Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
20. júl 2010

tak u nas len hrmelo ciernava jak fras a dazd ziadny. hlavne ze sme sa hnali domov aby sme nezmokli

maly tiez uz spi

iinuska
20. júl 2010

@mimi21 a Ty by si chcela radsej dievcatko, ci chlapca?

mystery7
20. júl 2010

u nas sa spi, opat po boji. Uz bol aj hore, ale podarilo sa mi dat mu flasku, tak cucol caju. Potom rev a tak som ho musela zobrat na ruky, pokolisat a opatrne do postielky. Moja bilancia= za 3noci som mu dala 2x caj , ale co bude do rana....
Poobede sme sa kupali na balkone, dam foto na FB

kosska3003
20. júl 2010

mys to poznam ja to uz mam za sebou chvalabohu normalne som rada ze uz nekojim chcem si chvilku od toho odychnut

mimi21
21. júl 2010

@iinuska mne je to jedno, mama a krstna mi vravia, ze ku mne sa viac hodi dievcatko 😀 😀 😀 segra ma dvoch chalanov
a kvoli mm by som asi chcela chlapca, aj ked viem, ze aj jemu je to jedno, len nech je vsetkop OK

inak pekne ranko 😎 😎 😎

ja som sa nasackovala k mm do auta, ide do TN, ale ako sa poznam, tak tam zase nic nekupim 😅

martinaxyz
21. júl 2010

Ahojte...
zase sme hore od 5.3O...bude asi ránostaj a to ja nie som...@mystery7- maličký je zlatý v tom bazéniku na balkone 😉 😉 😉 😉 ...@mimi21- neboj a just nakúpiš keď si myslíš, že nie 😎 😎 😎 ...

nikanika28
21. júl 2010

Cafte, aj my sme hore od pol siestej 😝 😝 😝 . Tak som mierne prispata, ale treba poupratovat..tak idem na to 😝 😝 😝 .
Zajtra pride mm z bicyklovky a v piatok Lukasko..jaj, uz sa tesim, je tu prazdno bez nich 😨

martinaxyz
21. júl 2010

kde ste všetky??...my sme doma a pomaly riadime...zajtra ideme k maminke, tak sa tak teším...trošku na chatu sa vyvetrať ideme...

kosska3003
21. júl 2010

no tu je riadne pusto asi sa to tu rozbehne zase v zime sa mi vidi 😀 😀
mne mala zaspinkala a ked sa zobudi ideme na plavanie tak mi aspon den ubehne lebo vonku je strasne teplo

rybca
21. júl 2010

Ahojte, aj ja som tu, akurat uz Matko spi, uz sme stihli byt v tortovom obchode, drahy sa potesi na tu sumu...🙂))) ked sa zobudi este pojdeme do supermarketu kuknut kukuricny sirup ci maju..🙂))

mystery7
21. júl 2010

kosska, ako dlho to trvalo u vas? Je to bieda s tym kojenim.

Je tu klud, vsetky behame povonku. Ja mam cas na net len ked maly spi, inac nehrozi. Ked vidi ze nieco robim s telefonom, hned sa po mne lepi a taha mi ho z ruk. Do zimy sa snad nauci aj trosku pohrat sam. Uz ste davali detom tekvicu? Chcem robit cez vikend tekvicovy privarok a nove zemiaky.

rybca
21. júl 2010

@mystery7 ja bezne davam cukinu a to je podobne, tekvicu som tu este nevidela..🙂

kosska3003
21. júl 2010

@mystery7 3 dni som jej nedavala v noci ale ten treti den uz v pohode len caj som jej dala ale tie dve pred tym som ju musela na rukach ukludnit az potom si dala caj a na 4 den som jej nedala ani vecer pred spanim tiez protestovala este tyzden ale ked sa vyvrestala asi 3 minutky dlhsie by som ju ani nenechala by mi bolo luto si dala aj nutrilon ale vravim ti myslela som si ze t bude horsi boj

iinuska
21. júl 2010

ja este kojim, tiez som skusala davat malemu Nutrilon, ale vobec ho nechcel pit. Ale mne teraz kojenie vyhovuje, lebo maly vypije cez den dost malo vody, max. tak 3deci. A aj na dovolenke to bola vyhoda.
Ja som dnes malemu 1x varila tu cervenu sosvicu, tak som zvedava, ci mu bude chutit
@mystery7 tekvicu mozes dat v pohode

mystery7
21. júl 2010

u nas nie je problem s pitim caju, pije ked je smadny a teraz mu aj casto nukam. Cez den vypije 0,5 L a aj viacej.
Mirko zaspi aj bez vecerneho kojenia, vzdy ide spat najedeny, ale poobede zvykne zaspavat na prsniku,toto by mohlo ostat. Len v noci ho chcem naucit ze prsnik nebude, ze ma spat. Ale casto sa stane, ze place zo sna, ked ho ponosim na rukach, tak zaspi. Ale nevladzem ho tolko nosit.
Mm ide na chatu robit mostik, lebo nam ho vzali dazde. Pred dovolenkou sme nestihali, tak pocas jeho nepritomnosti budeme bojovat.

mystery7
21. júl 2010

ja chcem potom prejst na normalne mlieko, uz teraz ho ma v strave, len sa ho musi naucit pit. A to bude asi az ked zabudne na chut MM.

dannynka
21. júl 2010

@mimi21 veru u nas v TN nič moc na vyber....ale snad nieco najdes..skoda ze som si nevsimla skvor ze ides do TN mohli sme dat stretko 😀

@mystery7 aj ja uz zvazujem,ale ako ho do neho dostat,Domík sa uz kojí minimalne a aj to len troska vecer pred spaním a rano ked sa zobudí....ale dnes z rana nebolo nioc leo bol najedení... 😀 😀 tak len ozuzlal a zdrhol 😎

monkap
autor
21. júl 2010

@mystery7 ja davam tekvicu aj cukinu v pohode 😉

dm1
21. júl 2010

tak to zase nas je na prsniku teraz doma skoro stale. Je to maly zavislak. A aj ja chcem potom prejst na normalne mlieko nie umele

no @mimi21 fakt sme mohli to stretko dat veru!

mimi21
21. júl 2010

cafte
tak samozrejme som nist nekupila 😀
ale nevadi, snad si to vynahradim buduci tyzden v blave 😀

mm po ceste napadlo ze sa mozme zastavit v bojniciach v zoo, lebo sme sa vracali relativne rychlo, Ninke sa zvieratka velmi pacili, lenze kedze sme isli takto neplanovane, tak sme nemali so sebou fotak ☹
takze budeme musiet ist este aj nabuduce, teraz bolo aj tak velmi dusno a horuco a stale hrmelo tak sme sa dost ponahlali

jamaat
21. júl 2010

A my sme dnes boli na chate pod Ďumbierom. Ani sme nešlapali až tak veľa, ale neuveriteľne nás nohy bolia.

dm1
21. júl 2010

nas drobec uz spi zaspal neskor prvy spanok tak sme sa snazili udrzat ho hore co najviac aby uz nespal 2x a zalahol skor

dm1
21. júl 2010

@mimi21 a kde v TN si bola? mna inak ZOO v bojniciach nenadchla uz to nie je co to byvalo. My planujeme do Lesnej len musi byt normalnejsie pocasie nie take vypeky

mimi21
21. júl 2010

@dm1 no bola som v laugariciu, ale katastrofa, BHS kids - prazdne, Mark´s &spencer- prazdne, tehu C&A - prazdne, ja neviem ci uz je akoze po vypredajoch alebo co to akoze malo byt, takze sme sa tam ani dlho nezdrzali
a este som bola kuknut v predeti.sk, ale mm mi zakazal kupovat pre mimi, mozem zatial len pre Ninku 😉

a inak ja nechapem, ze sa to tam uzivi, ved je to tam riadna slabota

a zoo sa za poslednych 100rokov vobec nezmenila, chcem ist do blavy a v Budapesti je talke tropicarium s morskymi priserami ale tiez je to vraj max. na take 2 hodky - tam sa este chystame a teraz je este aj kurz pre nas priaznivy, tak zase aj nejake obchodiky opacime - no ale to tak v horizonte jedneho mesiaca 😅

rybca
21. júl 2010

@mimi21 my sme boli v budapestianskom zoo a je to krasne, hlavne velke akvarko pod ktorym ides a potom si mozes aj vedla sadnut a sledovat to..🙂

rybca
21. júl 2010

@rybca tak ma prave chlop opravil, ze to akvarium sice je v Budapesti, ale nie v ZOO..🙂

mimi21
21. júl 2010

@rybca no a prave tam chcem ist 😉

rybca
21. júl 2010

@mimi21 tak ma prave chlop opravil, ze to akvarium sice je v Budapesti, ale nie v ZOO..

mimi21
21. júl 2010

@rybca a prave kukam, ze mas nejaky novy pas, tak drzim palce, nech sa co najskor zadari 😵

rybca
21. júl 2010

@mimi21 dakujem, dufam, ze to bude co naskor...🙂