Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
18. jún 2010

no mam zopar rieseni na pondelok, mohla by mi sem prist jedna irska studentka, ale to neviem,co stanka na nu, ked jej nieco povie po slovensky a ona nezareaguje, aky ziapot jej tu spusti. resp. este dalsiu slovenku, taku starsiu pani, ale ta byva 50km odtialto, tak by sme pre nu museli prijst, bola by tu na tri noci a potom zasa ju nazad odviezt na dve noci atd. najidealnejsie by bola fakt ta aupair, ale kym nezozeniem cosi, tak aspon takato pozlatana alternativa tu je...
no co som komu ja spravila, muz je konecne stastny ako blcha, ze ma robotu a ani tesit sa z toho nevie, lebo same problemy.

jamaat
18. jún 2010

@ladywitch26 50km nie je až tak veľa, asi by som to tak riešila aspoň načas.

ladywitch26
18. jún 2010

no len to behanie, lebo by tu bola od nedele vecera do stredy, to by ju muz musel ist hodit a potom zasa v piatok vecer pre nu a v sobotu vecer ju odviezt.a to hodka cesty a aj benzin cosi stoji, cize by ma to aj dost vyslo to lietanie

jamaat
19. jún 2010

Dobré ránko,
už prináša svoje ovocie to, že som nechávala Emku vyrevať. V noci sa síce zobudila a začala revať, ale sme zavelili "Ticho a ľahnúť!" a ona stíchla a ľahla. A spala. 🙂 ....Zobudila sa 7,45hod., len jedno kojenie o piatej sme mali.

ladywitch26
19. jún 2010

no mne by sa tak maximalne zacala rehotat, keby som to zavelila.
teraz chodi vypytovat chlieb odo mna a ja ze ako jej chuti. a to ona potvora odhryzne, pride psovi do pelechu, vyberie z ust a krmi ho. a pes neodmietne, svina nedozrata... 😠

rybca
19. jún 2010

jamaat - aj my sa uz budime len o piatej rano na mlieko..🙂)))

lady - to poznam...🙂 nas je tiez vecne hladny...🙂 ani nechcem pomysliet na to, kolko krat som to neustriehla, ze dal najprv psice a potom este vratil do svojich ust....:(

baby - mate skusenost, ze by pri chodeni deti zanasalo do nejakej strany? nasho Matka obcas zatiahne do prava, len do prava, tak neviem ci to mam riesit, ci pockat

kosska3003
19. jún 2010

ahojte tak my noc uplne ze super tak isla som si lahnut hned po 10 ze sa vyspim a o 11 mi mala zacala vrackat celu postielku ovrackala a potom mi vracala skoro kazdu hodinu uz ani nevracala ale ju napinalo strasne kojila som len 2 krat ale rano mi to aj tak vyvracala na vankus a teraz perem ako hlupa uz druhu varku a este jedna ma caka lebo rano ju aj prehnalo strasne tak aj mne plachtu osrala no super dufam ze ju ide zase prehanat tyzden a ma urve och joj a zase ako naschval je vikend tak ani k dr nemozeme ist ale sa smeje a nevyzera ze bi jej nieco bolo dala som jej Hylak a zatial je dobre uz spinka tak uvidime ked sa zobudi

ladywitch26
19. jún 2010

kosska, boooze, vy si uzijete s tymi traviacimi tazkostami.... 😖

a ja si dnes uzivam v praci, dnes az do piatej, a taaaaka nuda tam je, sa to bude vliect. 😝

ludmilabb
19. jún 2010

@jamaat ako vam je dobre 😉

ludmilabb
19. jún 2010

rybca aj Sofiu zanasa no ale nejako to nesledujem ci len na jednu stranu, je strasne smiesna ruky predpazene ako namesacna chodi, ked si spomeniem na Stanku ruky za chrbtom, Matko s Emkou zase hore kazde dieta ma vlastny styl 😀

kosska3003
19. jún 2010

lady ani mi nevrav bola som u kamosky a tam to asi chytila lebo aj ju prehanalo ale uz bola ok tak sme sli na hodinku tam a uz to ma tak som nasrata sama na seba uz som povedala ze nejdem k nikomu aj ked len kychat budu lebo nic neriesim len choroby furt je mala chora a zase ani mm neni doma tak som bola na to sama som pendlovala v noci

ludmilabb
19. jún 2010

kosska jnejaka crevna cripka? drzim palce nech to Mariku prejde, moja ma tiez uz vyse tyzdna sople a nie a nie as ich zbavit, odsavam stale uz ked pocuje vysavac sa cela trasie ☹

ludmilabb
19. jún 2010

a neviem pisat 😀

emode
19. jún 2010

@ludmilabb s vysavacom si aj my uzivame 😝 pre dvomi mesiacmi prisla sama k vysavacu ze ma soplik a ideme fukat a teraz akoby nanovo ucime ... sme na tom dost biedne, chudatko, len mrnci a na rukach by chcela byt ... nastastie teploty uz nie su

kosska fakt vy sa s tym inak vytrapite, drzte sa a nech jej to rychlo prejde ...
ludka jasne, ze dame konecne stretko, ved ked uz je to leto 😅

kosska3003
19. jún 2010

ludka ja neviem co zase ma ma urvat uz ode z toho dufam ze ju to aj rychlo prejde a zajtra bude v pohode uvarila som jej kuraciu polievku dneska ma dietu ziadne hovadiny sa jest nebudu

juska3
19. jún 2010

ludka 😀 aj Alex vystrie ruky do neba 🙂

kossska, nech vam to rychlo prejde

lady, ja som muzovi vcera hovorila, ze by som tiez sla do Irska aj s Alexom, len ho nemam v pase,,,,, najskor aj suhlasil, ale potom z neho vyliezlo, ze dva tyzdne by asi nevydrzal, staci ked ideme k babke na tyzden bez neho a je nestastny 😵 😵

iinuska
19. jún 2010

ahojte, vsetkym chorym detickam skore uzdravenie

juska, veeeelka laaaska 😵

juska3
19. jún 2010

joj, najvacsia 😀

lady, a kde presne ste v Irsku, pyta sa moja sesternica, tiez v Irsku, aspon oblast napis

ladywitch26
19. jún 2010

@juska3 sme uplne na juhu, pri dungarvane, to je presne na polceste medzi waterfordom a corkom.
inak ja by som bez muza nevydrzala ani tyzden. vlastne od porodu bol prec len na 24hodin, ked siel do manchestru na futbal

iinuska
19. jún 2010

aj my sa lubime 😵 😵 😵

ladywitch26
19. jún 2010

inus, o tom nikto nepochybuje 😀 no ale tu hrkutame, ako keby bol este maj, lasky cas 😀 😀

iinuska
19. jún 2010

teraz tu bola svokra, snazila sa Adamka nalakat, ze ho zobere na ruky, ale nenalepil sa na med 😀 . Ona by ho furt len hondrlakala na rukach 😠

mystery7
19. jún 2010

ahojky
Vsetkym detickam rychle uzdravenie. Chudatka malicke, utrapene maminy. Drzim palce.
My sme dnes hore od 5:15 doobedu spal 2,5hodiny a teraz poobede bol unaveny, oci si suchlil, zival ale musel hodinu revat kym zaspal

sirinka
19. jún 2010

ak mate niekto z vas kontakt na ladywitch moniku....ozvala sa mi jedna baba, ze by mala zaujem...tak jej dajte vediet, info som jej dala na fb, tu je kontakt na tu babu tc.0903648186

jamaat
19. jún 2010

@sirinka Ja asi mám. Pošlem jej SMS

ladywitch26
19. jún 2010

jani,uz mam, nemusis.

jamaat
19. jún 2010

@ladywitch26 Hmm, už som 🙂

ladywitch26
19. jún 2010

jani, aj tak dakujem, lebo som zistila, ze som si zle odpisala cislo a nemohla som sa dovolat. az z sms som lepsie mrkla, ze som cisla prehodila.
akurat cakam na tu irku, ma prist kazdu chvilu, tak hadam bude v pohode, ze nebudem mat stresy v pondelok v praci, ako to prezijem. na letenku uz kaslem, zmena mena je za 100e poplatok, tak to radsej novu kupim v strede tyzdna a hadam ma to lacnejsie vyjde. dovtedy uz aj s tou irkou nejako vydrzim

kosska3003
19. jún 2010

ahojte tka mi uz sme v postielke hadam aj spime cez den vyzerala ok nalada dobra ale k veceru uz bola mrzuta aj ju prehnalo hned po kupani ako naschval tak som jej dala este Hylak a uvidim aka bude noc

jamaat
19. jún 2010

@ladywitch26 A dohodli ste sa už dáko?

Aj u nás sa už spí. Joooj, to je tak dobre, keď je to bez cirkusov a v normálnom čase 🙂