Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
1. máj 2011

@borocka jasne ze vie co sa na nocniku robi vsak kaka okrem nejakych tych nehod normalne do nocnika a ked sa vycika do gatiek tak je uplne hotova hned sa chyta a nervaci, nepaci sa jej ten pocit ale ked ich ma a pytam sa jej ci ide cikat tak nieeee
@soffi to sa uz rovno aj stahujete do vacsieho, nejako mi unikli suvislosti, nestiham vsetko citat 😝

soffi
1. máj 2011

@ludmilabb no ano stahujeme, ved sme to riesili vyse dvoch mesiacov takze nacase....

mystery7
1. máj 2011

@soffi a predstav si, ze ja som tak zbalila za 2 dni cely byt a preniesla 😅 este teraz vybalujem. Ale mm organizoval, stahoval a este mi pomahal a moj brat strazil Mirka. Inac by som asi bola skoncila na porodnici 😅

mystery7
1. máj 2011

@soffi a predstav si, ze ja som tak zbalila za 2 dni cely byt a preniesla 😅 este teraz vybalujem. Ale mm organizoval, stahoval a este mi pomahal a moj brat strazil Mirka. Inac by som asi bola skoncila na porodnici 😅
Tak ja len, ze viem o com hovoris, je to brutal.

katarinka1986
1. máj 2011

Prvým majovčiatkam všetko najsamlepšie 🙂 🙂 😉

jamaat
1. máj 2011

Ja som dnes trochen študovala, ako sa robia poťahované torty. Tak jednu skúšobnú urobím vopred a podľa výsledku uvidím, či urobím aj na Emkine narodky. Ale keď akurát mali aj biele marshmallow v Lidli, tak to beriem ako znamenie, že to musím aspoň skúsiť 🙂

sirinka
1. máj 2011

@mystery7 a vy kam ste sa nastahovali? do svojho a vacsieho?

@jamaat super, drzim ti palce s tou tortou... 🙂

inac my sme dnes treti den bez plienky cez den a ani jedno pocikanie sa...dokonca aj plienka na obedny spanok ostala sucha...tak som zvedava, ako budeme pokracovat, lebo doteraz som sa ja pytala jej, ci chce ist piskat a nenechala som to cisto na nu....

ludmilabb
1. máj 2011

@sirinka gratulujem ze ti Magda takto pekne spolupracuje 😉
@jamaat to bolo urcite znamenie 😀

iinuska
1. máj 2011

@sirinka super, Magdulka je sikulka 😉
@jamaat tak daj potom vediet, ako sa podarila

mystery7
1. máj 2011

@sirinka my sme nas maly dali do prenajmu a my sme si vzali do prenajmu iny-vacsi, 2i =akce kulovy blesk 😅

sirinka
1. máj 2011

@mystery7 no aspon sa vam bude lepsie dychat...aj ked cim viac miesta, tym viac bordelu a upratovania...ja obcas nadavam, ze tu mame malo miesta a potom som zase rada, ze nestravim cely vikend upratovanim 🙂

mystery7
1. máj 2011

@sirinka u nas to uz bola patova situacia, 3 v garsonke 🙄 a to sme to riesili asi pol roka, tolko alternativ sme mali, ze az 🙄 snad sme to dobre poriesili 🙄

sirinka
1. máj 2011

@mystery7 no to si neviem predstavit...my sme boli v dvojgarsonke, co je teraz klasifikovane ako jednoizbak a veru si neviem predstavit, zit tam s rodinkou a bez balkona samozrejme...
ved uvidite, ale ja si myslim, ze budete spokojni

jamaat
1. máj 2011

No dokelu, aké drahé tie pomôcky, vykrajovátka na torty!!! To teda na nejaké skúšanie kupovať nebudem, budú musieť vystačiť staré zásoby! 😕 😝

zuzkaprofant
2. máj 2011

@mystery7 no nas rad sedi dam mi nieco papat alebo knizku a on vykrikuje pusinkuje predavacku ak je blondinecka apekna tak ma vyhrane a mozem nakupovat 😀 vtedy z nej oka nespusti, takze tak mi vcera super den sme boli sa najest na letiku tak sa maly pohral vonku hodil kamen do susedovho auta a ten nic ze taky skrabanec to je nic ze on ma uch viacej a to vam poviem ze skrabanec 10cm 😀 v pohode dnes od pol 7 sme hore ale vcera zaspal o 18 a spal az do rana s 3 prestavkami na mliecko a rano dostal duplo auta tak sa hraje a tesi sa dnes vonku ani nic lebo u nas tak pod mrakom je ze kazdu chvilu bude prsat

zuzkaprofant
2. máj 2011

@mystery7 neivem si predstavit v garzonke mi mame 3 izbovy a stale je to nam dako male aj ked je pravda prevazne sme v obyvacke ale tie veci dobre ze mame celu pivnicu pre nas takze tam to davame a ked nasi pridu tak to beru veci co u znechcem 😀 dievcata neviete proadit ako hlasia pocasie v maji ideme na sk a neivem co nabalit uz mam jednu a pol prepravky nabalene snad muz neodpadne ako stale ale neivem co nabrat tak berem s kazdeho trocha

iinuska
2. máj 2011

@zuzkaprofant gratulujem k dvom rockom 😉 😉

sirinka
2. máj 2011

ahojte

@zuzkaprofant christiankovi vsetko naj!

nasa magda objavila novu koncovku a tak ked chce napr. povedat, ze je koniec, povie uz je konik a teraz mi hovori au moja nozik, ked si polozila na nohu nocnik 😀

borocka
2. máj 2011

@sirinka a kde prisla k takej koncovke?

my sme sli rano na prechadzku a nasli sme stado slimakov, chudence zo 20ich bolo, ako prechadzali cez cestu tak zopar uz len takych placiek ostalo...a hlavne ze malemu som konecne live ukazala ze "dom" a aj "rozky" tak uz lepsie chape o com si spievame slimak slimak vystrc rozky.
vcera pri hekoji zasa pochytil par duchaplnych fraz........ale hadam ho rychlo prejdu.
Inak najnovsie na mna stale krici, maminka pomoz mi! pri vsetkom mu musim asistovat. a zacal si vymyslat........no prkotiny mi narozprava ze toto ma, tam bol, toto robil.......az neviem kam na to chodi. on si vraj kupil zelene auto a ma v garazi, a dnes pri obede rozpraval ze pojdeme na vylet 😀 a vcera udajne behal po zahrade hore dolu do kopca (pri tom vcera prsalo tak sme sa ani von nedostali) a kde nieco hladam ze napr rano mikinu a pytam sa ci nevie kde to je, tak jeho odpoved "spapal"

luba142
2. máj 2011

ahojte 🙂

@jamaat namotavas sa na torty ako ja? 😅 aj ja studujem vykrajovatka a rozne,nejake som uz aj objednavala ale par, a vcera som si skusala postavicky modelovat z plasteliny 😀
@sirinka dobra koncovka 🙂. Ja som vcera len tak doobeda spievala ze prsi prsi... a Barborka sa mm pytala "co to mamka piva?" normalne som cumela,ze pouzila celu vetu a poslednou dobou uz otazky kladie v kratkych vetach a najlepsie je ked Kiku upozornuje : obec sa!( obleč sa) pod papat Titiko!(poď papať Kristínko) ....😀

sirinka
2. máj 2011

@borocka tak ona este nehovori pekne cisto, skor skomoleniny takze jej vznikaju taketo novotvary... 🙂

ludmilabb
2. máj 2011

@mystery7 tak to som netusila ze ste boli doteraz v garsonke, uf, si neviem dost dobre so Sofiou predstavit tak je len a len dobre ze ste si nasli vacsie byvanie 😉
@borocka ale to je v pohode vsak fantazia nech Patovi pracuje
my sme vonku zatial slimaky neobjavili len chrobac a pavuky a vsimla som si ze ked pristane mucha a odleti tak Sofia zostava v takom pomykove nevie ci sa bat alebo nebat a chodime k potoku kamienky hadzat len mam pocit ze ten nas potok velmi cisty nie je, smrdi tak nist moc
@jamaat a to si ake vykrajovatka pozerala?

ludmilabb
2. máj 2011

@sirinka ani Sofia nehovori cisto, napr. tam je tab a počkaj je bogaj

kosska3003
2. máj 2011

ahojte tak my opat same zajtra nas caka dr den rano ordoped poobede kozna som zvedava ako budem vecer kapat z bolestou hlavy kedze mala mi vrieska u dr ako pavian keby jeden ale stado pavianov

iinuska
2. máj 2011

@kosska3003 hm, tak vam to vyslo na jeden den ? To je dost, ale aspon to budete mat rychlo za sebou. A nemoze ist niekto s tebou? Nech niesi na Mariku sama ?

borocka
2. máj 2011

@ludmilabb jezis, tento hmyz uz daaavno obzerame. maly vzdy krici ze sa boji, ale pri tom chodi okukovat, vzdy potom dupka.......dokonca raz muchu zabil, tak sa chvalil kade chodil 😀 😀 ale hysteriu ma velku ked nahodou na nom nieco pristane. a v sobotu na dvore lozil taky velky chrust, tak si isiel hned odkladat svoje hracky aby nahodou mu ich nezozral 😝
a ta fantazia.....uz dlhsie si vymysla vlastne hry, take zvlastne, nove, bez hraciek......som myslela ze to az pozdejsie, ale v zasade som len rada ak sa aj sam trochu prebavi. zo spanku kazdu noc rozprava.
kamene sme tiez boli raz hadzat, ale on je taky pohruzeny ze po kolena vbehol do potoka. sice bolo teplucko, ale zasa si to uzije pocas leta,tak uz nechodime.
a v piesku, davam mu tam len krocksy, lebo ved aj tak mu ho vzdy vytriasam dobre ze nie z konecnika 😕 . a kazdych 5minut si sadne s komentarom ze ma spiny a musi upratat. tak sa povyzuva, spomedzi prstov si ten piesok ocisti, obuje sa a takto stale dokola 😀 😀 a taky je spinami posadnuty, ze kazdemu chodi kontrolovat medzi prstami na rukach, aj na nohach ked je niekto bosy. minule sa bratovi vo vlasoch hrabal ze pozera spiny 😝

kosska3003
2. máj 2011

@iinuska no dnes som chcela ist na kozne ale ze dnes nie ze mame dojst zajtra a ze si mam este zavolat a najhorsie ze take male deti berie od 13 ale uz od 12 sa beru poradove listky a berie len 10 ks to ju uz sa politiky a ku pedietrovi mam ist o 7 rano sa zapisat a cakat hruza ako keby to nebolo lepsie sa objednat ale nie oni neobjednavaju a ide so mnou mama si zobrala dovolenku inac by som svokru brala lebo by som zosalela hlavne v aute ak by vrestala

jamaat
2. máj 2011

@borocka Také vymýšľanie si je pomerne bežné, akurát že Paťo s tým začal veľmi skoro 😀 ....Tak sa ešte priprav na ďalšie príhody. 🙂
@sirinka Koncovka ma pobavila 😀
@ludmilabb Vykrajovačky na tú poťahovú hmotu. Nejaké kvietky som chcela. Ale sa mi to raz veľa vidí za jeden-dva kvietky dať 5 eur. 😕

sirinka
2. máj 2011

@ludmilabb
@borocka tak my tu mame slimakov do aleluja, takze uz pozname davno a to ako v zivom, tak aj v rozpucenom stave, rovnako aj zaby pozname od zubrienok az po tie rozplesknute na ceste...
a na muchu magda krici "muša peč!" a tak ich ruckami odhana 😀

jamaat
2. máj 2011

Mne sa posledné mesiace niečo deje s očami. Aj migrénu som mávala z očí a teraz sa mi divne číta, ako keby rozmazané, ale nie je to vzdialenosťou, furt to vidím tak divne. Aj v tehotenstve som mala problém, ale zmizlo to potom. 😖