Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
7. apr 2011

@sirinka
@soffi to co soffi nahodila ja poznam este pod nazvom traktorky (alebo nejak tak). inak doma by som sa bala si to nastrelovat. mne sa svojho casu velmi pacil pearcing v nose, ale mala som strasne zlu plet,tak sa nekonal. a teraz som uz stara. a ako hovorim, pato je nausnicovy maniak, takze ani dierky do usi nepripadaju v uvahu, hoci na mladych kockach ( s peknou pletou!!!) sa mi to moc paci, no tiez nie zasa 10dier v uchu, 3 v nose a jedna maxi v brade.

@jamaat pato ma moc uzku a dlhu, jemu musim pevne topane, radsej na viazanie, tie sa lepsie prichytia na labku. za to ma zarazilo,ze tamto vyzera len take nasuvacie....

sirinka
7. apr 2011

@borocka no doma by som si to ani ja nie...ved ani tu pistol nemam 😝

soffi
7. apr 2011

ja som si v puerte urobila piercing na pupk-2X!!!!!! nechapem ako som nabrala odvahu... 😀 😅

borocka
7. apr 2011

@soffi nemyslim ze to bolo odvahou, skor hormonami zapricinena blbost 😉 😀

sirinka
7. apr 2011

@kosska3003 ak dobre vidim, tak marika je v prvej desiatke... 😎

mystery7
7. apr 2011

vidim, ze leto je blizko, same letne temy 😉
Ja som si dala po kole nastrelit dalsie 2 dierky do praveho ucha. Jedna tak hnisala, ze som ju musela vybrat, nechat zarast a opat nastrelit.
@soffi ak to mate pekne zarastene, daj jej ich opat nastrelit. Ved uz vies co a ako 😉

Dnes sme sa vybrali nahradit si cvicenie z utorka, ktore sme nestihli. A nebolo, ta pani ochorela ☹ tak som sa tam vytrepala zbytocne

@borocka @iinuska mne sa zda byt Adamko kludny podla toho co inuska pisa. On ani nejako nevystraja, pride mi taky typ, ze kde posadis, tam najdes 😉

iinuska
7. apr 2011

@mystery7 nie je az taky zivy, ako druhe deti, ale az tak, ze kde posadis, tam najdes to nieje. V cudzom prostredi taky je, ale medzi svojimi a doma je dost aktivny. Prave teraz ma take nejake hamblive obdobie, napriklad ked sme na ihrisku a su tam deti, tak len pozera, je ticho, sama mu musim hovorit, aby sa isiel smyknut a podobne. Ale ked sme tam sami, ta lieta hore dole, rozprava, komentuje. Prave starsi syn bol taky kludas. Este aj ucitelka v skolke mi hovorila, ze jemu staci na cely den jedna hracka 😅 Zato teraz v puberte nam to vynahradza 😝

borocka
7. apr 2011

@mystery7 na ake cvicenia to vlastne chodite??

@iinuska pato tiez tak, v spolocnosti deti nie je nejaky vodcovsky typ....skor sleduje starsich co robia a potom skusa opakovat. a pri dospelych sa bud skryje za mna, alebo odide celkom prec po svojom. co on bude vykecavat s tetkami a ujkami???
inak v kostole je najaktivnejsie decko, chodi ich tam v jeho veku zopar, vsetky celkom kludne presedia u fotrovcov pridne u starkovcov,alebo s revom odidu prec a ten moj chodi, kuka, vsetko komentuje, tetuskam do kabeliek nazera, farara obcas zastupuje....celkom v tichu, ale vsade sa musi ist kuknut. a nebranim mu, ved kym je ticho a nic nevyvadza tak to nema preco komu vadit? ci??

mystery7
7. apr 2011

@sirinka dala si mi link ale neviem naco? Teda na ktory vyrobok? 😅
@iinuska 🙂 sa tes, ze je v pohode. Mirko sa tiez zacina hanbit, ale len niektorych dospelych. Inac na ludi neustale pokrikuje "teta, teta, ujo, ujo"

sirinka
7. apr 2011

@mystery7 hej hej, dalo to hlavnu stranku...chcela som ti hodit link na crocsy pre deti...maju tam od vymyslu sveta 🙂

hoogy
7. apr 2011

kocky budte radi,ze su troska hanblive....matko ten za kazdou tetkou na prechadzke pride a ukazuje ake ma auticka🙂 kocky a vy sa nebojite kupovat nosene topanky pre deticky? alebo u cinana? ved enviete ci ich to dieta ktore ich nosilo predtym nevycaptalo a u cinana nikdy neviete cim to moze byt napustene. ani ja si pre seba take nekupim....

iinuska
7. apr 2011

@borocka ved uz ho tam, myslim v tom kostole, musia poznat, tak v pohode 😉
@mystery7 hej, tesim sa, len potom mozem ja hovorit, kolko on rozprava, a tam je ako zarezany 😀

@hoogy ja cinanovi nechodim. mne to tam smrdi 😨 Ani nosene nekupim. Ja len v kamennom obchode. Ani cez net, lebo neviem, ci by som sa trafila do cisla 😅

no, ideme my von

sirinka
7. apr 2011

@hoogy hehe a ktore nie su vyrobene u cinana???
ja nosene kupim, ale iba take, ktore su vo velmi dobrom stave a teda ani velmi nosene neboli... 😉 ved s takouto vahou este nejako extra tie topanocky neznicia...

borocka
7. apr 2011

@iinuska vidis, a ked som ja vravela ze pato je od hanby ako zarezany tak vsetky ze no a co. a tiez ho ja mozem chvalit ked on sa potom nepredvedie (ano v dobrom ani v zlom) 😀 😀
@hoogy zdielam tvoj nazor ohladne nosenych bot, ale myslim ze ozaj za tie 3 mesiace sa tomu az tak neublizi ( ako ktoremu..hej sandale su ozaj suce na vyhodenie ked ich pato vyrastie) ale na ostatnych vidim ze uplne kludne by som si ich odkladala pre dalsie babo, a takto ich aspon popredam. lebo max maju obite spicky. hoci nie kazde dieta pekne chodi!!

iinuska
7. apr 2011

@borocka no ja som zvedava na stretku. Ci sa aj otuka 😅

emode
7. apr 2011

ja presne ako sirinka, uz na fotkach bolo vidno, ze takmer nenosene, kupovali sme len ako zalozne na zimu a nakoniec ich sofia znosila najviac .... kvalitne superfity, sandalky som objednala z nextu 1x, tak uvidime, ci sadnu, ved ked nie, tak nove predam hravo ... a k cinanom nechodim vobec z rovnakeho dovodu ako iinuska 😉

luba142
7. apr 2011

ahojte, dnes sme boli vonku doobeda a potom ked Barborka spala tak som umyla okna 2 a balkonove a este mi ostava jedno to neviem kedy umyjem uz mam teraz ruky vytahane ako opica 😀
@soffi aj my sme dali nastrelit aj jewdnej aj druhej po 4 mesiaci,len som jej ich 3 tyzdne otacala v usku aby nezarastali a po kupani som to potierala liehom co mi ostal z cistenia pupceka po narodeni,nemali sme problem ani ked sme nastrelene vymenili za normalne,to uz som sa nestarala vobec. Aj ja som si ale v 15 davala nastrelovat druhu dierku do ucha a bolelo to len potom co to nastrelila teda v tom momente potom uz to prestalo,tak preto som chcela radsej babam nastrelit ako prepichnut,je to rychlejsie
Co sa tyka vysky a vahy tak my mame asi necelych 12 a vysku neviem...botasky sme kupovali 24 teraz a platenky u cinana 25 🙂 a ked je s viacerymi deckami tak opúakuje po nich je ziva az moc aj doma, a skrieka a jeduje sa pre kazdu hovadinu 😠

jamaat
7. apr 2011

Poučte ma, načo je toto? Či len na spálňové hrátky? 😅 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3288953

luba142
7. apr 2011

@jamaat no podla mna asi len na to 😀 😀 😀

luba142
7. apr 2011

hurá zajtra sa ide Barborka fotit k jednej babe,mali sme isť až 13.4., ale jedna mamička jej vypadla má choré dieťa tak sa vymeníme už sa teším,je to doobeda čo je škoda lebo som chcela dať baby spolu a Kika je v škole, musím ju dať niekedy inokedy zasa 😎

borocka
7. apr 2011

@jamaat tak tak, ale ak hladas nieco na ten styl do spalne, tak najdes aj omnoho krajsie za tu istu cenu....ale teoreticky by si to mohla aj ako pancusky vyuzit, k sukniam...len zvysok musis dokladne zakryt, najme vystrih a rukavy.

@luba142 moj "najdrahsi" si daval prestrelit obe usi a stazoval sa aj vyse tyzdna potom, ze nevie na nich spat,ze bolia. asi je to indi vindi, a tiez ako sa to podari trafit.

@iinuska ktory ci sa otuka??

jamaat
7. apr 2011

@borocka Tak tomu sa hovorí zodpovedná a seriózna odpoveď. 🙂 ....Ale nehľadám nič také, len náhodou som na to narazila, tak som sa opýtala 😀

borocka
7. apr 2011

@jamaat ja mam rada multifunkcne veci 😝 a nahodou, akoze nic v zlom....ale vies ako taky sexy kompletik ozivi spalnu 😕 😉

borocka
7. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10264188&tab=2 no ake krasne 😅 ale pre chalpca by som nieco podobne napadite a zlate hladala darmo 🙄

borocka
7. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9294419&tab=3 ja uplne naozaj vazne chcem dievcatko asi dam patka preoperovat 😀

kosska3003
7. apr 2011

@sirinka jojo sme v prvej desine v sobotu bude prve predbezne poradie ono to trva az do konca maja len hlasujte budem vam vdacna

borocka
7. apr 2011

@kosska3003 co?? aka sutaz? daj este link

sirinka
7. apr 2011

@borocka ty nechodis na FB???

kosska3003
7. apr 2011

@borocka na face Marika sutazi o kurz plavania isto to tam uvidis baby uz pekne hlasuju 😀 dakujem dakujem

iinuska
7. apr 2011

@borocka myslela som Adamka, ci sa otuka 😉