Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
10. mar 2010

cafte ja dnes som k.o lezim muz prisiel skor z prace tak isiel terza s malym vom lebo mame duracelky v zadku 😀

mys ja mesko uz len mixujem lebo stale ssa mi povracam ked om ho len troska mixla teraz muxujem uplne na penu zeleninka nemusi ale meso hej lebo stale sa mi povracal ho to napinalo

nam idu zuby ale neviem ake 😀

nikanika28
10. mar 2010

cafte, my sme tiez boli poobede vonku a mm s lukaskom sa hrali doma. Bolo celkom prijemne, ani nefukalo moc 🙂 .
Boze Zuzi, ty pises miestami jak madar, nem rozumiet ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Klarka spi uz, Luky v postielke a mm siel cvicit...tak tu ma tichuuuucko 😵 😵 😵 a idem kukat paneliacik 😀

ludmilabb
10. mar 2010

my sme nemali poobednajsi spanok ako vyyyyborne 🙄 malej uz riadne sibalo, hadzala hlavou zboka nabok, automaticky sa stavala a mravcala, bila ma do tvare a na slovo no-no sa len este viac zahnala som myslela ze ma porazi a nam zuby nejdu, som jej dnes vecer pri kupani cumela na horne dasna a figa borova tam je ani nic nepresvita iba jedna bodka biela tam je ale to uz pekne mesiac a pol

ludmilabb
10. mar 2010

paneliacik idem kukat aj ja aj ked bordel na gauci mam fajny seeecko Sofiine veci aj nove handricky co som jej dnes v tescu kupila 😀 vdaka Janke som sa nemusela trieskat trolejom 😵

zuzkaprofant
10. mar 2010

jaj kukam teraz ako som to napisala ale mi nejdu klavesnice vsetky tak preklepkavam 😀 a este ktomu mam maleho na rukach lebo on musi byt vsade tam kde aj ja 😀

iinuska
10. mar 2010

ahojte

Adamko spinkal poobede dve hodinky, tak som ho teraz ulozila trosku neskor. Ale uz spinuska

Baby, mate niektora skusenosti s tou siestou chorobou? Ja neviem ci ju Adamko teraz nema Mal horucky, od rana uz nema, a od rana je vyhadzany, ale iba v hlavicke, na krku a trupe. Najprv to vyzeralo ako alergia, ale teraz su to take akoby cervene fliacky.

jarabicka
10. mar 2010

Ahojte baby, to aj vaše "bábatenka" sú také nevrelé keď im idú zúúúbky???chcela by som sa vás opýtať ako teraz papáte, koľkokrát na deň a cca koľko???...

...nám teraz vôbec nechutí papať...mliečko mi už dlhšie odmieta ☹ ...vaše koľko ml mliečka vypijú denne...sú tu aj také, ktoré mliečko tak isto odmietajú???

jamaat
10. mar 2010

iinuska, podľa toho, čo píšeš, to ozaj vyzerá na tú šiestu chorobu.

jarabicka, aj moja slabo teraz papá, za mesiac nepribrala v podstate nič. Dnes ani kašu nedojedla a to sa ide za ňou zabiť.

jarabicka
10. mar 2010

Náš sa dnes na večeru kaše ani nedotkol, išiel spať hladný ☹ ...tak neviem čo bude v noci, mne už dlhšiu dobu mliečko odmieta, nikdy ho moc nemusel, teraz mi vypije max.150ml, aj to len na spaní...

Jamat, ako vyzerá váš jedálny listok cez deň??

mystery7
10. mar 2010

jarabicka: ja kojim a prsnik zatial neodmieta, ale posledne 2-3 tyzdne sa u nas jedlo pohorsilo. Jogurt a sabinacika zje len taky fukot, vyzivu menej a obed. . . tak to je neustaly boj. Kasa sa mu lahko prehlta, ale j pluje 😝

Zuzkap: aj u nas tak isto. Maso musi byt nahladko mixnute.

Dnes sme mali perny vecer. Maly zjedol az polku kase. Mm jedol ssene hrusky, maly vedla neho slintal, tak mu dal malicky kusocek. Samozrejme sa nim zacal drhnut a povracal sa. Tak sme ho prezliekli. Po chvili som mu chcela dat este trochu kase, nech neide spat hladny. Dala som jednu lyzicku a hned ju vyvracal. Tak som mu kukla do pusy a na podnebi mal prilepeny ten kusok hrusky. Kasu uz potom nechcel, tak len 2 piskoty a mlieko. Super. Zase bude celu noc na prsniku. Mna tak bolia bradavky ☹

jarabicka
10. mar 2010

Mystery, ale aspoň sa napapá 🙂 ...čo by som dala zato, aby môj pil mliečko...náš išiel spať hladný ☹

...baby z koľko ml mliečka alebo vody robíte drobcom kašu na večer???

juska3
10. mar 2010

ludka, ty si bola s malou u doktorky s tymi fliacikmi okolo toho miesta po ockovani? lebo to ma aj Alex uz druhy den, take cervene fliacky

aj Alex horsie papa, ale mlieko neodmieta, to keby moze, tak cucka stale 🙂

jamaat
10. mar 2010

jarabicka, ja nedávam nejako pravidelne druhy jedál, jedine obed má vždy varenú zeleninu alebo mäso, niekedy ho dokonca posuniem až na olovrant, ako vyjde. A okrem toho na striedačku ovocie, jogurt, kaša, rožtek...ale nie všetko v jeden deň. Raz za deň zvyknem kojiť, inak len večer, v noci a ráno.

ladywitch26
10. mar 2010

caute zeny, co mam dat stanke na zapalene hrdlo? horucku nema, sople tiez nejako extra nema, len trochu, ale je strasne zachripnuta. asi to chvatla odo mna, lebo mne sa tiez herpes v nose vyhodil a kycham kazdu chvilu. ale asi to bude nejaky virus, lebo dost ludi dookola sa stazuje, ze maju deti chore.

ludmilabb
10. mar 2010

iinuska moja mala tri dni vysiu teplotu a potom sa vysypala po celom telicku na druhy den jej to zmizlo asi fakt 6 choroba

juska este sa len k dokine chystam

jarabicka ja kojim cez den pomerne casto, rano a potom pred kazdym dennym spanim a este od smadu, niekedy aj 4-5x ale neratam to vzdy ako jedno krmenie

kosska3003
10. mar 2010

baby tie co kojite ake kase robite malej lebo uz mi dochadza moje mlieko a neviem ci mam sunar kupit ci nemliecnu kasu ked mlieko este kravske myslim nemozu

ladywitch26
10. mar 2010

ludka, ale to mozu byt aj zuby. mne sa tiez cela vysypala a o par dni nato jej vysli dva vrchne zuby. aj tu mi zeny vraveli niektore, ze vyrazka moze byt aj zo zubov.

iinuska
10. mar 2010

no uvidim, co bude do rana 😖

ja kojim cez den 3x, no a v noci x krat.

lady,kalciovy sirup je dobry pri zachripnuti

iinuska
10. mar 2010

lady, no asi to bude jedno s druhym, lebo aj castejsie kaka, minuly tyzden mal aj kasel, sopliky, jeden den bol aj zchripnty, no uz sa to taha pekne dlho. Do pusinky si ale pozriet neda...

mimi21
10. mar 2010

iinuska to bude ta siesta choroba, mne dokina povedala ked to mala mala Ninka ze to zacina vo vlaskoch a postupne to zida ne cele telo, cca do 3 dni to zmizne, len mne mala nemala teploty pri tom vobec 😝

ja som nevedela dako nastartovat net, mm nebol doma, tak som mala nervy, ze si ponetujem kym bude prec a potom sa mu budem venovat a on teraz aj tak kuka fucik...

iinuska
10. mar 2010

mimi, aj u nas fici futbal. Stale pocujem len Ronaldo 😀 😀

ladywitch26
10. mar 2010

to aj na sr davaju futbal? a koho? lebo muz pozera manchester a ac milano. a ja zasa nepocujem nic ine len rooney 😀

no kalciovy sirup neviem, ci tu zozeniem, skusim nejaky preklad mrknut na nete. zatial som jej dala aspon fenistil, nech jej trosku hrdielko ukludni. a hadam bude aj spat zajtra dlhsie, lebo na nu to ma uspavaci ucinok, ale tym lepsie, lebo ked oci otvori, tak uz len keca a keca. a tym na to zachripnute hrdlo velmi nepomoze

iinuska
10. mar 2010

u nas ide Madrid s Lyonom 😀

iinuska
10. mar 2010

a mimi, dnes pijem biiileee 😀

mimi21
10. mar 2010

iinuska ja dnes nic 🤐 na sucho tu sedim 😀 😀 😀

aj u nas manchester a milano

iinuska
10. mar 2010

baby, pradte mi, co mam kupit nasemu kstniatku, ma 2 a pol roka, a v nedelu k nim ideme, a ja fakt neviem co. On ma totiz vsetko 😅 . Zajtra chcem vybehnut do dracika

ladywitch26
10. mar 2010

inus, zasa pocucavas? 😀 😀 ja som si dnes aspon piva trochu dala, lebo mi bolo zle a nie a nie odgrgnut, tak muz len tak kukal, ked ma videl plechovku otvarat. ale dala som si deci a zvysok aj tak dochlipal on. 😀

mimi21
10. mar 2010

iinuska a nejake Lego? teda to detske asi co sa vola Duplo
to je podla mna super hracka a nadcasova, nevychadza z "mody"
mne minule segra doniesla taku lego gulicku co mal este jej teraz uz 12rocny syn a je to stale super a aj malej sa to paci
skuste si predstavit nejaku inu 12rocnu hracku...

no idem ja lebo ma uz dako pismenka neposluchaju
bru nocku vsetkym 🙂

ladywitch26
10. mar 2010

mimi, s tym legom super napad. ja som chodila ku kamoske kvoli tomu, lebo mali doma chevu stavebnicu, to je velmi podobne legu a cele hodiny som stravila pri tom 😀

zuzkad
10. mar 2010

koskooo prave sme mali vzruso v Bratislave...rana ako hovado ale fakt silna...az sa nam okna triasli..a ja som bola tesne pred kolapsom co som sa strasne zlakla....sokyyyy a na koniec zistime, ze trafeny slovnaft si robil odtlakovanie...o 22,00 hodine 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to bola takaaaa rana, ze som myslela, ze nieco poriadne vybuchlo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...a potom len taka trapna sprava na nete http://aktualne.centrum.sk/domov/clanek.phtml?i... akoby o nic neslo...na toto by mali pripravovat obcanov vopred 😠 😠 😠 😠 😠