Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
10. jún 2011

Caute,
pato konecne spi, ja nahadzujem nejake fotky na FB tak kuk 😉 dnes sme si vynahradzali prechadzky, totalne ma bolia nohy. a do vecera este tak daleko 🙄

iinuska
10. jún 2011

ahojte
my sme este dnes doma, rano mal este Adamko zvysenu teplotu. Tak sme varili, vysavali, Adamko ma len pohanal, ale som rada, lebo ani von sa nepytal. Dufam, ze zajtra bude bez teploty a pojdeme aj von. Maju nam prist robit dvor, ideme davat zamkovu dlazbu, robit novy plot od susedov a novu branu s plotom, tak Adamko bude mat zabavu

kosska3003
10. jún 2011

@iinuska tak nas to tiez caka za mesiac ideme fasadu robit chceme aj zamkovu ale uvidime ako financie zostanu lebo mm si chce auto na 30tku kupit a tie choroby uz nech idu kade lahsie prec mala sopli a je nervozna z toho

iinuska
10. jún 2011

@kosska3003 ved to, financie. 😝 Adamko je kludny, az sa cudujem. Na to, ze je uz 2 dni vnutri

kosska3003
10. jún 2011

@iinuska no a chalupa zere inac dufam ze ta fasada nebude stat viac ako 3000eur lebo by som nebola moc stastna 😠 ale tak uvidime Marika bola vonku tak je vyvetrana ale sama sa pytala dovnutra asi doma jej je lepsie

ludmilabb
10. jún 2011

@kosska3003 tvoj manzel ide mat tridsat rokov? to je potom stary ako ja, neviem preco som si myslela ze som od neho mladsia 😝 😀

ludmilabb
10. jún 2011

@iinuska Sofia by dva dni doma tazko znasala, my aj ked prsi ideme von ked sa da, aspon smeti vysypat co budeme v robit v zime ani srnka netusi

sirinka
10. jún 2011

ahojte...aj my sme chori, take sople mame vsetky okrem janky chvalabohu a zajtra mame ist na svadbu 😒 tak som zacala s megadavkami Cecka a som zvedava, ci zaberie ako o tom pisu...

borocka
10. jún 2011

@iinuska
@kosska3003 ze doma?? dva dni?? u nas rovnako ako @ludmilabb pise, uz o odmej huci ze chce ist von, do obeda musime byt vonku, naje sa, vyspi a zasa huci len von a von. bez ohladu na pocasie. ci je 40stupnov na slnku, alebo 15 a prsi, fuka........no uplne jedno 🙄 toto leto bude dlheeeeee.
uz ani neviem co mu mam vonku vymyslat, kam sa mame ist prejst.
v lete mi ide sestra na mesiac do kupelov ( rehabilitacia kvoli tej endoproteze co mala rakovinu, ak si spomeniete), tak budeme chodit do kovacovej aspon raz tyzdenne ju pozriet. ale inak netusim co malemu vymyslim. mozno aj do prahy pojdeme. ale to je vo hviezdach.
inak my teraz ideme menit okna komplet na prizemi, tak tiez cez 2000eur do toho islo. priserne vela penazi sa cpe do byvania, ale aspon to peknych par rokov sluzi

kosska3003
10. jún 2011

@borocka lenze ked ma niekto teplotu tak asi nepojde vonku ked prsi nie my tiez nesedime doma pokial neni mala chora a neprsi poriadne

@ludmilabb no v january ma 30 🙂

dm1
10. jún 2011

@kosska3003 my sme tiez nechodili von ked mal teploty ale bolo to hrozne doma mi buchal do dvery ze chce ist papa 😒 . Rychlo sa vyliecte aj ostatni marodi!

kosska3003
10. jún 2011

@dm1 no my sme boli dnes vonku kedze ma len sople ale ked ma teplotu sme doma ale ja mam aj vyhodu ze sme v dome tak sa hrame hore potom telku chvilku potom ideme dole ku svokre a den sa zatara ale keby ze tyzden tak to by sa isto driapala vonku

iinuska
10. jún 2011

@borocka ale Adamko ma zvysenu teplotu, preto sme doma.

borocka
10. jún 2011

@iinuska
@kosska3003 ja viem ze ste chori, a preto nejdete von. ale ze to aj tak tie decka vydrzia. u nas nehrozi. aj ked ma tu crevnu chripku, grcal a sral kade chodil, aj tak sme boli von...sice kocikom, lebo bol velmi vysileny a bolo zjavne ze sa mu toci hlava, taky bol malatny, ale dnuka aj tak nevydrzal.
hoci neviem ake pocasie mate vy, ale u nas je tak cca 20stupnov a pod mrakom, takze aj keby maly mal teplotu, tak by sme vonku isli. je to taka prijemna akuratna teplota. velmi dobre je vonku, fajne sa dycha. ak by nevladal chodit, tak vytiahneme kocik. isto by nam cas lepsie presiel.

iinuska
10. jún 2011

@borocka no ved ano, ale ked sa nepytal, tak to je v pohode. Sice spravil velkonocnu vyzdobu, ale zabavili sme sa 😅

borocka
10. jún 2011

@iinuska a tebe nebolo dlho? aku vyzdobu???

dm1
10. jún 2011

@borocka my sme tiez takto 2x za den vonku ale casto sa stretavame s kamoskami co maju rovnako stare deti tak to rychlejsie ujde. A ked prsi alebo nieje pekne tak vybehneme vzdy k niektorej a tam sa decka pohraju alebo do MC ci kaviarne co tu mame s velkym detskym kutikom. Teraz maju otvorit novu a ma tam byt super vybavenie pre deti tak som zvedava je to raz za cas nieco nove

iinuska
10. jún 2011

@borocka vytiahol krabicu s velkonocnou vyzdobou a ozdobil co sa dalo. Do kvetinacov pozapichoval co mam vajicka na palickach a tak

luba142
10. jún 2011

ahojte, my smesice uz fit,ale aj tak sme moc po vonku nchodili, 3 dni silno fukalo tak,ze by mi bud malu peso,alebo v kociku odfuklo 😀 😀 a vcera zasa prsalo cely den, dnes ju nachvilu prisla mama zobrat,lebo zase spala po obede 4 hodiny a to som chcela ist do mesta,no lenze sme sa nikde nedostali 😒 ....a pojdeme do Tatier na dovcu huraaaa 🙂

luba142
10. jún 2011

@iinuska sa mas nasa mi cez velku noc vsetky spajliky na tych zypichovacich ozdobach polamala,takze mozem na buduci rok kupovat nove 🙂

soffi
10. jún 2011

ahojte ja mam v poslednej dobe nejake placlive obdobie, akasi som precitivena, mala by som dostat mrchu tak mozno preto, ale prsia ma tak neskutocne bolia...

soffi
10. jún 2011

no neplacte pri tom

https://www.youtube.com/watch?v=jSBCJPYpttk

je to tak krasne

iinuska
10. jún 2011

@soffi a niesi tehu ? 😅

soffi
10. jún 2011

@iinuska vies ze aj ma to napadlo, no ved uvidime, sic eneplanujeme, ale taketo prekvapenia su predsa najkrajsie 🙂

iinuska
10. jún 2011

@soffi presne tak 😉 Som si spomenula na mna, mna na zaciatku tiez dost boleli prsia, a bola som precitlivela

soffi
10. jún 2011

no to aj ja, ale ked ja som aj pred m taka, teraz mrkam do kalendara ze som mala dostat 5.6, ale mne to vzdy meska 😅

kosska3003
11. jún 2011

aj mna boleli prisia a strasne som bola unavene no unavena som ale asi nie s tehu ale z lenivosti 😀 😀 😀 dufam ze ale uz coskoro aj z tehu budem
my mame dnes gulasku u suseda uz sme boli doobeda teraz mala spinka tak cakam kym vstane uz som aj upratala a hor sa na gulas je pekne tak dufam ze pocasie vydrzi

borocka
11. jún 2011

@soffi
@iinuska
@kosska3003 ja po tehu pri kazdej mrche som neskutocne nerviva a bolia ma prsia. ale v zaciatkoch tehu som mala len motyle v zaludku. ci hladna alebo najedena, stale mi zaludok krutilo. az kym sa sa prvykrat nepogrcala, potom uz som presne vedela kolka bije 😝

borocka
11. jún 2011

@dm1 dobre vam je, ked sa mate s kym stretnut aj kam vypadnut. tu u nas ani v meste nie je ziadne materske centrum. kaviarne slabunko vybavene. akurat u nas v pizerke je decke ihrisko ajs trampolinou, ale to je skor pre vacsie decka. pato sa raz smykol na smyklavke a odletel 2metre, velmi je strma. hojdacky bez opierok. no pre nas zatial na nic.
inak kde presne od ilavy ste?? moj oco pochadza z novej dubnice, tam som kedysi celkom casto chodila prazdninovat

mystery7
11. jún 2011

ahojky
Mirko uz neteplotuje, ale vonku nechodime, lebo nenormalne fuci studeny vietor a stale su nejake prehanky. Mm sa polepsilo a tak vezme poobede Mirka na nakup-apon trosku vypadnu. Ale vcera bolo mm velmi blbo, ja som bola na nauke ku krstu sama so Slavkom. Mne je stale rovnako, tazko prehltam, hrdlo ma pali a este ma aj zacalo nutit na kaslanie 🙄
Dnes sme mali "super nadherne" rano. V noci-po zaspati sa Mirko paradne vyvracal a potom v tom spal 🙄 epedy mokre, smradlave, vsetko prischnute na plachtach a oblieckach. Dobre ze som minule kupila vanish na skvrny-bol v akcii v dm. Tak som prala, cistila. Aj vankus to riadne schytal, musela som ho oprat. A Mirko ako smrdel......hned po nocniku sa isiel vykupat. Nechapem, ze vobec nereval. Isli sme spat o 23:30, lutujem, ze som ho nebola skontrolovat.