Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
14. jún 2011

@jamaat no pekne teda,aj teraz na zasmiatie uz 🙂......niekedy su kravinky v aute dobrym pomocnikom ako sa zda 😀 ....poucenie z toho plynie,co je lacne nemusi byt vzdy dobre, vid tescacky benzin 😕 😕 😀

jamaat
14. jún 2011

@dm1 Emke čo sa konečne akotak zahojili nohy, tak včera sa nejako zázračne zrúbala pred vchodom, nevidela som to, ale má zboku obité obe kolená, z vnútornej strany ruku pri lakti, dlaň... No nechápem. Mám podozrenie, že sa vešala na zábradlie, inak si to neviem vysvetliť.

jamaat
14. jún 2011

@luba142 Len blbé je, že v konečnom dôsledku sme nie že neušetrili, ale stratili na tom kopu peňazí.

luba142
14. jún 2011

@dm1 no tak ja mam stastie.ze nasu taketo vyliezacky z postielky ani nenapadnu,nieto este aby si sadala obkrocmo na hranu 😝 😝

@borocka
@jamaat my neviem ani kotrmelec,teda este som ju nevidela ho spravit,takze usudzujem ze ani nevie,nemala to ani kde odkukat zatial a stojku uz vobec nie,ale aj tak na to ma casu dost

luba142
14. jún 2011

@jamaat no ved prave o to ide

dm1
14. jún 2011

@jamaat
@borocka aj nas sam ten dopredu niekedy je taky capaty ale vacsinou da dobry. Ale dozadu ho to zatial nenapadlo veru

kosska3003
14. jún 2011

no moja vie kotrmelec davno na nasej postely skusa stale 😀 😀 😀 😀 a my uz spime na obed spala len 10 minut skoro ma svaclo zobudil ju ten jej kasel sprosty tak dufam ze noc uz bude lepsia

luba142
14. jún 2011

@kosska3003 no skus jej davat ten Mucosolvan,ale davaj ho minimalne 7 dni

sirinka
14. jún 2011

@jamaat ale riadiaca vydava pokyny podla nastavenia, sama nerozoznava predsa....skor asi ten benzin nebol tolko oktanovy, na aky je ta jednotka nastavena a preto to haprovalo....

sirinka
14. jún 2011

@kosska3003 ja som presla na stodal a celkom pomaha

kosska3003
14. jún 2011

@sirinka a ten stodal ako malej davas myslim aku davku tam je mala lyzicka pisane ci ako ten mam doma 2 flase teraz jej davam Hedelix

soffi
14. jún 2011

@mystery7 ahoj toho bacila som mala aj ja, brala som az 5atb kym ho zo mna vyrvali, :P

borocka
14. jún 2011

@jamaat mna to tiez nikdy nenapadlo, on ani neskusal. len matko mu to raz ukazal a som skoro spadla na zadok ze to hned zopakoval. doma to vsetkym predvadzal, tak sa moj brat namotal a ukazoval mu aj do zadu, aj stojku pri stene, tak pato samozrejme skusa opakovat. nevravim ze spravi sam, ale princip ovlada, nastavi sa, odrazi nohami, lenm uich musim pridrzat. takze v mojich ociach skvely vykon

borocka
14. jún 2011

@luba142
@dm1
@kosska3003 lubi aby si prekvapena nebola. ja som to samozrejme patovi tiez nikdy neukazovala, ved co ja stara paka asi tak kotrmelcovat budem?? a matko mu ho raz ukazal a bolo to. mozno by ta basena prekvapila 😉 a dozadu ho tiez ja neucim, ved to uz neviem ci by som rit tak vyhodila 😝 ale brat mu to parkrat ukazal, a ja malemu pomozem ritku nadhodit. tak ale sam samozrejme este nevie. len sa mu to paci a skusa to.

@jamaat ze konecne zahojene kolena??? si zarty robis? my aj vcera sa dvakrat strepal, raz na betone, raz na strku, tak samozrejme obe si nanovo dokrvavil. jemu ani chrasta nema kedy vzniknut. stale pada ako hnila hruska 🙄 ale na zabradli to teda nie je nic moc 😕

iinuska
14. jún 2011

ahojte zienky
Mne nevadi ( zatial ), ze sa ma Adamko stale vypytuje. Je mi to skor smiesne, ake otazky mi kladie. Napriklad dne, ze ujo kosi travu. A Adamko , ze aku? Tak ja na to vysoku, a Adamko, ze zelenu. Ta farba mu vysla nahodou 😀

borocka
14. jún 2011

@luba142 inak dnes som mu dala cerstvy hrach a trikrat hadaj, vypluval o dusu spasenu. ja neviem co mu bolo, nemam to rada tak som neochutnavala, ale neterka to v pohode jedla.

borocka
14. jún 2011

@iinuska patko by sa opytal ze preco kosi. a ty mu odpovies, a ten retazec preco preco preco dokola je unavny. proste to nema konca. ale zelena je oblubena aj u nas 😉 ine ani nepozna, este ho neucim.

jamaat
14. jún 2011

@sirinka Veď to som myslela obrazne 🙂

luba142
14. jún 2011

@borocka nasa hrasok lubi,aj ked vytahujem z mrazaku tak prezuva taky zmrznuty,ten jej aj na dasienka dobre robil ked jej sli zuby to akurat posmulala vtedy studene a ked uz bol teply tak pytala druhy 😀 a v sobotu jedla nakopu hrasok s ceresnami

jamaat
14. jún 2011

Ja som včera kúpila hrach a Emke celkom chutí, hlavne sa jej páči to vylúpavanie. Potom aj nás ním kŕmi.

borocka
14. jún 2011

@jamaat
@luba142 patovi sa zrejme to vylupovanie nepozdavalo....asi ostal zaskoceny ci naozaj je to hrasok. ja mam casto pocit ze ho je len za to ze su to gulicky, a este aj zelene 😝
ale kostkovanie ceresien lubi aj on 😀 😀 to sa uz nastavi, vyberie si ciel kam necha vystreknut stavu a uz to frci

borocka
14. jún 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3553739
aha co som si pre maleho vytipovala. musim este zvazit, popozerat obchody ale zda sa mi dost vyborna cena.

http://deti.bazos.sk/inzerat/8662733/suprove-od...
a este toto sa mi dizajnovo velmi paci, a cena ma uplne odrovnala. ale ja nie som akosi naklonena tymto odrazadlam. dvojrocne dieta na to celkom isto nema, to by az o rok pripadalo do uvahy, mozno pri brutalnom treningu a nadani by to na jesen zvladol. ale to uz potom sa oplati skor bicykel kupit,ci????????

kackabrcka
14. jún 2011

kocky ako je to s vasimi detickami a zaspavanim ? nasa spava denne 1hod. a v noci tych 11hod. v kuse inak vecer ma problem zaspat o 21vej aj na to vsetko ze sme 4-5hod poobede vonku a hrame futbal-vazne lieta za loptou a pekne do nej v behu kope .. by som si myslela aka je unavena a ze padne do postele vecer a povacsine to je tak ze po pol 8smej zacne vyvadzat, skakat, spievat a podobne veci.. inak uz 3tyzdne jej idu spodne stolicky a ma to zatial super priebeh az na jednu noc, cize 18 zubov mame 😀

sirinka
14. jún 2011

@kosska3003 podla toho ako kasle, dam bud polievkovu lyzicu alebo cajovu...
ja po porode som to pila rovno z flasky xixi....a skoro som z neho ostala zavisla ako mi chutil... 😝

sirinka
14. jún 2011

nase hrasok miluju, same si natrhaju a uz druzgaju...

sirinka
14. jún 2011

@kackabrcka aj nasa tak, cez den spi od jednej, do tej pol tretej. ona by spala aj viac, ale ju budim a vecer o deviatej je este ako rybicka...no ale uz musi lezat v posteli, chvalabohu, klarka dobre zaspava, tak to ju trosku motivuje, ze aj ona uz musi byt v posteli...

kackabrcka
14. jún 2011

@sirinka no sophie spava od 13 do 14, vzdy od 15stej sme mimo domu a od pol 8smej ju chystam pomaly do postele. no mesiac nema dudku a trva jej zaspat vyse 40minut.. pritom si spieva, kope, a proste vyvadza.. stale nezaspava sama a potom ju hned vsetko vyrusi cize musi byt max. ticho ked ide spat 😒

kosska3003
14. jún 2011

@sirinka no ja jej lieky lyzickov davat nemozem to by som do nej nedostala ja davam s tou siekackou teraz jej davam 3 krat 2,5ml toho Hedelixu no uvidim ale zda sa ze pomaha uz menej kasle az teraz zakaslala co spi a spi od pol 8

borocka
14. jún 2011

@kackabrcka jaj to je velmi zle ze potrebuje ticho. a aj ten cumel sa teraz tazko oduci.
ale aj nas vecer po osmej chyti akusi druhu privalovu vlnu energie. a vzdy po kupani sa nastartuje este viac. ked raz presvihned ten moment na spanie tak potom su ako nakofeinovane veverky 🙄 sofi moze byt teraz aj zo zubov taka rozdrazdena,

borocka
14. jún 2011

@sirinka smagdulka ma aky ten bicyklik? das mi nan link? chcem si popozerat parametre, vysku, vahu a tak, pato po onom velmi tuzi tak skusam nieco pozhanat