Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. mar 2010

nika, ta obdivujem pri dvoch detoch. Ale na druhej strane, aspon prides na ine myslienky. Ja by som radsej isla s kamoskami na kavicku. Minuly tyzden som bola, mamina varovala Adamka, a bolo super Sice len 2 hodinky, ale dobre mi to padlo...

ja dam Lukaskovi razitko 😀

mystery7
9. mar 2010

ja nemam vobec ziadnu kondicku, co uz.
Mna by tiez zaujimalo, co potom robia deti v skolke?? To uz v skolke dostavaju doace ulohy???? Divne

nikanika28
9. mar 2010

inuska 😀 😀
No ved nechodim sama a tiez si pokecame a trosku aj sunky ponatriasame...tiez by som sla radsej na kavicku len, ale potrebujem schudnut, musim sa hybat, aby to slo dole 😝 😝 ...

mimi21
9. mar 2010

na kavicku sa hlasim aj ja 😵 a aj kolacik k nej bude??? 😀 😀 😀

sme sapt z plavania, mala je bohovska, ked ju posadim na okraj bazena a poviem jej aby isla ku mne, tak sa normalne smari do vody 😵

kosska3003
9. mar 2010

ahojte tak ja uz som slamena vdova na 3 tyzdne tak sa vam budem viac venovat mala mi akurat spinka tak mam chvilku veget aj aj musim uz zacat chudnut nech niako na dovolenke vyzeram a v juli ideme na svadbu tak este duplom 🙂

juska3
9. mar 2010

😀 iinuska, jasne, ze musim.... aj vpratat sa do siat, tyzden pred stretavkou ideme na svadbu, kupila som si na bratovu svadbu saty a mala som ich asi tri hodinky na sebe, tak ich musim este vyuzit 🙂

iinuska
9. mar 2010

mimi, dame aj kolacik 😉

jaaaj, to plavanie uprimne zavidim. mate take sikovych plavcov, ked pzeram tie videa a fotky, no super 🙂

iinuska
9. mar 2010

no a nakoniec sme teda radsej vonku neboli. Cez obed mal Adamko len 37,3, ale bola pre istotu. V postielke spinkal hodinku a pol tak v pohodke

mystery7
9. mar 2010

my ideme v auguste na krstiny a mozno by som brala aj nejaku dovolenku-ked sa zadari.
Ale hlavne by som chcela schudnut pre moj dobry pocit 😀

zuzkaprofant
9. mar 2010

Cafte
ako vam je dobre ze mozete chodit svicit ja nemozem nemam kde nechat maleho muz v kuse v robotke tak ja len doma mozem cvicit a to len 15min potom uz maly sa nudi a skace po mne a on chce tiez cvicit tak snim musim 😀

mystery7
9. mar 2010

kde ste sa vsetky podeli?? Idem kuk film s belmondom na ct2- teraz kukam, ze to zrusili koli futbalu 😝

mimi21
9. mar 2010

no ja som tu 😉
anketa: kto popija vinko? 😀 jaaaaaaaaaaaaa, este niekto???

u nas sa este v postielke blaboce, ale aspon nie je plac, to by som musela k nej...

inac co sa mi terz po kupani stalooooo 😵 😵 😵 zobrala som Ninku na ruky a kukali sme do zrkadla a ja sa jej pytam, ze kto to tam je a ona ze bába - no asi to skor bola nahoda ako nieco cielene ale potesilo ma to 🙂

zuzkad
9. mar 2010

mimi nerooob chute 😠 😠 😅 😅 ja by som si aj dala, ale nemam ☹ ☹

maly moj este stale spekuluje v postielke, tato ho prave tisi a uspava, aj ked to nevidim ruzovo..ledva pozera, ale spekulovat bude v postielke stale 😝 😝 no snad zaspinka uz, lebo dnes mi spal len po obede hodinku a pol a potom uz nic 😖 😖

mimi21
9. mar 2010

no my uz spime 😉

ja stale rozmyslam, ci mam malu vziat so sebou na tu svadbu, ona tak rada tancuje, tak som ju chcela vziat, ze sa trochu pojasime a hlavne si urobime pekne fotky..., okolo 7-8 ju nakojim dam do auta a odveziem k mame, cestou zaspi, ja ju len prelozim do postielky a palim spat na svadbu - taku mam idealnu predstavu...

zuzkad
9. mar 2010

aj my uz spinkame...tato odisiel a nejak dlhsie bolo ticho, tak som ho bola pozriet a on nejak ako asi este spekuloval po postielke odpadol a tak zaspinkal 😀 😀 tak som ho opatrne ulozila a zhasla ...uz bol unaveny velmi ale do poslednej minutky spekuloval 🙂 🙂

mimi21
9. mar 2010

zuzka to aj u nas tak, hra sa v postielke a zrazu ticho 🤐
aj teraz som dosla a ona spala na kope z deky, plysakov a podobne - prevesena cez celu kopu, no proste sranda 😀

iinuska
9. mar 2010

no ja som bola pri Adamkovi uz 2x. Tak to som zvdava, aka zase bude noc. Ale vlastne na uz nic neprekvapi 😨

mimi, dnes vynimocne nepopijam 😀 , samej mi nechuti

mimi21
9. mar 2010

a kde mas muza?
balicek este nedosiel?

iinuska
9. mar 2010

v robotke
zatial nie, ratam zajtra

mimi21
9. mar 2010

oki, ja som tiez sama, mm je na tenise...tak ja popijam aj sama 😀

a bystrica sa kde ulieva??? 😕 😕 😕

luba142
9. mar 2010

ahojte

ja som tento tyzden sama mm je na sluzobke do piatku teda vo stvrtok vecer pride a Kuka je uz druhu noc u babky ani nechce byt so mnou ☹ ale zajtra uz bude doma 🙂

mimi21
9. mar 2010

lubi, tak si slamena vdova... 🙂

ja kukam ordinaiu, panelak ma uz nejako prestava bavit...

a iinuska nemohla by si na plavanie s Adamkom chodit do Pezinka? tusim sirinka spominala ze je tam dobre...

mystery7
9. mar 2010

ja som si dala cervene - cez vikend 😅 dnes len nasucho.
U nas bol opat boj so zaspatim, asi na 6x 🙄
Idem ja spat, rano zase skoro budicek 😝

iinuska
9. mar 2010

mimi, predali sme moje auto, ale teraz na jar si chceme kupit nove. Tak sa tesim, konecne budem mobilna.O tom plavani v PK viem, len bez auta to nie je mozne absolvovat.

luba142
9. mar 2010

mimi ano som a akosi sa citim tak divne lebo nie som zvyknuta a ako Kosska pisala ze aj ona je zasa na 3 tyzdne sama a bude sem castejsie chodit tak nechapem ja som sama 2 dni a mala mi akosi neda stale sa na mna skriabe a mrnci musim sa jej venovat hlavne navecer

iinuska
9. mar 2010

lubi, mne bolo minuly tyzden smutno, a to som bola u mamy.

dm1
9. mar 2010

mimi ja uz som dopila svoj poharik vinka 😀

luba142
9. mar 2010

inuska ja som bola vcera upne sama teda doobeda bola kamoska u nas ale po obede az do vecera som bola sama s malou a dnes bola mama aj s Kikou u nas ale ona nechcela ete ostat doma tak zasa odisli spolu, zajtra po obede pride svokra kocikovat

ladywitch26
9. mar 2010

clovek sem len nakukne a tu sa uz zasa chlasce... 😀 😀

ja som uplne rozbita, dnes si aj stanka vecer poziapala, asi zasa zuby. ☹

mimi21
10. mar 2010

dobre ranko
ufff, az na druhej strane som Vas nasla 😅

noc klasika, 2krat hore a s uderom pol7 hore 🙂
dnes potrebujem ist do mesta, tak snad pocasie vydrzi, lebo ma byt uz skaredo 😝