Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
21. jan 2011

Ahojte.
Tak hlásim dana stále nevypadla...... Keď som volala doktorke, tak ju to ani neprekvapilo.... že mám prísť, ale nedalo sa mi. Poobede som bola na depiláciu-krásnu reakciu som chytila a nohy mám ako uvarený rak a ako bonus som si bola pre okuliare, lebo som od pôrodu slepá. Takže 96€ z materskej išlo do nich.... Naozaj keď sa darí, tak sa dari.

ludmilabb
21. jan 2011

@sssimi akoze to doktorku neprekvapilo, to je bezne???

sirinka
21. jan 2011

@ludmilabb no nie je to uplne vynimocne...

@sssimi no vidis to, teraz sa ti ani netreba prezliekat na maskarny....nohy cerevene ako rak, medzi nimi tykadla... 😝

ludmilabb
21. jan 2011

@ladywitch26 na take veci ako kojenie sa nezabuda inak na mne s Sofia smeje ked ma vidi len v podprde alebo aj bez nej, ked ju kojim tak jej ani nenapadne sa nad prsnikom pozastavovat ale ked ju nekojim tak jej to pride bohovsky zabavne a tiez ked som v gatkach 😀 asi vie preco sa smeje na mojej postave 😝

ludmilabb
21. jan 2011

@sirinka ha-ha to bude mat sssimi radost 😀

sssimi
21. jan 2011

@ludmilabb Asi ano 😕

@sirinka 😀 😀 😀 jaj som sa zasmiala, že mi asi aj dana vypadla..... Musím si ju natlačiť späť-takúto masku teda nebude mať nikto

ladywitch26
21. jan 2011

@ludmilabb ludka,len ja som ju kojila asi tyzden,potom som uz len odstriekavala a z flasky davala, tak to si uz fakt nepamata

boli sme dnes na ockovani s fabim a on len raz vykrikol a dost. a to dostal dve injekcie.

inak dnes som zasla nad irmi, oni su az neskutocni v niektorych veciach. vcera som objednavala olej na kurenie, lebo nam uz dochadza.tak mi povedali, ze pridu dnes. tak som od rana cakam na chlapa, na stole pripravene peniaze. a ked som sla poobede vyhodit plienky dozadu,tak som si vsimla, ze na zem vypadol papierik, ked som dvere otvorila. tak chlapik prisiel, siel rovno dozadu, otvoril si zadnu branku, natankoval olej do zasobnika a ucet zapichol do balkonovych dveri. a my sme pritom boli doma, len sme sedeli v obyvacke s nikou a nepoculi sme ho. tak chlapik ani peniaze nepytal. keby som bola svina, tak volam, ze stale nemam olej, vsak ako mi oni dokazu,ze natankoval.

mimi21
21. jan 2011

baby dobre si pamatam, ze ked kojim, tak by Emka nemala odo mna ochoriet, lebo uz dostava protilatky v mliecku?

@ladywitch26 mne Ninka tiez zvykne odhrnut tricko, nakloni sa mi do vystrihu a akoze cucka mliecko, a potom vyhlasi, ze takto papa Emka 🙂

@sirinka ty este kojis?

luba142
21. jan 2011

@mimi21 hej malo by to tak byt 🙂

sssimi
21. jan 2011

@mimi21 dobre si pamätáš 😉

borocka
21. jan 2011

@mystery7
@sirinka tak to si zo mna snad robite srandu!!!!! pato sa narodil s uplne beznymi mierami, 51cm, rastol az velmi rychlo.a aj dnes ked ho porovnam s rovesnikmi tak patri medzi tych vyssich.je sice chudsi, len to africke brusko mu vytrca, ale maly rozhodne nie je. a 86 nam bohate staci. samozrejme ako u ktoreho vyrobcu, niekde sadne ako uliata a niekde je vacsia. ale vo vsetkych 92kach zatial plava.
kolko meriate?? a vazite???

nikanika28
21. jan 2011

ahojte. dnes bolo vonku neuveritelna kosa, studeny vietor fukal, pocitovo hadam aj na -10 😝 😝
@sirinka ty si riadne zadrela.. 😀 😀 😀 😀 😀
@sssimi ale okuliarky su pekne 😉
Nam tu uz asi buduci tyzden otvoria Tesco, rovno pod oknami..uz tu mame Billu, tej hovorime spajza, pretoze je asi 20sekund od nasho cinziaku a teraz bude tesco, asi 40sekund 😀 😀 😀 ..bude sicel len take male zrejme, potraviny a drogerka, ale staci, pretoze billa je neskutocne draha 😝

sssimi
21. jan 2011

@nikanika28 Ďakujem, bohužial aj keď som sa silno bránila neobišli ma ☹

nikanika28
21. jan 2011

@sssimi ale tak okuliare nie su ziadna tragedia 😉, ja som tiez vyfasovala okuliare na citanie, ale mam pocit, ze tiez uz budem potrebovat okuliare aj do dialky 😝 , tiez sa mi zhorsil zrak 😨

sirinka
21. jan 2011

@mimi21 hej, kojim....ale teraz uz s utrpenim, strasne ma bolia bradavky...nastastie je to tak 2-3 za den maximalne...

@borocka nerobim, meria cca 83cm, ale bundy a overaly potrebuje trochu vacsie, aby sa jej pod to vsetko zmestilo...

borocka
21. jan 2011

@sirinka no my mame zimnu jednu 86 a druhu len 80, overal mame 86/92, ale ten nam je teda este s dobrou rezervou. a bundy nam velmi spolahlivo zakrivaju pol ritky, takze chrbatik ostava krasne skryty.
no fakt by ma zaujimalo kde je hacik. a kolko vazite??

kosska3003
21. jan 2011

no mne ma marika 87cm a 14 kilecek ma isto a nosime 86 mame bundu a nohavice k tomu a nohavice su jej tak ze uz jej budu male bunda este ako tak

sssimi
21. jan 2011

@nikanika28 Ja som tiež krátkozraka. Najlepšie na tom je, že celá rodina z mojej strany nikdy nenosila okuliare a v priebehu roka začal nosiť, otec, brat, ja a aj mama si ide dať predpísať 😕

sssimi
21. jan 2011

@borocka strašne záležia veľkosti od značky. Sarah má bundu Nike 86-92, vzrastovo patrí medzi menšie deti(má 10kg) a teda rukávi by zniesla dlhšie. Druhú bundú má 92 a na tej má rukávy 2x ovinuté.

sirinka
21. jan 2011

@borocka vazi iba 12-13 kil...

emode
21. jan 2011

@borocka my nosime skoro vsetko 92ky 😕 mame asi 88cm a nieco cez 12kg, nohavice su jej niektore dlhsie, ale zas okolo pasa by nam boli male ...

ekzem sa nam dost vyrazne zhorsil, asi pojdeme znovu na kozne ... 😝
@sssimi no ja by som to nevydrzala s pocitom, ze mi nieco visi medzi nohami 😝 inak my sme na balonikoch 😅 ale len v kriticke dni ... inak naostro, hormonalku som brala predtym 10 rokov, sice bez nejakych vedlajsich ucinkov ale ked si to porovnam teraz tak mam teda fakt vacsiu chut 😀 ... a ani ju brat nechcem, o Sofiu sme sa pokusali rok, tak je zbytocne ju nasadzovat ... len oficialne sa nesnazime zatial, Sofia nam dava dost zabrat 😀 😀 😀

@sirinka aj mna priserne bolia bradavky, jednak zapusti zubky a potom je ten podtlak uz asi dost silny, inak si to neviem vysvetlit ...

emode
21. jan 2011

ktovie, kde sa flaka jamaat 😀

borocka
21. jan 2011

@sssimi u nas vsetky znacky, je jedno ci cherokee, next, HM, ... zatial nam bohate staci 86. ale ako ti je fajn,ze ma len 10kil!!! zavidim. my mame tych 12, ale to uz je teda drina nanasat.

@emode mate velke brusko?? 😉 ked by vam okolo pasa boli male?

sssimi
21. jan 2011

@emode ani nehovor-stále na to myslím. Aj som obvoláva všetkých čo sa dalo či by mi nepostrážili malú, že by som vybehla, ale to bolo na poslednú chvíľu. Keby mi to vypadne v stredu tak sa zariadim. Ale ak mi to bude zajtra vadiť, tak vybehnem na pohotovosť nech ma toho zbavia. A bez antiky zostať nechcem. ja som ju vysadila v júny. Júl sme si dávali veľký pozor a v auguste na konci cyklu sa mm rozhodol, že skúsi kamošovu techniku-že veď určite nemám ovulku, nič sa ma nespýtal a bum. Ja som zostala vyrútená, že čo to spravil a on taký frajer, že kluuud, veď máš neplodne dni.... Hmmm a bolo zamiesené.... Síce teraz viem kedy mám ovuláciu, ale keďže dieťa momentálne silou-mocou nechcem, tak by sa nám určite zadarilo....

sirinka
21. jan 2011

@borocka 12 kil v tomto veku je v pohode...ked si spomeniem, nasa klarka mala 12 kil uz v roku, to bola makacka kym sa naucila chodit...

sirinka
21. jan 2011

@emode no neviem, nemalo by ta to nejako extremne boliet....ono aj ked zubky maju, tak ich instinktivne skryvaju pri kojeni, ja aspon nikdy nemam otlacky zubov okolo bradavky...
hadam nebudete prekvapeny 😵

emode
21. jan 2011

@sirinka myslis v com???

emode
21. jan 2011

@borocka nemyslim, ze velke, ale sofia nie je z tych tensich ...

borocka
21. jan 2011

@sirinka no pre mna to v pohode nie je. ved je to stvrtina zo mna. a bud som ja taka padavka alebo on taky maco, ale ty kokos ked ho mam dvihnut zo zeme,tak si len chrbat chytam a dufam ze sa mi nohy nezlomia 😒 uz mi nacisto odisla forma....... tato materska hadam na nic dobra nie je.

borocka
21. jan 2011

@emode siri asi myslela ze ci nahodou neotehotnies...zrejme nepozorne citala, lebo ten manzelov pokus sa stal uz pred peknymi par mesiacmi...