Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
13. okt 2010

@sirinka mame cokoladovo hnedu, na chrbtovych operadlach (nie su tam odoberatelne vankuse) je latka vzorovana, s takymi vlnovkami, tie su hnede a kremove, nabytok ostane tento svetly co mame doma, len teraz neiem ako omalovat, rozmyslam nad zelenou - takou jasnou aby to nejako ozivilo a nebolo vsetko len hnede a v pribuznych odtienoch

inak ta cervena a siva moze byt pekna kombinacia 😉

my mame jedny cizmicky 21, ale snehule asi kupim 22, zajtra sa chystam do intersportu, dosiel nam letak a boli tam celkom pekne a pisane ze nepremokave tak chcem omrknut
inak skoro vsetko oblecko uz prechadzame na 92, za posledne 4 mesiace ju vytiahlo o 7cm - sami sme sa s mm cudovali
aj zimnu bundu aj oteplovacky mame 92, presne ako sirinka pise, nech to uz vydrzi celu zimu, ktovie kolko este narastie do marca 😅

mimi21
13. okt 2010

@ladywitch26 mne sa velmi pacia tieto, ma ich aj svokra v obchode, ale v modrom, su poriadne hrube, ale to velmi do snehu nebude, kedze su nizsie a kozene - aj ked to naimpregnujem, tak sa to asi premoci
http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&id...

ladywitch26
13. okt 2010

@iinuska my sme mali sandalky 19 a 20ky rovnake tejto znacky a potom sme na leto kupili dvojo 21tiek. tu nic take normalne nekupim, vsetky pekne cizmicky su az od 25ky

sssimi
13. okt 2010

Ahojte.
My máme zimné čižmičky Protetiku hnedé s mackom. Sú peknulinké a isto zahrejú.Su to 22ky inak malá nosí 20ky.

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 do snehu treba snehule... 😉 a oteplovacky co sa daju dole stiahnut...inac im to tam vlezie tak ci tak...

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 my mame teraz zelenu pohovku a svetly nabytok...a uz mi to lezie hore krkom 😀 tak preto hladame uplne inu kombinaciu...
nerozmyslala si, ze by ste dali neutralnu farbu na stenu a ozvlastnit to niekde peknou tapetou?

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 inac moja mama ma svetlu maslovu pohovku, ktomu nabytok kombinacia ceresna a vanilka a jednu stenu ma taku hraskovo zelenu...vyzera to velmi sviezo, ale doplnky musis ladit vyslovene zelene alebo zlte...vsetko ostatne je ako past na oko...

soffi
13. okt 2010

no my mame doma overal 92, aleeeeee....sed ma chudatko az po kotniky, ninka je mensia, ved teraz sme zacali nosit bodynka 12-18...., takze mylsim ze 86 nam bude v poho do jari 🙂

ladywitch26
13. okt 2010

ja som stanke kupila akurat bundu 98ku, 92ka by jej do konca zimy asi sotva vydrzala.

mimi21
13. okt 2010

@sirinka tapetu urcite dame, akurat sme sa o tom s mm bavili, asi budu steny neutralne a tapeta, takze zelena s najvacsou pravdepodobnostou nebude ...

jamaat
13. okt 2010

@mimi21 Včera som obzerala tie topánky v Intersporte a pekné sú. Aj som zaváhala, ale ponáhľala som sa, tak som nedováhala. Mám už jedny ecco goretexové z aukcie veľkosť 23.

emode
14. okt 2010

Dobre rano,
tak sme doma, odsavame, inak ja som Sofii objednala HM supravu ale 86, vsetci pisu, ze HM je vacsie a v meste som skusala jednu supravu, ze 92, tak sa v tom isla Sofia utopit. Len ste ma vcera zneistili, tak dnes musim este dobre premerat. Zimne topanky ani snehule zatial nemame ...

jamaat
14. okt 2010

@emode HM je ozaj väčšie. Emka mi teraz ešte nosí veci na 9-12 mesiacov, čiže 80. Dokonca aj 74.

mystery7
14. okt 2010

vidite kocky, ja ked som v auguste riesila aku velkost kupit na zimu a vraveli ste ze 98 bude velka 😉
Kupila som 2 bundy v tescu velkost 92 a tretiu 98-nech vynosi aj v jari. Tie 92 su mu trochu dlhsie rukavy, ale na dlzku ok. Ked velmi podrastie tak v januari dokupim jednu vacsiu bundu. Ked je oblecenie velmi velke, tazko sa mu v tom pohybuje.
Dnes sme dosli z prechadzky s jednou topankou, cestou ma stretlo zopar zien a nikto mi nic nepovedal. Museli sme sa vratit, bola asi 100m od bloku.

mystery7
14. okt 2010

tu je ale klud 😀

sirinka
14. okt 2010

@mystery7 no...obedna siesta 😀 ja mam dnes poobede poradnu...

mystery7
14. okt 2010

tie tyzdne nam nejako rychlo pribudaju, len nedavno som si roila test 😅 ja o 3tt

iinuska
14. okt 2010

ahojte
ja som bola doobeda v BA u zubara. Cestou domov maly zadriemal, tak obedny spanok sa nam trosku posunul. Zaspinkal o pol 2.. Ale dlhsie ako do 3 ho nenecham, aby vecer nebol problem 😕

@emode Adam ma z HM bundu 86. A je mu este aj vacsia.Ked vyrastie, dokupim vacsiu. Ale overal pozriem 92. Uvidime

kosska3003
14. okt 2010

ahojte tak marika sa mi vracia do normalneho resimu dnes vstavala o 8,15 a od jednej mi spi tak som rada aspon si navarim a odichnem trosku lebo je uvrestana ze hruza uz som jej aj po riti dala lebo to je s nou na nevydrzanie dufam ze je to tym zubom ocnym co sa jej tlaci lebo ak bude takato stale tak neviem neviem ci sa nudeme snazit o druhe 😀

sirinka
14. okt 2010

@kosska3003 neboj...bude este aj horsie 😀 😉

mystery7
14. okt 2010

u nas bol dnes po prichode domov obrovsky rev-od unavy. Nejako naraz ho to zdraplo, ze som ani nedavala obed, len flasu mlieka pil a pri piti hned aj zaspal. Dnes spime od 12, inac od 13 ale celkom mi to vyhovuje. Dnes jeme uz 4.den paradajkovu polievku, zajtra bude hrstkova 😉

iinuska
14. okt 2010

@mystery7 to Adamko vzdy tak, pokial sme vonku, tak vydrzi dlho, ani domov nechce ist, a potom uz nevie vydrzat, ledva ho prezleciem, len ho nakojim a spi. Obeduje az ked sa zobudi 😅

luba142
14. okt 2010

caute baby 🙂

@mystery7 gratulujem dalsej tehulke 😉 😉

nejako som to s Barborkou zakrikla uz druhy den teplotujeme, vcera sme boli aj u dr lebo vlastne od utorka vecera sme v horuckach, a CRP bolo negativne a vecer som niesla este moc a ani tam nic nebolo ale aj tak mi kazal dnes nasadit ATB, ma sopliky a pokaslava , tak neviem ci nejaka viroza zase , zajtra bude vyter z krku este ☹ ☹ ☹

sirinka
14. okt 2010

tak u nas to 90% vyzera na babu... 🙂

mimi21
14. okt 2010

@jamaat dnes som bola u nas v intersporte ale nemali ich vraj im meska dodavka a ked dojdu, tak mi zavolaju
ale potom som v meste v jednom obchode nasla snehule znacky peddy za 30e, nepremokave a velmi sa mi pacili, len ja sprosta som zavolala mm, ci ich mam kupit a on povedal, ze bez neho nie 😅
ale mam ich odlozene a zajtra na ne pojdeme spolu mrknut, velkost 22
@sirinka tak budete mat pekny babinec, mm sa bude obracat aby vas vsetky 4 zaobliekol 😀

no a dnes sme isli obejdnat obklad do kupelne a ked sme dosli akoze na hotove, tak mm na to kukol a povedal, ze on take nechce, takze zajtra zase posedime v studiu nejake 2 hodky aby sme nieco vybrali 😅

a Nina mi zahodila jeden vrchnak z dozy na muku asi do kosa, tak sa idem brlat v odpadkovom kosi 😀

sirinka
14. okt 2010

este ma napadlo...na tuhu zimu su fajne klasicke vlnene kamasle...mne ich mama postrikovala, na to hodim tensie oteplovacky a zima im veru nie je 🙂

sirinka
14. okt 2010

@mimi21 mno a to odisiel z kozmetickej firmy...aspon na tom sme mohli usetrit hehe 😀

kosska3003
14. okt 2010

@sirinka no bude v puberte ale to je este daleko a co si mala sono ked vies ze baba tak aj tak gratulko k babe hlavne nech je zdravucke

mimi21
14. okt 2010

@sirinka a citis sa ako pri predchadzajucich tehu?
inak ja mam brutalnu chut na sladke 😝 😝 😝 idem si dat orieskovu ritter sport 😝

no a budem v klude pozerat ordinaciu, mm uz chrape pred telkou 😅 chudak teraz maka, lebo preraba sam to podkrovie

mimi21
14. okt 2010

jaj a uz sme skoro bezdomovci, mame 2 vaznych zaujemcov o byt, takze zajtra sa uvidi, kto to dostane, jedny su ochotni zaplatit viac, len si to este do zajtra chcu rozmysliet 🙂