Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 aj ja davam magdulke pancusky a tensie teplaciky alebo nohavice...klarke iba doobedu, poobede uz nie.

iinuska
13. okt 2010

inak baby, vraj ma byt velmi tuha zima 😠 . No uz sa tesim na to obliekanie

sirinka
13. okt 2010

@iinuska teply overal to isti... 😉 ja sa zase tesim na kurenie v kachliach...bude romantika...len dufam, ze v marci uz zima povoli, aby sme s mimim mohli chodit vonku...

mimi21
13. okt 2010

inak mne Ninka zacala nejako malo papavat...asi to bude aj tymi zubkami, vsetky stolicky naraz jej idu a este jedna dolna dvojka, zatial je ale vonku len 1 stolicka

@sirinka no ty uz v marci budes mat snad lepsie pocasie, len ked sa mne mimi narodi v decembri, resp. v januari, tak som zvedava ako sa dostaneme vonku 😝 hlavne ked budem mat doma Ninku, ktorej bude treba ist von

emode
13. okt 2010

@mimi21 ja davam uz dost dlho pancusky zvlast ked sme boli prechoreni, aj na cely den, ale nohavice tenke alebo teplaky
@kosska3003 joj, tak potom sa nestazuj, ze ti cez obed nespi 😅 😀 😀 ked si oddychnes rano aj ty ...

emode
13. okt 2010

@mimi21 to uz hadam budete u svokry, nie? tak tam na dvore sa aj sama prehra, pripadne svokrovci postrazia ale chapem dilemu a to este predpovedaju tisirocnu zimu 😝

emode
13. okt 2010

@sirinka my uz v krbe kurime 😉

mimi21
13. okt 2010

@emode to vazne ma byt az taka kosa??? 😕 😕 😕 ja som vobec nic take nezachytila

inak aha, nas bytik 🙂
http://www.mmreality.sk/sk/ponuka/102067/

kosska3003
13. okt 2010

@emode no hej ale v noci buntosi teraz sa tvari ze spi tak uvidime ja ju chcem dat do stareho rezimu ale teraz sa jej tlaci ocak tak je taka rozhadzana

iinuska
13. okt 2010

@sirinka no, to kurenie neviem ako pri Adamkovi, akurat tak vecer, ked bude spat 😅

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 neboj, kamoska tak porodila 1.1. malu v perinke zababusila do deky a sup do pevnej vanicky pozatvarala ju tam, ked sme ju chceli vidiet, ani sme nemali sancu hehe...

jamaat
13. okt 2010

Aj ja dávam tenké pančuchy.
Inak s tými soplami sa v "západných" štátoch, čo ja viem, nerobí až také haló so soplami. Že deti bežne chodia von alebo do kolektívu, pokiaľ sú to len sople. Ja napríklad od malička som háklivá na zimu, celú zimu som bývala soplavá, no tak to by ma museli stále len doma držať. Pritom to nebol bacil, proste nádcha zo zimy. Ale ja som na to taká citlivá, že aj keď v lete zmrzlinu zjem a prejde mi to studené okolo dutín, tak mi hneď začne z nosa tiecť. Stačí síce raz vyfúkať a je pokoj, ale aj tak.

Joj, a čo sa mi dnes stalo. Včera som mala problém s autom a dnes som si problém vyrobila sama, ale dal sa rýchlo vyriešiť. Zabuchla som Emku v zamknutom aute aj s kľúčami. Zobrala mi ich, keď som ju do autosedačky dávala, šťukla čudlík, ja som si pomyslela, že nesmiem dvere zavrieť bez kľúčov, zapla som popruhu a dvere samozrejme automaticky zavrela. Boli sme za dedinou, tak chvíľu som čakala, či zase nešťukne správny gombík, ale keďže ten je menší, tak sa nepodarilo a nakoniec kľúče zahodila. Tak som susede volala, nech príde po mňa a odvezie ma domov po náhradné kľúče. Emka s Denym zatiaľ v aute sami čakali. 😕 😅

sirinka
13. okt 2010

@emode ved uz aj my sme zacali...
@iinuska ved ho musite naucit, aby sa nechytal a nespustit z oci...my sme za minuly rok usetrili na plyne, mali sme preplatok dokonca...

jamaat
13. okt 2010

@mimi21 Hádam by sme vás aj pozrieť mali prísť, kým si bruškatá. A aj dáku fotku by si mohla dať. Inak Monika je októbrová a myslím si, že je to lepší termín ako máj. Bábätko zababušíš riadne a bude lepšie spať ako v letných horúčavách.

kosska3003
13. okt 2010

@mimi21 pekny bytik pekny super prerobene 🙂

sirinka
13. okt 2010

@jamaat mne by asi zacalo auto hukat, keby ze ho zamknem zvnutra klucami a este sa tam aj hybem... 😅
inak nam uznali zarucnu reklamaciu na prehrdzavenie na kufri tak sa tesim...len akurat budem musiet byt par dni bez auta...

kosska3003
13. okt 2010

@jamaat no to riadny zazitok a emka co neplakala ci v pohode ani si jej nechybala 🙂

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 velmi pekny bytik...a to aj vo zvolene mate riadne ceny za nehnutelnosti...
inac baby, akej farby abytok sa hodi k cervenej kozenej sedacke okrem ciernej?

iinuska
13. okt 2010

@sirinka no, nejako sa nam to nedari, aj ked peciem v rure, tak musim dat stolicky

jamaat
13. okt 2010

@sirinka Lenže my máme 11-ročné auto bez alarmu, tak húkala jedine Emka, keď sme prišli 🙂

@kosska3003 Revčala, tak ale nemala som čo robiť. Ona začala ešte kým som stála pri aute. Ale inak je zvyknutá zostať na chvíľku v aute sama, keď si napríklad chcem vybehnúť domov po niečo.

sirinka
13. okt 2010

@iinuska hm, tak to je nebezpecne...magda si to uz tak nevsima...samozrejme prvy krat bola hotova z ohna a len okolo sa tocila...a mame pred kachlami este taku kovovu ochranu, aby aj ked by iba nahodou sa dotkla, tak nie priamo horuceho...ale samo musime byt stale v izbe.

iinuska
13. okt 2010

@sirinka ja maleho nenechavam sameho ani, ked nepeciem, akonahle nikoho nevidi, zacne vymyslat

inak vcera som sa zamilovala do jednych goretexovych ciziem, ale 113 eur 😕

emode
13. okt 2010

@iinuska sofia je naucena, ze nesmie chytat, iba akoze nastavi rucicku, ze horuce 😕 a rura na pecenie ma izolacne sklo, takze je sice tepla na dotyk, ale nepopali ...

kosska3003
13. okt 2010

takze super mala spi ale za pol hodku ju musim budit pojdem do skolky pre neter

mystery7
13. okt 2010

@mimi21 pekny bytik mate, kuchyna je super

@jamaat varim ked Mirko spi, alebo hned po jeho zobudeni, rychlovky 😉

Ja uz davam pancusky, lebo v KE uz tradicne fuci odusu. Slnko svieti a vetrisko. Ked chodime do parku a su tam stromy, ktore robia tien, je naozaj chladno. V zime bude nosit zateplene nohavice pripadne deku a nanoznik. Teraz mu davam max.nanoznik, ale musi naozaj fucat.
Dnes svojim krikom riadne vystrasil a rozplakal kamosa Patka (je starsi o 2 mesiace a uz pekne rozprava), hrali sa v takom plastovom domceku. Mohol by sa uz rozbehnut z rozpravanim aj on, aby menej krical a viac rozpraval 🙄
Dnes sme na trhu kupili extra sladku kukuricu, tak vecer varime a na obed mame buchty na pare s cucoriedkovou naplnou. Kupovane 😀 to by som pri nom naozaj nemohla urobit. Ja som uz aj kysnute cesto zabudla robit ☹

sirinka
13. okt 2010

@mystery7 aj u nas vela fuci, ale teraz je take obdobie, ked ani nie 🙂 my v zime ideme do oteplovaciek... 😝 snad bude aj trochu snehu...

mystery7
13. okt 2010

@kosska3003 je ta skolka daleko? Nemozes skocit bez nej?
Ja mam ruru zabarikadovanu, lebo gombiky ho neuveritelne pritahuju 🙄 krb mame na chate a to ho stale strazime-istota je istota

ladywitch26
13. okt 2010

@sirinka iba rodinne pridavky su, 150e mesacne momentalne, aj to chcu este kvoli krize od januara znizit na 135. rodicovsky prispevok bol kedysi 92e mesacne, ale ako sa stanka narodila, tak ho znizili na polovicu a od decembra 2009 ho pre istotu zrusili komplet

iinuska
13. okt 2010

@emode ja ani neviem, ci ma ta nasa izolacne sklo 😕 Budem musiet opacit, ked bude zapnuta 😅

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 a nase slovenky strajkuju... 😝 irki by sa mali burit... 🙂