Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
10. mar 2010

dobre ranko
Maly mi teraz na prsniku zaspaval, tak som ho dala do postielky. Tam zase ozil 😅 tak place v postielke
Dnes som chcela ist do tesca, neviem ci pojdem. U nas mrzne a on sa len teraz uzdravuje ☹

mimi21
10. mar 2010

mys aj u nas teraz mrzne, ale svieti slnko, tak ratam ze sa otepli, aj podla predpovede ma byt 3-7 stupnov
sledujete to .... nahradzam v rosnickovskej funkcii zuzkud 😀 😀 😀

mystery7
10. mar 2010

mrkla som letak, tak nic moc. Ostaneme doma, aj ked mi uz z toho zacina preskakovat 😝

mimi21
10. mar 2010

mne sa tam pacia tie dvojbalenia teplakov, celkom dobra cena
minule som malej kupila jedny nove, take tenucke, som myslela ze na leto do nich dole natiahnem gumicku a bude mat 3/4, ale vcera mi ich niekde na podlahe na kolne zatrhla, takze nic z toho nebude...a to stali 7e
no nic, dnes pojdem do sekaca a na to kolenkovanie po byte jej uz nove nedam ani za nic 😠

nikanika28
10. mar 2010

cafteee...dnes je tu akosi ticho 😕 . Ja som daka mlandrava dnes, nic sa mi nechce a spala by som... 😝 . Dnes varim granatir, tak to je docela malo pracne, to by som mohla zvladnut 😀

martinaxyz
10. mar 2010

Ahojte kočky...
idem si Vás troška prečítať, lebo už nestíham nič len trošku farmville 😀 ...ináč malý už lozí po byte tak musím za ním behať a posledné 2 týždne strašne zle spí...hore sme od 5.00 a v noci aspoň 10krát hore...

iinuska
10. mar 2010

ahojte

Adamko zalomil pri kojeni, tak to sa nam uz dlho nestalo

mimi, tak z nich urob kratasky na leto 😀

juska3
10. mar 2010

ahojte, tak ja sa tiez pridavam do klubu vcasnych ranostajov, od stvrtej sme hore kvoli soplikom, sa mu pohorsilo, tak sme odstavali, potom si nevedel najst miesto, klasika prehadzovacky tak na dve hodky, potom prisiel mm a ten ho uspal na 20min 😒 ...ale uz chvalabohu spi, mala by som ist aj ja, ale obavam sa, ze by som bola este viac dolamana ako teraz

iinuska
10. mar 2010

juska, aj ja by som si mala lahnut,straaasne som unavena, ale vzdy ked si lahnem k Adamkovi, tak sa preberie. Tak to uz radsej ani neskusam... 😔

mimi21
10. mar 2010

dnes ma mala dietku...som zistila, ze doma nemam ziadne vhodne masko...tak len zeleninka 😀 zltok uz tento tyzden mala 😝

martinaxyz
10. mar 2010

aj my máme dnes len zeleninku...mäsa sa ešte dosť naje...

iinuska
10. mar 2010

Adamko ma dnes na obedik zemiak+ zltok+karfiol+cukina

pre nas budem robit francuzske zemiaky

juska3
10. mar 2010

inuska, Alex bezne zaspi pri kojeni, skor je u nas vynimka ak ho musim nejak inak uspavat 😉

ja som vcera robila Ajkovi kur.prsia, mrkva, zemiak, petrzlen, ruz.kel a ma este aj na dnes a pre nas kur.prsia v alobale, ale na veceru budem musiet zase nieco 😒

mimi21
10. mar 2010

no mne mala teraz doobeda spala len pol hodku a ona zvykne cez hodinu potiahnut
ideme sa napapat a pojdeme do mesta

martinaxyz
10. mar 2010

baby náhodou nemáte link na nejakú stránku kde je návod ako sa robia motané velkonočné vajíčka...najlepšie s foto...

iinuska
10. mar 2010

martina, mozno tu nieco najdes 😉

iinuska
10. mar 2010
jamaat
10. mar 2010

Ahojte. My sme tiež zavčasu vstali, o 5,30. Už sme aj s ludkou Tesco obehli, tie tepláčky sme kúpili a nejaké tričko. A aj hračky do piesku a loptu.

martinaxyz
10. mar 2010

iinuska dííík idem nasávať inšpirácie ved velka noc ja za dverami 😉

kosska3003
10. mar 2010

ahojte tak mne Marika spinka uz hodinku tak bude asi za chvilku aj vstavat ja varim sosovicovu polievku a dama aj malej stavicku zo zemiakom lebo keby ze varim len jej tak sa mi na to vykasle takze je to co ja ale varim tak sol len morsku stipku a vegeta bez glutamanu ja si dochutim na taniery a mala je take nedochutene moc

mystery7
10. mar 2010

no moj milacik potiahol 2,5hodky. Som nemohla uverit, takto nespal ani ked bol babatko. Teraz sa nejako rozospal 😀
Davate detom len varene masko, alebo aj take udusene na troche oleja a podliate vodou??
Moj maloco chce jest. Tak neviem, ci zuby, nehutenstvo, osobnost, alebo ja tak zle varim. Toto co niekedy spapal na jeden sup ma teraz na 3x !!!!! 😅

dm1
10. mar 2010

dnes sme boli na 3. ockovanie. mame 75cm a 7,3 kg. Takze konecne sme prekrocili magicku hranicu 7 kg 😵

juska3
10. mar 2010

mys, u nas to iste, este pred mesiacom velky papkac a teraz dobreze za nim nebeham s lyzickou, presne ako pises, ma to na 3x

iinuska
10. mar 2010

dm, my mame termin az v aprily. Aspon sa tolo nenavlacis. Adamo mal naposledy 9300g

aj Adamko tomu papniu posledne 2 tyzdne vela neda. Na obed zjedol ani nie polovicku, po 5-6 lyzickach sa zacne vykrucat, naspuli pery a konec.

mystery7
10. mar 2010

u nas je najvacsi hit pluvanie s plnou pusou 🙄 takze ja som cela zababrana, on a aj pultik na stolicke. Dalsia super zabava je nahananie lyzicky 😅 a ked som pomala, tak si ju plnu vytiahe z pusy a rozmasti po sebe. Minule som skusala k obedu dat chlieb (ako vravela lady) ale nepomohlo.
Vase deticky tiez tak natahuje z masa??? Zelenina mozu byt kusky, ale ked je maso zle rozmixovane. . . Koniec. Uz sa mi tak 2x povracal.
Davate detom uz strukoviny?? Ja sa este bojim. Nemate nejky osvedceny recept na baklazan?? Pre maleho.

iinuska
10. mar 2010

mys, ja pucim od zaciatku vsetko len s vidlickou, maly s tym nikdy nemal problem
cervena sosovica by sa uz mohla davat, ale este som neskusala. Baklazan by som povarila a dala so zemiakom, pripadne na olivovom oleji opiect?

mystery7
10. mar 2010

ja som zeleninu mixovala, ale cim dalej, tym menej. So zeleninou problem nie je. Len to maso nejako nevie pozuvat.

zuzkad
10. mar 2010

nazdarek 🙂 🙂

sledujem Esmeraldu, ale prave je reklama, tak vam ide napisat zatial 😉 😉 😉

Dnes ma maly obzvlast papaci den...pred chvilkou dojedol zeleninovu polievku, potom platok vianocky s maslom a jedno rozmixovane jablcko a teraz este papal zemlovku 🙂 🙂 🙂 papkac to je riadny 😝 😝

mame tak zatiahnute vonku...cakam ci zacne prsat, alebo snezit...ale strasia so snezenim tak mam nerv 😠 😠 😠

U nas uz neriesime co navarit...varim pre nas a vzdy nieco z toho si da aj Nicolasko ...je to papkacik a chuti mu vsetko a zje pekne aj masko nerozmixovane...u nas uz len na drobno krajam a chvala bohu ho uz nenapina... 😉 😉 😉

mimi21
10. mar 2010

no u nas slniecko 😎 😎 😎
fajne bolo vonku, tulali sme sa po meste, bola aj kava s kolacikom 😝 😀

kosska3003
10. mar 2010

tak mi sme boli vonku ale zacalo fukat tak sme sli domov a Marika mi po pol hodine kocikovanie konecne zaspala tak som zvedava do kedy potiahne ja uz som malej davala sosovicu aj fazulu ale len vyvar no tu stavu zo zemiakom a v pohode papa a nic zvlastne sa s nou nedeje a ja uz malej nemixujem lebo to mi vobec nechce tak len take kusky jej davam