Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
3. dec 2010

@jamaat no aka je sikovna ta moja ma odpor k tomu akosi mi zacina kychat tak som juj vitamin nasadila lebo ani ovociu moc neda ale parka tie by jedla 😀

ladywitch26
3. dec 2010

@evita6 ja tiez davam nasivin. a vit D a C zvysim davky.

iinuska
3. dec 2010

ahojte
my sme sa super vysantili vonku v snehu, mm nasiel boby este po Petkovi, Adamkovi sa pacilo, lebo maju aj volant, takze sane ani nekupujeme 😅
Poobede je u nas v dedine Mikulas, asi vybehneme

dupinka
3. dec 2010

Ahojte!

tak môj Adam sa snehu bojí. Len na ruky, chodiť radšej po zľadovatelom chodníku..., na sane ani nesadne 😖
A celkovo je taký individualista, že je to až hrôza. Všetko podľa neho, žiadne prispôsobenie sa iným, hádže sa, keď nie je podľa neho,... no na nervy.
Konečne mu zachutili mandarinky, tak som dnes v Kauflande kúpila tú veľkú krabicu 2,3 kg. Cena ako malé kilové balenie.

kosska3003
3. dec 2010

no tak aj my sme boli vonku vyse hodiny a Marika zase nespi sa jejneche asi sa rozhodla ze vikendy spat nebude

sirinka
3. dec 2010

@dupinka ja som take kupila v lidli....a fajne su....ale magdulka papa zasadne iba banany... 😠
u nas navalane snehu, tiez sme boli na sankach....teda ja som ich tahala tu u nas po rovine 🙄

iinuska
3. dec 2010

ahojte
Adamko uz spinka, mame uspesne za sebou Mikulasa, Adamkovi sa pacilo, az som sa cudovala, ze ako dlho vydrzal, tlieskal o dusu. 😵

kosska3003
3. dec 2010

@iinuska no nas caka mikulas zajtra ale my to mame vonku tak neviem ako dlho tam vydrzi

iinuska
3. dec 2010

@kosska3003 no, hlavne sa treba dobre obliect, a mozno to je aj lepsie, u nas to bolo v sale kulturneho domu, taky vydychany vzduch, teplo mi bolo. A nakoniec este vonku na namesti rozsvietili stromcek

kosska3003
3. dec 2010

@iinuska no u nas je to tak dojde mikulas na koci s rozsvieti stromcek a potom rozdavaju balicky este ze to ide od najmensich deti tak budeme na zaciatku

borocka
3. dec 2010

Ahojte, ja som dnes absolvovala posledne vianocne nakupy 😎 huraaa 😀 . uz len dokupim baliaci papier,ak mi nebude dost.
dnes sme postavili prveho snehuliaka. bol nadherny. ja som valala gule a kym som robila dalsie v poradi tak pato tie prve rozkopaval....chcel hrat futbal. ale aspon sa vysantil 😅 urobili sme mu oci a gombiky z vrchnakov od flias.kazdy inej farby,aj metlu dostal. no parada 😀 😀 a za par hodin bolo po nom,lebo bolo nad nulou, tak sa chudak roztopil

emode
3. dec 2010

@dupinka asi ma teraz len take obdobie ... ako my 😉 ked je doma ze nejde do jasiel tak katastrofa, nedohodneme sa uz na nicom, ked mam ist von, chce byt dnu, ked ideme dnu, tak nechce, pripadne chce ist do auta ... 😠 cokolvek chcem od nej, musim nejaku fintu vymysliet ale vacsinou je to same nieeeee 😒 uz som niekedy riadne v koncoch a tiez vela vysvetlujeme ... umyvanie zubov uz mame nastastie ako tak zvladnute 😝
my ideme zajtra do Budapesti 😀 a mala k starkej do ZV ... ja este nemam vsetky darceky, ale nieco z netu som uz poobjednavala ...

mimi21
3. dec 2010

ahojte
aj my sme boli na sankach trochu, potom sa uz Ninke nechcelo sediet, zbiera snehove gule a hadze ich 🙂
ja uz pomaly balim, kazdy vecer nejake krabice, oblecko, dnes prkotinky z obyvacky a uz som zbalila jednu krabicu aj z kuchynskej linky...nech toho potom nie je naraz vela

aj ja som dnes dokoncovala vianocne nakupy, nechala som v Draciku na 2krat 100e 😝 aj pre svagrove deti a este cosi aj pre nase babulky, este nejake drobnosti dokupit a hlavne papieeeeeeeeeer 😀 😀 😀

umyvanie zubkov u nas pohoda, tiez ako u jamaat si hocikedy cez den vypyta kefku a cisti si zubky, krici Kekuuuuuuuuu 😀

inak baby ja normlane nechapem, Nina zacala opakovat slova z anglickej pesnicky od E. Iglesiasa, I can feel your heartbeat, normalne sama zacala opakovat HABIIIT 😀 , nikto jej to nekazal, ani ju na to neupozornoval, proste to zacala sama opakovat
ked to spravila vcera, tak som si to len vsimla, ale povazovala som to za nahodu ale dnes ked sme sli v aute a hrali to tak to zase zacala opakovat, normalne som mala dost 🙂

iinuska
3. dec 2010

@mimi21 Adamko uz pozna skoro cely repertuar, co si pusta Petko. A ked nahodou jednu z tych pesniciek hraju v radiu, hned po prvych tonoch hovori;;esnicka;; 😀, a uz aj tancuje 😀

mimi21
3. dec 2010

@iinuska no u nas fici Waka a aj David Guetta ale toto normlane sama zacala opakovat slova
tiez tancuje ako besna, spieva, strasne sa jej to paci 🙂

kosska3003
3. dec 2010

ze uz mate vianocne nakupy za sebou no ja cakam kedy dojde mm a zacnem len akurat mi dnes dosli kalendare z happy fota tak starkovcov mam za sebou uz

iinuska
3. dec 2010

@mimi21 Adamko uz waku velmi nie, teraz loca. 🙂 Minule nam ju aj na zumbe pustili, som sa musela smiat, ako som si spomenula na maleho

mystery7
3. dec 2010

ahojky
Ja pozeram farmara, zase traposina. Nasa susedka odchadza ☹ chudatko, hnusny bol k nej.
My sme si dnes uzili pocasie, snezilo paradne. Boli sme sa sankovat, Mirko sa sklzol zo sanok a udrel sa pod lavym okom a poriadne 🙄 🙄 🙄
U nas je umyvanie zubov dennodenny boj ☹ drzim ho ako sa da a umyvam zuby o on ryci ako tur.

mystery7
3. dec 2010

zeby uz vikend?? Co vsetky porabate? Ja pozeram Klaru na JOJ.

katarinka151
3. dec 2010

ahojky

ked tak citam tak vasi anjelici uz kecaju jedna radost a mojej Petulke sa nie a nie rozhovorit. Len mama, tata, baba,dede a to je vsetko

jamaat
3. dec 2010

Aj ja pozerám Kláru.

dannynka
3. dec 2010

@mystery7
@jamaat aj ja kukam tiez Klaru,mm je na výjazde tak čakám ho kedy dojde kedze mi ani mobil neberie.... 😠

do nosteka davam nasivin,a kombinujem zo sinupretom a coryzaliou

Náš Domík momentalne fičí na gumimackovx 😀 😀

kosska3003
4. dec 2010

@katarinka151 aj moja Marika vie len mama tata baba dede - na tom frci teraz a potom vie ano nie a kde je inac viac nie vie len zvuky zvieratiek tie jej idu dobre

borocka
4. dec 2010

😅 toto je nas prvy snehuliak 🙂 no nadhera 😅

borocka
4. dec 2010

aha, tak asi nic.......nechce mi ho nacitat :( :(

jamaat
4. dec 2010

@borocka Veď sme kukli na FB. Dobrý nápad s tými vrchnáčikmi.

kosska3003
4. dec 2010

ahojte asi cakate vetci na Mikulasa mu sme uz boli marika neplakala co som bola prekvapena a a to nespala cez den ale uz je hore idem hodit fotky na FB s Mikulasa

dupinka
4. dec 2010

@kosska3003 to už chodí Mikuláš? U nás je v meste zajtra podvečer. A po príchode domov plánujeme dať do okna čižmičku. Ráno v pondelok si v nej nájde darček od Mikuláša.

Ozaj, čo detičkám dávate do balíčkov?

kosska3003
4. dec 2010

@dupinka no u nas uz chodil ved ma toho vela kym vsetky deti obeha nie 😀 kindervajco to je u nas na prvom mieste potom ovocie

dupinka
4. dec 2010

@kosska3003 tak u nas skor kindercokolada - tablicky. A tiez ovocie.