Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
3. aug 2010

@emode dakujem idem hned na martinus pozriet cenu a mozno aj objednat 😉

zuzkad
3. aug 2010

http://www.martinus.sk/?uItem=55133 naslaaa idem objednavat, lebo by som prijala niektore rady 😉 😉

zuzkaprofant
3. aug 2010

lady to jasne ze jej musis dat volno ale neviem ja som bola tiez davno operku v uk a to som inac makala ved daj jejj uprata kazdy den nieco doma, o malu nech sa ti stara ved zato je platene 400eur nech si odmaka ja by som jej dala vysedavat na pc pekne nech si odrobi ved ty si tiez nesedis v robotke 😉

mimi21
3. aug 2010

jaaaaj, este som sa nepochvalila co sa mi dnes podarilo :
Ninkine ponozky som namiesto do kosa na pradlo hodila do zachodu 😀 😀 😀 sikovnica 😀

emode
3. aug 2010

@zuzkad knihu ti poslem postou, tu prvu myslim, ked precitas, posles naspat ... uz som ju precitala ...

zuzkad
3. aug 2010

@emode to faakt ?? si pokladiiik 😅 😅 😅 jasne, ak mozes budem veeelmi rada. Precitam a poslem ti ju naspat, len mi casovo daj viac casu, keby nahodou som nestihala citat, lebo ja mam cas citat vecer ked maly spinka 😉 😉 😉 😉

zuzkad
3. aug 2010

@emode poslala som ti IP 😉 😉

rybca
3. aug 2010
iinuska
3. aug 2010

Adamko mi teraz zaspinkal, cez obed potiahol len hodinku a pol, a bol unaveny. No po takej noci a este aj teplotke, ani sa necudujem
@mimi21 aj si stihla splachnut? 😀 😀

zuzkad
3. aug 2010

@rybca uvazovala som, len som pocula, ze to nie je moc dobre, lebo dieta sa tak nenauci opatrnosti a bude sa spoliehat na tu helmu...neviem mate niekto s nou skusenost ??

jamaat
3. aug 2010

@rybca
@zuzkad Taká helma by aj tak nezabránila, aby si neudrel nos alebo niečo iné. Podľa mňa zbytočnosť. Inak aj keď ten jeho záchvat vyzerá hrozne, v podstate sa nemôže nič stať, nie? Nevravel lekár, že treba len počkať, kým chytí dych? Keď tak nad tým rozmýšľam, nemôže sa potom stať, že keď ho budeš príliš chrániť, tak si na udretia nezvykne a bude chytať záchvat aj pri malých nehodách?

@emode Aj ja si prosím požičať tú knižku. ............Ja telku nezapínam, jedine keď chcem Emke rozprávky pustiť. A štve ma, keď chlap príde, hneď ju zapne - veď na nejakom športovom programe si vždy niečo nájde - a Emka má svoje hračky priamo pod telkou, tak jej to hučí často nad hlavou rovno.

jamaat
3. aug 2010

TAk už aj slnko svieti. Rozmýšľam, či nevybehneme vyskúšať nové gumáky 🙂

ladywitch26
3. aug 2010

caute zeny, tak som bola dnes na poradni a uz som aj na pnke. vypisala ma az do materskej. no aspon si usetrim tie dva tyzdne dovolenky, co som si chcela od buduceho tyzdna brat.

iinuska
3. aug 2010

@ladywitch26 no ved uz aj bolo nacase, aspon si trosku oddychnes, este kym sa da 😉

emode
3. aug 2010

@zuzkad aby si potom ak ti ta kniha nebude sediet nelutovala vyhodene peniaze 😉 je postavena na tradicnych hodnotach ktore tak intuitivne mozno uplatnujete ale mne pomohla pochopit urcite suvislosti ...

my sme dnes zobrali malu vlacikom z BB do ZV a naspat, no zazitok na cely zivot 😀 ulietala sa riadne na zvolenskom namesti, v aute domov odkvacla, zaspala na 5 minut co jej stacilo na dobitie bateriek a zaspala teraz pred 15 minutami 😅 😅

ladywitch26
3. aug 2010

@iinuska inus, ja si asi oddychnem asi az ked decka po 18ke vyzeniem z domu mam taky pocit 😀

jamaat
3. aug 2010

Tak my sme boli vyskúšať gumáky. Emka preletela asi 7 krát cez mláku ako strela, začala v nej špliechať rukami, potom si do mláky sadla a mohli sme ísť domov. 😅

ladywitch26
3. aug 2010

@jamaat jani, tak potom nie gumaky, ale rovno neopren kupit 😉

iinuska
3. aug 2010

@ladywitch26 😀
@jamaat ale Emke to urcite stalo zato 🙂

kosska3003
3. aug 2010

@jamaat tak Emka ma super zazitok co mojej by sa to tiez pacilo ale musim jej este tie gumaky kupit aj s prsiplastom

ladywitch26
3. aug 2010

ja uvazujem nad tym neoprenom. aj pre decka tu maju a su celkom lacne a to by sme uz mohli vybehnut konecne na tu plaz. v neoprene by aspon nebola cela od piesku a ani by ju tak neprefukal ten vietor.

jamaat
3. aug 2010

No ona by tam taká mokrá behala ešte aspoň polhodiny, ale hrozne sa schladilo, tak som ju musela hneď brať domov. Ešte aj ponožky mala mokré, čo jej z teplákov do čižiem natieklo.

mimi21
4. aug 2010

dobre ranko
no my sme od 6 hore, prave sa chystame na ranajky
na obed ideme so svokrovcami do Budapesti na nejake mensie nakupy, oni preddovolenkove a my sa tak zvezieme 😅
kedysi sme tam chodievali casto, ale odkedy mam malu, tak sme neboli ani raz
zisli by sa mi nejake pohodlne teplaky, pri malej som si vo vypredaji kupila jedny adidasy a tak dobre sa mi nosili az som ich zodrala ☹ vsetko co mam doma ma tlaci na brusko a ja rada chodim v sportovom aj medzi ludi 😀
no a je tam taky velky detsky obchod, este som tam nebola, tak sa chcem ist konecne mrknut

emode
4. aug 2010

ahojte my sme tradicne spali do siedmej a netradicne uz od osmej vecer, ako mava jeden spanok tak ten nocny je aspon dlhsi 😅

o pol dvanastej v noci hysak kvoli mlieku, nedostala, plakala asi 15 minut, samozrejme, ze sme boli pri nej, utisila sa, potom o druhej rano, to dostala a potom az rano o siedmej 😅 celkom dobry vykon na nas 😅

mimi tak dobre nakup my ideme zajtra so Blavy, tak aspon tam daco pozriem 😅

martinaxyz
4. aug 2010

Ahojte 😎 😎 😎
@mimi21 - popozeraj či sa tam oplatí chodiť na nákpi...veď to máme len na skok 😀 😀 😀

no my sme mali strašnú noc 🙄 🙄 🙄 ...malého som musela zobrať do našej postele a to sa zo sna budil a mrnkal každú chvílu...idemu stolička v ľavo dole...ostatné stoličky sme ani nevedeli, že idú...

ladywitch26
4. aug 2010

no, takze aupairka chrape este, takze vcera bol fakt vynimocny okamih, ze zliezla dolu pred siedmou. no co,kamos je cosi ako metrosexual, tak by si za nim hadam aj nohy zlamala, keby bolo treba. akurat, ze jej platim za to, aby sa mi starala o dceru, nie o 30rocneho kamosa 😠

sssimi
4. aug 2010

Ahojte.
Baby ja tiež rozmýšlam nad nejakou výchovnou knižkou. Istotne ju nebudem striktne dodržiavať, ale možno sa mi tam niečo zapáči čo by ma inak nenapadlo.

@jamaat ku mne už gumáčiky cestujú. Objednala som cez MMB. Som zvedavá či v nich bude Sarah vedieť chodiť 😀 A hneď som si aj ja objednala 😅

Baby ako vám chodia deti? Sarah strašne chodí po vnútornej strane chodila. A má to rovnaké na oboch nožičkách. Ortopéd ma objednal až na koniec mesiaca...

sssimi
4. aug 2010

@ladywitch26 tá tvoja aupairka je tuším ešte v riadnej puberte 😀

martinaxyz
4. aug 2010

@sssimi- malý stúpa na celé chodidlo a len behá...pomaly nevie chodiť 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
4. aug 2010

@sssimi to mi teda hovor, ako keby chlapa v zivote nevidela. vsak si aj pytal od nej cislo, ale sa pomylila, tak mu zle nadiktovala a potom sa ma pytala, ci nema on skype. tak uz ma vidis, ako jej dam kontakt na skype a uz ju ani vidlami neodstucham od pocitaca. 😝 😝 a najlepsie, ze kamosa zas az tak neocarila, ako si mozno mysli, on je len dlho bez zenskej, lebo vies ako, chlap sam v zahranici, nema vela prilezitosti randit so slovenskymi babami. resp. na co asi tak moze chciet 30rocny chlap 20rocnu babu.... 😀