mate pasy v sedackach? lebo nam sa to uz viac neda sme to kukali je to nadoraz. to mame sedacku pozicanu od susedov a vraj je dovezena z ameriky tak ti su asi nejaki mensi alebo neviem 😀

jamaat
10. dec 2009

My máme vajco do 13kg a tiež očakávam ako sirinka, že sa ešte nejaké 2-3 mesiace do nej Emka pomestí

sirinka
10. dec 2009

my mame klasicku romer, daju sa fakt dobre povolit, mala by byt do 11kg...

sssimi
10. dec 2009

Ahojte!
Ludka ja už používam dudel 2ku. Sárke už tie najmenšie vypadávaju rýchlo z úst a pri tej 2ke pekne zaspí a málokedy jej vypadne. Inak málkedy dudluje keď je hore.

Sarah už tiež začína trčať z vajca, tak ju dávam viac na ležato-teda celé vajico dám tak, že to vyzerá ako keby Sarah ležala a pekne sa zmestí.

dm1
10. dec 2009

tak prave som zisitla preco sa tam drobec nezmesti... ste ma navnadili a kukam na autosedacku a ze do 9kg... to este v pohode ale potom citam ze do 66cm.... no ti amici su fakt mali... ale co teraz? este v tom mam vozit ci co?????? na vahu este v pohode ale ta dlzka 😒

jamaat
10. dec 2009

dm, na tej našej Camke sú centrálne zriaditeľné 3 bodové bezpečnostné pásy a ešte mám v pohode priestor na povolenie. No zisťujem opäť, že som dobre vybrala kočiar. 🙂

dm1
10. dec 2009

no jamaat toto je zevraj fest draha a dobra sedacka ale asi len pre prtavych.... vy by ste tam tie vase deticky vacsie snad uz v 4m nedali 😠 . ale si myslim ze keby tam boli tiez len 3 bodove pasy tak v pohode ale tie 2 bocne to este skracuju si myslim

jamaat
10. dec 2009

na autosedačke mám trojbodové a to je super, to sa len zaklikne ako pásy na aute. Na športiaku je už päťbodový popruh a to mi lezie na nervy. To si aj na jedálenskej stoličke idem prsty vylámať, kým to odopnem.

dm1
10. dec 2009

no ved prave to sa uplne na figu zapina...

sirinka
10. dec 2009

pri klarke som mala vajicko s trojbodovymi pasmi a zapinanie mi pride rovnake, o nic narocnejsie...podla mna to, ci sa babo do sedacky zmesti alebo nie, nesuvisi s tym, ake su pasy....
dm, ak malemu trcia nohy, to nevadi, dolezite je, aby mu nevycnievala hlava...

sirinka
10. dec 2009

baby a to ake maty tie patbodove pasy, ze sa vam tak zle zapinaju?