Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
28. jún 2009

monka - celu davku tych guliciek, vineu pijem, aj caj, aj nealko pivo, to cierne sa bojim kvoli alkoholu, s tym spankom je to horsie, som sama doma, takze mozem porobit, navarit len vtedy ked maly spi, no od buduceho tyzdna bude u mna sestra, tak sa to hadam zlepsi, a to ma dnes este postihla migrena, teraz som este objavila More milk plus kapsule, dufam, ze pomozu

monkap
autor
28. jún 2009

rybca moc moc drzim palce, nech to pomoze ... mas IP 😉

kodada
28. jún 2009

fotocky mam v albume, je tam aj fotka bruska z cca pred tyzdna

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamaat
28. jún 2009

Ahoj Dada, už som na teba myslela, že sa ani neukážeš. Reku pôjdem ťa pozrieť do tvojej témy, len akosi čas nie je. A bruško si si v šuplíku zabudla, keď si sa fotila! 🙂

zuzkaprofant
28. jún 2009

cafte ako sa mate ja mam asi zase zapal prsnika bo dako je vkuse tvrdy a boli ma ako by som tam mala modrinu a cele telo ma boli tak idem si dat horucu sprchu a kapustu na ceciky snad to povoli, ale nechapem odsavam kojim pravidelne kadze 3mas 4hodky a zase to mam na ne4rvu to je 😠

dannynka
28. jún 2009

ahojte 🙂

dada-gratulko k chlapcekovy 😵 tesime sa s tebou 😵 😵 😵

babulky ako casto a ako dlho VAm cez den spia detuchy?lebo ten moj doobedu polhodina a poobede to iste ale na rukach by prespal aj cely den 🙄

kodada
28. jún 2009

no.... brusko nechce vyskocit, ale maly je velky akurat, to je najdolezitejsie 😉

zuzkaprofant
28. jún 2009

danyka presne ako moj teraz spinka v postielke odtvorila som mu okno zapla radio tak halsnejsie aby pocul zvyk a spiinka dako snad pospi do 13hodky ale cez den driemotky ma pol hodinove ale v kocariku a na rukach spi dlho ja to tak robim zapnem si dvd zoberem kojenecky vankus dam si ho na nohy a maleho do neho a on spinka a ja kukam filmiky inac by mi nepospinkal a ja si tiez tak podriemkavam 😀 😀

rybca
28. jún 2009

dany, moj pospi aj dve hodky, ale v obyvke pri telke, v postielke spi len vecer od tej osmej, deviatej, vcerasom ho ani uspavat nemusela, len som zapla kolotoc, dala dudku a sam si zavrel oci a spinkal az do polnoci

mimi21
28. jún 2009

ahojte kocky
my dnes cakame navsteu, pride segra aj s rodinou, tak si mala prvykrat uvidi bratrancekov 😉

mne sa v poslednej dobe mala kakzi so spinkanim, neviem ci si neotaca den s nocou, vcera bola hore do pol12, ja som uz tiez sa bala ako sssimi ze odkvacnem
som bola prevesena cez postielku a pridrzala dudku v puse, lebo akonahle vypadla tak bol plač

dannynka
28. jún 2009

zuzka tak taka pohodicka u mna nehrozí,kedze mam este aj Gabiku 😅 sice teraz je na vikende u nasich,ale aj tak.Dominik nevie sam zaspat tak preto som sa rozhodla ze mu asi kupi to vibracne lehatko..uz zhanam po nete.
Mate s ním niektora skusenosti?

zuzkad
28. jún 2009

Dadi tomu, co sa hovori brusko mas kde ?? 😉 😉 😉 Ja by som ale chcela aj teba celu vidiet ako ziari maminka tehulka 😉 😉 presne ako pises je hlavne, aby maly mal vahu v poriadku, co ma a to je najhlavnejsie....aspon nebudes mat problem s chudnutim po porode ako ja 😀 😀 😀 😀

Zuzkaprofant dala si si paralen ?? Ja som mala zapal a mala som aj cervene prsniky mas to take ?? Bolo by dobre ist aj k dr. aby si dostala antibiotika, aby si este aj o mliecko neprisla....inak nemusis ho mat ten zapal len malo odsavania ale zevraj aj s prechladnutia prsnikov...ak mas vystrih, alebo lahke tenke tricko a bol prievan atd....drzim paste 😉 😉 😉

zuzkad
28. jún 2009

prave som sa dozvedela, ze vinea na mliecko je vyyyyborna, ale CERVENA ...tak zajtra idem idem pit cervenu a nie bielu...co chlontam...za skusku nic nedam 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rybca
28. jún 2009

zuzka - to ma ani nenapadlo, ze by mohol byt rozdiel medzi bielou a cervenou, tez pijem len bielu

ladywitch26
28. jún 2009

danny,ja mam lehatko,aj vibruje,ale zeby to malu nejako uspavalo nemozem povedat. skor zaspi ked jej na tom pustim hudbu

snezzy7
28. jún 2009

už nech skončí toto nechutné počko, malá je už choručká týždeň a dnes jej vyskočila zase teplota 😠 chuďatko naše malinké ☹ ☹ ☹

rybca
28. jún 2009

danny - ja mam uplne obycajne, kostra ma obly spodok, takze si sadnem na gauc a prstami na nohach maleho hojdam v tom lehatku, ak sa mu chce spat, tak o chvilu uz spi a ja si mozem ist po svojom....🙂 a spi mi v tom aj na balkone v takomto skaredom pocasi...🙂

jamaat
29. jún 2009

Dobré ráno. Od včera je tu nejako ticho. Tak som si aspoň rádio zapla. 🙂

lasenka
29. jún 2009

ahojte 😉

jamaat - ...ked vonku je tak kraaaaaasne 😉

bambi7
29. jún 2009

dobre ranko babulky 😉

tak ako vikend? babule to nase zaspavanie je hrozne.....snad sa to upravi inac vsetko po starom.....

dadka gratulujem k chlapcekoviii parada tesim sa moccccccccccccccccccccc 😵 😵 😵

mimi21
29. jún 2009

Ahojte
u nas sa vcera prehnala riadna burka
mala sa na svojich bratrancekov vvrehotala, bola to laska na prvy pohlad, takze budu kamosi 😵
dostala nadherne NIKE capacky - az dvoje
take som ani tu ani v BB nevidela, segra kupila v auparku, tam su uz vraj vypredaje - isla by som sa vyblaznit 😀 😀 😀
teraz mala este spinka, vecer zase na nas vykrikovala z postielky do 9

jamaat
29. jún 2009

Mimi, naša keď zaspí o deviatej, tak to je úspech. 🙂

bambi7
29. jún 2009

jaj nasa aj o 23 😒 ☹

zuzkad
29. jún 2009

ahojte 😉 😉 😉

bambi aj ten moj je spekulant, zaspinka mi vecer tak okolo 23,00 a spinka do 4,00 asi, potom ho nakrmim a spinka do siedmej a koniec nema zaujem spat 😀 😀 😀 az okolo deviatej zaspi....do vtedy mi keca usmieva sa 😅 😅 😅 no hnevaj sa na take smejuce sa miminkooo 😅 😅 😅

Babulky vy ste si uz vybavili tych 25000,-sk ?? Ja som nemala kedy este zbehnut pre potvrdenie od doki, ze sa maly dozil mesiaca atd...aj dnes tam prave je ale ja musim ist s malym na rehabilitacie 😖 😖 na nervy 😠 😠 v tom case ked tam ona je a buduci pondelok sa tam snad dostanem uz 😒 😒 😒

V BA vyzera, ze uz by aj slniecko mohlo byt dnes...uz by toho dazda aj stacilo...ved je letoooooooo

Este jedna otazka...vcera som myslela na to, ze o rok poletime uz niekam k moru, ale napadlo ma...ako dieta leti ??? Berie sa autosedacka a tak nejak ? Videla som minuly rok na letisku, ze jedna mala male asi rocne dieta ale netusim ako sedelo v lietadle....neviete nahodou ??

ladywitch26
29. jún 2009

zuzkad,dieta do dvoch rokov nema narok na vlastne sedadlo.ides k lietadlu s kocikom, pred schodami ho nechas,oni ti ho nalozia a pri vystupovani ta uz caka pri schodoch. dieta mas cely let na rukach

rybca
29. jún 2009

lady - tak to ma caka v septembri, ked sa budeme stahovat do NL, no neviem si predstavit, ak maly nebude spat, ako ho dve hodiny udrzim na rukach, uz teraz sa kruti ako dazdovka...🙂

ladywitch26
29. jún 2009

rybca, myslim, ze dostanes taky specialny popruh, lebo aj on musi byt priputany, samozrejme o teba. tak by si ho udrzat mala.

rybca
29. jún 2009

lady - no vsak aj to, priputanie, sa mi hned nezdalo, ze by mohol byt tak navolno, uz som rozmyslala, ze vezmem klokanku na palubu, ale ked daju popruh tak to bude dobre

ladywitch26
29. jún 2009

neboj, prezije to.len mu zabezpec mliecko na let.pri pristavani je dobre kojit alebo krmit. kvoli tlaku.