Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
9. apr 2011

@sirinka ocividne nemas chlapca. prave myslim ze inka alebo nika mi pisali ze na stojaka bude cikat az cca od 3-4 rokov. ved teraz by ani do zachoda nedociahol tak cikat. pekne chodi na nocnik. a nechcem ho mylit. ked ma len taky pidi pindurik. navyse mu vadi ked mu ho chytim...cikanie je intimita a ja mu pri tom mam vlacika natahovat??? by ma asi kopol niekam

kosska3003
9. apr 2011

@borocka nie len puncochy tie paskave co boli aj kedysi no ale mi nemavame moc teplo doma svokor ma nastarosti kurenie a kury sa tak ze poobede zacal ked mrzlo a kuril do vecera a rano ak sa kurilo tak ked bolo vonku minus 20 tak som jej davala ten overal alebo puncochy ale teraz uz nechce musi mat hole nohy
@iinuska to ma o 7 vecer a mi sme plne na plienkach ani na nocnik uz nechodi ale musime zacat zase pomaly

sirinka
9. apr 2011

@borocka pockaj, hadam mu nedavas cvrknutu plienku dvakrat?

borocka
9. apr 2011

@sirinka no, hej. tak nebudem vyhadzovat plienku ked ho nej mozno ani necikol. ozaj ze prazdna. vlastne len dvakrat sa stalo ze mal jednu plienku na dve noci, inak ma jednu plienku na denne aj ncne spanie, a potom druhy den dam novu. necham ju pekne na radiatore nech preschne...

jamaat
9. apr 2011

@sirinka Ja mám radšej tieto grafy http://www.shmu.sk/sk/?page=1163
Celý budúci týždeň bude ešte fúkať až do víkendu, aj teploty nízke. 😒

sirinka
9. apr 2011

@borocka no ja nemam, ale kamoska ma dvoch a ta ich uci aj do nocnika na stojaka, aj ako si ich maju sami chytit...a starsi sa jej od dvoch rokov pytal sam, do tyzdna aj od nocnej plienky upustil a mladsi samozrejme brata napodobnuje, tak na cikanie mu proste podrzi nocnik pri pindurikovi a hotovo a aj vonku to tym padom mala super, lepsie ako ja s klarkou
a cim by si ho akoze mylila? ked raz je zrely na pytanie sa na potrebu, tak ho nepomylis...ak zrely nie je, tak to uz je ina vec... 😉

inac klarka mala minule leto zabavu, lebo videla kamaratov chlapcov curat na stojaka a tak aj ona...ked behala po zahrade hola, iba sa na stojaka vypucila pri stromceku a curala 😀

kosska3003
9. apr 2011

@jamaat tak to ma vobec ale vobec netesi toto ten vietor a ta zima v stvrtok bolo tak super a teraz toto to nie je dobre ☹

sirinka
9. apr 2011

@borocka ja ti nerozumiem...tak ked je cista je cista...ale uz ked si cvrkne, tak hadam ju nesusis na radiatore??? ci pouzivas latkove...ci ako? 😅

@jamaat hej, nic moc predpoved..ale aspon na velku noc by mohlo byt pekne

jamaat
9. apr 2011

Máte niektorá skúsenosť s týmito chňapkami? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11081870&tab=2

sirinka
9. apr 2011

@jamaat ja nie...nepouzivam vobec ziadne chnapky iba utierky 🙂

kosska3003
9. apr 2011

no to sa hadam umudry chceme ist do ZOO ked dojde tato chcem ist do blavy ze by som zbehla aj do ikey trosku oci popast a penazenku podojit

kosska3003
9. apr 2011

@jamaat ano ja mam chnapku ale je naprd hned ma aj ruka pali tak najlepsie mam osvedcene tie utierky tiez

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 a co sa hned aj na navstevu zastavis, ked pojdes do Ba?

sssimi
9. apr 2011

@kosska3003 A ty čo? Zase mrcha dorazila?

borocka
9. apr 2011

@sirinka jaj, tak to ma nenapadlo mu pridrzat nocnik vo vzduchu....takto je to pohodlnejsie, ze sa vycika sam. dokonca ked ide kakat tak ma aj posiela prec. a sam by si ho chytit nevedel, lebo mu dost trci brusisko, tak ani si na pindura nevidi 😀 😉
tak ked ma v plienke raz ciknute, tak je este cista. ak mu predtym nevadilo byt v nacisto prestatej plienke 3-4-5-hodin, tak teraz mu nevadi ked ho zabalim do plienky raz ciknutej. to mi chces hovorit, ze ked vy zacnete s odplienkovanim typu ze ju 3-5x denne posadis na nocnik, tak jej zakazdym das nanovo cistu pienku??? ja viem ze v moci su bakterie, atd.......ale chlapci nereaguju tak intenzivne ako baby, zatial nemal ziadnu vyrazku alebo nejaku reakciu, a ani nemam peniaze na vyhadzovanie. a uz nekurime, takze ta plienka preschne na vzduchu, radiator je odkladaci priestor 😉

sssimi
9. apr 2011

@jamaat Nemám, ale dobre to vyzerá 😀 Ja som taká chňapková-mna hneď všetko páli.

kosska3003
9. apr 2011

@sssimi ahoj dosla svina jedna po dvoch mesiacoch ten moj cyklus to je hruza no uvidime stredu dojde mm tak pekne popracujeme uz

@sirinka no uvidime este nech nam pocasie praje a musim este mm spracovat uz som zacala mu o ZOO rozpravat ze je tam aj dinopark a ze v Bojniciach sme boli vela krat potom bude suhlasit a ja mu len oznamim a ide sa aj do ikey hahaha a jeho urve ale tak ide aj moja mama tak mam vyhovorku ze ona chce ist moj chlap nema rad taketo obchody

sirinka
9. apr 2011

@borocka ked som jej prestala davat cez den plienky, tak na noc som davala vzdy cistu, ale netrvalo to dlho, ze mavala nepocikanu plienku, lebo po par dnoch som jej ju nedala vobec, ale som ju po dvoch hodinach zobudila na cikanie a po dalsich asi dvoch-troch tyzdnoch uz si ani nepamatam ako dlho to trvalo som to nechala na nu a odvtedy sa v noci pocikala asi 2x ked bola chora a asi 2x tak, ze bola v polospanku....
ale ak uz je raz v nej nacikane, tak by som nesusila, to zas sestrit sa da inde...a ani by som x hodin nenechavala dieta v nacisto precikanej plienke.

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 no...ani moj...este do kiky zajde...ale ikeu nacisto nenavidi a popravde ani ja tam nechodim nejako extra rada...

sirinka
9. apr 2011

@borocka a teraz pri magdulke uz mam latkovky, takze ked sa spamatam trosku z prichodu nasej janulky, nabehneme zase na tento system a to mi je jedno, kolkokrat za den vymenim

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka no ja som tam ako este nikdy nebola tak chcem ist kuknut a Kika je lepsia ci ako neviem ja som dnes malu nechala v precikanej plinke ale to bola moja vina som si neuvedomila ze vypila 2 flasky vody doobeda lebo zvycajne ledva jednu vypije a vzdy jej ta plienka vydrzi do spania aj sa nepokaka samozrejme a ona mi krici ee a cela bola uz mokra chuda az mi jej bolo luto a mne mala tak vela este cika v noci vzdy rano ma plnu plinku ale skor ona cika nad ranom lebo ked pije mlieko v noci ju ma suchu este

sirinka
9. apr 2011

ked uz mame tu temu o cikani...som natrafila na FB na toto 😀

https://www.youtube.com/watch?v=G7M77S08LbU
sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 hej, ved pokukaj...ja osobne mam radsej kiku, ale je aj drahsia...ale ved oni su blizko seba, tak mozete skocit tam aj tam 😀

ladywitch26
9. apr 2011

caute, este sa vratim k tomu vit. C. akurat som nasla cerstvy clanok, co len nedavno zverejnili

http://www.cez-okno.net/clanok/serial-preco-mi-...

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka no ved uvidime ako bude co bude 😀 😀

soffi
9. apr 2011

@sirinka
@borocka nuz veru ze ja jej zakazdym plienku vymenim, viem, ze to tak robia aj ine mamky ze ked je este v podstate sucha tak nechaju, ale mne by to nedalo, takze ak prideme z vonku davam dole a do kosa-aj ak je len raz ciknuta, a ked ideme spat tak takisto, ale co ja viem, mozno to nieje taka tragedia ked je raz ciknuta nie? 😕

soffi
9. apr 2011

no a my mame plienku uz len nanoc a na vonku tak sa vytesujem, sem tam este ked idem k susede tak jej dam, lebo sa tam vycsinou pri hre zabudne a nechcem s nou po chodbach behat s mokrou

sirinka
9. apr 2011

@ladywitch26 no...farmaceuticke firmy su najsilnejsia mafia...

dm1
9. apr 2011

a nas sa nahodou dnes vynimocne vypytal ze chce cikat a ked tam dlho sedel nic tak sa postavil chytil pindura a nad nocnikom trenoval ako tato a ked zacal citat ja stastna ze jeee a on si ho stlacil islo to do vysky takze zasah do serbla bol len polovicny 😝 . Ale potvrdzujem ze kamoska ma tiez len cca. o pol roka starsieho a nevedeli sme ako ho dat vonku cikat na pipika si nechce nechat chytat a aj ked si ho drzi tak sa samozrejme ujde aj nohavicam

sirinka
9. apr 2011

@dm1 no a ako mu ho potom umyva, ked si nechce nechat chytit? ten kamoskin napr. dovolil iba jej, aby s nim sla cikat a pomohla mu, tak kym sa naucil, musela byt stale k dispozicii 😝