Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. apr 2011

@borocka jaj tak to moja nerobi teda ja ju nenechavam bezat ani nic ked sme pri bazene pekne za ruku alebo je na rukach to je nebezpecne miesto pre nu aby sa tam sama promenadovala

jamaat
11. apr 2011

@soffi Čo som čítala diskusie, tak práveže ak majú deti odrážadlo aj bicykel, tak kašlú na bicykel. 🙂

mystery7
11. apr 2011

@borocka pato je adrenalinovy nadsenec 😉

Kam sa to vlastne ide na stretnutie? Do terchovej? Kamoska sa pytala kde ideme a ako sme to organizovali.

borocka
11. apr 2011

@kosska3003 ale ja stojim vo vode a on z kraja skace. a kym sa ja z vody vyhodim na sus tak maly je za horami za dolami 😀 a uz som vravela aky je strasne poslusny, ked mu poviem ze nema robit tak just bude a este sa aj usmieva a caka kedy sa za nim rozbehnem ze nahanacka

borocka
11. apr 2011

@mystery7 ja ho skor nazivam blazon, on aj v deckom bazeniku co mu minuly rok bola voda najviac po pas opakoval vsetko za vacsimi detmi. tak on vtedy bol prve leto vo vode, vobec nevedel ako sa ma hybat ale ked prebehli okolo 3-4rocni fagani, tak vsetko za nimi, hlava nehlava sa tam vrhol, potopil sa, nevedel nahmatat dno, no zachranna akcia. som nevedela ci ho mam ratovat alebo zhuknut po nom, nech sa uz kroti.

soffi
11. apr 2011

@jamaat no to moze byt pravda, kebyze nemame bicykel tak by osm to riesila, ale kedze mame, tak si nebude moct vyberat a bude jej aj bike dobry 🙂

emode
11. apr 2011

@borocka tiez sme dosli do stadia, ked necaka, ci ju chytam alebo ja nie som pripravena a ona sup do vody, teraz sa uz parkrat aj ponorila, ale rehotali sme sa na nej, tak sa aj ona smiala 😀 ... my sme tiez chodili na 3 kurzy plavania, len po dlhsej pauze sa uz odmietla ponarat, takze aspon pri skakani skusa 😀

dnes sme ani Sofiu nevedeli dostat dnu, od pol piatej do pol siedmej sme boli von a len vecera ju zlakala 😅

borocka
11. apr 2011

@emode my sme nechodili na zaidne kurzy plavania, u nas v "meste" dokonca ani plavaren nie je, toto robil minule leto na kupalisku. a do smiechu mi teda nebolo. ale on nereval. len sa dako zlakol, prekvapkalo ho to, ale inak v pohode.

kosska3003
11. apr 2011

@borocka no ja som s nou sama v bazene nebola teda pri bazene vzdy bol mm alebo instruktorka na plavani tak mne neujde lebo ona sa strasne tesi do vody ked ju vidim my sme boli na 4 kurzoch a teraz sutezime a cely jeden kurz tak hlasujte baby diky

sirinka
11. apr 2011

@jamaat
@soffi aj moje baby chcu ist velmi na odrazadla...teda o motorku sa uz biju 😝
ale potom klarku vzdy zlakam na bycikel a to ked magdulka vidi, tak aj ona jedine bycikel... 😝
a co sa tyka ucenia sa byciklovat bez koliesok....tolko generacii vyrastlo s postrannymi kolieskami a v pohode sa naucili byciklovat, ze ma to netrapi...

sirinka
11. apr 2011

a najnovsie klarka videla kamaratku na korculiach a samozrejme chce aj ona...mame pre nu jedny, ale este su jej velke...silou mocou to chcela vcera vyskusat, viac lezala ako stala, ale uplne bola na seba hrda hehe

kosska3003
11. apr 2011

@sirinka hihi nech len skusaju mi male len odrazadlo auto co dostala na rok a nejdem jej ine kupovat bicykel dostane od sesterky alebo od svagriny po detoch tak a este sa len na tom aute riadne behat uci

sirinka
11. apr 2011

@jamaat aky mate vy cyklovozik...da sa s nim aj korculovat?

ludmilabb
12. apr 2011

dobre ranko 😉 vonku slnecno my sme uz nastartovane vyrazit na ihrisko

jamaat
12. apr 2011

@sirinka Značku si už nepamätám, ale taký lacný. Má aj brzdu a madlo, takže malo by sa dať aj korčuľovať, ale neskúšala som ešte.

emode
12. apr 2011

Dobre ranko, naozaj je vonku uz teraz super 🙂 len skoda, ze mam upratovaci den, alebo zeby som si natiahla hojdaciu siet do zahrady??? 😕
sofia dnes ide z jasliciek na exkurziu k ujovi zubarovi, tak som zvedava 😕 😉

iinuska
12. apr 2011

dobre ranko
My sme dnes spali do 8, nad ranom jedno kojenie, takze super
Hlasim, ze aj u nas je pekne, 😎
@ludmilabb aj my sa chystame, ale ja som este v pyzame 😅

luba142
12. apr 2011

ahojte
U nas je zamracene,rano vyzeralo ze bude dobre aj slnko svietilo, no teraz je tak ze len zacat prsat
Na stretku ako to pozorujem asi budeme sami s plienkou co? Dnes som ju dala na nocnik hned rano po zobiudeni, plienka prazdna reku vycura sa,sedela tam hodinu a nic len jacala ze tam nechce byt,dala som jej plienku a zachvilu bola plna, neviem ,ale mam pocit,ze ma nejaky blok ze ked jej dam dolu plienku tak sa ani nevycura a nevykaka, pockam este az bude teplejsie a necham ju bez plienky moznop ked sa par krat zacika snad pochopi 😒 😒

soffi
12. apr 2011

ahojte, taka som vytocena, v nedelu som mala nastupit do nemocky na vyberanie nosovych mandli, cakamna to uz 3 mesiace, a nakoniec mi dnes lekarka povedala z emam zly vyter z hrdla, ze mi dala zle atb a treba mi dalsie 😠 😠 😠 😠 takze s amusi operacia odlozit a ja do seba dzgam dalsie atb !!!! velmi ma to stve, lebo vsetky ostatne vysetrenia sa mi odvyjaju od tej operacia kedze mavam stale tie zavrate....

luba142
12. apr 2011

@soffi no tak to nezavidim teda a drzim palce,aby si to mala za sebou cim skor 🙂

iinuska
12. apr 2011

no tak my sme 2x vysli na ulicu, a 2x zacalo prsat, tak sme ostali vo dvore, Adamko sa aj tam dostatocne vybehal, zaspal do 10 minut

@luba142 aj u nas este ficia naplno plienky. Adamko sice vzdy rano vydri sediet, ale malokedy sa zadari.

luba142
12. apr 2011

@iinuska no ved prave aj ja som rano skusila,lebo bola sucha tak, ze sa snad zadari,ale sedela tam hodinu a nic,dala som plienku a do 5 minut uplne precikana 😠
My sme ani neboli vonku,lebo ako sme vysli zacalo liat tak sme sa vratili domov a uz sme kaslali nato 😒

jamaat
12. apr 2011

Dnes je dobre nahovno deň. Tetka mi predala nosič, čo som mala do nedele zarezervovaný, lebo ja blbaňa som sa jej ozvala až včera, že ho teda beriem. Ibaže druhá záujemkyňa čakala, či ho zoberiem a hneď v pondelok ráno písala. No a predávajúca sa neozvala, že je iný záujemca, či ho teda beriem, ja som sa na to spoľahla, že by sa ohlásila a včera ešte po obchodoch behala a skúšala nosiče. ☹
Ten náš psí mongol ušiel dosť ďaleko od dediny. To som schválne išlo mimo, lebo tu mu šibe, keďže je háracie obdobie. Lenže na lúke bola zjavne sučka, čo ho ohromne zaujala a šiel za nimi. Mohla som ja pískať a kričať! Takže ak za nimi zašiel až do Sásovej, odkiaľ pravdepodobne boli, čo je bystrická Petržalka, tak bohvie, či ho ešte niekedy uvidíme. 😠
No a práve mi volal kolega, s ktorým som mala ísť na koncert do Prahy, že sa to komplikuje a teda asi nepôjdem. Ešte mi počas telefonátu aj mlieko vykypelo.
Dnes mi došli a ešte majú prísť zásielky s oblečením, tak to dnes asi radšej ani nepreberiem, lebo by určite bolo niečo na prd!

jamaat
12. apr 2011

A keď sme sa von chystali, keď som Emku konečne poobliekala, poobúvala, psa nachystala, išli sme dole schodmi a vtedy som zistila, že sa kompletne začúrala, až do topánky jej natieklo. No ide mi dnes! 😠 😠 😠

iinuska
12. apr 2011

@luba142 podla mna netreba tlacit na pilu 😉 Vsetko ma svoj cas. Jasne, ze nechcem, aby mal do troch rokov plienky, i ked aj takych poznam. Ja sa snazim Adamkovi stale dokola vysvetlovat ked sa pokaka, ze ma sa vypytat, ma kakat do nocnika, atd. Ale uz vie, ze to na neho ide, lebo vzdy sa niekde schova 😲

luba142
12. apr 2011

@jamaat no trak to pekne nahovno den fakt...snad do vecera bude lepsie 😉

@iinuska no ona sice pride a povie ze je pokakana,ale darmo jej dokola rozpravam,ze sa to robi do nocnika a tak....v lete asi budeme aj okolo panelaku behat s holou ritou 😀

soffi
12. apr 2011

baby mate niektora doma detsku kuchynku???? pozeram po nete, ale ked z obrazku je to tazko vybrat, suseda kupila a je otrasna, uplne malinka a nestabilna, nechcem nic extremne drahe taky priemer

dm1
12. apr 2011

@jamaat no teda to je den 😝 . tak prajem po zbytok dna uz len same prijemne veci 😉

nas sa akoze o 5 rano zobudil a vyspaty a to siel spat o 10 vecer skusala som fitku nezabralo prebral sa tak som sa prezliekla zacali sme sa hrat a az potom znova na loptu ukazuje ze chce fitkovat tak nastastie zaspal este

sme boli vonku ale poprcha tam uzi nech je zase krasne slnieckooo

borocka
12. apr 2011

Ahojte, my sme boli vonku tri hodiny!! som uplne zlamana. a to som mala co robit aby som krpca vytiahla na ulicu, siel len na bicykli, zasli sme ku starkej a tam rovno do dielne, vytiahol si naradie a sup do zahrady. dufam ze ho to bude drzat cele leto a aj sa zblaznim. lebo ja musim robit vsetko s nim, on mi akoze ukazje a vysvetluje a ja musim za nim opakovat.

@iinuska po takom vykone dnes zaspal sam a za 2 minuty 😉

@sirinka ja tiez budem len riadny bicykel kupovat, nejako ma tieto moderne vychytavkove odrazadla nedostali.a nazor s postrannymi kolieskami zdielam. ak som sa tak ja ucila, aj moji rodiacia, aj vsetci surodenci a aj dnes sa tak este deti ucia, tak nevidim dovod preco by to tak pato nezvladol 😉 aspon usetrim par topanok 😝
@jamaat tak to sa ti pekne den zacal, a do vecera este ako daleko 😀 😕