Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. jún 2010

jamaaat ajmne uz pol hodinu reve v postielke a nie a nie spat no hadam do jednej zaspi odpica jedna
ludka tak vravis ze si spokojna s panasonocom no kuknem dala som bratovi nech mi pokuka ale ona ma furt cosi ine na robote poker drtit na nete a nie kukat kamery

kosska3003
21. jún 2010

ze odpica opica som myslela no uz spi musela som ist k nej a dat jej ruku lebo by to bolo este na dlho ked mi dlho rano spi tak potom na obed nie a nie zaspat

mystery7
21. jún 2010

ahojky
My sedime na nocniku od 8 mesiaca. Zo zaciatku sa s nim musel zoznamit, ale teraz tam vzdy nalozi. Malokedy sa stane ze este kaka do plienky, len ked ho nejako rychlo prezenie. Na nocnik sa nepyta, ja ho tam davam pravidelne v rovnaky cas a on si uz na to zvykol.
My mame kameru na karty a da s nou kamerovat aj pod vodou. Kupili sme ju este koli predchadzajucej dovolenke a bolo to uzasne kamerpvat sa pod vodou v bazene, alebo v mori, ked boli velke vlny.

kosska3003
21. jún 2010

mys a aku to mas kameru mas link alebo znacka diky

martinaxyz
21. jún 2010

mys a v akom čase ho dávaš na šerblík?...bolo na malom vidieť kedy chce kakať?

kosska3003
21. jún 2010

svokor mi zobral malu vonku na hodinu tak dufam ze nebude prsat ja idem hracky pozbierat nech ma co mala rozhadzovat ked pride 😀

kosska3003
21. jún 2010

halo halo tu ake ticho je dnes

ladywitch26
21. jún 2010

caute zeny, tak tej mojej potvorke som dnes asi ani nechybala. za cely den nepadla ani jedina slzicka. hned rano sa boli prejst s opatrovatelkou, aj sa zastavili v obchode, ale iba mi povedala "papa mama" a sli dalej. naobed som odbehla uspat ju, stihla som to v priebehu 15minutovej prestavky, az sa divim, ze priam ukazkovo zaspala a o tretej ma uz cakala vysmiata, vyspata a nakrmena.a ja som v praci chodila nervna, ze ci nahodou nejaci, ale evidentne jej bolo jedno, s kym sa hra, hlavne ze sa s nou niekto hra

ludmilabb
21. jún 2010

@ladywitch26 pohodicka

kosska3003
21. jún 2010

@ladywitch26 to moja by isto revala keby ze je pri cudzom

jamaat
21. jún 2010

Emka cudzích ľudí celkom zvláda, ale netrúfnem si odhadnúť, či by takto na celý deň bez problémov zostala.

Už spinká. 🙂

ladywitch26
21. jún 2010

kosska, stanke staci, ze je vonku, a uz nas nepotrebuje. zvedavica zvedava, bude pozerat dookola z kocika, tak jej je jedno, kto ju v nom tlaci. a asi si uz uvedomila, ze ked nie som doma, tak som v obchode, co je kusok od domu. muz s nou tam chodil kazducky den pol roka, tak si to zapamatala.

zuzkaprofant
21. jún 2010

Lady nas taky isty on mna ked sa tak vezme nepotrebuje ked ma niekoho skym sa hra ja som dobra len ked spinkat treba ist ale najnovsie ani to lebo pri mozovi dobre spi 😀

iinuska
21. jún 2010

lady, Stanka je taka, ze nema problem s nikym. No neviem, ale toto by asi Adamko nezvladol, resp. opatrovatelka 😅 . K nam aj ked niekto pride, tak sa ku mne taha a chvilku mu trva, kym sa otuka

nikanika28
21. jún 2010

Ahojte, som sa tu dlho neukazala 😅 ... mali sme jarmok u nas...randal vsade, vybehli sme aj von vecer, tak bolo fajn. V nedelu sme kupili v TN sedacku pre klarku konecne ..
No a Klarka by urcite nevydrzala s niekym cudzim, ona je stale taky moj cecok, ked k nam niekto pride, tak je nacapena na mne stale, kym sa neokuka trosku...
Lukasko je prechladnuty, kasle, sopli..asi ti schytal od Klarky, ta uz je v pohode. No a Klarka uz viacej cupita ako stvornozkuje, uz jej to docela ide 😵

ludmilabb
21. jún 2010

aj mne Sofia zabudne vonku na vsetko-teda na mna 😀 aj dnes som bola pozriet v byvalej robote, najprv mrncala a potom s kolegynou lobzdila po celom muzeu vobec som jej nechybala

kosska3003
21. jún 2010

no to ja mozem dat malu k niekomu koho pozna aj s nim ide ale ked ma zbada tak len ku mne pokial to neni starka alebo tato pri nich bude aj ked ma vidi inac nie

mystery7
21. jún 2010

kosska my mame panasonic, neviem presny nazov. Ked zistim, poslem IP. Snad zajtra.

Ja ho davam hned rano, po obede, po veceri. On ked sa uz puci, je neskoro. Teraz je tak nauceny, ze sa puci az na nocniku. Je to aj prenho lepsie, vie kedy sa co robi a ma pravidelnost.

Dnes vecer bola u nas taka unava, ze veceru nevladal dojest. Vynervacil sa a zaspal uz pred 20. Som zvedava, kedy bude budicek 🙄

mystery7
21. jún 2010

Mirko si vybera kto sa mu paci a kto nie, ale pri cudzich nebude.

ludmilabb
21. jún 2010

ja neviem ale mne je Sofia vzdy hore od tej 14tej a taha do 21:30 uz nechapem a ma iba jedno 1,5 hodinove spanie cez den 😨

kosska3003
21. jún 2010

@mystery7 budes zlata dakujem 😀

iinuska
21. jún 2010

ludka, Adamko spava este 2x denne. Jemu staci ked je hore tak 3-3 a pol hodinky a moze spat znova

mystery7
21. jún 2010

koska, v pohode

Ludka, u nas bol budicek o 7, spanok 12:39-14:00 a od 18 vyzivoval na cele ust a nervacil. O 19 vecera a zaspal o 20

nikanika28
21. jún 2010

Inuska, aj Klarka spava dvakrat, doobeda tak dve - max tri hodky, poobede tiez tak..podla rozpolozenia 😀
Teraz po novom, ked sa buchne, tak sa zacne buchat, alebo hladkat... po hlave a krici au au auuuuu 😀

mystery7
21. jún 2010

12:30- malo byt

jamaat
21. jún 2010

@nikanika28 No už chápem, ako stíhaš torty vyrábať, keď ti Klárka takto spí. Je to super, zažila som to pri Monike 🙂

iinuska
21. jún 2010

mys, som pozerala, ze aka si presna 😀

mystery7
21. jún 2010

uff aka spachtoska, ticho zavidim. Mirko spi, ale uz 3x plakal=vrestal

ludmilabb
21. jún 2010

ja mam pocit ze Sofia tu ma zo vsetkych deti najvacsiu vydrz a ja s nou 😝

iinuska
21. jún 2010

ale mne by viacej vyhovovalo, keby radsej rano dlhsie potiahol a spinkal len raz cez obed. Ked niekam chcem ist, tak uz ma naruseny rytmus a aj kvoli dovolenke. Cez obed by bolo najlepsie, keby spal spolu s nami