Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
21. júl 2010

@mimi21 jaj a este ma napadlo, ze v okoli zoo sa tazko parkuje, radsej si kuknite aj vedlajsie ulice

jamaat
21. júl 2010

My ZOO až na budúci rok asi, teraz jej stačí obzerať psov, mačky, kone, kravy a tak 🙂

U nás sa ešte nespí, nejako chytila druhý dych, už som ju raz skúsila uložiť.

iinuska
21. júl 2010

ahojte
ani ja este neplanujem ZOO, a teraz ked je tak horuco, no asi by som tam nevydrzala...Teraz sme stale len v bazene, mne sa ani von na ulicu nechce ist
Aj dnes spime dole, v podkrovi je straaasne teplo

jamaat
21. júl 2010

Emka ešte stále nespí, chytila nejaký záchvat hyperaktivity. 😕

kosska3003
21. júl 2010

no tak mame po reprezentacii svokrovy volali ze dostane mixer ponorny ak uroby prezentaciu a zozenie 2 para tak som dve hodiny pocuvala ako mam varit bez oleja a ake hrnce mam pouzivat a tak dale

sssimi
21. júl 2010

Babulky na víkend hlási 21 stupňooooov 😀 . My ideme na ten zorbing, tak dúfam, že nám aj nepoprší inak sa nemôžeme gúlať....

rybca
21. júl 2010

@sssimi no len opatrne, uz na tom boli tusim nejake urazy, ja by som sa bala..🙂

sssimi
21. júl 2010

@rybca ani nestraš 😀 Ja som ešte o ničom nepočula. Ale veď trošku adrenalínu do toho môjho všedného života nezaškodí a keďže máme byť privazaní, tak by sa nám nemalo nič stať-dúfam...

rybca
21. júl 2010

@sssimi no to som este na SK bola, ked ucitel so ziakmi isiel na tom a narazili do stromu ci co

iinuska
21. júl 2010

@sssimi to je ta velka lopta, ci gula? 😕

kosska3003
21. júl 2010

@iinuska to by som aj ja rada vedela nepoznam inac dnes som bola na plavani a bola tam taka baba no presne ako keby ti z oka vypadla len mala dievca lucku tak som vedela ze si to neni ty a co by si aj v ZA na plavani robila ze jo

iinuska
21. júl 2010

@kosska3003 to fakt? Mala si si ju odfotit 😀 😀

kosska3003
21. júl 2010

@iinuska skoda ze akurat dneska som nemala v bazene fotak hihihihihi

mystery7
21. júl 2010

u nas sa uz spi, opat po boji. A to bol unaveny, vychodeny, vyzlosteny. Opat dostal sirup. Opat bol do hodiny hore a nechcel caj, tak som ho len pohojdala. On je tiez zavislak, nesmiem sa pred nim zobliekat, lebo hned slinta 🙂

kosska3003
21. júl 2010

@mystery7 mys to su chlapy vidia ceci a slintaju hned

sssimi
21. júl 2010

@rybca Tak zato sme platili 50€ , aby same boli istení zamestnancami.

@iinuska je to taká veľká priesvitná gula a v nej je menšia gula do ktorej sa pripútaš 😀 Skúsim ti pozrieť link.

rybca
21. júl 2010

@sssimi no tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a uzijete si to..🙂

sssimi
21. júl 2010

@rybca Ja myslím, že sa nemôže nič stať. Teraz som pozerala video a vyzeralo to celkom bezpečne 😉 Už sa na to aj teším, len dúfam, že sa to počasie vydarí.

jamaat
21. júl 2010

@sssimi Tak nech vás natočia a šup video na FB 🙂 ...inak 2-5 minút sa gúľať, to nie je sranda! 😝 😀 ....možno niekedy aj ja vyskúšam. A kam to vlastne idete? Ani neviem, kde u nás v okolí sa také dá skúsiť.

dm1
21. júl 2010

@sssimi aj ja sa chcem gulat!!!! ale fakt 2-5min. to je fakt dost ono sa to nezda ale ked si to predstavim.....

iinuska
21. júl 2010

@sssimi tak predsa je to to, co som si myslela 🙂 U nas vo Vajnoroch bola pred dvoma rokmi taka moznost gulania sa ale po vode. To by som si mozno vyskusala, ale dole kopcom, asi ee

sssimi
21. júl 2010

@jamaat
@dm1 To som hodila link na nejakú inú stránku. Gúlať sa budeme len nejakých 90metrov a má to trvať do minúty. Ja som práveže naštvaná, že za tie prachy to nebude viac, ale nevadí. No a jasnačka, že berieme aj foťák a na ten budeme natáčať 😀

sssimi
21. júl 2010

@jamaat je to v Jasenskej doline. Kúsok od Martina.

@iinuska po vode sa mi to zdá také "neadrenalínové" 😀 To som nechcela 😀

jamaat
21. júl 2010

@iinuska To na vode bude asi trochen iný adrenalín, to myslíš asi to, čo som vlani v Štúrove skúsila. Lenže tam nie si pripútaná, takže ťa práveže v tej guli hádže kadejako.

jamaat
21. júl 2010

@sssimi Jasné, poznám Jasenskú dolinu. OK, tak teda evidujem túto možnosť.

ladywitch26
21. júl 2010

@sssimi jasenska dolina? tak to my byvame 10km odtial. ak dojdes v zime, nejako v decembri sa chystame domov, tak dostanes par jazd zadara, robi mi tam otec 😉

sssimi
21. júl 2010

@jamaat To na vode mi príde ako škrečok v kolotoči 😀 Ale aj to môže byť dobrá šou ak sú na vode viacerí 😀 Každopádne si v tom človek zamaká 😀 ... Janka len čakaj referencie. Bo ma už sklamali. Najskôr to bolo tým, že sme sa mali spúštať zo 190m kopca ako bolo na stránke. Po zaplatení nám oznamíli, že to je cca 90metrov. Minulý týždeň im švagrina volala, že či teda termín platí na sobotu a pani jej do telefónu oznámila, že oni ešte len v sobotu večer prídu z dovolenky. A to keby sa im dopredu neozveme, tak by nám ani nedali vedieť a ja už ubytovanie objednané. A ako bonus sme uvažovali, že ak by nás aj chcelo ísť viac, že si dokúpime jazdy a oni, že to sa nedá. Vraj to ide len formou poukazu minimálne 2 týždne dopredu.... neháááápem....

sssimi
21. júl 2010

@ladywitch26 na tom zorbingu? Ja som bola v tom, že to vlastní asi nejaká rodina pozemok a rozhodli sa pre takéto využitie.

jamaat
21. júl 2010

@sssimi No tak to je dosť divné, myslela som, že takéto praktiky už aj na Slovensku vymizli. 😕