Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
17. aug 2010

@zuzkad ja mam v poslednej dobe tiez taku skusenost, ked sem konecne dojdem, precitam a aj nieco napisem, tak az potom si vsimnem, ze uz dve hodiny je tu ticho 😵 😵 Tiez ti drzim palce, aby sa svokra polepsila 😉 ja by som najradsej bola doma s Ajkom do troch rokov, ale chceme stavat, tak preto.

zuzkad
17. aug 2010

@juska3 to ticho je tu caste v poslednej dobe 😅 😅 ale ved aj ja tu nie som stale, nieco pozriem, napisem a utekam k malemu...za par hodin zase odbehnem a tak 😉 😉 ale aspon, ze tu mame denne nejake veticky, horsie by bolo, keby sme uuplne prestali pisat....mozno stalice co sme tu si za paaaar rokov budeme pisat, ako sme dieta odprevadili prvy krat do skoly, potom k oltaru 😀 😀 😀 a potom prejdeme na diskusiu Majovky 2009 - starenky 😀 😀 😀 😀 ja by som to brala 🙂 🙂

emode
17. aug 2010

ja som chcela ist robit teraz od septembra ale ked zvysili rodicovsky a mam nejaky ten job maly pomimo tak netreba ale ak si mam platit este aj zdravotne tak to uz asi od januara asi aj pojdem do prace ... mala jaslicky, svokra by ju sice postrazila ale podla mna to nie je uz v ich veku najvhodnejsie, potrebuju sa rozvijat robit zaujimave veci a v dobrych jasliach sa im fakt venuju ...

zuzkad
17. aug 2010

@emode bola by som radsej, keby isiel maly do jasliciek, ale kedze by som to nedokazala platit nie je ina moznost, ako nechat ho doma so svokrou, ved rozvijat sa bude, ked pojde do skolky a do vtedy na ihrisku a so mnou doma 😅 😅

jamaat
17. aug 2010

@emode A už aj máš niečo vyhliadnuté? Robotu myslím.

juska3
17. aug 2010

@zuzkad 😀 vsetko je mozne....presedivele babicky , postihnute dobou, s vykrutenymi prstami od dobania do klavesnice 😀

sirinka
17. aug 2010

cafte....ja som dnes po sto rokoch jedla vyprazane bedle jedle....mnam...aj klarke chutili a aj magdulke som dala dvakrat do pusy...ja uz jej davam hribiky....co starka zavara a davam do polievky alebo pod masko...

juska3
17. aug 2010

@emode ved toto aj mne dost vadi, keby ho dam svokre, ako ona by sa s nim vyhrala aj knizky mu citala, ale aj teraz viac ho nosi na rukach akoby za nim behala a o svokrovi ani nehovorim, ak ostane aj on doma,(obidvaja este chodia do roboty, az od bud.roka by mali ostat doma), a jasle nebudu drahe, tak im ho nedam. Minule zazal, ze oni ich detom este do troch rokov robili kasicky z ovocia, skoro ma urvalo. A on kedze je viac do sirky ako do dlzky, tak by Alex najradsej nosil len na rukach lebo behat za nim, tak to kropaje potu. A ked sa s nim rozprava, tak si hryziem do jazyka, aby som mu zakazdym nieco pekne nepovedala. Jak keby bol uplne miminko, co nicomu nerozumie a to je jedno ci ma rok alebo tri, lebo to robil aj s Alexovym bratrancom a sesternicou.

zuzkad
17. aug 2010

@sirinka mnaaaaaaaaaaam tak jedle bedle by som si dala hned teraz, zboznujem smazene jedle bedle, ale nemala som ich asi 3 roky uz....ani neviem, kde by som ich mohla zohnat ☹ ☹ ☹ pred cca 4 rokmi mi mamina priniesla cely vajling plny jedle bedle a to som ani nespotrebovala...tolko toho bolo...a teraz nic ☹ ☹

@juska3 ale prrrrrd budeme atraktivne starenky 😎 😎 , ktore pojdu s dobou 😉 😉

jamaat
17. aug 2010

@sirinka Veru tohto roku som bedle ešte nejedla. Mokro je teraz na ne.

sirinka
17. aug 2010

@zuzkad
@jamaat v martinskom lese dnes suseda nazbierala plny kufor roomsteru...rozdavala kade tade 😉

sssimi
17. aug 2010

@juska3 Juj aj ja by som si dala 😝 Ja malej zatiaľ hríbiky nedávam, ale už začnem.

No babuľky, tak mm má dnes za sebou prvú mrtvolu a hneď samovražda. Ak ste kukali markízu, tak to tam bolo. Chalanisko sa podrezal na nejakom slepačom statku.... Tak bol aj pri pitve... bléééé, ale ku podivu to zvláda v pohode...

kosska3003
17. aug 2010

ahojte ahojte konecne som sa aj sem dostala tak uz sme doma z Bulharska bole teplo riadne ale tak zvladli sme to mala ok let uplne na jednotku ani neplakala tak to som bola najradsej horsie bolo to teplo ale zvladla aj to dneska sme mali teplotny sok ale na letisku v Bulharske vyse 30 a vystupime v BA a ze 20 ina facka

sirinka
17. aug 2010

@sssimi tam nespominali samovrazdu...ze je to v stadiu vysetrovania 😝 ci sa mylim?

sssimi
17. aug 2010

@sirinka ja viem ale ja to mám z prvej ruky 😅

sssimi
17. aug 2010

@sirinka Chalanisko si škrkol žily a aj krk a pravdepodobne sa o to už pokúšal viac krát nakoľko doktorka skonštatovala, že už má 3 jazvy po rezoch na rukách

sirinka
17. aug 2010

@sssimi ta to by si asi nemala prezradzat xixi....chudak chalan, medzi tolkymi slepicami asi mu nervy praskli..

sssimi
17. aug 2010

@sirinka no vraj tam nebol dlho. Sice v TV tvrdili že len 1 deň, ale vraj tam bol o niečo dlhšie-no snáď nie tak dlho aby mu z toho vrzlo 😀 No šak to ani nie je tajné, len novinári sú slabí 😀

ladywitch26
17. aug 2010

ale ste sa rozpisali, kym som malu uspala.... 😀

no, mladej som uz dnes povedala spravu, ze leti. nadsena velmi nebola

zuzkad
17. aug 2010

@sirinka nemozes susedu poslat aj do BA, zeby priniesla za misku 😅 😅 😉 😉 juuuj normalne si mi chut spravila a mne este aj pizza troska prihorela, tak ani tu si nemozem vychutnat 😝 😝

@sssimi no pekne hned "prijemny" pripad...muz je na kriminalnom ? Ja mam znamu, co ked nastupila do prvej sluzby a isli k pripadu . mrtvola, infarkt ci co, prisla tam a dostala sok, ale ona sa zacala v soku strasne smiat a nevedela to zastavit, prisla tam aj manzelka toho mrtveho a ona chuda tam nad nim plakala a ta moja znama sa rehotala ako besna, musel ju kolega zobrat prec...ale bol to zevraj sok, rozhodne to nebolo smiesne, ale nedokazala to zastavit 😝 😝 esteze tvoj chlop je borec 😉 😉 brrr ja by som to robit nedokazala 😝 😝

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 to az teraz si jej povedala ? Ja som si myslela, ze o tom vie a preto sa lucila s tvojim kamaratom...zase necitam vsetko ako mam 😝 😝 ...troska mi jej je aj luto, mozno sa chuda zalubila teraz a uz aj ide prec, tak to bude asi dost smutna 😖 😖

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad mm robí ekonomickú kriminalitu, ale ak je treba musí ísť aj na výjazd a keďže teraz majú policajti dovolenky, tak musel ísť aj on. A bola s nimi aj ich kolegyňa nová-že sa až tešila, že ju zobrali a chuďa od tial zdrhla.... Ja by som to isto nezvládla....

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad Ja si myslím, že chalanisko sa tomu zase potešil, že ide preč 😀

zuzkad
17. aug 2010

@sssimi ja by som tiez zdrhla, alebo by som tam asi ani nesla, ved vlastne preto ani nie som policajtka 😅 😅 tak to ani vtipy o policajtoch nesmiem tu pisat 😀 😀 musim si davat pozor 😝 😝

jamaat
17. aug 2010

Veď ja už som sa lady pred pár dňami spytovala, či mladá vie, že ide domov, ale neodpovedala. Tak už teraz viem 🙂 ....A možno sa teraz aj snažiť začne 🙂

@sssimi Videla som to v správach. No ohromné miesto na samovraždu.

zuzkad
17. aug 2010

@jamaat to prave aj mna napadlo, ze teraz sa kocka zacne snazit ako besna, len aby dostala este sancu, aby mohla ostat 😅 😅
idem si pozriet ja archiv o tej samovrazde 🙂 ale som morbidna fuuuj 😝 😝

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad akože prečo? Ja vtipy milujéééém- akékoľvek 😀

@jamaat Miro nadával, že neskutočný smrad tam bol.

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad ani to nekukaj, žiadne inormácie poriadne tam nie sú

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad zuzi, kamos ide teraz na sr na par tyzdnov, tak ak bude mat zaujem, mozu sa stretnut. a on zasa nema problem kupit jej letenku a nechat ju byvat u neho, keby to bolo vazne. takze toto ani nezavisi od toho, ci je u mna alebo nie.
a nemohla som jej dat skor vediet, lebo este som nemala tu druhu istu. a niekedy je lepsie dat vediet co najneskor, lebo este uvidime, ci nebude robit prieky. asi to uz ma na haku, lebo stanka uz spi, ale nejako tam hore buchoce. vobec sa nesnazi byt potichu, tak este aby ten nas pohovor nemusel pokracovat.... 😠 sama som robila aupair, tak viem, coho su niektore baby schopne, ked ich rodina kvoli niecomu vyrazila.

mystery7
17. aug 2010

ahojte
Ja som zaspala pri uspavani maleho, mama ma zobudila ☹ idem skusit druhe kolo, snad sa mi podari zaspat.
K tym nubam, nezda sa vam to skoro? Ved mozu zatazovat pecen. Ja mu este huby urcite neplanujem davat.

Lady, konecne budes mat klud, len nebude o com debatit. Bolo to fajn na spestrenie uhorkovej sezony-pre nas, ty si sa urcite nebavila.