Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
5. feb 2011

@soffi a co sa ospravedlnujes.......uz je to rok co zijem sama,takze ziadne bolve rany si neotvorila 😉 teraz som s tym relativne spokojna a pocas leto urcite zbalim nejakho partnera, snad aj otecka

sssimi
5. feb 2011

@borocka kedy máš narodky? 😉

borocka
5. feb 2011

@soffi a to su tu stare fotky, kukni radsej na FB,tam je toho viac. on uz je teraz fesi 😉 a tazky fesi. oci na pol ksichtu, az neviem po kom je taky pekny

borocka
5. feb 2011

@sssimi v septermbri,

sssimi
5. feb 2011

@borocka nie, normálne strie sú to. Ako majú niektoré ženy aj v podpazuší pri rýchlom náraste KG, tak ja mám pod kolenami. Ja mám dosť nepoddajnú pokožku. Je síce lepšia ako taká mlandravá, ale bohužial ťažšia na "údržbu" 😀

soffi
5. feb 2011

@sssimi ano ja viem ake, ja mam trochu aj na lytkach 😅

sssimi
5. feb 2011

@borocka Tak to sa v pohode dá.... Keď s tými chlapmi je to také jednoduché až to bolí.... Len keby stáli za niečo. Ja som našťastie natrafila dobre.

soffi
5. feb 2011

@borocka a vy ste boli manzelia? a apson sa zaujima o maleho?

borocka
5. feb 2011

@sssimi co narobis....nam zenam nikdy nic nebude vyhovovat na 100% 😉 aj horsie mohlo byt,nie?

soffi
5. feb 2011

na fb ta tusim nemam....alebo???skus si ma najst daniela stasakova

borocka
5. feb 2011

@soffi hej,sme manzelia,rozvod stale nie je dotuknuty, ale nevidela som ho od patovych narodiek. a blaznis aby mal zaujem?? ten ma dost svojich staromladeneckych zalezitosti, typu: zurky, party, volne vikendy, zenske, chlast, kamarati,....

sssimi
5. feb 2011

@soffi mne sa to bohužial ťahá aj na stehno aj na lítko, tak už nesmiem pribrať

borocka
5. feb 2011

@soffi poslala som ti ziadost. mas v profilovej fotke malu,ze?

soffi
5. feb 2011

@borocka boze, ja by som takych chlapov postrielala... 😠

borocka
5. feb 2011

@soffi ani mi nehovor, nastastie ja uz som relativne za tymto obdobim hnevu........ale debil,na co chcel mat dieta?? ved to je jedine co mu pri mne prekazalo mat taky zivot aky chcel

sssimi
5. feb 2011

rrrrrrrrrv 😀 dgggfvhgkúFDťV&EDčč
áq

soffi
5. feb 2011

no ideme niekam von, tak teda vecer

sssimi
5. feb 2011

To bolo od Sarah 😀

borocka
5. feb 2011

tiez uz to tu zabalim.oco dal patovi ochutnat slaninu a on ju normalne jedol. fuuuj, ja uz fakt nechapem. palacinky ani buchty na pare nezje,ale hlupu slaninu hej???? bleee

sssimi
5. feb 2011

@borocka chlap

sirinka
5. feb 2011

@borocka slanina je mnam.... 😝

kosska3003
5. feb 2011

aj moja ma rada slaninu a tiez mi buchtu nezje uz mam z nej nervy len hovadiny by jedla boli sme u mamy a ta jej stale davala cokoladu ja som ju ju brala no revy hruza cokoladku by jedla a maso a sisku nie

boli sme aj labude nakrmit no dobre ze nem z ruky nejedli opice a malej som dala gumaky ze moze behat no kaluziach no stastna ako blcha aj pesi isla od mamy az domov co zvycajne ju davam do koca lebo mi stale bezi naspat k mame ale teraz mala pred sebou kaluze tak pekne bezkala domov ale gate mala riadne mokre

soffi
5. feb 2011

tak my uz spime, uz som sa vam chvalila ze ninka zaspava dva tyzdne uz uplne sama? normalne jej dam pusu polozim do podtielky a ona zaspi , taka som rada 🙂

kosska3003
5. feb 2011

@soffi to je super pocit ja som si tak Mariku uz davno naucila este pred letom aj ked niekedy ma muchy ze musim byt pri nej ale malo kedy ona si tam aj pol hodku brble ale mna tam nepotrebuje a ja si mozem vegetit

no ja som sama uz od 7 tak mam naliate vinko a relaxujem

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 m& sme to skusali vzdy v takych dvojmesacnych intervaloch, ale nikdy to bneskoncilo dobvre, bud som to nezvladla psychicka a jednu som jej capla, alebo emocionalne- a to som si k nej nakoniec lahla, ona totiz hrozne plakala, az sa mi zachadzala, a tak sme to skusili pre dvoma tyzdnami a ona par krat vstala a mnaucala, tak som ju dala lahnut spat a nakoniec zaspala, som normalne nechapala, a teraz ju ulozim a hned na prvy krat uz lezi a do 10min,spi, a ked som ju uspavala tak to trvalo aj hodinu, prve dni som bola z toho v soku a nevedela som co mam robit ked mam zrazu po takom case uz volno... 🙂

kosska3003
5. feb 2011

@soffi no ja som sla podla knizky kazde dieta sa nauci spat a ja som to len ze skusim ak to nepojde nebudem ju nutit a vyslo to na prvy krat tak som rada

luba142
5. feb 2011

@soffi tak toto zaspavanie mam ja od narodenia, dam do postielky a prec 🙂

borocka
5. feb 2011

@sirinka taka anglicka ano, ale toto bola prava domaca, prerastena, tucna, mastna...no hnus

ludmilabb
5. feb 2011

@kosska3003 mna oslovilo v tej knizke info o rezime a dost to pomohlo, spankovy trening by som nezvladla psychicky a ani Sofia, takto zaspi pri mne, ruka v ruke, obcas je to otravne hlavne ked dlhsie zaspava ale to je vynimocne v poslednej dobe je do polhodiny tvrda a ja aspon mozem vybehnut so psom
ako je manzel prec kazdy vecer pockam kym zaspi a idem so psom zatial sa mi ani raz nezobudila 😉 uz to budu zachvilu dva tyzdne, spi ako drevo ale ked si idem ku nej o jedenactej lahnut tak je 50 na 50 ze sa preberie 😝

luba142
5. feb 2011

@borocka aj nassa mala ma radsej slaninu, salamy a maso ako buchty a palacinky 🙂