Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
14. jan 2011

inak baby, uz by sme mali zacat pomaly uvazovat nad stretkom. Co vy na to ???

sssimi
14. jan 2011

@iinuska Kedy a kde??? Hmm? 😀

sssimi
14. jan 2011

Inak ahojte 😀
My sa chystáme budúci víkend na karneval. Samozrejme mm musí ísť na víkend do roboty... šľak aby to trafil 😠 ... ešte aj na depiláciu som objednaná a aj to musím zrušiť a preplánovať. Chcela som ísť až po splne, ale to je len 20 a 21 pred tým karnevalom a ešte aj to bude na skúške a v robote... Som síce rada, že niečo zarobí naviac, ale prečo to musí víjsť vždy ten najdebilnejší čas.... ach jaj.... Ešte večerný karneval pre nás stihneme, ale zas bude frflať, že sa musí vyspať a poobede nestíhame karneval s malou.... A to som jej aj masku už vyrobila....

ladywitch26
14. jan 2011

naplanujte cosi na koniec maja, to prideme na slovensko tiez 😉

@sssimi ja sa konecne vyberiem ku kadernicke trochu sa skulturnit buduci tyzden. nenormalne mi padaju vlasy, musim to zasa zosekat a hadam aj nejaky novy kolor nahodim. len to chcem tajne, bude mat muz prekvapko. a tiez musim naplanovat okolo druhej, ked bude mala spat a maly bude nakrmeny, lebo dvoch naraz by nika asi nezvladla.

jamaat
14. jan 2011

@emode Tam chodím aj ja, keď sa občas vyberiem.

No ja som navrhovala aj zimné stretko, len nejak sa nestretlo s veľkým ohlasom. Na výročné samozrejme prídem, je mi jedno, kedy bude. Povedalo sa, že na začiatku júna, aby stihli všetci oslavy porobiť.

borocka
15. jan 2011

ahojte, tak u nas zacina krasne rano! vonku svieti slnko, jemne pofukuje vanok, pato je na prechadzke s mojou sestrou, len tak nalahko, ved je plus 9!!! dala som mu len botasky a taku slabsiu bundu (teda slabsiu oproti zimnej). cakam ze sa este ochladi,a ked mu obleciem to iste ak je vonku -10 a aj +10 tak to asi nie je moc rozumne.
ja zatial rabujem nasu izbu,lebo menime skrine. vsetko vyberam, triedim a cakam kym mi ocino s bratom zlozia nove. a potom zasa budem vsetko ukladat naspat. ale to uz bude zrejme za patovej asistencie 😖

idem dat piect krumliky, robime si so sudovou kapustou. potrebujeme vitaminy lebo v takomto otepleni sa len choroby mozu vyliahnut.
poobede k nam pride sestra aj s dievkami, tak pato sa uz teraz tesi na katku🙂 minule som mu ju dovolila podrzat, samozrejme v perinke a posediacky. no ten ziaril stastim!! tak velmi ju lubi! a ked si ju vezmem na ruky ja, tak ma len nuti aby som ju polozila na jej miesto, ze ma buvat, aby si ju mohol dalej hladkat. az som prekvapena. nemyslela som si ze ho zaujme, ved okrem toho ze obcas zamrnka,ani nevieme ze je tam. no som velmi rada ze uz teraz sa v nom takto prejavuju iste "starso-bratovske- otcovske" crty 😕 dufam ze mu to ostane! mam v umysel z neho vychovat najziadanejsiaho muza planety 😵 😕

sssimi
15. jan 2011

@ladywitch26 ty si tiež taká na prekvapká? Ja strašne.... 😀

sssimi
15. jan 2011

@ladywitch26 ty si tiež taká na prekvapká? Ja strašne.... 😀

mimi21
15. jan 2011

ahojte
aj u nas je teplo, ale fuka vietor, mm vzal Ninku do mesta, isiel nieco vybavit a vyvencit ju na namesti, ponahanat holuby, lebo tu okolo domu je kooopec blata
malinka spinka, aj vcera spala cely den a potom vecer bola hore do pol11 😅
Ninka je zlata, vcera jej davala pusku na vlasky a potom zahlasila: Vonia !
skoro som sa usulala 🙂 a poobede sa k Emke tulila a hovorila jej lubim ta 🙂
zacali sme so samostatnym zaspavanim, celkom to ide, klop, klop, na prve 2 pokusy to nebola hrozna katastrofa, hlavne je ze neplace ale opica uteka z izby, vecer ked sa Emka rozplakala, tak ju isla tisit 😀
poobede chcem vybehnut do Tesca, mm postrazi Emku, kuknut nejake vypredaje a trochu sa vyvencit, lebo uz som 2tt nebola medzi ludmi, nech to na mne nezanecha nejake trvale nasledky 😀

ladywitch26
15. jan 2011

@borocka no ak ma byt najziadanejsi chlap planety, tak to ho budes musiet naucit este aj zehlit, prat, vysavat, varit......a zanechat mu aspon par milionikov na konte 😀

@sssimi ja som sa muzovi vyhrazala kratko po svadbe, ze sa dam ostrihat nakratko. a on ze sa so mnou nebude rozpravat. tak som sa raz nastvala, sla som nakratko, ale nie zasa uplne a este som si aj ciernu farbu hodila. a ked ma potom zbadal, tak povedal,ze co som sa tak aj vcassie nedala,ze to mam dobre. no skoro som ho zabila 😠

iinuska
15. jan 2011

ahojte
no ja neviem, a co zopakujeme uja Sustiaka ? Ci najdeme nieco ine ? Mne je to v podstate jedno

ludmilabb
15. jan 2011

my sme sa so Sofiou pomotkali vonku v dazdi, neprsalo tak velmi aj duha bola, Sofia bola ale premocena fajne v kazdej mlake takze @mimi21 my sme sa presne aj po blate prechadzali

@iinuska ja to mam jasne, mm k Sustiakovi uz nepojde a kde ide mm tam idem ja respektive kde nejde mm nemam ist ako ja 😝

emode
15. jan 2011

@ludmilabb mas ist ako, ved ak nas pojde z BB viac, tak miesta bude ... ja som bola doobeda so sofiou na plavarni, ludi hruza, ale dalo sa, len hodinka nam bola malo, len to uz musela jest a spat 😝 ale unavila som ju statocne 😅 ja si teraz neviem vynachvalit BB plavaren, konecne super aj pre deti ...

@jamaat a kedy sa zvyknes vybrat? mozne dat niekedy aj squash, ja som to dakedy mala velmi rada, teraz neviem, ako by mi kondicka stacila 😀

mystery7
15. jan 2011

tak ked bude stretko v juni, dosla by som aj ja- dufam, ze uz budem mat 2deti 🙂

U nas pod mrakom, ale prijemne. Boli sme sa pekne poprechadzat v parku, krmili sme holuba 🙂
Posledne 2noci, trapenie. Mirko bol viacej hore ako spal a rano potom obaja unaveni chrapeme o 8 ☹ jednoznacne nam idu zuby. Nech su uz vonku a nech je klud aaaaaaaaaa

mystery7
15. jan 2011

@emode aj u nas je zaspavanie boj. Niekedy vypil mlieko a uz spal, alebo si chvilu polezal a zaspal. Teraz len rozprava, rozprava, spieva, krici, toci sa, kope nohami, sada a laha.....hotovy cirkus a zaspava viac ako pol hodku. Pritom je unaveny, vychodeny, vybehany. Niekedy so z neho az zufala.

borocka
15. jan 2011

@ladywitch26 tak ja uz dalsie dieta neplanujem ,takze bude musiet pomahat maminke, bude vediet prat, zehlit, varit, upratovat, ale aj opravit toto a tamto, parkovat auto, bude musiet zastat miesto chlapa a zenske prace budu bonus. no ktora by takeho nechcela??? 😉

sssimi
15. jan 2011

@ladywitch26 tak ty si ho chcela vyprovokovať a on takto? 😀

Baby tak len dávajte návrhy na stretko. Ja sa prispôsobím snáď všetkým termínom okrem 5.3. Máme stretko zo strednej. A mohli by sme dať stretko niekde kde by sa dalo ísť okúpať, keby náhodou prší. Mám pocit, že skoro všetky naše májové deti sú plavci.

jamaat
15. jan 2011

@emode Kedy ako. Cez prázdniny cez deň, keď som mala Emku komu nechať. Teraz skôr večer, ale práve to je problém, že poobede/večer sa mi už nechce, tak som už asi 3 mesiace nebola.

V stretkových témach bol link ešte na tento penzión: http://www.penzionzamlynom.frage.sk/okolie.html ....Do Bešeňovej sa dá ísť v akomkoľvek počasí.

mystery7
15. jan 2011

@borocka plany, plany.....nikdy nevies ako sa zivot zvrtne 😉

Mirko sa mi pekne vyspal 2hodky, trochu som si oddychla.

borocka
15. jan 2011

my mame asi pokazeny zaludok. dnes pato zjedol normalne ranajky, bol von, obed nic, spal malo (aj to sa pytal o hodinu skor ako obycajne), po spanku nic, po poobednej prechadzke nic, a teraz som mu dala parok, tak ledva jeden dotlacil a uz ho naplo a vsetko bolo naspat na stole 😖 ☹
a poviem vam, kym sa neozerie a nevygrca z toho, tak kazdu grcku za nim upracem, ved je moj. ale parkrat aj mna naplo.......strasne mi vadi ten pach 😒

sirinka
15. jan 2011

@borocka jooooj neprijemne tieto brusne problemy...v noci davaj pozor, aby sa nepogrckal a nevdychol to...

borocka
15. jan 2011

@sirinka hadam nie, mlieko zjedol jednym tahom a zaspal na flasi. musi byt unaveny. nastastie celu noc spi na brusku,tak hadam ak aj by som sa neprebrala,tak sa mu nic nestane.

kosska3003
15. jan 2011

aojte tak my narocne a ubehany den za nami malu som musela uspavat lebo mala vela zazitkov a nemohla zaspat a to na obed nespala ja som za stretko datum mi je to v podstate jedno od konca maja mozeme to mam aj mm doma ja by som navrhovala niaky hotel z bazenom alebo penzion ako napr toto http://boboty.hotel.relaxos.sk/hotel-boboty-ter... ale to je zase terchova to davam ako typ sustiak sa mi pacil tym vybehom pre deti to tam mal super izby som nevidela ale tak nieco z bazenom by bolo super

iinuska
15. jan 2011
ladywitch26
15. jan 2011

@borocka no tak ak patka takto vycvicis, tak to sa hlasime, ze ho chceme za zata 😉 a ozaj neplanujes niekedy druhe? zeby aj nevestu pre fabiena 😀

my sme boli akurat u toho znameho na veceri, odchadza do australie uz o tyzden. stahujeme sa nejako v juni, presny datum budeme vediet vo februari, ked si budu rezervovat letenky. aj sme si hned podelili aupairku, napisali sme si rozvrh, kedy ju potrebuju oni, a teraz musim ist za sefom, ze kedy budem ja pracovat a potom zorganizovat este aj skolku

emode
15. jan 2011

@ladywitch26 dobre to mas premyslene ... 😉

emode
15. jan 2011

@ladywitch26 dobre to mas premyslene ... 😉

borocka
15. jan 2011

@ladywitch26 nam uz stoja frajerky v rade 😀 a pato vsetky dievcata ignoruje. pre neho su dobri partaci zatial len chalani 😀 😀 a babu? noo, muselo by sa toho tak vela vela zmenit a tak vela a vela casu prejst............ a ak nahodou by som este niekedy cakala,tak just pretoze tuzim po babe by to bol chalan 😠

ladywitch26
15. jan 2011

@borocka nooo, nikdy nehovor nikdy. moja segra tak raz povedala jednemu chalanovi, ze keby bol posledny chlap na svete, aj tak ho nechce. a o dva roky nato boli uz manzelia 😀 uz su sice medzitym aj rozvedeni, ale to je zasa detail.
no a ked mi sesternica odchadzala do uk, tak som jej vravela, ze sa tam vyda. vraj kdezeee, ona anglana nechce ani za svet. uz je 5 rokov vydata za jedneho 😀

@emode teoreticke plany su super, len aka bude realita 😀

mystery7
15. jan 2011

my sme boli poobede u svokry, Mirko sa s nou riadne salil, az tak ze hlavou trafil hranu dveri ☹ bolo to LTT, ze to nebolo roztate a nemuseli sme sit ☹
Vecer bol nervozny ako pes, dostal nurofen a kedze zacal pokasliavat tak aj vitaminovy sirup.

borocka
15. jan 2011

@ladywitch26 ved ja by som chcela este niekdy babo,..........ale neviem neviem.

ozaj, som sa vas chcela opytat ako su na tom deturence s formovanim klemby na chodidle?? nam sa tak jemne crta, mozno z tretiny tak ako by malo. neviem, zda sa mi to slabe. topanky kupujem len s vyformovanou podrazkou. ale zasa viem aj o nieco starsie deti ktore maju este plochejsie nohy ako pato. kedy by to uz malo byt hotove?????

ludmilabb
15. jan 2011

@borocka ak si dobre pamatam tak do troch rokov