Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
29. mar 2010

koksooo.....ti to teda rozbalili...a dvakrat po sebe 😀 😀
Mimi, my sme tuto chybu urobili pri Lukaskovi...ved som pisala...zo zaciatku zaspaval v tej posteli docela rychlo, ale casom to bolo len horsie a horsie...reagoval na kazdy moj pohyb, aj ked sa zdalo, ze uz spi...az vtedy to bol zacarovany kruh a povedala som si, ze uz nikdy viac 🤐 . Teraz, ked place, tak to riesime tak, pokial nie je ten plac uz naozajstny plac, tak ju necham, ak zacne naozaj plakat, tak tam idem, ponuknem caj alebo mlieko, dam ju lazkat, dudel a odchadzam...sice ta frekvencia opakovania mi ide na nervy, ale sa mi zda, ze uz je to lepsie...dnes to bolo asi len 6krat 😀 ..takze sa to lepsi... a nepovolim ani za slaka 😀 😀 🤐

mimi21
29. mar 2010

nika tak ti drzim paste 😉 😉 😉
aj u nas sa to zmenilo ako sa vedela postavit v postielke, lebo to mala vtedy pred ocami jeden jediny ciel a to postavit sa !!!

ty kokso, no ale my sa tiu akurat bavime, ze ci to boli naozaj oni, lebo fakt dost sila to bola

ludmilabb
29. mar 2010

nika do dvoch rokov??? to mozem snivat, Sofia si uz teraz obcas zareziruje len jedno spanie minule 3 dni po sebe

mimi ani mm nema rad ked Sofia reve a dnes mi povedal taku srandu ze ju nemam prebalovat vsak ked je spokojna tak naco ju prebalujem a potom jaci ako najata ale to ju mam nechat pol dna v plienke? podla mm uplne v pohodicke 😅 ja ju prebalujem a davam aj cikat takze je to castejsiea zevraj som jej to sprotivila no vzdy je vsetko moja chyba 😠

ludmilabb
29. mar 2010

mimi neboli vsak si nevidela tie prestrihy 😀

sirinka
29. mar 2010

mne uz klara aspon pol roka cez den nespava takmer vobec 😒 a magda uz veru tiez ma obcas iba jeden spanok cez den...

inac ja tiez neznasam, ked male revu pred spanim...mam pocit, ze by mali zaspavat v pohode a s pocitom bezpecia, nie sa urevat k spanku...musim priznat, ze som tuto metodu vyskusala, ale nevydrzala som, srdce mi trhalo...no snad v puberte uz dokazu zaspat aj same 😝

mimi21
29. mar 2010

siri 😅 to uz nie same, to uz ich mozno niekto bude drzat za ruku 😀 😀 😀 alebo za nieco ine 😀 😀 😀

nikanika28
29. mar 2010

mna tiez napadlo, ze to bol niekto iny 😝
Siri, ja tiez nemam to srdce vyrevat dieta az do zaspania, to som nikdy nepraktizovala a ani nebudem 😝 . Klarka si tak pomrnkava (alebo sa skor jeduje), potom prestane, potom znova..caka, ci pridem, ked nechodim, tak zacne znova a pridava na decibeloch..vtedy uz priskocim 😀 ...no a potom ten smiech ohromny 😀

nikanika28
29. mar 2010

mimi 😀 😀 😀 😀
Joj, Ludka, tvoj mangelik ma niekedy zvlastne teorie 😝 😅 😀

sirinka
29. mar 2010

mimi no veru...ach pozehnany batoliaci vek 😀

nika jaaaj, to tie moje sebou hadzu a rycia na cele kolo...

mimi21
29. mar 2010

nika klarka asi bola na skoleni u nas 😀

zuzkad
29. mar 2010

pekny tanecny vecer 🙂 🙂
tak ja sa hlasim uuuuuuuuuuuuuplne KO 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 co som vam naposledy pisala rano...to som dopila kavicku a potom som zacala makat...svokra zobrala maleho von tak som sa pustila do velkonocneho upratovania a naozaj teraz pred 30 min. som skoncila...to by som sa asi nemala chvalit, lebo to nasvedcuje tomu, ze bol asi velky neporiadok...ale makala som uplne do detailov...v kuchyni som sa asi namakala nahviac...tam som rozlozila celu trubu a drhla...horsie bolo ju zlozit 😀 😀 samozrejme mikrovlnku, sporak...okna zaclony chladnicku zem atd atd..potom nasu spalnu....okna, zaclony, postelne, zem prach..obyvacku okna zaclony atd atd kupelnu...vsetko co sa dalo som odtiahla 😀 😀 a drhla....no a zachod a halu 😝 😝 😝 a konecne som sa pred chvilkou najedla prvy krat...cely den som ficala na vode a poviem vam, ze som ani hlad nepocitovala az teraz vecer..cize aj to co som schudla nahodou pocas mojho upratovacieho dna som teraz dobehla, lebo som si dala polievku a maso na stave 😝 😝
u nas mame stale soplik a fakt uz mam pocit, ze to bude alergia ☹ ☹ stale ma sopliky je to uz tyzden,...a zacinam mat strach...lebo som dufala, ze alergiu nebude mat po mne 😖 😖 😖

no idem ja maleho okupat ak este budem vobec vladat a potom sa tesim na vanuuuu...budem si tam lezaaaat..len dufam, ze tam nezaspim 😀 😀 😀

nikanika28
29. mar 2010

siri, tak to nie..to by som urcite nedokazala ani ja nechat vyrevat...ona ma dva, niekedy aj tri druhy placu a viem, ktory je vazny a ktorym len na seba upozornuje...ked len tak vykrika, tak vtedy ju necham, ale ona potvorka vie, ako ma donutit, aby som za nou prisla 😀
mimi... 😀
Svarovska bola teda akoze..no fuuu..ze dobra..ci?

jamaat
29. mar 2010

ludka, tvojmu mm nenapadne, že keď bude dlho v začúranej plienke, tak jej to vyžerie ritku???

sirinka
29. mar 2010

zuzka teda ty si expert 😝

nikanika28
29. mar 2010

hh...Svarovska....to som zase kravinu napisala 😀 😀 😀

iinuska
29. mar 2010

zuzka, tak ty si toho dnes postihala, sikula

nikanika28
29. mar 2010

zuzi, sak dobehni aj ku nam...aj kavu ti spravim, aj nieco pod zub 😀 😀 😀

zuzkad
29. mar 2010

noo mozno som dnes viedla, ale uz som mimo...len sedim a aj na WC mi velmi treba...ale nemozem vstat...teda nechce sa mi 😀 😀
inak ten posunuty cas mi ide na nervy...lebo nie vsade mam nadstaveny cas a potom ani netusim, ci je 9, 10 alebo kolko vlastne je ...lebo si neviem spomenut kde sa sam automaticky cas zmeni a kde nie...na mobile tusim nie a na pc asi ano....no ako hovorim som mimo z toho 😀 😀 😀

iinuska
29. mar 2010

na zienky, sice som dnes nepracovala tolko ako zuzka 🙂 , ale aj tak som unavena. Tak dobru a kludnu noc vsetkym 😉

jamaat
29. mar 2010

dobrú noc 🙂

mimi21
30. mar 2010

prva 😅

noc nebola az taka super ako minula, mala stale mrnkala, cetsovala po postielke a padal jej na zem cumel...
a stale ma trochu sopliky ☹

mimi21
30. mar 2010

a samozrejme dobre ranko vsetkym 😉

som prave pocula, ze ma byt dnes az do 21 stupnov 😎 😎 😎 paradicka 🙂

jamaat
30. mar 2010

druhá! Dobré ráno. Práve sme doraňajkovali, Emka už druhý krát 🙂

nikanika28
30. mar 2010

Dobre ranko...
Tretia 🙂 . No u nas noc bez prebudenia a tentokrat spala do 6,15 tak o cosi lepsie ako vcera. A mame tiez druhe ranajky za sebou a spinkame 😵 . Zaujimave, ze ked ju davam spat doobeda, tak nemusim k nej ani raz, hned zaspi...a to bez toho, aby sa aspon raz postavila v postielke a vykrikala 😕 .
No a dnes by som mohla asi aj tie okna doumyvat 😝 ..len neviem kedy este 😀 . Dnes treba ist do skolky skor, ideme zdobit vajca velkonocne 😀 a deti budu mat nejake vystupenie pre nas, tak som zvedava.

iinuska
30. mar 2010

dobre ranko,

my sme hore od 7, noc ako vzdy, nic moc. Uz mam aj navarene, pojdeme von. Ale prave ozeram, ze tu mi ukazuje este len 9 stupnov. Tak ani neviem ako drobca obliect. No nieco mu uz len obleciem. Adamko ma v kociku este stale fusak, teraz sa hodi 😅 Nemusim decky riesit

iinuska
30. mar 2010

Adamko co sa tyka ranajok nejako velmi chlieb ani rozok nechce. On teraz poslednu dobu zje na ranajky pekne cely biely jogurt

nikanika28
30. mar 2010

Inus, Klarka vacsinou ranajkuje kasu, tiez neda moc pecivu. A velmi jej chuti Milacik,. No a fusak my uz nemame davno 🙂

mimi21
30. mar 2010

no ja som uz aj dokinu obehla, lebo stale mame vela soplikov 😝 povedala, ze ona to zatial na atb nevidi, zobrala vyter a zajtra mame ist pre istotu na krcne
tak som zvedava co nam povedia tam

ja som fusak uz odlozila ale vera som ho este vytiahla, lebo sa mi moc pocasie nezdalo, ale ja ho pouzivam aj namiesto nanoznika, kedze ten nemam

mimi21
30. mar 2010

no a kde ste vsetky zmizli???
uz ste vonku? u nas sa zatiahlo 😕

kackabrcka
30. mar 2010

ja som tu, mala spi.. ixi