Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. aug 2009

Ahojte, tak už sme z chaty doma. Myslela som, že aspoň tam bude Emka na čerstvom a chladnejšom vzduchu v horách lepšie spávať, ale trt. Je to ešte horšie. Len sa modlím, aby neprestala spávať aj v noci.

Lady, my malú na striedačku raz kúpeme, raz sprchujeme. Malej sa páči aj jedno, aj druhé. A už som bola s ňou vo veľkej vani, tak kľudne skús aj ty. A tie vecičky - veď šibni aj sem inzerát. Alebo daj link na MMB, pozrieme, čo predávaš.

S chrbtom ani nehovorte. Ja som hotová. Mám vysunutú platničku a tak teraz trpím. Pri veľkej vani musím kľačať, keď Emku kúpem, lebo by som sa už nenarovnala.

kosska3003
2. aug 2009

jamaat no ja mam zle zrastene platnicky tak viem o com hovoris ja uz mam problem aj s postele vstat mne sa horsie otaca ako ked som bola pred porodom vtedy som tak nefucala ako teraz

ladywitch26
2. aug 2009

inak mne sa rano budi s nostekom plnym soplikov. cez den vobec nic, len rano. ale nechapem to,lebo nemame chladno v izbe vzdy ju aj tak poriadne poprikryvam.

a teraz uz hodinku v kuse cusi, sedi ockovi na kolenach a sleduje televizor. co som si vsimla,tak aj mne ked ju krmim vzdy sleduje laptop a zo sedacky telku.a bude ticho sledovat,ani nepipne... 😀

monkap
autor
2. aug 2009

my mame prave v spalni 27°C 😠

mystery7
2. aug 2009

no u nas ma telka tiez velke caro. rad na nu vyvaluje ocicka 😀 je to sranda, volam ho filmusko.

nas mava sopliky obcas, ale casto "chrochce" tak neviem ci ma nieco aj hlboko v dutinach.

pri sprchovani nasho anjelika som zohnuta ale vstat mi trva dost dlho 😀

kosska3003
2. aug 2009

to aj moja kuka telku ked s nou skacem na lopte a tie soplika ma aj mopja a tiez len rano

kosska3003
2. aug 2009

monka aj ja ale uz to klesa pomaly mam este otvorene okno

monkap
autor
2. aug 2009

kosska bez otvoreneho okna si to ani neviem predstavit 😖

mystery7
2. aug 2009

nas lezi v postielke odkryty lebo je tu ako na sahare

kosska3003
2. aug 2009

monka no to ti verim ja som ani malej nedala dupacky len ponozky a prikrila ju chudatko moje uverene

ladywitch26
2. aug 2009

jamaat, ja som bola aj u chiropraktika v pondelok, pomohlo na tri dni a zasa som tam,kde som bola. rano horor sa pozviechat z postele.

a ten link http://ladywitch26.babybazar.sk/

inak co som dnes zistila, tak mala mi celucicky den vydrzi spat, ked muz nie je doma. akonahle je doma,tak nespi skoro vobec. asi ho vyzenieme niekam... 😀

monkap
autor
2. aug 2009

kosska: moja nema ani ponozky teraz a nozicky ma horuce 😝

monkap
autor
2. aug 2009

lady: a mimibazar si neskusala??

kosska3003
2. aug 2009

monka no ta moja uz spi nejdem ju budit aby som jej ich dala dole uz ma svoj veget teraz

ladywitch26
2. aug 2009

monka, skusala som, ale nechce mi prijat foto, vraj su vacsie ako 640pixelov. a ja nemam ani sajnu ako to zmensit

monkap
autor
2. aug 2009

lady: tak to ti neporadim .... skoda ... tam chodi vela bab nakupovat .....

monkap
autor
2. aug 2009

lady: a ked ju zmensis tak ako zmensujes fotky co davas sem na konika??

kosska3003
2. aug 2009

lady ja ked chcem zmensit foto dam ho do kresliaceho programu potom ho otvorim zmensim cosi tam nacmaram a ulozim a potom sa mi to zmensi skus tak

ladywitch26
2. aug 2009

skusala som kadejako, este cosi vyspekulujem. to ja som laik na take veci, musim sa kamosa opytat,ked bude na nete. isiel do svajciarska teraz,tak je na nete len obcas

monkap
autor
2. aug 2009

ja zmensujem v ACDSee

ladywitch26
2. aug 2009

kosska,ja mam original program od kodaku k fotaku, tam tiez zmensujem,ale na mimibazare mi to stale nechce zobrat...ale poskusam. ak nie,tak si dam najmensie rozlisenie a nafotim znova. roboty na dva dni,ale ked to inak nepojde...

mystery7
2. aug 2009

ja zmensujem cez program IrfanView

sssimi
2. aug 2009

Ja zmenšujem cez Total Commander-to je rychlovka, ale musíš ho mať nainštalovaný 😅

jamaat
2. aug 2009

lady, pred pár dňami som kúpila podobné kvietkované tričko Cherokee v Tescu, ako predávaš. Sú teraz výpredaje za polovicu, tak stálo 2,25euro.

Ja zmenšujem v Microsoft Office Picture Manager, je to súčasť Officu a je to úplne jednoduché. Skús si na fotku kliknúť pravým tlačítkom myši a daj otvoriť v programe...či ti ponúkne toto. Alebo sa dá zmenšovať aj v Zoneri.

ladywitch26
2. aug 2009

jamaat, som sa pytala kamosky,po com idu tricka, tak mi povedala taku cenu. ja v tom ratam aj postovne nejake euro uz. ale ked ho maju v tescu za polovicu, tak ho necham stanke. a ostatne? este nejake vyhrady? lebo ja nemam sajnu, som nesledovala bazare doteraz.

kosska3003
2. aug 2009

lady ja som akurat zmensovala v tom programe co jamaat fotky lebo som davala nove do albumu a tam mas vseliake velkosti skus to a je to rychle a jednoduche

monkap
autor
2. aug 2009

jamaat: ja som tiez tento tyzden pokupila tricka patrikovi v tescu - na buduce leto aj koselu s kratkym .... tricka po cca 50,-Sk a kosela 70,-Sk .... super ceny 🙂

lady: teraz su letne vypredaje cherokee tak su ceny nizke ....

monkap
autor
2. aug 2009

lady: v stave tovaru mas ze pouzivany tovar ... a dole v popise, ze uplne nove ...

ladywitch26
2. aug 2009

monka, to som hladala,kde sa to prehadzuje, ale asi to tam dava automaticky...neviem preco

monkap
autor
2. aug 2009

lady: aha , tak potom nic ... len si chcela vyhrady, tak toto som si vsimla 😔