Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
9. sep 2010

@emode no presne to sa mi pacilo, ta fialova suprava
ale ked skusis 92, mozno vydrzi aj 2 zimy
ja som zimnu bundu kupovala 92

inak prave som sa vratila z cukrovkovych testov, bleeeeeeeeeeee 😝 😝 😝

emode
9. sep 2010

@mimi21 a vysledky si mala dufam dobre 😕 ta fialova suprava je super, ved uvazujem len nad 92 😨 no ale uvidime, ak nastupim do prace, tak sa asi odtrhnem 😀
mne svagrina ked boli koncom leta vo francuzsku doniesla veci pre sofiu za 55 euro a este k tomu taky dvojkabatik do dazda, vo vnutri odzipsovatelna fleeska za 30 Euro, ale to akoze moja mamina kupila pre Sofiu 😀 takze ja sa uz rozhadzovat velmi nemozem, mame toho dost, ma asi 10ks body s dlhym rukavom, tricka s dlhym rukavom, dvoje rifli, zateplene gate, len zateplene riflicky este chcem zohnat ... chyba nam len bunda na zimu a cizmy alebo topanky ...

katarinka1986
9. sep 2010

@juska3 jejo hehe tak maju po sebe aj narodky 😀 ja som vždy chcela šaňka, ale teraz chodi ten serial profesionali a tam volaju jedneho policajta šaňo-to sa mi už tak nepáči..takže Alex...a oslavujeme 27.2. čo je zase pekná zhoda okolností lebo môj tatko ma meniny den predtym na Viktora 🙂

@zuzkad to mas super ked sa ti ma o drobceka kto takto postarat (a pritom to je jedna z najblizsich osob) 🙂 moji rodičia bývajú odtiaľto viac než 300 km a manželoví ešte ďalej...takže ked potrebujem ist do skoly tak bud manzel moze zostat s drobcom alebo poprosim nejaku kamosku ci nema volno....

iinuska
9. sep 2010

ahojte zienky 🙂
doobeda som bola v PK na nakupe, chladnicka prazdna, tak nachvilku mame co jest. Peto varoval Adamka, pekne sa prhrali. Stetla som tam kamosku, tak nakup trval o cosi dlhsie 😅
@mimi21 ja som vcera kupila bundu 86, lebo mali potom az 98,a to sa mi zdalo uz velke. Ale ste jednu bude urcite potrebovat tak navon, to pojdem pozriet do Kik-u, predsa tam maju prijatelnejsie ceny

rybca
9. sep 2010

Mat dievcatko tak toto mu urcite kupim..🙂))) http://shop.hm.com/nl/apsis?pagename=apsis&mark...

iinuska
9. sep 2010

@rybca peknucke, ono podla mna pre dievcatka byva lepsi vyber, a aj farby su veselsie. Hlavne na zimu

mimi21
9. sep 2010

ja som povodne chcela pre malu toto, len som to nevedela zohnat
http://shop.hm.com/nl/kidsouterwear

nakoniec som kupila v nexte

borocka
9. sep 2010

@katarinka1986
u nas je to rovnake, z mojej strany nosime okuliare vsetci, ti starsi velke dioptrie a my mlasdi maximalne 2. a z muzov strany maju vsetci v poriadku oci. patko tiez zmuril a krcil nos, ale to skor ako grimasu. on dost vela pada, zakopava, nevsima a nevnima veci ktore ma blizko seba, napr: ide okolo stola a nevyberie zajrutu (nevidi roh) a vrazi don. alebo ked su dvere na miestnosti len zcasti otvorene, on to nevnima a vrazi do dveri. osobne som sa presviedcala ze jednoducho je to nemotorne nemehlo ( je lahsie si to priznat ako pripustit ze dieta nema nieco v poriadku).

rybca
9. sep 2010

@iinuska cak to, to uz vidno ked vojdes do obchodu, dievcenske oddelenia su aj vacsie, pre chlapcov len par stojanov a v nasom HM dokonca uz zrusili aj zlavovy regal pre chlapcov a nastahovali tam dievcenske zlavove veci, no najde sa tam 1-2 kusy pre chlapcov, ale to je nic
@mimi21 ja z toho chcem tie oteplovaky s pismenkami, uz najar som kupila taku zelenosedu bundu, tak mi budu sedet k nej

borocka
9. sep 2010

@juska3
@zuzkaprofant
nam doktor kazal uz na rocnej prehliadke aby sme mu predkozku po kazdom kupani pretahovali, ze to postupne povoli. na 15 mesacnej nam to znovu prizvukoval, aj nam to ukazoval. patko sice pritom mrnka, ale stale je to lepsie. doktor vravel, ze do trojrocnej prehliadky to musi byt celkom pretiahnute, povolene, musi to ist len tak "samo". inak sa tam vraj mozu ukladat spinky (aj vdaka plienkam), moze sa mu to zapalit, bude ho stipat pri cikani.
Moj brat s tym mal problemy, ten mal asi 2 roky ked mu to museli operacne napravat. Jusi, tak ked mu to doktorka natrhla, tak sa ani necudujem malickemu,chudatko. treba to robit velmi opatrne. chytit 4 prstami, kazdy z jednej strany a stiahnut sikovne a rychlo pokial sa da a hned pustit. musi to byt rychlym jednym tahom, aby sa neposkodila pokozka. a nezabudnite hned po staihnuti predkozku pustit. nesmie sa to natahovat zbytocne dlho, lebo sa predkozka natrhne! tak dufam ze som vam trochu pomohla a mate v tom jasnejsie ako sa to ma. u nas to tiez robi manzel, ja mam s takymito vecami problem. voladam len teoriu 😒

iinuska
9. sep 2010

ahojte
a toto co?????? Sa mi to tu zaseklo, ci ako? 😀 😀 😀

kosska3003
9. sep 2010

@iinuska asi aj mne 😀 😀 😀 no akosi to tu umiera neviem neviem kde su vsetky mi bojujeme v postielke akosi sa jej nechce spat opica jedna ale tak hadam uz nieko dobojuje zalahne a bude spat mama si chce odychnut

iinuska
9. sep 2010

@kosska3003 aky ste mali den? U nas bolo celkom prijemne, aj slniecko svietilo, poobede sme boli vonku, maly behal hore dole, zbierali sme kamienky, sisky...

kosska3003
9. sep 2010

@iinuska no doobeda prsalo poobede bolo ako tak tak sme boli u mamy tam behala po dvore a teraz vrci v postielke stal nespi a to chodievala spovat i pol 8 najneskor o 8 a teraz nic asi ma urve s nej

iinuska
9. sep 2010

@kosska3003 posledne dni aj Adamko skusa, ale dnes to uz bolo lepsie, len chvilku pomrncal, a kym som zisla dole, tak bolo tichucko.

kosska3003
9. sep 2010

@iinuska ja uz som tam bola 3 krat ona uz ked mrnci a vide ze nechodim tak vyhodi cumel s postielky a zacne revat vtedy vie ze pridem lebo bez cumla nezaspi joj ake su tie nase deti prespekulovane ale uz je ticho ale bojim sa ist kuknut pockam este chvilku radsej nech tvrdo zaspi musim ju potom zakryt isto bude rozkopana

a kde ste vsetky mame solo s iinuskou

dm1
9. sep 2010

no my tiez strasne problemy so spankom od 6 je unaveny jak fras a nie a nie zaspat az teraz zaspinkal.... rano sme boli u dokotra lebo teploty uz nemal ale ideme na vikend na oravu kde budu aj ine deticky tak aby niekoho nenakazil. Vraj je zdravy tak vyrazame. este nemam ani zbalene len veci na kope nahadzane peciem strudelku a absolutne som vystavena akasi.... dufam ze ma ta orava preberie

iinuska
9. sep 2010

@dm1 hmmmm, strudlu by som si dala 😝 Tak pekny vikend

dm1
9. sep 2010

@iinuska ja zase to vinko co ty popijas 😀 . Este som nemala silu ist si otvorit

kosska3003
9. sep 2010

@dm1 ta ta prebere hlavne ta zima

jamaat
9. sep 2010

Ahojte. Aj Emka zaspala len pred chvíľou. Nechala som ju hore do deviatej, tak uspanie už bolo OK. Lebo má teraz zase blbé obdobie a ja mám zase pri každom kojení pocit, že vyletím z kože a budem lietať pod plafónom ako vyfukujúci balón.

jamaat
9. sep 2010

Inak neviem, či Luba alebo Nika dali vedieť... Dnes mi Luba napísala SMS, že sú v Blave v nemocnici, lebo Barborka má zápal obličiek. ☹

iinuska
9. sep 2010

@jamaat ja som citala na FB, chuda male, snad bude coskoro v poriadku ☹

kosska3003
9. sep 2010

nie nie nedali neviem aspon o tom chudatko skore uzdravenie este ze tie nase len spat nechceli hlavne ze su zdrave

dm1
9. sep 2010

juuj chuda Barborka ☹ Ale uz aspon vedia co jej je a budu to riesit

zuzkaprofant
9. sep 2010

dievcata co sa stalo ja nemam niektore na fb lebo maly sa mi to tu stym hrava tak mi pomazal co netrebalo teraz neviem koho mam a akoho nie 😀 on je taky talent naklika mi tu veci minule mi nastavil listu kde mi ukazovalo ake je pocasie vonku muz si myslel , ze to ja aj ze muz a nakonie to maly klikal mi tu a naklikal🙂)) Nechapeme ako sa mu to podarilo ale asi bude talent na pc lebo stale mi tu sedi na rukach a klika hore dole a je happy ked sa mu okienka otvaraju a ked ho dam dole tak vreskot 😀 a ked som prec tak stoji pri stole a palcekom klika a bzera sa ci nebudem kricat ,no co povedat deti su dnes take mudre ze az 😀

jamaat
9. sep 2010

@iinuska Ja som na FB videla len keď písala, že sú v skalickej nemocnici, tak preto som dala ešte info.
No nezávidím im, dúfam, že už sa to dá do poriadku. Asi to nebude sranda, keď ich prevážali do Blavy.

kosska3003
9. sep 2010

@zuzkaprofant no nechcela jej jest ani pit tak sli do nemocky ale dnes ich previezli do Ba tak to musi byt vazne chudatko teraz budem na nu mysliet ani nazaspim uz to vidim ☹

mystery7
9. sep 2010

ahojte kocky
Hadajte co mam nove? 😉 kedze mi mrcha meska 10 dni, urobila som si test a som tehu. Tak budeme 4 😀

zuzkaprofant
9. sep 2010

jaj chuda male, drzim palceky