Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
17. nov 2009

ludka - odpoved admina - kodada - velke pismena+inzerat patri do kategorie Baby monitory

prerabala som inzerat, a zabudla som zmenit kategoriu

jamaat
17. nov 2009

lady, sú také LED lampičky, ktoré len zasunieš do zástrčky a máličko svietia. My máme také tri 🙂 .........to som používala, kým bola malinká. Modré svetlo mi to robilo.

sssimi
17. nov 2009

Ahojte!
My v noci nesvietime. Ja musím mať absolútnu tmu inak nezaspím. Pravdepodobne spím s pootvorenými očami 😒

Špenát som dávala tuším od Hippu ten so zemiakmi.

Mimi ja už som aj tortu na zajtra pripravila 😀 piškótovú. Šlahačkou na ňu napíšem asi 6ku alebo 1/2 ešte neviem... Ale už sa na ňu tešíííím.

ladywitch26
17. nov 2009

jamaat, no praveze tu som nic take nevidela. aj co som si kupila taku peknu rucne robenu lampu, kde bola taka miniziarovocka, tak sa mi vypalila a pol roka som nemohla zohnat druhu. nikde to nemali, tak nakoniec kupil muz v elektre rovno celu objimku, no len uz na vacsiu ziarovku. 😖

jamaat
17. nov 2009

lady, ja som to v Lidli kúpila asi za 1euro.

ladywitch26
17. nov 2009

simi, aj ja budem piect zajtra tortu, ale pre muza. on ma taky mlsny jazyk, tak ju musim aspon dvojposchodovu spravit 😀 alebo sa nastvem a kupim v obchode, maju taku vybornu cokoladovu, na nu spravim len ruzicky na ozdobu a zapichnem sviecku s 30kou a bude aj po peceni... 😀

ladywitch26
17. nov 2009

inak simi, teraz ma napadlo, v materskom mlieku je tiez smotana, tak hadam by sa z toho dala vyslahat slahacka. nech aj mala ma nieco z tej torty 😀 😀 😀

jamaat
17. nov 2009

lady 😀 ....ale to by si musela dosť veľa tej smotany zozbierať.

ladywitch26
17. nov 2009

jamaat, tak pred troma mesiacmi by som si este trufla, ale teraz uz mam toho mlieka pomenej 😀

dm1
17. nov 2009

no to by ste sa narobili ze smotana z MM 😀 😀 😀 a na druhy den asi zapal prsnika

ja mam v postielke taku mini lampicku detsku s lidla ale svietim len pokial nejdem spat ale to len preto ze ked zamrnci aby som videla dudlik a ked kojim v noci tak tiez s tym svietim

ladywitch26
17. nov 2009

dm, vsak ja som nemyslela, ze slahat to este v prsniku 😀 😀 odsat a tak potom vyslahat 😀 😀

dm1
17. nov 2009

sak ano ale kolko by si musela odsat ved smotana je iba cast z toho mlieka

ladywitch26
17. nov 2009

dm, ja odsajem do flasky a kym je v chladnicke, tak sa smotana spravi na vrchu. tak asi centimeter. len keby som hento pozbierala,tak mala uz len tu vodu pije,co by zostalo. 😀

jamaat
17. nov 2009

Tak prajem dobrú noc a zajtra si možno poprajem aj dobré ráno. 🙂

ludmilabb
18. nov 2009

Janka nepoprajes si prva ak tak druha!

ludmilabb
18. nov 2009

my sme hore od pol siedmej, rano kakame do lavorika a dnes sme sa tam aj vycikali, velmi prakticke 😀

viacere dnes oslavujete tak chcem zapriat ako prva krpcom VSETKO NAJLEPSIE k polroku, je to az neuveritelne ako rychlo sme sa k tomuto mesaicu dopracovali, ja som o nom snivala, lebo reku uz bude velka nebude tolko plakat, budem vediet co uz chce atd atd...no predstava trosku idealisticka ale co sa komunikacie tyka uz su to veru ako Janka pisala cloviecikovia, ktory si funguju v takom tom svojom svete ale davaju nam strasne vela lasky, radosti a pocitu, ze sme tu pre ne a oni sa nam odvdacuju obrovskym usmevom a stastim to je balzam na dusu!!!!!!
o tych "horsich vlastnostiach" sa dnes nejdem zmienovat 😀

iinuska
18. nov 2009

dobre ranko, maly bol od pol 7 hore, bol uz nejaky unaveny, tak som ho dala spinkat.Zatial je v postielke ticho

u nas vykuka slniecko a je 12 stupnov.To nevyzera zle.Asi bude aj prechadzka 😎

jamaat
18. nov 2009

Tak ako druhá prajem vám aj sebe dobré ráno a dobrý deň 🙂

ludka 😀 ..............A ja žiadne lavóriky a šerblíky zatiaľ neriešim, Emka nemá pravidelné kakanie, to by som sa načakala, kým by niečo do toho vypustila. 🙂

iinuska
18. nov 2009

jamaat, druha??????????

jamaat
18. nov 2009

iinuska, písala som to druhá, lenže mám nejaký spomalený net, tak si ma predbehla.

Juuuuuj, svalovku mám na zadku, na vnútornej strane stehien, na predlaktí, na lopatkách a čakám, kde sa ešte objaví. 😅

Aj ja sa snažím Emku uspať, kúpila som relaxačné CD, tak skúšam. A dnes máme aj plávanie, preložili nám.

ludmilabb
18. nov 2009

my uz mam po jednom spani a hnevame sa neviem preco a neviem naco 😖 pod hrazdickou je asi tisic hraciek ale aj tak je tam nudaaaa

Janka ja svalovku nemam mat z coho, jedine z fitlopty skor sa bojim ze ma sekne v krizoch

ludmilabb
18. nov 2009

na squash (ci ako sa to pise) by ma nik nenahovoril, lebo som unavena a vycerpana aj bez sportu

ludmilabb
18. nov 2009

buduci rok by som chcela ist na splav, to sa mi velmi paci
tento rok som vynechala

jamaat
18. nov 2009

ludka, veď to, že ani ja nemám z čoho! To je tá katastrofa, že som sa trošku pohýbala a hneď svalovka! že som taká lemra lemravá! A tá moja staršia dievka tiež!
Chodievaš pravidelne na splav? Aj mňa zobeeeeer!

No Emka spí a ja sa idem naraňajkovať.

mimi21
18. nov 2009

no ja stvrtaaaaaaaaaaaa
krasne je dnes u nas, tak pojdeme za chvilku do mesta
mala spala celkom fajn, len o pol4 bola taku hodku hore a potom sa zobudila o pol8
dala som jej prave okostovat hruskovu vyzivu, riadne ju praskala 😝

a vsetkym dalsim dnesnym polrociakom zelam vsetko najlepsieeeeeee 😀 😀 😀

iinuska
18. nov 2009

mimi, simi, deturencom prajem vsetko najlepsie k polrocku 😉

ludmilabb
18. nov 2009

minuly rok som bola 2x, Janko bol predtym velakrat, splavoval uz ako maly...
na buducorocne leto sa tesim ako nikdy....bude uplne ine ako toto leto, dufam

a na splav pojdeme!!!

jamaat
18. nov 2009

Ja sa dám nahovoriť na kadečo. A splav ma láka už dlhšie.

No treba sa nám chystať na plávanie a Emka spí. Hm. 🙂

Poloslávencom všetko najlepšie!

ludmilabb
18. nov 2009

bud sa mi sniva, namyslam si alebo som slepa ale mam pocit, ze Sofii ide horny zub 😅 😅 😅
ma tam bielu plosku tenku ale neviem sa jej tam dopracovat tak aby som to lepsie prstom postlacala 😝
ak je to zub tak by to bolo ozaj vysvetlenie tych nalad, ak nie tak nic, nooo