Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
8. nov 2010

@sirinka ani nevieš ako si ma potešila 😀

rybca
8. nov 2010

@ladywitch26 to je krasny domcek, tiez by som brala..🙂)))

sssimi
8. nov 2010

@ladywitch26 nádherný dom-to budete ako v paláci. Hneď by som brala 😉

mimi21
8. nov 2010

@ladywitch26 pekny domcurik 😉

ladywitch26
8. nov 2010

zeny, no dom krasny, len kto to bude upratovat? 😀

kosska3003
8. nov 2010

ahojte som tu dlho nebola boli sme v tych Dudinciach bolo super ale cestou tam som si az pred Banskou Bystricou spomenula ze som zabudla doma poukaz co sme tam mali tak hned volat tam ze ci im to mozem poslat postou lebo ako vracat sa mi nechcelo tam uz bolo dobre mala sa vykupala potapat sa nazebudla od Bulharska tak sme si odychli mne dosla mrcha v sobotu tak som sa nemohla kupat este ze sme sli uz domov

ale mala mi dostala vyrazky take male cervene bodky na brusku a chrbatiku ma to uz druhy den myslite ze by som mala ist s tym k dr

kackabrcka
8. nov 2010

ja som dala sophie v lete vystrihat masinka a na 2cm uz to ma krasne dorastene.. este asi 2cm a mame to po usi tak jej to dam zarovnat..

jamaat
8. nov 2010

@kackabrcka Sofii pristali tie krátke vlásky. Vyzerala tak frajersky a dospelácky.

jamaat
8. nov 2010

Ja mám nejaké návaly horúčavy. Asi hormóny skáču, čo som kojiť prestala. Aj prsia ma riadne bolia. Až ma tak štípe v nich.

sirinka
8. nov 2010

@jamaat ta hadam nam nejdes do prechodu 😝

jamaat
8. nov 2010

@sirinka Príznaky sú, ale tak hádam ešte nejaký ten rôčik vydržím 🙂

kackabrcka
8. nov 2010

@jamaat 😀 tak mne tiez pride ze je skor asi chlapcensky typ a kratke jej idu.. som zvedava co bude robit ked jej dam sponecky.. mam doma inak riadnu drzku razne povie NEIN 😀

sssimi
8. nov 2010

@ladywitch26 ja by som to riskla aj napriek upratovaniu 😀

@jamaat že by už? To by bolo príliš skoro. Možno len reakcia na zmenu počasia 😉

jamaat
8. nov 2010

@kackabrcka Má pekný tvar lebky, aj preto jej krátke pristanú. A práveže vôbec nevyzerala chlapčensky.

@sssimi To bude zmenou hormónov kvôli kojeniu, nie počasím 🙂

mimi21
9. nov 2010

@kackabrcka aj podla mna sa tvojej Sophie velmi hodia kratke vlasky,
a razne NIE! poznam aj ja u nas doma 😅
u nas Ninka aj donesie sponky, ked jej poviem ze urobime copik, ale hned si da vsetko do 3 sekund dole a potom znova pride ze jej mam dat sponky na vlasky

inak dobre ranko 🙂

ludmilabb
9. nov 2010

@kackabrcka ja som moju Sofiu tiez ostrihala nakratko takze je z nej totalny chlapcek a my nemame ani nausnice, usi jej odstavaju takze typicka slecinka z nej nebude 😀

iinuska
9. nov 2010

ahojte
tak konecne ze klud, som si sadla, od rana som sa nezastavila, a u nas oproti prerabaju predzahradku uz asi 2 mesiace, no porazit ma ide, teraz zacali rozbijat beton 😠 😠 😠

my sme dali Adamka ostrihat v auguste, a uz ma zase haro. Juj, keby bol dievca, tak ma vo vlaskoch vsetky mozne pukacky 😀

ludmilabb
9. nov 2010

my sme mali rusnu noc, o tretej som sa zobudila na rachot a to Sofia spadla z postele prvykrat tak naozaj fajne na parkety vytiahla som ju polozila vedla mna a spala dalej. predtym sa to nestalo lebo som mala postel o komodu opretu ale teraz sme ju presunuli a hned bola havaria asi zozeniem nejaky matrac abo zabranu na postel 😒

ludmilabb
9. nov 2010

@iinuska to mu fakt rychlo rastu 🙂 ja teda neratam ze budu Sofii rychlo vlasy rast a moja sestra uz nakupila aj sponky ale tie si este pockaju na vyuzitie
susedia vedia vzdy potesit 😝

jamaat
9. nov 2010

Ahojte. U nás zase problém so spaním. A to sme boli hodinu a pol vonku. Zívala už, ale zaspať nie. Nechala som ju samu v postieľke a idem sa rýchlo najesť. Najedená nestrácam až tak rýchlo nervy ako hladná 😅

iinuska
9. nov 2010

@ludmilabb neboj, malejvlasky narastu a zhustnu a neskor nebudete stihat kupovat pukacky a gumicky. Adamko bude mat asi vlasy presne ako Peto, ten ich ma huste a tvrde ako droty 😅

@jamaat kym sa najes, mozno aj zaspi 😉

ludmilabb
9. nov 2010

@jamaat ja som tiez ked Sofia zaspala rychlo jedla od rana som bola hladna aj ked mne by sa zisla nejaka odtucnovacia kura, pribrala som zase 😠

jamaat
9. nov 2010

@iinuska Tak na to by som sa nespoliehala, to by bol zázrak. Už som pri nej zase bola, ale ani náznak spánku. Teraz akurát jem.

mystery7
9. nov 2010

ja jedavam az ked Mirko zaspi, nech mam kus kludu. O chvilu budem mat z neho zaludocne vredy 😅
V noci od 00:30 mrncal, valal sa po mne, tahal a za prsia, o 1:00 sa posadil a chcel caj, pokracoval v buntoseni do 3, alebo 4 🙄 uzasna noc 🙄 a vecer zaspaval hodinu. Rano sa zobudil a hned plac 🙄 dobra nalada nas neopusta.
Dobedu tu bolo nadherne tak sme neboli cvicit ale isli sme do parku.

@mimi21 zatial chceme 2i aby neboli vysoke splatky hypoteky.

mystery7
9. nov 2010

kocky, strasne mi padaju vlasy, ja uz na tej hlave nic nemam, zvazujem, ze sa dam cvaknut nakratko 🙄 🙄 fnuk

kackabrcka
9. nov 2010

@jamaat no ale sophie praveze tipuju chlapca.. uvidime necham jej dlhe ako bude vyzerat.. a v lete suknicky a saticky. ale ja mam problem uz aj teraz vybera si topanky aj veci pomaly 😠

kackabrcka
9. nov 2010

@ludmilabb a tak nausky mozes dat vzdy ak ty chces.. ja som jej ich davala ked mala 2mesiace leto v nemecku ich nedavaju vobec a nastreluju az od 1 roka.. .. ja myslim ze ked vlasky dorastu uska nebudu az tak vidiet.. nasej ale velmi rychlo rastu vlasy..

kackabrcka
9. nov 2010

kocky aky mate nazor na SKOLKA od 2rokov? lebo mna svokrovci totalne terorizuju s tym najhorsie ze aj muz im dava za-aby isla od 2roka do skolky.. no ja nechcem, chcem si ju uzit ved to tak rychlo leti..

ladywitch26
9. nov 2010

@kackabrcka ja rozmyslam dat malu od marca do skolky. nie na cely tyzden, len tak 2-3dni a len na pol dna. mna presvedcilo to, ked sme isli okolo skolky, mala tam zbadala deti a nemohla som ju odtrhnut odtial. buchala im na okno, chcela ist dnu hrat sa s nimi. je velmi spolocenska, tak s tym nemam problem. dost zalezi, aku povahu ma sophie, co si myslis ty, ze pre nu bude lepsie.

jamaat
9. nov 2010

Stále nespí. Super!!