Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
25. máj 2010

jamaat-http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2156414 toto sa draží...vložila to nikanika...

mimi21
25. máj 2010

dobre ranko

juska skore uzdravenie zelame, obom 😉

baby ja som v poslednej dobe strasne leniva, fest sa mi nic nechce, najhorsie je varit, ked na nic nemam chut 😝

a vy uz tu veselo vsetci behate a ten moj lenivcek len za ruky a okolo nabytku, ked si ju postavim oproti sebe tak nejake 3 kroky spravi, ale viac nic, potom sa spusti na zem...

zuzkad
25. máj 2010

dobre raanko ..tak a burka prisla uz aj k nam, ale dva krat 😝 😝 ale teraz je este dusnejsie ako vcera, ale taka ciernava ide, ze asi bude aj dalsia buurka 🙂 🙂

nikanika28 ta trojkolka je supeeeer, ja som sem nedavno pisala, ze chcem malemu taku kupit, lebo som ju videla na zivo a zamilovala som sa do nej...pozerala som na nete uz aj 🙂 🙂 🙂 uz som si dala sledovat aukciu a idem bojovaaaat o nu...ukazala som ju aj svokruse a povedala mi, ze mi na nu dolozi 😅 😅 tak snaaad sa postasti 😉 😉 😉

no idem ja vencit, lebo coskoro bude zase prsaaaat 😝 😝

juska3
25. máj 2010

monkap, diky, vyskusam ak by sa nam pohorsilo, teraz som mu zacala davat Stodal a mam pocit, ze menej kasle

jamaat, aj ja som si az teraz vsimla cas a to som pisala prvykrat pred pol7, na sopliky si jej davala len fenistil?

my sme mali preplatok, ale to len preto, ze si teplu vodu ohrievame sami

mimi21
25. máj 2010

no my sme este vyuctovanie nedostali....ale uz sa toho aj hrozim, lebo minuly rok sme mali nedoplatok, hlavne za elektriku a vodu
teraz si uz platime kazdy mesiac na najomne o nejakych 15e viac, nech to potom nie je taky sok...

martinaxyz
25. máj 2010

vyúčtovanie nemáme ani my...ale budeme mať asi nedoplatok, lebo sme minuli viac teplej vody a tá je u nás drahá...

jamaat
25. máj 2010

Jaaaaj, to ešte zo včera link. Nedošlo mi.

juska, ano, na sople a hlavne aby jej odpuchla sliznica, lebo sa jej nedalo dýchať.

Mravce z Paneláka došli už aj k nám. Na šlaktraf!!!

iinuska
25. máj 2010

dobre ranko
u nas je sice teplo, ale kazdu chvilku prsi, tak neviem, ci sa dostaneme von 😒
Varim segedin, nech mam pokoj aspon na tri dni a Adamkovi masko so zemiacikom a brokolicou

rybca
25. máj 2010

Ahojte, tak oslava prebehla uplne super..🙂 Slniecko bolo cely cas..🙂 Matko bol hore od druhej az do deviatej vecer..🙂 Vobec nebol mrchavy..🙂 Zato dnes si to vynahradza..🙂 A uz sme si vybavili aj ucitelku holandstiny pre Matka...🙂

mimi21
25. máj 2010

no uz aj u nas sa zatiahlo, poriadna tma je
a to som poobede chcela ist do tej cestovky, dotiahnut tu dovolenku, a este som aj na ocne objednana
nosite niekto kontaktne sosovky? lebo ja nad nimi uvazujem...

mystery7
25. máj 2010

ahojky
My oslavujeme dnes rocik 🙂 Mirko sa pre istotu zobudil uz o 5:30, aby nic nepresvihol.
Noc o nicom. Teraz uz spal, chceme it vonku, ale zatahuje sa. UVidime.

mystery7
25. máj 2010

a uz mame vonku 4. zubok 🙂

ludmilabb
25. máj 2010

mys no tak to gratulujem 2x 😀

iinuska
25. máj 2010

mys, Mirkovi vsetko najlepsie k rocku 😉

martinaxyz
25. máj 2010

mys- gratulujeme 😀 😀 😀 😀

mimi21
25. máj 2010

mys aj my sa pripajame 😉

a inac aj my mame len 4zubky 😅

ladywitch26
25. máj 2010

jamaat, ja som sice bosorka, ale skor na tarot a numerologiu. na nejake take urieknutie som ani neverila, lebo ja som s tym nikdy nemala problem. no len stanka sa asi este nevie branit. ono fakt mas takych energetickych upirov,co ti beru energiu a male decko je strasne citlive na taketo veci, stanka zvlast. my sa s muzom napr. nemozme ani pohadat. uz len ked sa skaredo pozrieme na seba, tak zacne mrncat a ked zvysime hlas, tak to sa uz zachadza od placu.

nika, ta uhlova voda sa robi tak, ze zapalis zapalku, nechas par sekund pohoriet a zahasis ju v pohari vody. ja davam devat zapaliek takto zahasenych a potom tou vodou stanke potriem viecka smerom vonku. a vcera ma to fakt az sokovalo, to trvalo len par sekund a spokojne sa ulozila nabok, zavrela oci s vyrazom anielika a spala. ani sa nemrvila v noci, ako sa zvykne. ono vlastne ohen ocistuje od zlych energii, to ked vidis kazdu vesticu, tak pri nej hori sviecka. 😉 a stanka prestala plakat, ked ma videla tie zapalky zapalovat. kedysi sa ocikanou plienkou deti utierali, ale tak ja si tou umelou pamperskou nejako netrufam. 😀

inak rano sa zobudila o pol siestej s jakotom, nos plny, hrdlo ju bolelo, lebo len jazyk vyplazovala a chytala si ho,tak sme zbehli k doktorke. aj sople uz mala zelene a to jej cely tyzden davam nasivin. tak mame riadne hrdlo zapalene, dostali sme antibiotika aj sirup, aj v kvapkach do nosa. no ale radsej nech sa prelieci, lebo sa jej to taha uz dva tyzdne. podla mna su stale na pricine zuby. dvojky spodne jej uz vysli, trojka sa uz tiez lava prerezava vonku a aj na stolicku hned vedla mam podozrenie.

ladywitch26
25. máj 2010

mys, gratulujem, oslavte riadne. 😉

iinuska
25. máj 2010

lady, mne takto berie energiu svokra 😠

ladywitch26
25. máj 2010

inus, svokry su svine 😀 😀 ja si moju drzim od tela uz styri roky, a zrazu si aj s muzom rozumieme lepsie, ako "za mladi" 😉

iinuska
25. máj 2010

lady, no ved tot. Najhorsie na to je, ze byva s nami. No teda v pristavbe, vsetko ma zvlast svoje, ale aj tak. A jasne, ze manzelovi nemozem povedat, ze ju nemam rada, tak to len v sebe dusim.

ladywitch26
25. máj 2010

inak sranda, ze vacsinou maju chlapi vtipy o ich zlych svokrach, ale vacsinou to byva tak, ze chlap ma dobru svokru, ale zeny si s jeho mamou nie velmi rozumie, tym horsie, ak ma len samych synov, alebo je to dokonca jediny syn. takeho chlapa by som ani nechcela

mimi21
25. máj 2010

lady ale to sa len nam mozno len zda, ze chlapi maju dobre svokry, ved su to nase mamy a na tie by sme predsa nemohli nadavat 😀 😀 😀

ja sa k mojej svokre nevyjadrujem uz radsej tu, lebo mi to zase mm precita a bude zle 🤐

iinuska
25. máj 2010

tak ja budem chodit asi stale so zapalenou svieckou 😀

kackabrcka
25. máj 2010

mimi no ja som asi na tom ako ty.. je nemecka tak to je tazke.. a mala neboj raz bude vediet co jej dali ci nedali ako vnucatu.. 😠

ladywitch26
25. máj 2010

mimi,no nahodou, moj muz je u mojej mamy vareny-peceny. tak isto segrin priatel a predtym jej ex, kym teda nezistila, aky je z neho pekny kvietok. ta si radsej mojho muza zastane, ako mna. co sa teda o svokre neda povedat. pre nu ako keby existoval len jeden syn a ostatni asi od macochy. a co je dost zvlastne, tak je to prostredny, vacsinou to byva bud najmladsi alebo najstarsi, ktori su uprednostnovani.

inus, na luciu sa chodi s husacim kridlom a vymetaju sa rohy, ze aby strigy do domu nechodili, tak by si asi mala pouvazovat nad touto alternativou 😀 😀

iinuska
25. máj 2010

lady, jeeej, ale do decembra je daleko. No ale ked som to uz doteraz vydrzala...Zacnem si ja veru to kridlo hladat 😀

kackabrcka
25. máj 2010

iinus ked vas citam tak aj ja.. 😀

martinaxyz
25. máj 2010

my sme malého včera stierali, lebo sa to nedalo vyržať...zistili sme, že máva zočí zo svokra ako prišiel domov z nemocnice...tak čudne sa na malého pozerá...
ja som mala do teraz dobrú svokru, ale ako svokor ochorel tak ju nemôžem...ona si myslí, že som na povrázku a keď zavolá tak ja budem letieť...

ludmilabb
25. máj 2010

ja mam svokru vcelku rada ale ked je clovek denno denne v kontakte tak sa stane ze sa ti aj clovek ktory ti chce v podstate dobre ale spravanim sa ti "priserie" neviem ako to mam vysvetlit, ona nam furt nosila jedlo, kolaciky a furt otazka co nam ma navarit atd a to ked clovek pocuje 10x denne tak ma dost teraz ked pride raz za mesiac aj s kolacikom tak mi to dobre padne a som spokojna 😀