Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
8. jún 2010

zuzkad ja by som sla aj smalym budes mu kupovat vodu vo flasiach a tak robit mliecko a hotovo ale este sa popytaj deckej doky co a ako

jamaat
8. jún 2010

zuzkad, no najlepšie sú také alibistické odpovede. A ja by som teda 100% súhlas nepotrebovala od chlapa, som svojprávna. Ak sa vyjadrí neurčito a ja chcem ísť, tak pôjdem a basta!

Inak dnes som nečakane kúpila autosedačku. Dám neskôr link, idem Emku uložiť.

jamaat
8. jún 2010

zuzkad, malého ti zapíšu do pasu na počkanie. ...............A deti do 2 rokov bývajú zadarmo, tak možno by aj tá sesternička mohla s vami ísť, to by si mala perepúte na krku! 😀

zuzkad
8. jún 2010

jamaat, prave som zistila, ze musim mat pas minimalne 6 mesiacov pred ukoncenim, to aj cestovka upozornila na to este maminu no a mne pas konci za 3 mesiace 😖 😖 cize dalsi stres, pas si musim vybavit do 2 dni tak to jedine rychlo ponukaju a to stoji 132€, ale to by mi mamina zaplatila 😝 😝 cize musim rychlo utekat pre novy pas a hned si zapisat maleho, ale zevraj pri tom zapisani musi byt aj otec a dat suhlas 😕 😕 takze aj tato musi ist zajtra so mnou na 70 % idem...30% su moje obavy a stres z cesty 😝 😝 neviem ako prenesiem tolko plienok, lebo kedze je Nicolas maly nebudu mu pocitat na osobu kufor, cize len to co mam ja do 15kg sa zmestit treba a len plienky su tazke ako hovado....potom spekulujem, ako mu cajik prenesiem, kedze na letisku nedovolia mat nic tekute, ked idem do tej bezcolnej zony, cize v prirucnej caj nemozem mat 😖 😖 a ked prideme tam napriklad v noci...ako mu zabezpecim vodu z flasky, teda ich "Lucku" 😖 😖 toto ma tazi ☹ ☹

sssimi
8. jún 2010

Zuzkad môžeš mať pri sebe pol litra vody-čaju

nikanika28
8. jún 2010

hej, dieta vytlacia do pasu na pockanie.. ak tam nie je taka truba, na ktoru sme my narazili....ona ako to tlacila, zistila, ze to tam ma akosi nakrivo a v tom momente sa to zacalo vsetko krutit, krcit, trhat...tak uz je bez pasu aj mm....nastastie ho nepotrebujeme tak skoro, do desat dni by mal mat novy pas..samozrejme bezplatne ..... 🤐

zuzkad
8. jún 2010

sssimi, dufam, ze ma neposlu do prdelky s tym 😖 😖
teraz ma akurat napadlo, ze mamina vlastne zaplatila letenku na viac...za tu nasu malu Kiarku, cize ja by som si mohla viac batoziny zobrat nad 15kg nie ?? to by som akurat mala plienky a ine veci pre maleho v taske...a este co dobreho je na uska pri pristavani ?? Ja nekojim, cize asi len dat cajik pit, ale otazka je, ci bude chciet vtedy 😝 😝

zuzkaprofant
8. jún 2010

zuzkad ved nabal si plienky a mozno aj tak kupis a co vie dobe je dat cumlik 😉

zuzkad
8. jún 2010

Zuzka len maly moj cumlik nechce vobec 😝 😝

kosska3003
8. jún 2010

zuzkad tak toto mam nastudovane kedze letime do Bulharska ale ja si tam neberem nic len par plienok a trosku vody pre zaciatok ostatne tam kupim
kocik ten mozes odovzdat pri batozine alebo si ho mozes aj vziat ku lietadlu ale pred lietadlom ho odovzdas a oni ho schovaju a potom ta bude cakat pri vystupovani pri lietadle tak by to malo byt zistovala som to v cestovke a aj kamoska tak leti s kocikom stale
vodu pre maleho mozes mat neviem v akom mnozstve uz presne ale mozes niekedy budu chciet aby si ho pred nimi skusila aj vyzivu ak mu budes brat ze mu das pred letom a potom si nieku vodu kupim tam v tom priestore kde cakas na lietadlo aj ked tam su ine palky ale co uz
let ked mas taku prilezitost ja by som sla ved je len jun a take horucavy hadam nebudu a ked budes s nim chodit vonku len rano a vecer ale chod istotne ja by som sla teda

jamaat
8. jún 2010

zuzkad, veď plienky sa určite dajú kúpiť aj tam.

Booože, zase máme zlé zaspávacie obdobie, prebrala sa, ako som ju do postieľky preložila a koniec. Ručí tam zas ako pavián. Idem ju kuknúť, ale nebudem dlho pri nej vysedávať, lebo je už riadne na to zvyknutá. A najlepšie je, že ešte len dvere otvorím, ona sa šmarí na vankúš a "spí". A kontroluje, či som pri nej. Keď odídem a ešte nespí tuho, tak zase spustí škreky.

kosska3003
8. jún 2010

zuzka dobra je zuvacka ale pre Nicolaska asi tazko a inac skus si zistit ci sa tam daju kupit plienky a tak ved tu na Mk isto je taka temy tunis tak sa spytaj ci to tam niekto nepozna a ake su tam ceny ak sa ti viac oplati tam kupit tak kupis tam

jamaat
8. jún 2010

zuzkad, pri vzlietaní je dobre dávať malému piť, aby sa tým vyrovnal tlak v ušiach.

kosska3003
8. jún 2010

jamaat toto som mala aj ja musela som pri nej lezat ako koza a cakat kym zaspi niekedy aj pol hodky teraz ju polozim a idem prec zachvilku spi aj sama

zuzkad
8. jún 2010

no prave to, ze neviem a mamina si napamata, kedze nepotrebovala plienky minuly rok, ci tam je niekde mozno kupovat plienky 😖 😖 tak by som pre pokoj duse asi radsej zobrala z domu...kedze je zaplatena letenka pre 1 dieta tak by som mala mat narok na viac ako 15kg a to by som vyuzila prave na plienky
vodu si asi kupim v tej bezcolnej zone, aby som mala ked prideme nahodou v noci tam a budem mu mliecko varit...dufam, ze v nicom inom problem nie je 😖 😖
golfac by som mala radsej pri sebe az po lietadlo, keby bol maly mrzuty, aby aspon troska sa vozil, to ho ukludnuje...ja mu vezmem cajik asi 300ml a ked by bol problem...nech odleju a kupim mu dzus v bezcolnej zone...ale aj tak stresujeeeem to som cela ja 😝 😝

este idem pozret tie "skafandre" pre deticky, co som pocula

ludmilabb
8. jún 2010

ahojte tak spime aj my 😝

ludmilabb
8. jún 2010

@iinuska Sofia mi spava cez den hodinu a pol, max dve a pol hodiny ale to sa stava tak 1 za tyzden

iinuska
8. jún 2010

my este nespime. Ja neviem preco musi byt kazdy vecer cirkus 😒

ludmilabb
8. jún 2010

kolko ti spal Adamko cez den?

kosska3003
8. jún 2010

zuzka ale plinky sa tam isto budu dat kupit ved aj tam cikaju a kakaju deti nie a kocik si vezmi ja malej nejdem kupovat skafander ziadny dam jej tricko s kratkym a hotovo a budem ju natierat stale a zisti si v cestovke ako je to s tymi letenkami a kolko mozes mat batoziny lebo ja mozem mat az 20kg

ludmilabb
8. jún 2010

tak ja mam o starost menej nikde mimo SK necestujeme 😀

mystery7
8. jún 2010

o akom skafandri je rec??

jamaat
8. jún 2010

Tak presne túto ružovú autosedačku som dnes kúpila za 180eur v Babysvete (pôvodne mali cenu 239eur, ale som vyjednala) ....a teraz pozerám, že aj na tejto stránke ju majú za podobnú cenu, čo je super! http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...

zuzkaprofant
8. jún 2010

jamat dost draha na to ze to nie je novinka🙂)

juska3
8. jún 2010

jamaat, a to si zjednala cenu v obchode? to si dobra vyjednavacka 🙂 ta autosedacka vyzera byt super parametrami, resp. vlastnostami

zuzkaprofant
8. jún 2010

http://www.babyonlineshop.de/shopart/2002340003... mi mame tuto a to uz muz ocami prevracal ze jaka draha 😀

jamaat
8. jún 2010

zuzkaprof, ako si prišla na to, že to nie je novinka? ............Je to najnovšia séria a žijem na Slovensku, takže mi je prd platné, že v Nemecku ste kúpili lacnejšie. A Romer som nechcela kvôli tomu, že má natesno okolo hlávky ten vankúš. Emke to vadilo. Ďalšia výhoda BeSafe je, že ten vankúš sa dá vytiahnuť podstatne vyššie ako pri Romerke, takže tá sedačka mi vydrží dlhšie. Nebudem musieť po roku meniť.

juska, tá autosedačka je porovnateľná s Romerkami, len momentálne Romerky viac letia. Minule som bola s majiteľom obchodu na pracovnom stretku a debatili sme aj o sedačkách. Povedala som, že si chcem objednať z Čiech, lebo je to lacnejšie. A on, že keď mu príde nová zásielka (lebo vtedy nemal tieto najnovšie X3), tak sa mi ozve a určite sa na cene dohodneme. A majú pri sedačkách všade nápis "garantujeme najnižšiu cenu" a to vraj znamená, že ak mu povieš, že tam a tam majú za takú a takú cenu, tak on ju dá tak isto alebo lacnejšie. Keby som viac snorila po nete, možno by som vyjednala ešte lacnejšie 🙂 ....ale som spokojná aj tak.
Zajtra si idem po ňu, lebo dnes som ani auto nemala pri predajni, keďže som nečakala takýto nákup, len obzrieť som ju pôvodne šla.

jamaat
8. jún 2010

mystery, o tých plavkách, čo sú na celé telo a je to taká neoprénová látka.

jamaat
8. jún 2010

len neviem, prečo je na obrázku tá autosedačka bez základne. Takto vyzerá so základňou, ale toto je staršia verzia

zuzkad
8. jún 2010

jamaat pekna autosedacka 🙂 🙂 a vyzera fakt pohodlne 😉 😉 si proste sikovna obchodnicka !!

juuj baby ja asi ani spat nebudem, stale mi behaju myslienky ohladom dovolenky...uz mi z toho zacina sibat, ale do zajtra sa musim rozhodnut a zacat konat...boooze keby bola maminka zdrava isla by a nemusela by som tu stresovat.