Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
25. júl 2011

@iinuska este kojim, asi som posledny mohykan 😀

ludmilabb
25. júl 2011

@kosska3003 ale ja som kvoli tomu vstavala ze fajn ideme na zachod a ona uz v getoch s usmevom dokoran

kosska3003
25. júl 2011

@ludmilabb no toto aj moja takto vymysla ked sa jej nechce spat ze chce ist curat na serbel aj ked ma plinku minule ma zobudila o 4 rano ze chce curat no musela som ju dat
a co mi minule spravila uz pekne cika aj do travy len este nerozoznava ze ci ide ide kakat alebo cikat len ee povie tak som ju dala nech sa vycika na dvore do trava a ona kakala este do toho skocila no som nevedela ci sa mam smiat alebo plakat no ale tak som jej povedala ze hovienko sa robi do zachodu alebo na serbel a ona cele stastna kazdemu oznamovala ze robila hovienko 😀 😀 😀

sssimi
25. júl 2011

No ona mi asi moc neporadí-je to ešte kaderníčka "v zábehu" a zatiaľ som jej to nechcela hovoriť. No čo som čítala články, tak odporúčajú nefarbiť 1 trimester, ale že v podstet nejaká škodlivosť nie je dokázaná. Jáj neviem čo čil.

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi ja vobec neviem v ktorom som bola trimestry sice bolo to v decembry tak som bola na zaciatku druheho ale myslim ze bi ti to nemalo nic spravit

sssimi
25. júl 2011

@kosska3003 Veď aj mne to príde také smiešne, že čo to má spoločné 😀

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi no ved to tam je len riziko si myslim ze ti inac chyti ta farba to mi vzdy povie ked mam kramy ze zle chyta napriklad ale ine nie vied nemas chrasty v hlave alebo rany tak sa nemoze nic stat

sssimi
25. júl 2011

@kosska3003 no veď uvidím čo mi odpíše. Napísla som jej, že som možno tehotná. Tak už len dúfať, že to nepovie svokre, lebo tým pádom to bude vedieť celá dedina 😖

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi jacha a kedy jej to chcete povedat kedy ides vlastne k dr

mystery7
25. júl 2011

mne gynekologicka povedala, ze nevidi problem vo farbeni. Teraz su uz vsetky farby setrne

sssimi
25. júl 2011

@kosska3003 ak sa zadarí tak vo štvrtok. Ak nie tak cca o 3tt

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi jacha to riadny rozdiel ja kokos potrebujem nutne kramy a seru na mna uz me ide urvat z toho

sssimi
25. júl 2011

@kosska3003 Daj vínečko a snáď ich popoženieš

kosska3003
25. júl 2011

@sssimi ved mam uliate som zvedava nieze ho budem chlastat tyzden

iinuska
25. júl 2011

my budeme mat dalsie babenko v rodine.Petov synovec cakaju druhe. 🙂

sssimi
25. júl 2011

@kosska3003 Dobre sa ožer a pôjde to :D

mystery7
25. júl 2011

ja v poslednej dobe stretavam same tehotne zeny, asi je tu babyboom 😉

dualcore
26. júl 2011

@mystery7 ja tiez a vsetky cakame chlapcov.chcelo by to uz zacat vyrovnavat skore 🙂

jamaat
26. júl 2011

@dualcore Ako je to teraz s materskou? Budeš zase dostávať tú vysokú, čo si si vybavila?

borocka
26. júl 2011

@jamaat ironicka poznamka 😀 😀 nabuduce dam do uvodzoviek 😝

borocka
26. júl 2011

@sssimi ja som si tiez pocas tehu farbila, aj tmavo, aj svetlo, a v pohode, akurat mi to nechytilo tak dobre.
a vraj ani nie ten zapach je skodlivy, ako skor ak mas nejaku ranku na hlave (poskriabane,atd) ze by sa tie latky mohli dostat do krvy....

borocka
26. júl 2011

@sssimi a ta kadernicka v zacviku, mala si radsej ozeliet 5eur viac,a zajst si k nejakej cudziej, tej aj narovinu povedat, ved co...aj tak nevie kto si 😉

@kosska3003 kossi, ak sa ti mala takto zobudi aj v noci ze cikat,tak jej plienku uz nedavaj. isto nie je to bhvie co v noci vstat kvoli tomu, ale vidis aky uzasny pokrok???? moj si v noci kludne nakadi, sice len raz, ale vobec na to nereaguje,takze nocnu plienku zrusit nemozme 😠
a ak,tak nechaj v zastrcke nejake male svetielko,chodbove jej daj priamo k posteli, poloz jej tam aj nocnik, niekolkokrat opakuj co robit,a ani sa nenazdas a mala sa v noci sama obsluzi 😉

sssimi
26. júl 2011

@borocka Ale ja som sa s touto dohodla ešte pred tým než som vedela že som v tom. A keďže popred jej dom chodíme každí deň tak by som sa musela vyhovárať, že prečo som ju zrušila. Inak je moc šikovná.

borocka
26. júl 2011

@sssimi tak nic, tak jej povedz len ze mas tusenie,ale vobec to nie je iste,a nechces aby sa o tom hovorilo kym ti to doktor nepotvrdi! ak ma kus rozumu pochopi, a ak nei,nechaj tak, nabuduce sa jej vyhnes. ona musi vediet co je dovera zakaznika, ved ku kadernicke/kozmeticke/ manikerke/... sa nejdeme len skraslit ale aj vykecat 😀

kosska3003
26. júl 2011

@borocka ako ona mi to spravila raz ale uz mala zo dva razy suchu plienku rano ale potom ked cikala hned ako sa zobudila tak pol serbla nacurala 😀 😀 😀 😀 ved uvidim este jej zatial davam radsej

mimi21
26. júl 2011

@kosska3003 my sme to takto presvihli, tiez sme davali na spanie plienku, velakrat sa aj zo spanku pytala, ja sprosta som jej stale davala a teraz sa uz nepyta, budi sa pocurana, a teraz bude problem ju od tej plienky na spanie oducit....takze radsej jej daj podlozku a nechaj ju bez plienky, lebo dopadne s ako my 😒
@iinuska a adamko pojde do skolky ked ty pojdes do roboty?

borocka
26. júl 2011

@kosska3003
@mimi21 presne ako mimi pise, aj my ked sme zacali oducat tak mal pato snad prve dva tyzdne rano vzdy suchu plienku,ale som si myslela ze to je este skoro, a bla bla, a uz su to 4mesiace a nie a nie sa zbavit nocnej plienky,lebo som to vtedy presvihla. teraz ma raz-dvakrat do tyzdna rano suchu,ale to nie je bohvie aka bilancia

kosska3003
26. júl 2011

@borocka ako ani moja nema kazde rano suchu este ma aj dni ked je cela mokra tak to este neriesim uvidime ako to bude dalej

dualcore
26. júl 2011

@jamaat no u mna to je tak ze zivnost som v tedy pozastavila a to prac.miesto z ktoreho som mala tu maximalku mi uz zaniklo tak som si skor ako sme sa pokusili o 2 babo zacala platit dobrovolne pripoistenie aby som mala opat max. takze teraz by to malo byt v pohode-dufam 🙂

mystery7
26. júl 2011

nam sa len raz stalo ze mal rano suchu plienku a par krat poobede. Ja budem oducat az ked bude zaspavat bez mlieka a to este potrva ☹